کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 91
فرمت فایل doc
حجم فایل 21 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 20

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc· توضیحات ابتدایی :

آماده سازی در 9 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 20 صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

پشتیبانی 09191809834 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

جلسات آموزشی برنامه مهارت­ های زندگی تهیه شده در یونیسف- صندوق بین المللی کودکان و نوجوانان در 9 جلسه و هر جلسه به مدت 90 دقیقه برگزار گردید که توضیحی مختصر از محتوای آن، در ادامه آمده است.

جلسه اول

عنوان آموزش: من که هستم و چه می­توانم بکنم؟

اهداف:

 • آشنایی با سایر شرکت­کنندگان
 • احساس راحتی به عنوان یک عضو گروه
 • بررسی هیجان­ها، رفتارها و باورهای متفاوت در افراد و شناخت این ویژگی­ها در وجود خود
 • آگاه شدن از خصایص مثبت و منفی در وجود خود
 • پی‌بردن به برخی خصوصیات قابل تغییر در فرد
 • تشخیص توانایی­ها و مهارت­های بالقوه

جلسه دوم

عنوان آموزش: ارزش­های شخصی، خانوادگی و اجتماعی من چیست؟

اهداف:

 • درک معنای ارزش­ها
 • تعیین ارزش­های فردی، خانوادگی، مذهبی و فرهنگی
 • تحقیق و پی‌بردن به منشأ ارزش­ها
 • پی‌بردن به اینکه کدام ارزش­ها از نظر فردی مهمترین است
 • کندو کاو در مورد رابطه بین ارزش­های خود و دیگران
 • توانایی پذیرشارزش­های مختلف در افراد دیگر

جلسه سوم

عنوان آموزش: چگونه با دیگران ارتباط برقرار می­کنم؟

اهداف:

 • شناخت اجزای تشکیل­دهنده ارتباط
 • بررسی این مطلب که چگونه برقراری ارتباط بر احساسات و روابط ما با خانواده و دوستان در مدرسه یا محیط کار تأثیر می­گذارد
 • شناخت موانع و تسهیلات دربرقراری یک ارتباط مؤثر
 • تمرین مهارت­های مناسب برای برقراری ارتباط
 • تعریف، ارائه نمونه و تمرین رفتار جرأت­مند

مبانی نظری

تعریف مهارت­ های زندگی

برای مهارت­های زندگی تعاریف مختلفی ارائه شده است.مهارت­های زندگی به گروه بزرگی از مهارت های روانی- اجتماعی و میان­فردی گفته می­شود که می­تواند به افراد کمک کند تا تصمیماتشان را با آگاهی اتخاذ کنند، به طور مؤثر ارتباط برقرار کنند، مهارت­های مقابله­ای و مدیریت شخصی خود را گسترش دهند و زندگی سالم و بارور داشته باشند. مهارت­های زندگی می‌تواند اعمال شخصی و اعمال مربوط به دیگران و نیز اعمال مربوط به محیط اطراف را طوری هدایت کند که به سلامت بیشتر منجر شود(یونیسف، 2003).

مهارت­های زندگی شامل مجموعه­ای از توانایی­هاست که قدرت سازگاری و رفتار مثبت و کارآمد را افزایش می­دهد، در نتیجه شخص قادر می­شود بدون اینکه به خود یا دیگران صدمه بزند مسئولیت­های مربوط به نقش اجتماعی خود را بپذیرد و با چالش­ها و مشکلات روزانه­ی زندگی به شکل مؤثر روبرو شود (فخراللهی ، 1384).

مهارت­های زندگی به مجموعه توانایی و مهارتهایی گفته می­شود که امکان رفتار سازگارانه و مثبت را برای افراد فراهم می­سازد. به عبارت دیگر، این مهارت­ها که اکتسابی و اغلب از طریق آموزش و تمرین، ایجاد و تقویت می­شوند، افراد را در مواجه­ی مؤثرتر با نیازها و چالش­های زندگی روزمره توانمند می­سازند (فولادی، 1383).

چند ویژگی آموزش مهارت­های زندگی

– اول اینکه آموزش مهارت­های زندگی یک شکل قدرتمند از آموزش و درمان است. زیرا مراجع به طور همزمان مهارت­های جدید را در چندین حوزه فرا می­گیرد.

– دوم اینکه، آموزش مهارت­های زندگی یک مدل آموزشی است که یک سری مهارت­ها را تدریس می‌کند و منجر به بازگشت و عود کمتر در مراجع می­شود.

– سوم اینکه، شرکت­کنندگان فعالانه در یادگیری و تکمیل مهارت­های زندگی شرکت می­کنند، بنابراین احتمالاً بیشتر احساس مالکیت فرایند آموزش، و کارآمدی را حس می­کنند.

– چهارم اینکه، آموزش مهارت­های زندگی هم برای پیشگیری و هم برای درمان مشکلات روانی یک راه مناسب است و اینکه مؤثرترین و کارآمدترین راه برای یادگیری این مهارت­ها تدریس مستقیم آنهاست (کورسینی و گازدا، 2007).

مشکل آموزش مهارت­های زندگی این است که قوت واقعی آن­، در مفهوم­سازی آن به عنوان یک الگوی آموزشی است و از آنجایی که تعداد زیادی از متخصصان یاری دهنده سلامت روان، هنوز الگوی درمان پزشکی را قبول دارند. آموزش مهارت­های زندگی باید در انتظار مخالفت­ها و مقاومت­های زیادی باشد (کورسینی و گازدا، 2007).

اهداف آموزش مهارت های زندگی چیست؟

آموزش مهارت­های زندگی اهداف عمده­ای را دنبال می­کند، اما هدف اصلی از این برنامه ارتقاء بهداشت روانی و پیشگیری از آسیب­های اجتماعی مانند اعتیاد، خودکشی، بزهکاری و انواع مختلف بی­بند و باری است. آموزش مهارت­های زندگی بر عوامل زیربنایی مشترک در بسیاری از زمینه­های ارتقاء بهداشت روانی و پیشگیری اولیه تأثیر گذاشته و همین توان و ویژگی آنهاست که فضای آموزشی آن را وسیع ساخته و زیربنای هر رویکرد آموزش به زندگی شده است (ارکارت و همکاران، 1991، به نقل از عسگری، 1384).

پژوهش­های بیشماری نشان داده است که بسیاری نشان داده است که بسیاری از مشکلات بهداشتی و اختلالات روان-عاطفی، ریشه­های روانی اجتماعی دارد. علاوه بر این سایر پژوهش­ها، حرمت خود پایین، ناتوانی در بیان احساسات و فقدان مهارت­های ارتباطی را عوامل مهم بسیاری از مشکلات فردی مانند سوء مصرف مواد، بزهکاری، بی­بند و باری جنسی، رفتارهای مخاطره­آمیز و خشونت می­دانند. لذا سازمان بهداشت جهانی به منظور ارتقاء سطح بهداشت روانی و پیشگیری از آسیب­های روانی-اجتماعی، برنامه­ای را به عنوان آموزش مهارت­های زندگی تدارک دیده است (فتحعلی لواسانی، 1379).

همچنین پری و کلدر (1992) معتقدند برنامه آموزش مهارت­های زندگی یک رویکرد کل‌نگر برای توانمند کردن افراد جهت شناخت خویش، دیگران و محیط طبیعی می­باشد. آگاهی از مهارت­ها تنها یک نوع یادگیری نیست که اتفاق می­افتد، بلکه باعث بدست آوردن اطلاعات نیز می‌شود و آموزش نگرش­ها، مهارت­ها و ارزش­ها را نیز تحت تأثیر قرار می­دهند. پس افراد مهارت‌های زندگی را در موقعیت­های واقعی بکار می­برند و حقایقی درباره موقعیت­های مختلف می‌آموزند (عسگری 1384).

از اهداف دیگر آموزش مهارت­های زندگی می­توان به بعد درمانی آن اشاره کرد چراکه بیشتر بیماران یا مراجعانی که برای مشکلات روان­شناختی یا هیجانی به دنبال کمک هستند، مشکلاتی در حوزه­های مهارت­های زندگی دارند. گروه­های آموزشی مهارت­های زندگی، برای بیمارانی که در بخش­هایی از مهارت دارای مشکل هستند دایر می­گردد. مرکز پزشکی رایج­ترین بخش­هایی که نقص در آنها باعث اختلال روانی می­شود را شامل این موارد می­داند: ارتباطات بین­فردی، معنا یا هدف زندگی، تصمیم­گیری، حل مسئله، روابط زناشویی و خانوادگی. در این مرکز بیمار تشویق می­شود تا آنجا که می­تواند هر یک از این گروه­های آموزشی را گزینش کرده و در آن شرکت نماید (کورسینی و گازدا، 2007).

در پژوهشی که توسط صبحی و رجبی (2010) با هدف پی بردن به تأثیر آموزش مهارت‌های زندگی بر سلامت روانی و عزت نفس دانشجویان انجام گرفت، نتایج نشان داد که آموزش مهارت‌های زندگی بر کاهش نشانه­های اختلالات روانی مخصوصا اضطراب ، افسردگی و استرس در دانشجویان مستعد اختلال روانی تاثیر می­گذارد.

ضرورت آموزش مهارت­ های زندگی

دانش­آموزان، افرادی هستند که آینده جامعه هر کشور را تشکیل می­دهند. در صورتی که مهارت­های زندگی را آموزش ببینند، با داشتن این مهارت ها قادر خواهند بود از فرصت­های زندگی با بهره­وری بیشتری استفاده کرده و به عنوان افراد موفق­تری در جامعه ظاهر شوند. اهمیت مهارت­های زندگی در حدی است که نیاز به داشتن معلمان متخصص در آموزش این مهارت­ها ضروری به نظر می­رسد، تا نحوه مدیریت روابط اجتماعی، سازگاری و کنار آمدن با فرهنگ­ها و باورهای متفاوت و این که در زندگی روزمره آن ها چه می‌گذرد و برای بهتر کردن زندگی امکان چه کارهایی وجود دارد را به دانش­آموزان آموزش دهد (زیمرمن، 2010).

بخش قابل توجهی از نوجوانان که هر یک، رفتارهای پرخطر برای سلامتی را انجام دهند، در کنار آن رفتارهای پرخطر چندگانه دیگری را نیز انجام می­دهند که مشابه نوجوانان کشورهای دیگر می­باشد. برای مثال، تعداد زیادی از دانش­آموزانی که تجربه آمیزش جنسی پیش از ازدواج را داشته‌اند، استعمال سیگار و الکل را نیز تجربه کرده بودند. برنامه­های سلامت نوجوانان باید توجه ویژه­ به نوجوانانی داشته باشد که هر گونه رفتار پرخطری را آغاز کرده یا مرتکب شده­اند، و سعی کند برای آنها آموزش­ها و برنامه­های پیشگیری فراهم کند که، انواع رفتار­های پرخطر را پوشش دهد. (هان و همکاران، 2001)

دلایل لزوم اجرای برنامه مهارت­های زندگی در بیبن نوجوانان:

1- مسائل مربوط به بلوغ، نوجوان را غافلگیر می­کند و موجب اضطراب و احساس گناه در او می­شود. بنابراین، باید مهارت رعایت بهداشت جسمی و روانی (مقابله مؤثر با استرس، کنار آمدن با مسائل بلوغ، رعایت مسائل بهداشتی، تغذیه و غیره) را به او آموزش داد.

2- نوجوان از تفکر صوری برخوردار می­شود. آگاهی از زندگی، پیش­بینی آینده، تصمیم­گیری، فرمول‌بندی و جستجوی راه­حل برای مسائل، توجه به فرصت­های موجود و آزمون فرضیه­ها از مشخصه­های تفکر صوری است که نوجوان را نیازمند یادگیری مهارت­های تصمیم­گیری، تفکر خلاق و حل­مسئله اجتماعی می­کند.

3- انتقاد از افراد صاحب قدرت، تمایل به بحث و مجادله، توجه به خود، خود محوری، ناتوانی در تصمیم­گیری و در بعضی مواقع دوگانگی در تفکر و عمل، از ویژگی­های این دوره است که در نتیجه تفکر صوری ایجاد می­شود. می­توان فرد را با آموزش مهارت­های تفکر انتقادی و مهارت­های ارتباطی در داشتن تفکر نقادانه یاری کرد.

4- در صورتی که فرد مهارت­هایی مانند حفظ استقلال در بین دوستان، احترام به نظرات دیگران، ابراز وجود و خودآگاهی را داشته باشد می­تواند از گرایش به گروه­های دوستی و هسالان، به عنوان فرصتی برای هویت­یابی استفاده کند (ادیب،‌‌ 1385).-Coping skills

-Errocurt

– Zimmerman


 • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

جهت مشاهده فایلهای مرتبط به این لینکhttp://ofmasweblog.ofmas.ir/ مراجعه نمائید

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – ofmas.ir

ofmas.ir/product-61947-Therapy-life-skills-training-package.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در ۲۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۹ جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش …

پکیج درمانی آموزشی مهارت های زندگی | mark

mark.banooart.ir/c61948package

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – سلام، به صفحه دانلود پکیج درمانی آموزشی مهارت های زندگی خوش آمدید. مرکز روانشناسی بانو، اولین پایگاه معتبر و پشتیبان ارائه دهنده فایل های …

پکیج(پروتکل) آموزش مهارت های زندگی | سِرمِت

cermet.ir/a61948/

ذخیره شده

مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی آموزش مهارت های زندگی در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی. مبانی نظری و …

[PDF]دریافت فایل

ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/697299

ذخیره شده

اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي زﻧﺪﮔﯽ ﺑﺮ رﺿﺎﯾﺖ زﻧﺎﺷﻮﯾﯽ زوج ﻫﺎي ﺟﻮان ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﮐﻨﻨﺪه ﺑﻪ ﻣﺮﮐﺰ ﻣﺸﺎوره ﺟﻮﯾﺎي ﺷﻬﺮ ﮔﺮﮔﺎن. ﺳﺎل … 8. ﺟﻠﺴﻪ آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي. زﻧﺪﮔﯽ ﺷﺎﻣﻞ ﺧﻮدآﮔﺎﻫﯽ، ﺣﻞ ﻣﺴﺄﻟﻪ، ﺗﺼﻤﯿﻢ. ﮔﯿﺮي، ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﻣﺆﺛﺮ و اﺑﺮاز وﺟﻮد ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮدﻧﺪ و ﮔﺮوه ﮐﻨﺘﺮل ﻫﯿﭻ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ …… ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﻣﺪاﺧﻠﻪ.

پروتکل روانشناسی | ایران پژوهش

https://www.iranpajohesh.com/پروتکل-روانشناسی.html

ذخیره شده

دانلود انواع پکیج ها و پروتکل های آموزشی و جلسات آموزشی گوناگون در حوزه روانشناسی و … و پکیج آموزشی مهارتهای زندگی · دانلود پروتکل تکنیک روانبخشی درمانی دوسا … دانلود پروتکل آموزش مهارتهای تحمل پریشانی مبتنی بر رفتار درمانی دیالکتیک …

مهارت های زندگی بایگانی – یک‌فراکاو

1farakav.com/category/مهارت-های-زندگی/

ذخیره شده

مشابه

1 هفته قبل سبک زندگی, کارگاه های روانشناسی, مدرسه جنسیت, مهارت های زندگی, …. آموزش کاربردی مهارت‌های رابطه زناشویی: این مجموعه زنان و مردان را با مهارت ها، عادات، و …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی – فایلکده

paperdl.skyf.ir/2016/09/پکیج-پروتکل-آموزشی-درمانی-مهارت-های-ار/

ذخیره شده

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ – پکیج آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی در 48 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت … 3-موفقیت هر فردی در زندگی در قالب رسیدن به اهدافی معنا می یابد که …

پروتکل توانبخشی روانی-اجتماعی بیماران اسکیزوفرنی – …

www.master-phd.ir/…/پروتکل-درمانی/…/302-پروتکل-توان­بخشی-روانی-اجتماعی-ب…

ذخیره شده

توانبخشی روانی-اجتماعی عبارت است از مجموعه ای از مداخلات درمانی که کلیت و یکپارچگی فرد، … مسیر این نوع درمان در راستای بازتوانبخشی و ارتقاء مهارتهای اجتماعی-روانی، … ارزیابی سطح مهارت های اداره زندگی، شبکه حمایتی، وضعیت مسکن، تحصیل و … در فرایند بهبود، ارائه اطلاعات مربوط به بیماری، مداخله در سطح خانواده، آموزش نحوه …

مجموعه کامل مهارتهای زندگی – مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره …

kajpcc.ir › معرفی کتاب

ذخیره شده

۱ آبان ۱۳۹۵ – کتاب مهارت‌های زندگی که تا کنون ۲۰ بار تجدید چاپ شده است، مهارت‌های مقابله‌ای مؤثر را به شما … قبلی کاربرد درمان شناختی رفتاری برای کودکان.

بسته آموزشی درمان گروهی اختلال وسواس اجباری با … – موسسه …

modat.ac.ir/1854/بسته-آموزشی-درمان-گروهی-اختلال-وسواس-ا.html

ذخیره شده

مشابه

۸ دی ۱۳۹۳ – این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های … ها و ناراحتی های افراطی در زمینه مسائل و مشکلات زندگی نیستند و فرد باید …. بعد از مجموعه ای از شرطی سازی های کلاسیک در زمینه وقایع منفی شروع می شوند. ….. شناخت – رفتاردرمانگری رویکرد درمانی بسیار مهارت مدار و آموزش روانشناختی از مولفه های غیر …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی – میهن پروژه – …

mihanproje.rozblog.com/post/…/پکیج-پروتکل-درمانی-آموزشی-مثبت-اندیشی.html

ذخیره شده

۶ بهمن ۱۳۹۵ – پکیج درمانی آموزشی مثبت اندیشی,پکیج (پروتکل) فرزند پروری … پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی جلسات آموزشی برنامه مهارت های …

[PDF]اثربخشی آموزش مهارت‌های زوجی و جنسی بر کم‌کاری میل جنسی و …

https://jbs.ir/article-1-1482-fa.pdf

ذخیره شده

The efficiency of the package was assessed for improving …. این اختالل در کیفیت زندگی زنان تأثیر بسزایی داشته. و شامل طیف و سیعی از م …. با توجه به این که فعالا پروتکل درمان چندبعدی برای. این بیماران … ه آموزش. مهارت. های ارتباطی و زوجی به منظور درمان اختالل کاهش میل. جنسی برای زنان تدوین و اثربخشی آن بررسی شد. روش.

برترین فایل پکیج درمانی آموزشی مثبت اندیشی | نگین پروژه

neginproj3.ir/post-17927.html

ذخیره شده

۱۸ آذر ۱۳۹۵ – برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی – آموزشی معنا درمانی گروهی امیدواریم … دانلود پکیج آموزشی جلسات درمانی آموزش مهارت های زندگی -کامل و جامع از …

رفتار درمانی شناختی – Royal College of Psychiatrists

www.rcpsych.ac.uk › Health Advice › Translations

ذخیره شده

مشابه

این جزوه برای کسانی که میخواهند اطلاعات بیشتری در مورد رفتار درمانی شناختی یا … در برابر ناملایمات وحوادث زندگی است تابه او کمک کند , در “رفتار درمانی شناختی” روان …. همچنان به تمرین و توسعه مهارت های خود حتی پس ازپایان جلسات روان درمانی ادامه دهید. … آنها ممکن است شما را نزد کسانی که این در روش درمانی آموزش دیده اند ارجاع نمایند.

[PDF]ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی زﻧﺪﮔﯽ ﺑﺮ اﺳﺘﺮس ﺧﺎﻧﻮا – دانشگاه علوم …

www.mums.ac.ir/shares/mental_health/fundamental/83/25_26/samari.pdf

ذخیره شده

ﺟﻬﺖ ﺣﻔﻆ ﺳﻼﻣﺖ رواﻧﯽ اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎی زﻧﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺻﻮرت. ﺟﺪی ﺗﺮ و …. ﺗﺠﺮﺑﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺗﺄﺛﯿﺮ درﻣﺎن. ﻫﺎی ﮔﺮوﻫﯽ. ﺑﺮ رﺿﺎﯾﺘﻤﻨﺪی زﻧﺎﺷﻮﯾﯽ در زﻧﺎن ﭘﺮداﺧﺘﻪ ﻧﺸﺎن داده اﺳﺖ ﮐﻪ. درﻣﺎن. ﻫﺎی ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ.

[PDF]تأثیر آموزش هوش هیجانی و مهارت‌های زندگی بر سازگاری …

journals.khuisf.ac.ir/jsr-p/article-1-423-fa.pdf

ذخیره شده

توسط یارمحمدیان – ‏2011
ﺄﺗــ. ﺛﻴﺮ آﻣــﻮزش ﻫــﻮش ﻫﻴﺠــﺎﻧﻲ و. ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي زﻧﺪﮔﻲ ﺑﺮ. ﺳﺎزﮔﺎري زﻧﺎﺷـﻮﻳﻲ زوج. ﻫـﺎي ﺟـﻮان اﺟـﺮا. ﺷﺪ . ﭘﮋوﻫﺶ از ﻧﻮع. ﺷﺒﻪ. آزﻣﺎﻳﺸﻲ ﺳﻪ … ﻧﻔﺮي و اﺑـﺮاز ﻣﺤﺒـﺖ دو ﮔـﺮوه آﻣـﻮزش ﻣﻬـﺎرت. ﻫـﺎي. زﻧـﺪﮔﻲ و. آﻣــﻮزش ﻫــﻮش ﻫﻴﺠــﺎﻧﻲ ﺑــﺎ ﻳﻜــﺪ. ﻳﮕﺮ ﺗﻔــﺎوت ﻣﻌﻨــﺎدار ….. post hoc test. 4. Statistical Package for Social Science -Version13 (SPSS13) ….. ﻛﻨﻨـﺪه ﺑـﻪ ﻣﺮﻛـﺰ درﻣـﺎن ﻧﺎﺑـﺎروري . ﻓﺼﻠﻨﺎﻣ. ﺔ. ﺑﺎرور.

اثربخشی آموزش مهارت‌های ارتباطی بر بهبود کیفیت زندگی …

jinev.iaut.ac.ir/article_521670.html

ذخیره شده

آموزش مهارت‌های ارتباطی طی 8 جلسه 2 ساعته به مدت 2 ماه بر روی گروه آزمایش انجام گرفت. … یقین پرنفوذترین رویکردها به خانواده درمانی است که کاربرد وسیعی در مسایل ارتباطی زناشویی دارد و ….. مجموعه مقالات سومین کنگره آسیب شناسی خانواده، 290. … Study protocol for the World Health Organization project to develop a quality of life …

دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – فایل شاپ …

www.fileshope.ir/دانلود-پروتکل-پکیج-آموزش-درمانی-تنظیم/

ذخیره شده

۲ خرداد ۱۳۹۶ – پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در ۲۳ صفحه ورد قابل …. همچنین بخوانید : پروتکل درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود مستقیم پکیج …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی | آفمَس اِتکو

ofmas.eteco.ir/پکیج-پروتکل-درمانی-آموزشی-مثبت-اندیشی/

ذخیره شده

۲۱ دی ۱۳۹۵ – آفمَس اِتکو : دانلود فایل های دانشجویی. … به صفحه دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی خوش آمدید . … پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی · پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی خود دلگر‌م سازی (آموزش دلگرمی) …

[PDF]اثربخشی آموزش مهارت حل مسئله برانگیزش پیشرفت و …

trj.uok.ac.ir/article_13853_3561d4d1dafcbae6dcd487e991c41916.pdf

ذخیره شده

شادکامی را به عنوان مجموعه ای از عواطف و نوعی ارزیابی شناختی از زندگی تعریف می کند. … لزوم آموزش مهارت حل مسئله در برنامه آموزشی مهارت های فردی تأ کید نمودند. … در واقع آموزش حل مسئله روش درمانی است که بدان طریق فرد می آموزد) Malouff, ….. آموزان را، در استفاده از روش بحث گروهی، فعالیت در گروه های کوچک و استفاده از پروتکل مدون.

اثربخشی آموزش مهارت های جنسی در کاهش تعارضات زناشویی … …

www.najva90.blogfa.com/post/8

ذخیره شده

مشابه

هدف این پژوهش بررسی تاثیر آموزش مهارتهای جنسی بر کاهش تعارضات زناشویی در … در کفایت های عاطفی و هیجانی زوج ها ، در کنار عوامل متعدد دیگر،بر زندگی مشترک آن ها … لذت جنسی و مجموعه لذات زمینی برای تمامی سنین امری فطری است فقط شیوه تظاهر آن ….. شود تا در نهایت به تدوین یک پروتکل درمانی بسیار مؤثر و همه جانبه منجر شود.

افق های نوین تحول دکتر علیرضا عابدین » درباره موسسه

doctorabedin.org/?page_id=32

ذخیره شده

مشابه

افق های نوین تحول با برخورداری از مشاوران مجرب و آشنا به تئوری و اجرای مصاحبه و آزمون های مورد … پژوهش در زمینه‌های مرتبط با روان‌شناسی و جامعه‌شناسی; آموزش مهارت‌های زندگی شامل: … وظایف: نظارت بر فعالیت¬های روانشناسی و مشاوره مرکز شامل روان درمانی و آزمون¬های … ۲۳٫ Effectiveness of Integrated Group Training Package on Reducing …

[PDF]ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ي ﺑﺎزﮔﺸﺖ ﺑﻪ اﺟﺘﻤﺎع ﺑﺮ ارﺗﻘﺎ ي اﺛﺮﺑﺨ

jtbcp.riau.ac.ir/article_75_7c9bebae0883c5066616fec6ce0af0f3.pdf

ذخیره شده

توسط شاهمیر – ‏2014 – ‏مقالات مرتبط
ي. ﺑﺎزﮔﺸﺖ ﺑﻪ اﺟﺘﻤﺎع. ﺑﺮ ارﺗﻘﺎي ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﺑﻴﻤﺎران اﺳﻜﻴﺰوﻓﺮن ﺑﻮد …. د ﺑﻴﻤﺎر را ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ واﻗﻌ. ﻲ زﻧﺪﮔﻲ و. ﻣﺸﻜﻼت روزﻣﺮه ﻣﻮاﺟﻪ ﻛ .ﻨﺪ. اﻳﻦ ﻣﺪل از دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﻫﺎي آﻣﻮزﺷﻲ، ﺗﻘﺴﻴﻢ ﻛﺮدن ﻣﻬﺎرت ﻫﺎ ﺑﻪ ﺑﺨﺶ … ﭘﺮوﺗﻜﻞ درﻣﺎﻧﻲ، ﺷﻜﻞ ﺗﻌﺪﻳﻞ ﺷﺪه. ي ….. آﻣﻮزش ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ اي از ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي ﻣﻘﺒﻮل اﺟﺘﻤﺎع. ،. ﻣﺜﻞ ﮔﺬراﻧﺪن …

[PDF]آموزش مهارت های اجتماعی به کودکان مبتلا به اختلال نارسایی توجه

exceptionaleducation.ir/article-1-231-fa.pdf

ذخیره شده

ﺗﻌﻠﯿﻢ و ﺗﺮﺑﯿﺖ اﺳﺘﺜﻨﺎﯾﯽ. 23. آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. ﺑﻪ. ﮐﻮدﮐﺎن ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ. اﺧﺘﻼل ﻧﺎرﺳﺎﯾﯽ ﺗﻮﺟﻪ/. ﺑﯿﺶ. ﻓﻌﺎﻟﯽ. دﮐﺘﺮ ﻋﺒﺎﺳﻌﻠﯽ … ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ را زﯾﺮ. ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺳـﺎزه. وﺳﯿﻊ. ﺗﺮ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. 1. در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻨـﺪ. ….. ﻫﺎي ﺷﻐﻠﯽ ﭘﺎﯾﯿﻦ در زﻧﺪﮔﯽ ﻓـﺮد اﺳـﺖ. … ﻃﺮاﺣﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﻣﺎﻧﯽ و ﻣﺸﺨﺺ ﮐﺮدن اﻧﺘﻈـﺎرات رﻓﺘـﺎري.

میگنا – پروتكل گروه درمانگري شناختي –رفتاري اختلال وسواس

www.migna.ir/vdccm1qi.2bq418laa2.html

ذخیره شده

مشابه

۳ دی ۱۳۹۳ – ارائه پروتکل درمانی صرع برای بیماران ایرانی از سوی محققان کشور … نگراني ها وناراحتي هاي افراطي در زمينه مسائل ومشكلات زندگي نيستند و فرد …. از مجموعه اي از شرطي سازي هاي كلاسيك در زمينه وقايع منفي شروع مي شوند. ….. شناخت – رفتاردرمانگري رويكرد درماني بسيار مهارت مدار و آموزش روانشناختي از مولفه هاي غير …

[PDF]بررسی تاثیر آموزش راهبردهای تنظیم هیجان بر اساس مدل گراس …

ijrn.ir/article-1-165-fa.pdf

ذخیره شده

اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﻘﺶ و ﺗﺎﺛﯿﺮ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن را ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي در اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر ﻣﻮرد ﺗﺎﯾﯿﺪ. ﻗﺮار .داد. ﮐﻠﯿﺪ واژه … از آﻧﺠﺎ ﮐﻪ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﺑﺨﺶ ﻣﻬﻤﯽ از زﻧﺪﮔﯽ ﻫﺮ ﻓﺮد را ﺑﻪ … ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻫﯿﺠﺎن،. داراي. ﯾﮏ ﻫﺪف ﺗﻨﻈﯿﻤﯽ ﺑﺎﻟﻘﻮه. اﺳﺖ. و ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ. ﮐﻨﻨﺪه. ﻫﯿﺠﺎن ﻣﯽ … ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ …. ﺑﻮدﻧﺪ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ اﻧﺼﺮاف اﻓﺮاد از ﺷﺮﮐﺖ در ﺟﻠﺴﺎت درﻣﺎﻧﯽ از …. ﺧﻼﺻﻪ ﭘﺮوﺗﮑﻞ آﻣﻮزش ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﮔﺮاس.

درمان CBT بایگانی – یک‌فراکاو

1farakav.net/downloads/category/درمان-cbt/

ذخیره شده

دوره پیشرفته آموزش درمان شناختی رفتاری CBT- اولین جلسه. آوریل 11, 2015 … مارس 11, 2015 دیدگاه‌ها برای دانلود پروتکل های درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش act [اصلاح شد] بسته هستند. دانلود پروتکل …. مجموعه فایل‌های مهارت‌های زندگی · – فیلم‌های آموزش …

[PDF]1390 ( 1394 ) ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺟﺎﻣﻊ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮي، درﻣﺎن و ﻛﺎﻫﺶ … – دانشگاه علوم …

www.gums.ac.ir/Upload/Modules/Contents/asset50/Alcohol%20Policy.pdf

ذخیره شده

مشابه

وﺟﻮد ﭘﺮوﺗﻜﻞ. درﻣﺎن ﻣﺴﻤﻮﻣﻴﺖ ﺑﺎ ﻣﺘﺎﻧﻮل. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ادﻏﺎم ﭘﻴﺸﮕﻴﺮي و درﻣﺎن. ﺳﻮء ﻣﺼﺮف ﻣﻮاد. در. PHC. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮي از اﻋﺘﻴﺎد. (. آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي زﻧﺪﮔﻲ در. ﺟﻤﻌﻴﺖ داﻧﺶ آﻣﻮزان و داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن. ) اﻳﺠﺎد ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎي …

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ آﻣﻮزش ﮔﺮوﻫﻲ ﻫﻤﺪﻟﻲ ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد رواﺑﻂ ﺑﻴﻦ ﺷﺨﺼﻲ و A

journals.uma.ac.ir/article_60_4ab2a1aaba94d9a42377ad8d4e5196a2.pdf

ذخیره شده

ﻫﺎي. ADHD. ﻣﺆﺛﺮ ﺑﻮده اﺳﺖ. )001/0. علیرضا صادقی دانشگاه تهران. sadeghi2.

Tabtiz university of medical sciences

congress.tbzmed.ac.ir/6child/Archive

ذخیره شده

مشابه

بررسی اثربخشی تئاتر درمانی بر مهارت¬های اجتماعی کودکان و نوجوانان اوتیسم: …. اثربخشی آموزش مهارت های زندگی بر بلوغ عاطفی و سلامت روانشناختی دانش آموزان …. اثر بخشی پروتکل فوردایس بر بهبود مؤلفه های معروف سلامت روان دانش آموزان تک …

دانلود برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

www.leanfile.ir/دانلود-برترین-فایل-پکیج-پروتکل-درمانی-4/

ذخیره شده

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 9 جلسه درمانی.

پروتکل مداخله آموزش مهارت های زندگی برای نوجوانان – سایت …

www.irantahgig.ir/?p=79480

ذخیره شده

۳ بهمن ۱۳۹۴ – موسسه ایران تحقیق در ادامه انتشار پروتکل‌های استاندارد روان درمانی و مشاوره، پروتکل مداخله آموزش مهارت های زندگی برای نوجوانان آماده سازی کرده است.

[PDF]( ﻋﻠﻴﻬﻢ اﻟﺴﻼم ) ﺗﺪوﻳﻦ ﺑﺴﺘﻪ آﻣﻮزﺷﻲ ﻣﻬﺎرﺗﻬﺎي زﻧﺪﮔﻲ زﻧﺎ – دانشگاه اصفهان

rjwph.ui.ac.ir/article_20931_e676c3e84ca6a25e002694e31090d07f.pdf

ذخیره شده

ﺗﺪوﻳﻦ ﺑﺴﺘﻪ آﻣﻮزﺷﻲ ﻣﻬﺎرﺗﻬﺎي زﻧﺪﮔﻲ زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﺗﻌﺎﻟﻴﻢ اﻫﻞ ﺑﻴﺖ … ﻛﺘﺐ و ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺣﺪﻳﺜﻲ ﺷﻴﻌﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ …. درﻣــﺎﻧﻲِ. ﺷــﻨﺎﺧﺘﻲ. -. رﻓﺘــﺎري اﺳــﻼﻣﻲ و ﺗﺤﻠﻴــﻞ رﻓﺘــﺎر ﻣﺘﻘﺎﺑــﻞ. ﺑﺮﺧﻮدﺷﻨﺎﺳﻲ زوج ﻫﺎي ﻧﺎﺳﺎزﮔﺎر …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) …

lalevarticle.ir/post/دانلود-فایل-پکیج-پروتکل-درمانی-آموزش/

ذخیره شده

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی – یونی …

unioarticles.ir/?p=3854

ذخیره شده

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیددوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل …

[PDF]جهت دانلود کلیک کنید.

www.pishgirinovin.com/کانون-هدف/خانواده/پژوهش-و-مقالات/item/download/51

مشابه

ﭘﺮوﺗﮑﻞ روان درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺜﺒﺖ ﻧﮕﺮ ….. ﻣﺴﻴﺮ ﻣﺘﻐﻴﺮهﺎﯼ ﺳﺮﺷﺖ ﺑﻪ ﺗﺎب ﺁورﯼ ﺑﺎ ﻣﻴﺎﻧﺠﯽ ﮔﺮﯼ ﺷﻴﻮﻩ زﻧﺪﮔﯽ .. ………. … ١٠٣. ﺷﮑﻞ ﺷﻤﺎرﻩ. ١٨. ٢- …. ﺁﻣﻮزش ﺗﺎب ﺁورﯼ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ روان ﺷﻨﺎﺳﯽ ﻣﺜﺒﺖ ﻧﮕﺮ ﺑﺎ ﺗﺄﮐﻴﺪ ﺑﺮ ﻣﺘﻐﻴﺮهﺎﯼ زﻳﺴ ﺘﯽ …… از وﻳﮋﮔﯽ هﺎﯼ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ ﺗﺎب ﺁورﯼ ﺑﻪ ﺻﻮرت زﻳﺴﺘﯽ و ژﻧﺘﻴﮑﯽ ﺗﻌﻴﻴﻦ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ، اﻣﺎ ﻣﻬﺎرت هﺎﯼ ﻣﺮﺑﻮط. ﺑﻪ ﺗﺎب ﺁورﯼ را …… ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻣﺘﻐﻴﺮهﺎﯼ ﻋﺎﻣﻞ ﭼﻬﺎرم ﺗﺎب ﺁورﯼ ﺑﺎ ﻣﺘﻐﻴﺮهﺎﯼ ﺳﺮزﻧﺪﮔﯽ و ﭘﺎﻳﺪارﯼ. ﻣﺮﺗﺒﻂ هﺴﺘﻨﺪ.

ستاد ويژه توسعه فناوري نانو | گزارش آنلاین

nano.ir/index.php?ctrl=online_report&actn=list&section_id=8

مشابه

دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هم‌اکنون برای بازدید از … پشتیبانی فنی مجموعه سایت‌های ستاد توسعه فناوری نانو به عهده این عزیزان بوده و هست. …. در این صورت است که فناوری نانو وارد زندگی مردم می‌شود و توسعه صنعتی فناوری نانو …… نمایش تخصص و مهارت‌های کارجویان پایگاه اطلاع‌رسانی اشتغال فناوری نانو.

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و …

parastoovbe.ir/?p=86

ذخیره شده

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

parastoovbe.ir/?p=6235

ذخیره شده

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی …

دانلود فایل ( پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان) – …

parastoovbe.ir/?p=1047

ذخیره شده

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

top.nikanasime.ir/farafile/برترین-پکیج-پکیج-پروتکل-درمانی-آموزشی/

ذخیره شده

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ – کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – …

roshaniamsir.ir/pana/1740

ذخیره شده

۲ خرداد ۱۳۹۶ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری}}+آماده ارائه به جویندگان … دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی…

دریافت فایل پروپوزال بررسی اثر بخشی آموزش مهارت های …

sofrearticles.ir/دریافت-فایل-پروپوزال-بررسی-اثر-بخشی-آم/

ذخیره شده

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – خرید و دانلود پروپوزال اثر بخشی برنامه آموزش مهارت های زندگی بر کاهش … دانلود (پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) شعار همیشگی ما …

رزومه دکتر پرنو تربیت بدنی

nahamta.ir/tag/رزومه+دکتر+پرنو+تربیت+بدنی.html

ذخیره شده

و بازدید از آزمایشگاه های آسیب شناسی و حرکات این مطلب تا کنون 131 …. *آموزش عملی پروتکل های درمانی پرکاربرد به همراه مشاوره با کیس واقعی مانند: زوج درمانی، مشاوره …

https t. mepayamnama2 – s2a.ir

s2a.ir/tag/https+t.+mepayamnama2.html

ذخیره شده

… در مقابل حملات سانسور های دولتی مصون داشته است. نوشته پروتکل HTTPS ویکی پدیا معضل جدید سانسور دولتی اولین بار در کلیک | رسانه دانش و فناوری پدیدار شد.

پکیج (پروتکل) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد برای …

vieratarticles.ir/2017/05/10/پکیج-پروتکل-درمان-مبتنی-بر-پذیرش-و-تعه/

ذخیره شده

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی لحظات … خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش …

دانلود کوک بیلدر

parsblogs.ir/tag/دانلود+کوک+بیلدر.html

ذخیره شده

آموزش مالتی مدیا بیلدر از مقدماتی تا پیشرفته. با سلام خدمت … دانلود Apowersoft Video Download Capture v5.0.0 – نرم افزار دانلود ویدئو های آنلاین. Apowersoft …

مطالب مشابه با «دانلود پکیج 100 تایی مبانی نظری و …

pscdl.ir/10001021/22.html/html_related

ذخیره شده

دانلود پکیج پروتکل آموزش هوش هیجانی 2017-05-13 … نوع فایل: word توضیحات: نحوه آموزش معنا درمانی: معنا درمانی، روش درمانی است که در آن بیمار درجهتی راهنمایی می شود که معنای زندگی …. دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارت های زندگی و ارتباط.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – …

topicforpe.ir/tahgig/new-33345.html

ذخیره شده

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ – فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) …

آرشیو وبلاگهای ایرانی

v3b.ir/?safhe=7&subdir=علم%20و%20فن%20آوری

ذخیره شده

آرشیو کامل وبلاگ های ایرانی جمع آوری شده از سرتاسر وب. … [14 بازدید]; پروتکل HTTPS ویکی پدیا معضل جدید سانسور دولتی [15 بازدید]; معرفی لپتاپ های گیمینگ …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) زوج درمانی هیجان مدار (EFT) – …

siliconarticled.ir/tahghigh/5964

ذخیره شده

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – پرداخت و دانلود آنی امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

aris.rayapaperi.ir/?p=612

ذخیره شده

دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی -کامل و جامع ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) درمانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *