کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

پکیج (پروتکل) درمان شناختیرفتاری (CBT) در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 656
فرمت فایل doc
حجم فایل 25 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 73

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc· ویژگی های این فایل:

آماده سازی در 9 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 73 صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA


توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح کامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. همچنین مبانی نظری (فصل دوم پایان نامه) درمان شناختی رفتاری هم در این فایل توضیح داده شده است.

لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.


نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

جلسه ­های مداخله

روان درمانی گروهی شناختی-رفتاری مشتمل بر 9 جلسه درمانی (هر جلسه 90-60 دقیقه) می باشد. محتوای جلسه ­ها بر مبنای رویکرد شناختی-رفتاری، در چارچوب طرح درمانی ویلدرموت (2008) در 9 جلسه طراحی گردیده است. در هر جلسه، ابتدا هدف از تشکیل جلسه، سپس موضوعات مربوط به آن جلسه، مطرح می شود و اعضای گروه، با بحث و تبادل نظر به بررسی مطالب می پردازند. در پایان هر جلسه، مطالب جمع بندی شده و تکلیفی برای جلسه ی بعد به صورت تایپ شده ارائه می شود.

جلسه اول: آشنایی


1- معرفی: شرکت کنندگان خود را معرفی کرده و می گویند چرا تصمیم به شرکت در جلسات گروهی شناختی-رفتاری گرفته اند.

2- ارائه اطلاعات پایه ای در مورد روان درمانی شناختی-رفتاری

3- بیان علت برگزاری این جلسات و هدف گروه درمانی شناختی-رفتاری

4- بیان و شرح اصول رازداری و دادن اطمینان خاطر به مراجعان که اطلاعاتشان کاملا محرمانه است

5- بیان قوانین و اصول جلسات درمان

6- انجام تکلیف به صورت تمرینی برای آشنایی بیشتر اعضای گروه برای انجام تکالیف

7- گرفتن پیش آزمون


جلسه دوم: افکار، احساسات، رفتار


1- توضیح درباره ­ی ارتباط افکار، احساس و رفتار

2- بیان تفاوت افکار، احساسات و رفتار

3- توضیح در مورد سبک های ناکارامد تفکر

4- بیان خطاهای شناختی معمول

5- توزیع کاربرگ بازسازی افکار


توضیح و شرح تکنیک های جلسه::


چگونه افکار، احساس ها را به وجود می آورند؟

فرض اساسی بنیادین در درمان شناختی رفتاری این است که تفسیر فرد از یک رو یداد، شیوه رفتار و نوع احساس وی را تعیین می کند. نکته اساسی: (۱) افکار و احساس ها پدیده های متمایزی هستند. (۲) افکار هر فرد احساس ها و رفتارهای وی را به جود می آورند.

نمونه کاربرگ درمانگر برای اجرای تکنیک (ارتباط افکار، احساس و رفتار و بازسازی افکار)

توجه:::: نمونه کاربرگ در فایل رسم شده است!


من فکر می کنم………… بنابراین احساس می کنم………..

چقدر احساس غمگینی می کنید تا چه اندازه به این فکر معتقدید؟ شدت احساس هایتان را از ۰ % تا ۱۰۰ % درجه بندی کنید، به این صورت که ۰ % یعنی به هیچ وجه این احساس ها را نداشتن، ۱۰۰ % یعنی این احساس ها را به شدیدترین حالت ممکن داشتن”. درجه بندی باور و افکارتان هم همینطور است: ۰ % یعنی به آن فکر به هیچ وجه معتقد نیستید، ۱۰۰ % یعنی به طور کامل به آن فکر معتقدید.

تفاوت افکار، احساسات و رفتار

هـمواره افـکار ما بروی احساسات ما تاثیرگذار می باشـد. اگر تصور کنید که کارهایتان سر و سامان نـخواهند گرفت، در شـمـا احـساس اندوه و انفعال ایجاد شده و از تـلاش و کوشش دست خواهید کشید. اگر چنین می پـنـداریـد که برای انجام کارهایتان محتاج کمک دیگران هستید، ممکـن اسـت احـساس بی کفایتی و وابستگی کنید. اگـر تـصـور می­کنـیـد که نـالایق و بـی کفایت می بـاشـید، احساس بـی ارزشـی و تـردیـد کـرده و دائـمـا خـودتـان را سـرزنـش خواهید نمود. همانطور که ملاحظه کردید بی تردید ارتباط تنگاتنگی میان افکار و احساسات ما برقرار است.

خطاهای شناختی

در بسیاری از مواقع افکار منفی سالم و به جا هستند. تشخیص افکار منفی سالم از ناسالم و اینکه چگونه با موقعیت های براستی منفی برخورد واقع بینانه داشته باشیم به همان اندازه ی رهایی از افکار و احساسات مخدوش اهمیت دارد.

انواع خطاهای شناختی (اشتباهات تفکر)

1ـ تفکر همه یا هیچ : (این نوع تفکر را تفکر سیاه و سفید، قطبی یا تفکر دوگانه نیز می نامند): در این نوع طرز تفکر شما موقعیت ها را تنها در دو مقوله می بینید نه در یک طیف. مثلاً «اگر من کاملاً موفق نباشم، شکست خورده ام» .

2ـ فاجعه سازی (این نوع تفکر طالع بینی نیز نامیده می شود): در این نوع طرز تفکر شما آینده را بدون در نظر گرفتن سایر احتمالات، بطور منفی پیش بینی می کنید. مثلاً : اگر در آینده کارایی نداشته باشم بشدت ناراحت خواهم شد.

3ـ بی توجهی به امر مثبت: یعنی وقتی در مورد خود قضاوت می کنید، تجربیات، اعمال یا کیفیات مثبت خود را نادیده می گیرید. مثلاً: آن طرح را به خوبی به انجام رساندم، ولی این بدان معنا نیست که فرد باکفایتی هستم، چرا که در این مورد شانس آوردم.

4ـ استدلال هیجانی: یعنی برخی اوقات فکر می کنید چیزی صحیح است چرا که اینگونه احساس می کنید، یعنی آنقدر جدی به آن اعتقاد دارید که مدارک و شواهد مقابل این فکر را در نظر نمی گیرید. مثلاً: «می دانم که بسیاری از امور را به خوبی انجام می دهم. ولی هنوز احساس می کنم که شکست خورده ام».

5ـ برچسب زدن: یعنی شما به خودتان یا دیگران برچسبی کلی و ثابت می زنید، بدون توجه به اینکه مدرک مورد استفاده شما بطور منطقی به نتیجه نامطلوبی که در ذهن شماست منجر نمی شود.

6ـ درشت بینی و ریزبینی: یعنی وقتی شما خودتان، دیگری یا یک موقعیت را مورد ارزیابی قرار می دهید وجوه منفی را بزرگ و وجوه مثبت را کوچک می کنید. به عنوان مثال، نمرۀ بالا گرفتن به معنی باهوش بودن نیست.

7ـ صافی یا فیلتر ذهنی: (این تفکر، انتزاع انتخابی نیز نامیده می شود): یعنی یکی از اجزاء منفی یک موضوع را می بینید بجای اینکه تصویری کلی از موضوع در ذهن خود ایجاد کنید. مثلاً، کسب رتبۀ پایین در ارزیابی بدان معناست که شغل پستی دارم.

8ـ نتیجه گیری شتابزده: بی آنکه زمینه محکمی وجود داشته باشد، نتیجه گیری شتابزده می کنید.

– ذهن خوانی: یعنی شما بدون در نظر گرفتن دیگر وجوه محتمل تر، می دانید که دیگران چه افکاری دارند، مثلاً : «او فکر می کند که من حتی چیزهای ابتدایی این طرح را نمی دانم».

– پیش گویی: پیش بینی می کنید که موضوع بر خلاف میل شماست.

9ـ تعمیم مبالغه آمیز: یعنی شما استنتاج منفی را آنچنان وسعت می دهید که بسیار فراتر از موقعیت کنونی است.

مثلاً : (بخاطر اینکه من در این مجلس احساس ناراحتی دارم) نمی توانم دوست یابی کنم.

10ـ شخصی سازی و سرزنش: یعنی شما بدون توجه به تبیین های قابل قبول تر برای رفتار افراد، معتقدید که دیگران بخاطر شما رفتار منفی داشتند. مثلاً، (متصدی تعمیرات با من گستاخانه رفتار کرد، بخاطر اینکه خودم اشتباه کردم).

11ـ استفاده از کلمات باید و حتماً (این نوع تفکر، تفکر آمرانه نیز نامیده می شود) یعنی شما در این مورد که خودتان و دیگران چگونه رفتار می کنند دید ثابت و دقیقی دارید و در اینکه این توقعات برآورده نشود برآورد افراطی انجام می دهید. مثلاً «وحشتناک است اگر من اشتباه کنم، من باید همیشه بهترین باشم».

12ـ نگرش تک بعدی: یعنی شما شخصاً جنبه های منفی یک موقعیت را می بینید. مثلاً، معلم من نمی تواند همه چیز را بخوبی انجام دهد، پس معلمم وضعیت مناسبی ندارد و پست است.

به حساب نیاوردن جنبه های مثبت: مدعی هستید که دستاوردهای مثبت شما یا دیگران ناچیز و جزئی هستند. به طور مثال: “این موقعیت ها که مهم نیستند، خیلی آسان به دست آمدند”.

روش­ های تشخیص افکار منفی خودآیند در جلسه درمان:

 • تغییر خلق مراجع در جلسه درمان
 • نشانه های کلامی و غیرکلامی در طول درمان
 • تعریف خاطره یک ناراحتی و تغییر خلق
 • یک موقعیت فرضی
 • ایفای نقش
 • از مراجع بخواهیم که خودش حدس بزند
 • احتمالات مختلف را خودمان مطرح می كنیم
 • درباره تصاویر ذهنی مراجع از وی سؤال می كنیم
 • درباره معنی موقعیت برای مراجع از او می پرسیم
 • درمانگر از مراجع می خواهد تا برخی از موقعیت­ها یا وقایع دشوار و ویژه اخیر را به یاد بیاورد
 • درست مخالف فكر را به عنوان یک فرضیه به مراجع عرضه می کنیم……
 • ………………..

………………………………

……………………………………………

…………………………………………………………………

………………………………………………………………………………….


 • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

جهت مشاهده فایلهای مرتبط به این لینکhttp://ofmasweblog.ofmas.ir/ مراجعه نمائید

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – ofmas.ir

ofmas.ir/product-61942-Cognitivebehavioral-therapy-package.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) در ۷۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · ویژگی های این فایل: آماده سازی در ۹ جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش …

پکیج (پروتکل) شناخت درمانی گروهی – ofmas.ir

ofmas.ir/product-94804-Package-(protocol)-Cognitive-therapy-groups-by-Mi.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) شناخت درمانی گروهی در ۲۲ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … ۳- توضیح تعامل فرایندهای فیزیولوژیكی، شناختی و رفتاری. ۴- آشنایی شركت …

پکیج (پروتکل) درمان شناختی- رفتاری برای افسردگی – …

ofmas.ir/product-94803-Package-(protocol)-cognitivebehavioral-therapy-fo.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری برای افسردگی در ۴۴ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۲ جلسه درمانی ( توضیح ۳ جلسه …

فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – …

parastoovbe.ir/?p=2128

ذخیره شده

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) وارد این صفحه شده اید محصول …

پاورپوینت درمان شناختی رفتاری – مادسیج

madsg.com/پاورپوینت-درمان-شناختی-رفتاری/

ذخیره شده

مشابه

۹ فروردین ۱۳۹۳ – دریافت پاورپوینت درمان رفتاری – شناختی از شبکه آموزشی پژوهشی ایران. درمان شناختی رفتاری، گونه ای از انواع روان‌درمانی است که به بیماران کمک …

پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری – سایت علمی …

www.master-phd.ir/…/پروتکل-درمانی/…/266-پروتکل-درمان-رفتاری-شناختی-پرخا…

ذخیره شده

که غالباً با افکار و ادراکات نادرست، برانگیختگی جسمی و تمایل فزاینده برای انجام رفتارهای کلامی و یا حرکتی که ازلحاظ فرهنگی ناپسند است، مشخص می‌شود.

دانلود دوره پیشرفته آموزش درمان شناختی رفتاری CBT – یک …

1farakav.com › اختلالات روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

بهترین و کاربردی ترین فایل آموزشی درباره درمان شناختی رفتاری برای آموزش روانشناسان. … دانلود دوره پیشرفته آموزش درمان شناختی رفتاری CBT. آوریل 11, 2015 اختلالات روانشناسی, … دانلود پروتکل اکت – درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد act. اکتبر 28, 2014 … دانلود کامل‌ترین پکیج آموزشی پرسشنامه میلون ۳ (MCMI). 3 هفته قبل.

دانلود یک جلسه رواندمانی و خانواده درمانی با رویکرد CBT – یک …

1farakav.com › اختلالات روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

۱۵ اسفند ۱۳۹۳ – دانلود دوره تکمیلی درمان شناختی رفتاری برای اختلالات روانی. ++ دانلود دوره کاملا … این کیس بر اساس رویکرد خانواده درمانی در CBT بررسی شده است.

رفتار درمانی شناختی – Royal College of Psychiatrists

www.rcpsych.ac.uk › Health Advice › Translations

ذخیره شده

مشابه

این جزوه برای کسانی که میخواهند اطلاعات بیشتری در مورد رفتار درمانی شناختی یا (CBT) داشته باشند مفید است. چگونگی کار این روش درمانی ودلایل استفاد از این روش …

پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری

filenabe.rzb.h5h.ir/post676756.html

ذخیره شده

لینک کانال عجایب جهان جهت ورود و جوبن شدن کلیک کنین. پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری در 64 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …

میگنا – پروتكل گروه درمانگري شناختي –رفتاري اختلال وسواس

www.migna.ir/vdccm1qi.2bq418laa2.html

ذخیره شده

مشابه

۳ دی ۱۳۹۳ – دربافت گروه درمانگري شناختي – رفتاري اختلال وسواس بي اختياري ،ممكن … ارائه پروتکل درمانی صرع برای بیماران ایرانی از سوی محققان کشور.

دانلود منوال درمان شناختی رفتاری برای اضطراب کودکان و …

ravanbonyan.com/forum/showthread.php?t=885

ذخیره شده

مشابه

۲۹ خرداد ۱۳۹۴ – 1 پست – ‏1 نویسنده
شرح: برنامه مقابله گربه(کندال و هدتک،2006) یک برنامه 16 جلسه ای cbt برای کودکان و نوجوانان(سن 8-13 ساله) دارای اختلال اضراب فراگیر(GAD)، …

بسته آموزشی درمان گروهی اختلال وسواس اجباری با رویکرد …

modat.ac.ir/1854/بسته-آموزشی-درمان-گروهی-اختلال-وسواس-ا.html

ذخیره شده

مشابه

۸ دی ۱۳۹۳ – این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های استاندارد مطرح شده … رویکردهای شناختی –رفتاری به درک اختلال وسواس بی اختیاری.

پکیج های درمانی روانشناسی – فایلکده – گزارش کارآموزی|نمونه …

paperdl.skyf.ir/category/پکیج-های-درمانی-روانشناسی/

ذخیره شده

مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی شناختی رفتاری در 21 صفحه ورد قابل ….. درمانی گروهی به روش مایکل فری,Package (protocol) Cognitive therapy groups by …

پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی- رفتاری (CBT) – …

filehouse.ir/پروتکل-درمان-افسردگی-با-رویکرد-شناختی/علوم-انسانی/

ذخیره شده

۲ خرداد ۱۳۹۶ – پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی- رفتاری (CBT) … افسردگی, درمان شناختی رفتاری افسردگی, اکت, دانلود پکیج درمان شناختی رفتار.

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی – …

www.irantahgig.ir/?p=53459

ذخیره شده

مشابه

۲۸ مهر ۱۳۹۴ – پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی مبتنی بر رویکرد … مطرح‌ترین درمان برای این اختلال درمان شناختی رفتاری (CBT) است اما به علت … و تعهد ACT برای درد مزمن · پکیج مداخله کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی …

پروتکل درمانی cbt – روان درمانی بر اساس رویکرد رفتاری …

cbtherapy.niloblog.com/last-search/?q=پروتکل-درمانی-cbt

ذخیره شده

پکیج درمان وسواس مربوط به درس رفتار درمانی استاد مر بوطه خانم دکتر روناک عشقی تهیه و تنظیم طیبه قاسمی 930410153 عادله اژدری نیا 930433424 مقطع و رشته …

روان درمانی بر اساس رویکرد رفتاری شناختی

cbtherapy.niloblog.com/

ذخیره شده

مشابه

پروتکل درمانی cbt · پروتکل درمان شناختی رفتاری افسردگی pdf · پروتکل رفتاردرمانی شناختی افسردگی · خانواده درماني بر افسردگيpdf · پروتکل شناختی رفتاری …

درمان CBT بایگانی – یک‌فراکاو

1farakav.net/downloads/category/درمان-cbt/

ذخیره شده

نوامبر 1, 2015 دیدگاه‌ها برای دانلود پروتکل کامل درمان فعال سازی رفتاری برای افسردگی بسته هستند. جلسات فعال سازی رفتاری، مانند درمانهای شناختی رفتاری …

درمان PPD با رویکرد درمانی شناختی-رفتاری – Scipost.ir

www.scipost.ir/…/درمان%20PPD%20با%20رویکرد%20درمانی%20شناختی-رفتاری/1…

ذخیره شده

CBT به عنوان یک روش روان درمانی با ترکیب استراتژی های شناختی و رفتاری … بالینی CBT گروهی در مقایسه با پکیج های مورد استفاده مراقبت برای زنان مبتلا … استفاده ازدستور کار درمان شناختی رفتاری و از پروتکل درمانی که حاصل کار مونز، …

دانلود پروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) به …

https://www.iranpajohesh.com/پروتکل…/10833-دانلود-پروتکل-تکنیک-های-درمان-…

ذخیره شده

دانلود پروتکل تکنیک های درمان شناختی رفتاری (CBT) به شیوه داتلیو: توضیحات: … و درمانگرمطابق با ماهیت و شخصیت افراد مدل شناختی-رفتاری را تغییر می دهد. … دانلود پروتکل ظرفیت شناختی سرکوب افکار ناخواسته · دانلود خلاصه پکیج آموزش …

پروتکل روانشناسی | ایران پژوهش

https://www.iranpajohesh.com/پروتکل-روانشناسی.html

ذخیره شده

دانلود انواع پکیج ها و پروتکل های آموزشی و جلسات آموزشی گوناگون در حوزه … های درمان شناختی رفتاری (CBT) به شیوه داتلیو · دانلود پروتکل قصه درمانی کودکان · دانلود …

[PDF]تأثیر مداخلات شناختی رفتاری و معنوی مذهبی در کاهش …

journals.khuisf.ac.ir/jsr-p/article-1-811-fa.pdf

ذخیره شده

توسط قهاری – ‏2013
ییـد. شـده. ،. روش. ها درمانی شناختی. . رفتار. 2. ) CBT. (ا. سـت. ) مـور و. گریــر. 1 … تأثیر درمان شناختی. . رفتار را. در کاه. اضررا ، افسردگی و افزای امیدوار زنان مبتال بـه سـرطان ….. پروتکل. (. مربوط به مداخل. ۀ. شناختی. . رفتـار. را. یـ روان. شـناس بـالینی خبـره براسـاس ….. 1. Statistical Package for Social Science (SPSS)- Version16.

کارگاه مشاوره طلاق – فروشگاه روانشناسی

ravanshenasy.sellfile.ir/prod-191603-کارگاه+مشاوره+طلاق.html

ذخیره شده

مقياس ارزيابي تعلل ورزي تحصيلي (TPS) · پكيج درمان اكت؛وسواس · تفسير نقاشي … پروتکل درمانی وسواس باروکرد شناختی – رفتاری -رفتاردرمانی دیالکتیکی- …

درمان رفتاري شناختي اختلال وسواسی جبری (CBT) | دکتر محمد …

www.drvalipour.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=3203

ذخیره شده

مشابه

دو نوع درمان رفتاري شناختي براي درمان بيماري وسواسي جبري (OCD)وجود دارد : مواجهه سازی و پيشگيري از پاسخ عملي (ERP)و درمان شناختي. ERP(مواجهه سازی. … برای پایان نامه ام نیاز به پکیج CBT برای وسواس دارم. به هر کی رو انداختیم جواب نگرفتیم.

[PDF]ﭼﮑﯿﺪه ﻣﻘﺪﻣﻪ – Journals of Kermanshah University of Medical …

journals.kums.ac.ir/ojs/index.php/jkums/article/viewFile/1146/2389

ذخیره شده

توسط MA Aslinejhad – ‏2013 – ‏بیان شده در 3 یافته – ‏مقالات مرتبط
رﻓﺘﺎر درﻣﺎﻧﯽ ﮔﺮوﻫﯽ و ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. -. رﻓﺘﺎري. ﺑﺮ ﻣﯿﺰان ﻟﻐﺰش. و ﻣﺎﻧﺪﮔﺎري در درﻣﺎن. ﺑﯿﻤﺎران. واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد. اﻓﯿﻮﻧﯽ ….. ﺑﺎ ﻣﺘﺎدون (ﺑﺮاﺳﺎس ﭘﺮوﺗﮑـﻞ درﻣـﺎﻧﯽ وزارت ﺑﻬﺪاﺷـﺖ،. درﻣﺎن و آﻣﻮزش ﭘﺰﺷﮑﯽ در …

[PDF]ﻫﺎي ﺳﻼﻣﺖ رﻓﺘﺎري ﺑﺮ ﻣﻮﻟﻔﻪ – ﻋﺎﻃﻔﻲ – ي ﮔﺮوﻫﻲ ﺑﺎ روش ﻋﻘﻼﻧﻲ

journals.uma.ac.ir/article_42_07e89755909c774693f086a9cd4bb315.pdf

ذخیره شده

درﻣﺎن ﮔﺮوﻫﻲ ﻋﻘﻼﻧﻲ. -. ﻋﺎﻃﻔﻲ. -. رﻓﺘﺎري. اﻟﻴﺲ ﻳﻚ روش ﻣﻮﺛﺮ در ﻛﺎﻫﺶ ﻧﺸﺎﻧﻪ. ﻫﺎ. ي روان. ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ و ﺑﻬﺒﻮد ….. CBT. ﮔﺮوﻫﻲ در ﻛﺎﻫﺶ اﻓﺴﺮدﮔﻲ ﺑﺮ روي. ﺑﻴﻤﺎران ﺑﺎ اﺧﺘﻼل ﺧﻠﻘﻲ درﻳﺎﻓﺘﻨﺪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﺪاﺧﻠﻪ. ي. درﻣﺎﻧﻲ …

پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی- رفتاری (CBT) | …

www.arbita.ir › دسته‌بندی نشده

ذخیره شده

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی- رفتاری (CBT) … .ir/prod-886030-پروتکل+درمان+افسردگی+با+رویکرد+شناختی_+رفتاری+CBT.html.

پروتکل درمان اضطراب – چهارپایه

bestparsian.ir/news/پروتکل-درمان-اضطراب

ذخیره شده

دانلود پروتکل درمان اکت Act – پروتکل درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش. پیشنهاد ما مطالعه … دانلود برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT … پکیج …

مقدمه ای بر درمان فراتشخیصی برای اختلالهای هیجانی (بخش …

www.mrmz.ir/DesktopModules/DnnForge%20…/Print.aspx?tabid=312…5

ذخیره شده

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ – زبق رویکرد سنتی CBT، این مدول ها بر اساس سه مفهوم طرح ریزی شده اند. …. همانند اغلب پروتکل های درمان شناختی- رفتاری، جلسات درمان با مرور …

درمان شناختی رفتاری (CBT) | – بانک مشاوره ایران

moshaverbank.com/category/درمان-شناختی-رفتاری-cbt/

ذخیره شده

“رفتار درمانی شناختی” (CBT) در چه مواردی کمک کننده است؟ …. پروتکل درمانی شناختی وسواس محتوای جلسات شناختی – رفتاری جلسه اول : علائم وسواس و منطق کلی درمان …

پروتکل درمان شناختی- رفتاری وسواس – دانلود رایگان

downloadpaper.downloadpaper.cu.cc/product/737299

ذخیره شده

درمان رفتاري شناختي اختلال وسواسی جبری (CBT) | دکتر محمد والی پور … دو نوع درمان … پکيج (پروتکل) درمان شناختي- رفتاري براي افسردگي – رز بلاگ. 2 روز پیش …

رفتاردرمانی شناختی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/رفتاردرمانی_شناختی

ذخیره شده

رفتار درمانی شناختی (به انگلیسی: Cognitive Behavioral Therapy ) که به اختصار CBT نیز یاد می‌شود، یک رویکرد روان‌درمانی است، که احساسات ناکارآمد و رفتارها، …

Cognitive behavioral therapy – Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Cognitive_behavioral_therapy

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحهCognitive behavioral therapy (CBT) is a psychosocial intervention that is the most widely used evidence-based practice for treating mental disorders. Guided by …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – …

lalevarticle.ir/post/دریافت-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-شناختی-ر/

ذخیره شده

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)_خوش امدید.

دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – …

www.leanfile.ir/دانلود-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-شناختی-ر-4/

ذخیره شده

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · ویژگی های این فایل: آماده سازی در 9 جلسه درمانی.

دانلود برترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری …

www.leanfile.ir/دانلود-برترین-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-ش-3/

ذخیره شده

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · ویژگی های این فایل: آماده سازی در 9 جلسه درمانی.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری … – …

vieratarticles.ir/2017/05/11/کاملترین-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-شناخت/

ذخیره شده

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) با آرزوی بهترینها برای شما عزیزاننام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) درمان …

پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری – …

varaghep.ir/بایگانی/3214

ذخیره شده

۱ خرداد ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) مدیریت استرس به شیوه شناختی رفتاری سخن روز: برای هر … پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) سخن روز: کسانی که …

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – فروشگاه یاهو …

yahoofile.rozblog.com/post/127/پکیج-پروتکل-درمان-شناختی-رفتاری-cbt.html

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمان شناختیرفتاری (CBT) در 73 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc دانلود پروتکل(پکیج)-پروتکل-پکیج-دانلود فایل پکیج(پروتکل)لینک …

پروپوزال تأثیر مشاوره گروهی مبتنی بر رویکرد شناختی – …

sofrearticles.ir/پروپوزال-تأثیر-مشاوره-گروهی-مبتنی-بر-ر/

ذخیره شده

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمان …

پروتکل درمانی وسواس بارویکرد شناختی – رفتاری) …

irarti.ir/2017/01/15260-پروتکل-درمانی-وسواس-بارویکرد-شناختی-ر.html

ذخیره شده

۵ بهمن ۱۳۹۵ – پروتکل درمانی وسواس بارویکرد شناختی رفتاری) رفتاردرمانی … پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی دسته: علوم انسانی بازدید: 1 بار فرمت فایل: pdf حجم فایل: … نظری و پیشینه پژوهش درمان شناختی-رفتاری‌(C.B.T) ( فصل دوم مقاله ) در…

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT …

afra.sitaarticlen.ir/کاملترین-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-شناخت/

ذخیره شده

۱۱ فروردین ۱۳۹۶ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری … – …

manbaemg.ir/best/کاملترین-فایل-پکیج-پروتکل-درمان-شناخت/

ذخیره شده

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ – فایل پاورپوینت تاثیر درمان شناختی رفتاری بر اختلال بیش فعالی … دانلود (پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)) شعار همیشگی ما …

فصل دوم پایان نامه روانشناسی درباره درمان شناختی رفتاری …

tinafullrpaper.ir/فصل-دوم-پایان-نامه-روانشناسی-درباره-در/

ذخیره شده

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق درمان شناختی رفتاری -کامل و جامع هموطنان گرامی سلام. … نظری و پیشینه پژوهش درمان شناختی-رفتاری‌(C.B.T) ( فصل دوم پایان … دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *