دانلود کامل پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی

Published on Author adminwebLeave a comment

پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی

پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی در 68 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی علوم انسانی
بازدید ها 80
فرمت فایل doc
حجم فایل 67 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 68

پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی

فروشنده فایل

کد کاربری 25235

کاربر

پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی در 68 صفحه ورد قابل ویرایش

پیشگفتار

نوجوانان دلی پاك و روحی پرشور دارند . آنان در حساسترین و بحرانی ترین دوران زندگی خود به سر می برند و نیازمند هدایت ، حمایت و همدلی اند. نوجوان نهال نو
رسیده ای است كه برای رشد و بالندگی به باغبانی ، دلسوز و روشن بین نیاز دارد تا او را از آفتها و حادثه ها در امان دارد.

بها دادن به نوجوانان و در تربیت و ارشاد آنان كوشیدن بی گمان یكی از نشانه های آشكار رشد فرهنگی یك جامعه است . بر خلاف گمان برخی مردم ، تربیت به طور كلی كاری بسیار دشوار است بویژه تربیت و هدایت نوجوانان دارای پیچیدگیها و نكته های ظریف بسیاری است . شاید گفتة حكیمانه ی كانت متفكر و فیلسوف نامی آلمانی ، حق مطلب را در این زمینه ادا كرده باشد آنجا كه می گوید : دو كار هست كه در دشواری ، هیچ كار دیگری به پای آن نمی رسد ، مملكت داری و تربیت.

تربیت انسان از این جهت كه او موجودی پیچیده و عظیم است كاری سخت و دشوار می باشد. پیچیدگیهای روحی انسان به حدی است كه نمی توان رفتار او را به سادگی تحت ضابطه ای مشخص در آورد و از آن آسوده خاطر شد. برتراند راسل ، فیلسوف انگلیسی كه خود در بارة تربیت كتابهایی نگاشته است اعتراف می كند كه گفتار من در این زمینه بهتر از كردارم بود. این ها همه نشان می دهد كه نباید تربیت را كاری سهل و آسان پنداشت كه نیاز به هیچ گونه آموزش و تخصصی ندارد.

فرزندان ما در دوران خود مرحله های مختلف را طی می كنند و در هر مرحله نیازهای تربیتی ویژه ای دارند . بدون آشنایی با این مراحل تربیتی و برخورداری از مهارتهای لازم چگونه می توانیم فرزندان خود را تربیت كنیم. شاید برخی از پدران و مادران گمان می كنند كه اگر شرایط مادی و امكانات تحصیلی را برای فرزندان خود فراهم آورند وظیفه ی خود را به خوبی انجام داده اند حال آنكه وظیفه ی پدر و مادر بسیار فراتر از این هاست.

خانواده كانون پذیرایی از نسل آینده است در این كانون نهال ارزشهای انسانی ـ كه بذر آن در لحظه ی آفرینش در ضمیر آدمیان پاشیده شده است ـ باید رشد و نمو كرده درخت انسانیت به بار نشیند از این رو هیچ یك از نهادهای اجتماعی نقشی را كه خانواده در ساختار فكری ، روحی و اخلاقی انسان دارد نمی توانند ایفا كنند .

نابسامانی های اجتماعی در بسیاری موارد ناشی از نابسامانی در خانواده هاست و سعادت یك اجتماع بستگی كامل به وجود خانواده های سالم و سعادتمند دارد . در خانواده است كه انسان از لحظه های آغازین زندگی با تربیتی كه از پدر و مادر دریافت می كند شكل می گیرد و ناآگاهانه به مسیری خاص سوق داده می شود.

اگر خانواده ها نقش خود را بدرستی ایفا نكنند نهادهای اجتماعی دیگر از قبیل مدرسه ، رسانه های گروه و غیره این خلاء را نمی توانند پر كنند.

دشواریها و پیچیدگیهای تربیت فرزند در دوره نوجوانی بیش از هر دوران دیگر است زیرا در این دوره نوجوان بطور ناگهانی با جهش فكری و عاطفی خود را از دوران كودكی جدا می كند. شخصیت كنونی نوجوان می طلبد كه خانواده در برخورد با او روشن بین ، شكیبا و هوشیار باشد و به سرعت دریابد كه او دیگر یك كودك نیست . از این رو بسیاری از خانواده ها در روابط خود با فرزندان نوجوان مشكلاتی دارند كه اگر از آگاهیهای لازم برخوردار نباشند شاید این مسئله عواقب ناخواسته ای به دنبال داشته باشد.

بسیاری از مشكلات اخلاقی و رفتاری نوجوانان ریشه در برخوردهای نامناسب پدران ، مادران و مربیان دارد . تجربه نشان می دهد در بیشتر موارد كه نوجوانان به خانواده ی آگاه و مربی شایسته دسترسی دارند از زندگی سالم و موفقی برخوردارند ، این نشان می دهد كه نوجوانان بخوبی تربیت پذیر هستند و اگر نابسامانی هایی در اخلاق و رفتار برخی از آنان مشاهده می شود ناشی از نبود تربیت صحیح است . پیامبر اسلام (ص) می فرمایند : به شما در باره ی نوجوانان و جوانان سفارش می كنم زیرا آنان دارای قلبی رقیقتر و فضیلت پذیر تر می باشند.[1] و امام علی (ع) می فرمایند : دل نوجوان مانند زمین خالی از گیاه و درخت است كه هر بذری در آن افشانده شود می پذیرد و در خود می پرورد پس فرزند عزیزم من در آغاز جوانی ات به ادب و تربیت تو پرداختم قبل از آن كه دلت سخت گردد و از پذیرش چیزهای خوب سرباز زند.[2]

از این جا می توان به نقش حساس و خطیری كه خانواده ها و مربیان در هدایت و تربیت نوجوانان دارند پی برد . اگر ما به وظیفه ی بزرگ خود نسبت به این سرمایه های بی نظیر جامعه به نحوی شایسته توجه نكنیم، باید برای رویارویی با عواقب تلخ غفلت خود آماده باشیم . در آموزشهای دینی ما نیز بر مسئولیت پدران و مادران در تربیت فرزند بسیار تأكید شده است و تصریح شده همچنانكه والدین را بر فرزندان حقوقی است فرزندان را نیز بر والدین خود حقوقی است كه از آنها در مورد این حقوق در پیشگاه الهی بازخواست خواهد شد . در روایات اسلامی آمده است : همچنانكه فرزند عاق پدر و مادر می شود پدر و مادر نیز برای سهل انگاری در انجام وظایف خویش عاق فرزند می شود. [3]

مقدمـه Introduction

یك هدف خوب آن است كه مقصد را به ما نشان دهد و معلوم دارد كه چه هنگام بدان نایل خواهیم شد. امروزه یكی از مشكلات مهم تربیتی در بیشتر مراكز تعلیم و تربیت مسائلی هستند كه بطور مشابه در بسیاری از كودكان و نوجوانان و جوانان سر می زند و این مسایل در نوجوانان و كودكان گسترش یافته و باعث عدم پیشرفت جامعه و افراد جامعه شده است و روز بروز این مسایل و مشكلات در دامنه های وسیعی در تعلیم و تربیت خودش را آشكارتر ساخته است و اگر به علل و عوامل و كنه و ریشه ی این مسایل پرداخته نشود و راههای بوجود آوردن آن مورد تجزیه و تحلیل قرار نگیرد احتمال آن می رود كه جامعه علاوه بر آن كه پیشرفتی نخواهد داشت سبب انحطاط و انحراف جامعه و از بین رفتن ارزشهای والای انسانی خواهد شد. پیشگامان تعلیم و تربیت هرچند درباره ی این مسایل اندیشیده اند و نظرات و راه حلها و پیشنهاد های متعددی داده اند اما با توجه به اینكه ، این علمای تعلیم و تربیت سالها به فكر ریشه كن ساختن این مسایل بوده اند و پیشرفتهایی نیز حاصل شده است و راه حلهای این علما نیز مؤثر واقع شده است اما با همة این وجود هنوز بسیاری از علل و عوامل و مشكلات و مسایل تربیتی شناخته نشده اند و یا ممكن است علاوه بر علت هایی كه شناخته شده علل تازه و جدیدی افزوده شود و راه حل مناسبی برای این عوامل در نظر گرفته شود.

با توجه به اینكه كودكان نیز از نظر اخلاقی چه در جامعه ای كه زندگی می كنند و یا در چه خانواده ای تربیت یافته اند با هم متفاوت هستند . پس اگر افرادی دارای یك نوع مسایل و مشكلات تربیتی باشند ممكن نیست كه با یك روش به حل مسایل آنان پرداخت و در نتیجه باید جنبه های مختلف و گوناگون به كار برد. لذا با توجه به مطالب فوق برآن شدیم كه با استفاده از مدیران و دبیران مجرب علتهای بی انضباطی را در شهرستان تایباد مورد بررسی قرار دهیم لازم به تذكر است كه این شهرستان در سطح شهر دارای 3 مدرسه راهنمایی پسرانه می باشد كه این مدارس دارای دبیران مجرب و مدیران با سابقه است كه هر ساله با توجه به میزان رشد جمعیت با تعداد فراوانی از دانش آموزان و نوجوانان با رفتارهای بخصوص و متفاوت درگیر هستند و راه حلهای آن را با توجه به تفاوتهای فردی هر دانش آموز به مورد اجرا می گذارند.

امیدواریم كه بررسیهایی كه در این تحقیق انجام خواهیم داد راهگشای حل بسیاری از مسایل مختلف تربیتی در این منطقه باشد.

عنوان كامل موضوع تحقیق

علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان مشهد ناحیه 7 مدارس راهنمایی دارالعلم و حضرت بقیه الله.

ضرورت و اهمیت مسئله

از آنجا كه تعلیم و تربیت سالم در سایة آرامش و امنیت و ایجاد خود نظمی در كودكان و نوجوانان می باشد و این نوع تعلیم و تربیت كه شامل كیفیت تربیت در محیط خانه و مدرسه است و اصولاً نگرش خانواده نسبت به تحصیل جزء فرهنگ خانواده است و بها دادن والدین به درس میزان آرامش و امنیت خانواده در یادگیری كودك اثر دارد و شرایط نامناسب و نامطلوب می تواند موجب محرومیت كودك در یك تعلیم و تربیت مناسب و یا عوامل تحریك كننده ذهنی شود. اگر این مشكلات برطرف نگردد و كودكان از شرایط مساعدتر و تعلیم و تربیت غنی تری برخوردار گردند استعدادهای آنان تا حدود تصور نا پذیری تكامل می یابد.

موضوع انضباط در بین افراد بخصوص در بین نوباوگان و نوجوانان مطرح می شود كه مسیر زندگی خود را تعقیب می كنند و به شخصیت و اخلاق خود شكل می دهند تا بتوانند جاده كمال را بشناسند و در زندگی موفقیت بیشتر و بهتری داشته باشند . معلمان و انسانها به طرقی با این افراد در ارتباط هستند و وظیفه ی شرعی و قانونی خود می دانند تا این آینده سازان را در این مسیر پر نشیب و فراز هدایت كنند و ناخدایان موفقی باشند تا این كودكان و نوجوانان را به ساحل خوشبختی برسانند.

یك مرد بزرگسال متوسط به خاطر آن كه یك بازیكن حرفه ای فوتبال نیست ، احساس حقارت نمی كند و یا یك زن متوسط به علت آن كه در همه هنرهای زیبا توفیقی نیافته ، احساس ناكامی نمی كند. اینان در حقیقت این موفقیتها را از خود انتظار ندارند. صرف نظر از این موارد افراطی ، مواردی است كه هرچند ماورای توان های ماست باز هم ما از خود انتظار داریم.

درجات مختلف احساس حقارت نیز مانند همة نگرش ها بر اثر یك سلسله تجارب طولانی كسب می گردد. در بین افراد گوناگونی كه از احساس خود كم بینی رنج می برند در زمانهای مختلف ، تفاوت وجود دارد ، مثلاً در لحظات موفقیت ، گویی احساس حقارت وجود خارجی ندارد. از سوی دیگر شكستهای پیاپی می تواند احساس خود كم بینی پیچیده ای درباره همه چیز در ما بوجود آورد.

پدری كه برای پسرش حق هیچگونه تصمیم گیری قائل نیست و همه تصمیمات را برای او می گیرد و او را برای موفقیت در مدرسه یا ورزش بیش از توانهایش تحت فشار قرار می دهد در او نسبت به خود یك نگرش دفاعی ایجاد می كند ، كه این نگرش مآلاً به صورت نگرش تعمیم یافته ای نسبت به همه قدرتها در می آید. نتیجه این عمل پدر احتمالاً به صورت طغیان آشكار علیه پدر ظاهر می شود و یا به ترس شدید در پسر می انجامد كه در هر دو حال احساس حقارت در او بوجود می آورد.

نشانه های نگرشهای خود كم بینی

برای تشخیص ، احساس حقارت و بی كفایتی در زندگی روزمره فرد ، شش راه عمده به نظر می رسد.

1ـ حساسیت به انتقاد :

فرد ممكن است به انتقاد ضمنی و یا صریح واكنش شدید از خود نشان دهد . مثلاً دانش آموزی كه مسئله را غلط حل كرده است با كوشش بسیار می خواهد ثابت كند كه حل مسئله او صحیح است و یا ممكن است در جستجوی یك راه حل بهترین برای حل مسئله در آید ، وقتی آن هم به نتیجه نرسید این فكر كه « من نمی توان انجام دهم و از عهده برآیم» در او تقویت می شود.

2ـ مرجع همة انتقادها : یك گفتگوی در گوشی دو نفر و یا یك خنده جمعی وسیله عده ای كه احتمالاً هیچ ارتباطی با شخص مضطرب ندارد ، ممكن است باعث شود كه او احساس كند مورد حمله واقع شده است.

3ـ انزوای شدید : یك مورد افراطی آن عبارتند از این كه فرد برای اجتناب از ملاقات یا مواجهه با مردم ، به سمت دیگر خیابان بگریزد. او هرگز به اجتماع دانش آموزان در راهرو و یا حیاط مدرسه نمی پیوندد ، زیرا احساس می كند دیگران او را نمی خواهند و دوست نمی دارند.

4ـ واكنش بیش از اندازه به چاپلوسی دیگران : بنظر می رسد این كار به او كمك می كند تا احساس كفایت را در خود بهبود بخشد هر كس از او پشتیبانی كند شدیداً مورد احترام و علاقه اش واقع می شود و حتی حاضر است از این بابت به او رشوه ای نیز بدهد ، چون خرید هدیه ای برای او و یا دعوت او به ناهار و غیره.


[DOC] عنوان پایان نامه: علل بي انضباطي دانش آموزان پسر در مقطع راهنمايي …
– ذخیره شده – مشابه
عنوان پایان نامه: علل بي انضباطي دانش آموزان پسر در مقطع راهنمايي مدارس مشهد …. لذا
با توجه به مطالب فوق برآن شديم كه با استفاده از مديران و دبيران مجرب علتهاي بي
انضباطي را در شهرستان مشهد مورد بررسي قرار دهيم لازم به تذكر است كه اين شهرستان
در سطح شهر داراي مدارس متعدد مي باشد كه اين مدارس داراي دبيران مجرب و مديران با
سابقه …
OL183 -علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی – پارس پروژه
– ذخیره شده – مشابه
بررسی تجربیات و مطالعات قبلی متغیرها و تعاریف عملی آنها تعریف متغیر متغیر
وابسته متغیر مستقل روشهای جمع آوری اطلاعات منابع داده ها روش های آماری و تجزیه و
تحلیل داده ها توصیف ابزارها و وسایل جمع آوری داده ها جمعیت آماری جمعیت نمونه وسیله
تحقیق متن تحقیق علل بی انضباطی دانش آموزان در دوره ی راهنمایی بیان مجدد مسئله
برترین پکیج پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در …
– ذخیره شده
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را
فراهم آورد دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پایان نامه
بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی || روی دکمه ادامه مطلب
کلیک فرمایید پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی
در 68 …
پایان نامه علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان …
– ذخیره شده
نوجوانان دلی پاک و روحی پرشور دارند . آنان در حساسترین و بحرانی ترین دوران زندگی
خود به سر می برند و نیازمند هدایت ، حمایت و همدلی اند. نوجوان نهال نو رسیده ای است که
برای رشد و بالندگی به باغبانی ، دلسوز و روشن بین نیاز دارد تا او را از آفتها و حادثه
ها در امان دارد. پایان نامه کنترل شیمیایی آب برج های خنک کن پایان نامه فرهنگ …
azim313 – علل بي انضباطي در دانش آموزان وراهکارهای براي پيشگيري
– ذخیره شده – مشابه
( عنوان مقاله ). علل بي انضباطي در دانش آموزان وراهکارهای براي پيشگيري. مقدمه : باید
بدانیم که هر گونه تعارض و تضاد فکری و رفتاری بین پدر و مادر و تهدید و تکذیب
مستمر یکدیگر در فضای خانه به ویژه در جضور فرزندان می تواند بذر بسیاری از
رفتارهای نامطلوب همانند لجبازی ، پرخاشگری و بی تفاوتی ، سرد مزاجی ، اضطراب …
«بررسی نقش برنامه درسی پنهان در رفتار انضباطی دانش آموزان از دیدگاه …
– ذخیره شده – مشابه
پژوهش حاضر، به بررسی نقش برنامه ی درسی پنهان، در رفتار انضباطی دانش آموزان از
دیدگاه مدیران و معلمان مقاطع راهنمایی دخترانه شهرستان خلخال در سال تحصیلی 89-88
می پردازد. هدف پژوهش حاضر، شناسایی آشکارسازی عواملی است که از طریق برنامه ی
برنامه درسی پنهان به دانش آموزان منتقل می شود. روش تحقیق، از لحاظ هدف،کاربردی، و …
لیست عناوین پایان نامه ها و روش تحقیق(1337 عنوان) صفحه 3 – فروشگاه …
– ذخیره شده – مشابه
1045 – روش تحقیق – علل بي انضباطي دانش آموزان پسر در مقطع راهنمايي 68 1046 –
روش تحقیق – بررسی روشهای آموزشی ناشنوایان و تأثیر آن در پیشرفت تحصیلی
شان 87 1047 – روش تحقیق – اوقات فراغت 80 1048 – تفسير روان شناختي نقاشي هاي
اطفال 7 تا 9 ساله كرج در ارتباطات خانوادگي 88 1049 – تاثير رنگ بر حافظه كودكان
82
دانلود رایگان پروژه و پایان نامه و مقالات – پایان نامه های روانشناسی و علوم …
– ذخیره شده – مشابه
11 نوامبر 2013 … دانلود رایگان پایان نامه,پایان نامه,پایان نامه کارشناسی ارشد,پورپوزال,پروژه,پایاننامه,
دانلود رایگان تحقیق,تحقیق,مقاله,مقالات,تحقیق آماده,دانلود رایگان … بررسی رابطه
عزت نفس با هر یک از پایگاه های هویت در دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی و سوم
متوسطه … بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی.
آرشیو کامل پایان نامه های سایت | پایان نامه , پروژه و پروپوزال دانشجویی
– ذخیره شده – مشابه
بررسی و مقایسه‌ میزان اضطراب دانشجویان پسر دانشگاه تبریز قبل از امتحانات و در
ایام امتحانات در سال تحصیلی ۸۶-۱۳۸۵ ۱; بررسی رابطه منبع کنترل (درونی- برونی)
با …. ۵۰ پایان نامه علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان مشهد
ناحیه ۷ مدارس راهنمایی دارالعلم وحضرت بقیه الله ۷۰; ردیف موضوع : پایان نامه صفحه …
[PDF] فايل کامل پايان نامه خوب.PDF – دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی …
– ذخیره شده
بررسی آثار پنهانی مولفههای برنامه درسی بر عواطف دانش آموزان مقطع ابتدایی، پایان.
نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه فردوسی مشهد، مشهد. – بهرامی، فاطمه و رضوان، شیوا (۱۳۸۵).
بررسی رابطه ی بین انگیزش پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دختر و. پسر دوره
متوسطه شهر اصفهان با ویژگی های آموزشگاهی آنان، پژوهشهای تربیتی و روانشناختی، (
۲) ۲، …
[PDF] برنامه درسی پنهان و نقش آن در مدارس
– ذخیره شده
برنامه درسی پنهان بعد غيرقابل پيش. بينی یادگيري است. طراحی آموزشی بدون توجه
به این بعد،. غفلت از بخش. مهم. ی است. که در یادگيري دانش. آموزان تأثير فراوان دا .رد
… دهه گذشته بسيار مورد توجه نظریه پردازان حوزه برنامه درسی قرار گرفته است و هر
یک از زوایه خاطی آن را مورد بررسی قرار …. بسيار مهم در رفتار انضـباطی دانـش آمـوزان
در.
رابطه ی رفتار مطلوب انضباطی با عملکرد خانواده، منبع کنترل و عزت …
– ذخیره شده
استریت، ادی( 1985 ). مشاوره خانواده، نظریه و عمل در نگرش سیستمی، ترجمه ی مصطفی
تبریزی و علی علوی نیا ( 1379 ).تهران: انتشارات فراروان. اکبرنیا، عبدالحمید (
1387 ). بررسی رابطه ی بین عزت نفس و اعتقادات دینی با سازگاری دانش آموز ان مقطع
متوسطه ی شهر تهران، پایان نامه ی کارشناس ی ارشد، دانشکده ی روان شناسی و علوم …
پرسشنامه رایگان –
– مشابه
پرسشنامه رایگان بررسی وضعیت موجود پژوهش سراها از دیدگاه دانش آموزان · پرسشنامه
رایگان اختلالات وحشت زدگی · پرسشنامه … پرسشنامه رایگان بررسی حوزه های نگرانی
دانشجویان · پرسشنامه رایگان اختلاط دختر و پسر در محیط های دانشگاه … پرسشنامه
رایگان بررسی علل اعتیاد زنان · پرسشنامه رایگان تشخیص عواطف منفی · پرسشنامه

آيين نامه اجرايي مدارس
– ذخیره شده
15 صدور مجوز اخذ امتحان از دانش آموزي كه در امتحان پاياني(1) داخلي و امتحان جهش
تحصيلي و تغيير رشته غيبت موجه داشته است داشته است تا دو هفته پس از پايان
ايام امتحانات. 16 بررسي و تصويب پيشنهاد شوراي معلمان در مورد تعيين پايه
تحصيلي دانش آموزان دوره ابتدايي مشمول ماده 43 اين آيين نامه. 17 برنامه ريزي براي
كمك به دانش …
مطالعه پدیدارشناختی مشکلات رفتاری در دانش‌آموزان دبیرستانی …
– ذخیره شده
هدف پژوهش حاضر بررسی تجارب معلمان، مشاوران و مدیران مدارس از مشکلات رفتاری
دانش‌آموزان مقطع دبیرستان بود. این پژوهش … یافته‌ها نشان داد که چالش‌های ارتباطی،
چالش‌های انضباطی، کاهش انگیزه پیشرفت، عدم مهارت در حل مسأله، سردرگمی هویت و
چالش‌های عاطفی- هیجانی مهم‌ترین چالش‌های هیجانی- اجتماعی و تحصیلی هستند. بنابر
این، …
موضوعات پروژه و پایان‌نامه دانشجویان – هیچ فکری مهمتر از تفکر نیست!…
– ذخیره شده – مشابه
9 نوامبر 2015 … موضوعات پروژه و پایان‌نامه دانشجویان – دانشجو یعنی تفکر یعنی زندگی یعنی
فهمیدن دانشجوست که میفهمد و میداند که میفهمد – هیچ فکری مهمتر از تفکر … مقایسه
علل بی انضباطی در دانش آموزان128 … بررسی تأثیر فضای آموزشی مدارس بر عملکرد
تحصیلی دانش‌آموزان پسر دوره راهنمایی ناحیه 2 قم سال تحصیلی 92-91.
روزنامه شرق 92/8/28: خودمختاري مسوولان مدارس در تنبيه دانش آموزان
– مشابه
19 نوامبر 2013 … سال 80، دانش آموز پسري در پايه سوم راهنمايي به اين دليل که هر روز انگشتر عقيق به
دست مي کرده و سر کلاس دقت لازم را نداشته، از مدرسه بدون اطلاع پدر و مادر به … آنطور
که در اسناد شورايعالي آموزش وپرورش آمده است، طرحي کلي در سال 1379 تحت عنوان
آيين نامه انضباطي دانش آموزان به تصويب رسيده که با گذشت بيش از …
ليست چكيده پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي در يك نگاه(بخش (دوم)

م‍ق‍اي‍س‍ه‌ ع‍وام‍ل‌ ب‍روز ب‍ي‌ ان‍ض‍ب‍اطي‌ در ك‍لاس‍ه‍اي‌ ت‍رب‍ي‍ت‌ ب‍دن‍ي‌ دول‍ت‍ي‌ و غ‍ي‍ردول‍ت‍ي‌ ( م‍ورد
م‍طال‍ع‍ه‌ م‍ق‍طع‌ اب‍ت‍داي‍ي‌ م‍دارس‌ اص‍ف‍ه‍ان‌) … ب‍ررس‍ي‌ ت‍اث‍ي‍ر ه‍ش‍ت‌ ه‍ف‍ت‍ه‌ ورزش‌ ه‍وازي‌ ب‍ر
ت‍غ‍ي‍ي‍رات‌ س‍طح‌ اف‍س‍ردگ‍ي‌ درم‍ع‍ت‍ادان‌ درح‍ال‌ درم‍ان‌ ب‍ا م‍ت‍ادون‌ … م‍ق‍اي‍س‍ه‌ م‍ي‍زان‌ ك‍ن‍ت‍رل‌ پ‍اس‍چ‍ر
پ‍وي‍ا در دان‍ش‌ آم‍وزان‌ پ‍س‍ر م‍ق‍طع‌ راه‍ن‍م‍اي‍ي‌ داراي‌ ك‍ف‌ پ‍اي‌ ص‍اف‌ و ن‍رم‍ال‌ م‍ت‍ع‍اق‍ب‌ ان‍ج‍ام‌ دوي‌ ۵۴۰
م‍ت‍ر
دانلود Categories علوم تربیتی – دانلود پرسشنامه و مقاله
– ذخیره شده
پایان نامه بررسی ارائه مدلی جهت تبیین طلاق عاطفی براساس بدرفتاری در کودکی ،
طرحواره های ناسازگار ، سبک های دلبستگی و دشواری در تنظیم هیجان. 133,000 ریال.
خرید محصول …
تحقیقات علمی – پرخاشگری دردانش آموزان
– ذخیره شده – مشابه
( کریمی ، 1378 ) این پژوهش در نظر دارد با بیان تعاریف و دیدگاههای مختلف به بررسی
و شناسایی علل پرخاشگری دانش آموزان پایه سوم راهنمایی و دورة متوسطه شهرستان زرین
… بر اساس یک تحقیق 46 % بزهکاران جامعه ما در خانواده های بی قید و بند زندگی می
کرده اند ( کریمی نیا ، 1379 ) در تحقیق دیگر 75 % پسران پرخاشگر از وجود پدر
محروم …
علوم تربیتی | کلیک – مرجع دانلود پایان نامه و مقاله
– ذخیره شده
دانلود پایان نامه : بررسي رابطه استفاده بيش از حد از بازي هاي رايانه اي در افت
تحصيلي دانش آموزان. دانلود پایان نامه … دانلود پایان نامه : علل بي انضباطي دانش
آموزان پسر در مقطع راهنمايي شهرستان مشهد ناحيه 7. دانلود پایان … دانلود پایان نامه ارشد
: بررسی عوامل موثر بر رضایت شغلی کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان.
دانلود پایان …
پایان نامه مدیریت آموزشی – دانلود مقاله، دانلود تحقیق، دانلود پروژه نهایی …
– ذخیره شده
دنلود پایان نامه مدیریت آموزشی، دانلود تحقیق مدیریت آموزشی، دانلود رساله مدیریت
آموزشی، دانلود پروژه مدیریت آموزشی. … عنوان پروژه: اختلالات یادگیری، علل و انواع آن،
تشخیص درجه شیوع و ویژگی های افراد مبتلا به آن …. عنوان پروژه: بررسي تأثير
ناكامي در ميزان پرخاشگري بين دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدايي شهرستان قروه
پایان نامه علوم تربیتی- 1 – دانلود مقاله، دانلود تحقیق، دانلود پروژه …
– ذخیره شده
دنلود پایان نامه علوم تربیتی، دانلود تحقیق علوم تربیتی، دانلود رساله علوم
تربیتی، دانلود پروژه علوم تربیتی. … عنوان پروژه: بررسي تأثير بدرفتاري
والدين بر عزت نفس دانش آموزان مقطع راهنمایی شهرستان ایلام‎ … عنوان پروژه: بررسي
تأثير ناكامي در ميزان پرخاشگري بين دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدايي
شهرستان قروه
[PDF] – دردانش آموزان غیبت از مدرسه( )مدرسه گریزی مدرسه فرار از
– ذخیره شده
ISSN: 2476-5090 www.uctjournals.com. فرار از. مدرسه. )مدرسه گریزی. -. غیبت از
مدرسه(. دردانش آموزان. یون. س احمدپوری. 1،. رعنا شیخزاده تکابی. 2. و. میثم احمدپوری. 3
. 1 …. تواند از بروز تنشها و بی انضباطی ها …. در مورد دوم یعنی گریز از مدرسه ، دانش
آموز به دویل گوناگون از رفتن به مدرسه سرباز می زند و البته این کار را به گونه ای.
اقدام پژوهی نظم و انضباط (کاری از معلم حماسه ساز) | ندای قلم
– ذخیره شده – مشابه
14 مه 2016 … عنوان اقدام پژوهی: چگونه توانستم مشکلات مربوط به نظم و انضباط را در بین دانش
آموزان مدرسه مختلط راهنمایی به حداقل برسانم. نام نام خانوادگی مولف/ ….. بی انضباطی
دانش آموزان در مدرسه من که مختلط و دانش آموزانش از چندین روستا با فرهنگ ها و عقاید و
رفتار های متفاوت می باشند علل و عوامل مختلفی دارد. برای حل این مشکل از …
علوم تربیتی و روان شناسی – کافی نت دانشجویان – بلاگفا
– ذخیره شده – مشابه
پایان نامه بررسی رابطه بازی های رایانه های خشن بر پرخاشگری دانش آموزان مقطع
ابتدایی ۷۵برگ پایان نامه بررسی رابطه بین اختلالات شناختی وجهت های مذهبی در
بین دانشجویان ۷۰برگ پایان نامه بررسی رابطه بین اضطراب و جنسیت در دانش آموزان
دختر و پسر پایه سوم راهنمایی ۹۰برگ پایان نامه بررسی رابطه بین افسردگی و ایدز
در بین …
[PDF] Investigating the function of hidden curriculum in students …
– ذخیره شده – مشابه
ﭼﻜﻴﺪه. ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ، ﺑـﻪ ﺑﺮرﺳـﻲ ﻧﻘـﺶ ﺑﺮﻧﺎﻣـﻪ ي درﺳـﻲ ﭘﻨﻬـﺎن، در رﻓﺘـﺎر اﻧـﻀﺒﺎﻃﻲ داﻧـﺶ. آﻣﻮزان از دﻳﺪﮔﺎه
ﻣﺪﻳﺮان و ﻣﻌﻠﻤﺎن ﻣﻘـﺎﻃﻊ راﻫﻨﻤـﺎﻳﻲ دﺧﺘﺮاﻧـﻪ ﺷﻬﺮﺳـﺘﺎن ﺧﻠﺨـﺎل در ﺳـﺎل. ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ. 89-88. ﻣﻲ ﭘﺮدازد . ﻫﺪف
ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ، ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ آﺷﻜﺎرﺳـﺎزي ﻋـﻮاﻣﻠﻲ اﺳـﺖ. ﻛﻪ از ﻃﺮﻳﻖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﻲ ﭘﻨﻬﺎن ﺑﻪ داﻧﺶ آﻣﻮزان
ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﻲ ﺷﻮد . روش ﺗﺤﻘﻴـﻖ، از. ﻟﺤﺎظ ﻫﺪف،ﻛﺎرﺑﺮدي، و ازﻟﺤﺎظ ﻧﻮ. ع، ﺗﻮﺻﻴﻔﻲ. -. ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﻲ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ.
چرادانش آموزان علاقه زیادی به درس ندارند – هم کلاسی
– ذخیره شده – مشابه
3 مه 2012 … چرا برخی از دانش آموزان علاقه زیادی به درس، مدرسه و تحصیل دارند و برخی علاقمند به
این امور نیستند بررسی چگونگی و چرایی این انگیزه مورد سؤال و بحث بسیاری …
بزرگ می دانند و عده ای آن را پایان راه وبعضی اصلاًواکنشی ندارند وظیفه معلمان و
مربیان است که آموزش خوب و ارائه راهکار و روش درست را به دانش آموز نشان دهند.
شیوه های فرزندپروری – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران
– ذخیره شده – مشابه
اویرایش شده بررسی مقایسه‌ایی سبک‌های حل تعارض زناشویی و شیوه‌های فرزندپروری
در بین زوجین رضایت‌مند و زوجین دارای تعارض زناشویی در شهر بندرعباس … رابطه
علی شیوه های فرزند پروری و سبک های دلبستگی با بی انضباطی دانش آموزان دختر
دبیرستانی با میانجی گری خود تنظیمی هیجانی، مهارت های اجتماعی و ذهن خوانی در شهر
اهواز …
پایان نامه بررسي و مقايسه‌ ميزان اضطراب دانشجويان پسر | داک کده …
– ذخیره شده – مشابه
شما اینجا هستید: داک کده / پایان نامه / پایان نامه بررسی و مقایسه‌ میزان اضطراب
دانشجویان پسر … عملکرد یک دانش آموز در جلسه امتحان تحت تأثیر اضطراب قرار
می‌گیرد، این امر نباید سبب شود فکر کنند یادگیری صورت نگرفته است، این دانش
آموز ممکن است، جواب سوال‌ها را به خوبی یاد گرفته باشد، اما اضطراب او باعث ناتوانی‌اش
در دادن …
بررسی عوامل موثر در افت تحصیلی دانش آموزان دوره ابتدایی
– ذخیره شده – مشابه
را مهمترین علل افت دانش اموزان می دانند. 3 -موضوع پروژه:بررسی عوامل مهم و موثر در افت
تحصیلی دانش اموزان پسر مقطع راهنمایی اموزش و پرورش ناحیه 2 یزد پژوهشگران:احمد
بنی اسدی-یوسف حیدری—استاد راهنما:جناب اقای محمد تقی علومی یزدی. 4 -عنوان پروژه:
بررسی علل افت تحصیلی دانش اموزان مقطع راهنمایی شهرستان میبد از دیدگاه معلمان …
آموزش تصويري خوشنويسي – اورجينال – گلبن طبیعت
– ذخیره شده
2 روز پیش … -دانلود فایل ( پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی) –
دانلود طرح توجیهی رنگهای متال کمپلکس – خرید آنلاین و دریافت -خرید فایل( پژوهش
عوامل انگیزشی خبرنگاران خبرگزراری ها در جهت ارتقا کیفی اخبار) -فایل پژوهش
آنالیز حالات بالقوه شکست و خرابی -کاملترین فایل سمینار مواد …
[PDF] بررسی چگونگی تعامل اولیا، معلمان، دانش آموزان عادی و دیرآموز و رابطه آ
– ذخیره شده
63. درﺻﺪ از واﻟﺪﯾﻦ اﻇﻬﺎر ﻧﻤﻮده اﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺤﯿﻂ ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﻓﺮزﻧﺪان دﯾﺮآﻣﻮزﺷﺎن، ﻣﺸﻮق ﯾﺎدﮔﯿﺮي ﻧﯿﺴﺖ. در. ﭘﺎﯾﺎن
ﭘﮋوﻫﺶ ﺑـﻪ ﻣﻨﻈـﻮر ﺑﻬﺒـﻮد ﮐﯿﻔﯿـﺖ ﻓﺮاﯾﻨـﺪ. آﻣﻮزش و ﭘﺮورش داﻧﺶ. آﻣﻮزان دﯾﺮآﻣﻮز در ﻣﺪارس ﻋﺎدي دوره
اﺑﺘﺪاﯾﯽ و راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ، ﭘﯿﺸﻨﻬﺎدﻫﺎﯾﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ ﺗﺎ ارﺗﻘـﺎء. « ﮐﺎرآﻣـﺪي ﻣﻌﻠﻤـﺎن در ﻣﻮاﺟﻬـﻪ. ﺑﺎ دﯾﺮآﻣﻮزان. و». «
ﺗﻌﺎﻣﻞ اوﻟﯿﺎ ﺑﺎ ﻣﻌﻠﻤﺎن و ﻓﺮزﻧﺪان. » را ﻓﺮاﻫﻢ ﺳﺎزد. واژه. ﻫﺎي ﮐﻠﯿﺪي: اﻓﺖ ﺗ. ﺤﺼﯿﻠﯽ، داﻧﺶ آﻣﻮزان دﯾﺮآﻣﻮز،
ﺗﻌﺎﻣﻞ اوﻟﯿﺎ …
پیشگیری از جرم در نظام آموزشی » پایان نامه دات کام | Payaname.com
– ذخیره شده – مشابه
20 ا کتبر 2015 … لذا مرکز اصلی راهکارهای اجتماعی پیشگیری از بزهکاری از طریق مدرسه،برنامه ها و
تدابیری باید باشد که افت تحصیلی، رفتار اخلال گرایانه و فرار از مدرسه و مشکلات
انضباطی، رفتاری دانش آموزان به حداقل برسد. بهبود نظام آموزشی و همگام کردن آن با
ایجاد فرهنگ قانون پذیری در جامعه از طریق گنجانیدن دروس قانون و قانون …
پایان نامه های رشته علوم تربیتی-ایستگاه 24
– ذخیره شده
دانلود پایان نامه رشته علوم تربیتی. » بررسي رابطه عزت نفس و عملكرد تحصيلي
دانش آموزان دختر و پسر پايه راهنمايي. » بررسی تاب آوری و تعارضات خانوادگی در
خانوادهای دارای فرزند معلول جسمی – حرکتی در مقایسه با خانواده های دارای فرزند سالم »
بررسی رابطه بین استفاده از رسانه، ماهواره و اینترنت و سبک زندگی زوجین » بررسی

راهکارهای یک کلاس خوب – مشکلات و راهکارها – Tebyan – تبیان
– ذخیره شده – مشابه
نگران دانش آموزان بی گناهی که در کلاس آنها درس می خوانند و همچنین نگران این همکاران
خوبم که بجای لذت بردن از کلاس و درس و بازی با کلمات مرتب قر قر می کنند . خواهش
می … 53 – زبان – راهنمایی – در مورد مشکلات یادگیری انگلیسی در مقطع راهنمایی از چه
منابعی می توان اطلاعات به دست ُآورد؟ …. آموزگار: دانش آموزان عزیز ورقه ها را بررسی
کردید .
پایان نامه بررسی عوامل موثر بر شکل گیری هویت اجتماعی دانش آموزان …
– ذخیره شده
2 فوریه 2017 … این [font=base,tahoma][b]تحقیق[/b] با هدف بررسی عوامل موثر بر شکل گیری [b]
هویت اجتماعی[/b] دانش آموزان متوسطه شهر نیشابور از سه بعد دینی … برخي از دانش
آموزان شده است که نتايج اين ضعف هويتي عبارتند از: بي انگيزگي نسبت به مسائل
آموزشي، گستردگي ناهنجاري هاي اخلاقي، بي نظمي و بي انضباطي، نگراني …
آیین نامه اجرایی مدارس مصوب 1379 شورای عالی آموزش و پرورش | قَضاوت …
– ذخیره شده
4 مارس 2017 … قضاوت آنلاین: شرح وظایف کامل مدیر، شورا، انجمن‌ اولیا و مربیان‌، معلمان‌ و شورای‌
دانش‌آموزان مدرسه و تنبیه آنان در آیین نامه اجرایی مدارس مصوب 13779 آمده است. … ۶-
تلاش ‌در ارتقای‌ کیفیت‌ برنامه‌های‌ آموزشی‌ و پرورشی‌ و بررسی‌ علل‌ افت‌ تحصیلی‌
دانش‌آموزان‌ و برنامه‌ریزی‌ برای‌ کاهش‌ آن‌. ۷- مشارکت‌ در تنظیم‌ برنامه‌های‌ پرورشی‌، …
رزومه – صغرا ابراهیمی قوام
– ذخیره شده
پژوهشنامه آموزشی، 84، 84، 1384/03/01; ابراهیمی قوام صغرا، چه شد که نخاله کلاس شدم،
رشد، 1384/08/01; ابراهیمی قوام صغرا، بررسی عوامل تاثیرگدارنده، پژوهشنامه آموزشی،
… توکلیزاده جهانشیر، ابراهیمی قوام صغرا، فرخی نورعلی، بررسی اثربخشی آموزش
راهبردهای یادگیری خودتنظیمی بر سلامت روانی دانشآموزان پسر سال دوم راهنمایی شهر …
بررسی آگاهی، نگرش و عملکرد دانش آموزان پسر دبیرستانی شهرستان …
– ذخیره شده – مشابه
دانشگاه آزاداسلامی. واحدعلوم وتحقیقات هرمزگان. پایان نامه کارشناسی ارشد M.Aرشته:
تربیت بدنی وعلوم ورزشی. گرایش:مدیریت ورزشی. موضوع: بررسی آگاهی، نگرش و
عملکرد دانش آموزان پسر دبیرستانی شهرستان یزد نسبت به فعالیت بدنی و ورزش.
استاد راهنما : دکتر سیدمحمدعلی میرحسینی. استادمشاور: دکتراحمد ترک فر. نگارنده:

cv آقاي دكتر ميري – دانشکده بهداشت – دانشگاه علوم پزشكي بيرجند

19 آوريل 2015 … عنوان پایان‌نامه. مقطع تحصیلی. نام استاد یا اساتید راهنما. ارزشیابی تأثیر آموزش
تنظيم خانواده در عملکرد آموزشي بهورزان مرد شبکه بهداشت درمان بيرجند. کارشناسی
….. بررسی رابطه بین هوش هیجاني و اضطراب آموزشگاهي در دانش آموزان دبيرستاني
خراسان جنوبي (سال دوم و سوم) رشته هاي علوم انساني ، رياضي ، علوم تجربي.
نمونه آئین نامه های انضباطی مدارس – موسسه فرهنگی آموزشی دانش
– ذخیره شده – مشابه
استفاده از تلفن همراه در کلاس درس به هر عنوان، ممنوع بوده و در صورت استفاده مسوولین
مجتمع می توانند، تلفن همراه را گرفته و تا پایان سال تحویل ندهند. مسوول حفظ و
حراست … چنانچه غیبت دانش آموز پسر مشمول وظیفه‌ی عمومی بیش از حد مقرر در مادهء ۳۹
این آیین نامه می‌باشد مدیر موظف است مراتب ترک تحصیل وی را به مراجع مربوط اعلام
کند.
[DOC] بررسي علل و عوامل افت تحصيلي دانش آموزان
– ذخیره شده
بعضا نقص قوانين و آئين نامه هاي داخلي آموزش و پرورش و مدرسه در نهايت شايد با بي
تدبيري بعضي از مديران منجر به ترک تحصيل يا اخراج دانش آموز از مدرسه شود. به طور
مثال: دانش آموز به دلايل شيطنت يا بي انضباطي مجبور است از کلاس درس اخراج موقت
يا يکروزه يا… شود. يا در پايان سال تحصيلي دانش آموزي به دلايل درسي يا بي …
لیست کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی – 20میخوام
– ذخیره شده – مشابه
26 ژوئن 2015 … در ادامه شما آرشیو کاملی از پروژه و پایان نامه های را مشاهده می فرمایید که بیش از 95
درصد آن ها هنوز در سایت قرار داده نشده است.برای دریافت فایل …. بررسی میزان رفتار
ناسازگارانه و اختلال رفتاری (عدم اعتماد به نفس در بین دانش اموزان). بررسی ….. پایان
نامه علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان مشهد.
مجتمع فرهنگی ، آموزشی علامه طباطبایی
– مشابه
دانش آموزان منتخب رشته پژوهشی نانو از تمامی مدارس پسرانه مقطع متوسطه اول ودوره دوم
علامه طباطبایی روز پنجشنبه 14 دی با حضور در واحد آبشناسان، در کلاس آمادگی
المپیاد نانو شرکت کردند. 1396/10/20 … بررسی علل بی انگیزگی درسی درکارگاه
آموزش خانواده واحد نیاوران. کارگاه آموزش … پدران و پسران میردامادی به اردو رفتند. دانش
آموزان …
[PDF] رﻓﺘﺎري اﺧﺘﻼل
– ذخیره شده
8 ا کتبر 2013 … ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ، ﮐﻮدﮐﺎن ﺧﺸﻦ ﺗﯿﺰ ﻫﻮﺷﯽ ﺷﮕﻔﺖ آوري در اﻧﺘﺨﺎب ﻗﺮﺑﺎﻧﯿﺎن ﺧﻮد دارﻧﺪ . آﻧﻬﺎ ﻣﻌﻤـﻮﻻً ﻗﺮﺑﺎﻧﯿـﺎن. ﺧﻮد را از
ﻣﯿﺎن اﻓﺮاد ﻣﻨﺰوي، ﺑﯽ ﻧﺎم و ﻧﺸﺎن و آﺳﯿﺐ ﭘﺬﯾﺮ اﻧﺘﺨﺎب ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ . ﺧﺸﻮﻧﺖ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ ﻣﻮ. ﺟﺐ ﺑﺮوز ﺣﻮادث ﻓﺎﺟﻌﻪ
آﻣﯿﺰي در ﻣﯿﺎن ﮐﻮدﮐﺎن ﺷﻮد . در ﯾﮑﯽ از ﻣﻮارد ﺗﺄﺳﻒ ﺑـﺎر،. ﯾﮏ ﭘﺴﺮ ﮐﻼس ﻫﻔﺘﻤﯽ، ﭼﻮن داﺋﻤﺎً ﻣﻮرد ﺗﻤﺴﺨﺮ ﻗﺮار
ﻣﯽ ﮔﺮﻓﺖ، ﺧﻮدﮐﺸﯽ ﮐـﺮد . دﯾﮕـﺮان او را. « ﻟﻐـﺖ. ﻧﺎﻣﻪ ﻣﺘﺤﺮك. و». « ﭼﺎﻗﺎﻟﻮ. ».
رزومه – باقر غباری بناب – دانشگاه تهران
– ذخیره شده – مشابه
راهنمایی پایان نامه. مقایسه دانش آموزان ناشنوای سوم راهنمایی با دانش آموزان عادی، شاهرخ
مکوند حسینی، کاربردی، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، 1376/02/17; ارتباط
….. مقایسه علل زیستی شناختی خانوادگی و رفتاری پدیده مردودی در دانش آموزان مقطع
راهنمایی، محمود طهماسب زاده، کاربردی، فلسفه، 1379/08/09; بررسی عوامل موثر بر
مدرسه …
آیین نامه اجرایی مدارس – پانزده خرداد
– ذخیره شده
تأکید اساسی بر مشارکت مدیران ، معلمان ، دانش آموزان و اولیا آنها در تصمیم گیری و
شفاف کردن اهداف و اختیارات می شود تا مدارس به جای آنکه صرفاً مجری شیوه نامه های
ابلاغی باشند ، خود در برنامه ریزی های مدرسه …. 16- بررسی و تصویب پیشنهاد شورای
معلمان در مورد تعیین پایه تحصیلی دانش آموزان دوره ابتدایی مشمول ماده 43 این آیین
نامه .
طرح هاي متنوع كابينت آشپزخانه و MDF – اورجينال
– ذخیره شده
16 ساعت قبل … -فایل پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی –
تاثیرروش های تدریس و فناوری های جدید در آموزش و پرورش کشورهای مختلف جهان -دانلود
فایل کامل پاورپوینت اندازه گیری بهره وری (فصل چهارم کتاب بهره وری و تجزیه و
تحلیل آن در سازمانها تألیف شهنام طاهری) -برترین پکیج پروژه کارآفرینی …
لیست جدید پرسشنامه های روان شناسی – مرکز خدمات روانشناسی سینا
– ذخیره شده – مشابه
پرسش نامه بررسی پایگاه اجتماعی و عوامل اموزشی بر میزان مشارکت دانش اموزان در
فعالیت های دبیرستان پرسش نامه …. پرسشنامه ارزیابی عملکرد گروههای آموزشی در
بهبود تدریس زبان انگلیسی از دیدگاه دبیران زبان ومدیران مدارس راهنمایی پرسشنامه
…. پرسشنامه بررسی علل افزایش دانشجویان دختر نسبت به پسر در دانشگاهها
پرسشنامه …
نظم و انضباط در دانش آموزان|تجربیات معلمان – پرشین مقاله
– ذخیره شده – مشابه
3 مارس 2016 … علل بی انضباطی دانش‌آموزان.. ۲۷. برخی از راههای از بین بردن یا کاهش عوامل بی نظمی..
۳۲. رابطه نظم و انضباط با مدرسه سالم‌.. ۳۵. آیا برقراری نظم و انضباط در مدرسه یک
معضل است؟. ۳۶. چگونه با دانش‌آموزان بی‌انضباط برخورد کنیم‌؟. ۳۷. صبر و احترام در
برابر دانش آموزان بی نظم.. ۴۰. عملی کردن نظم در مدرسه. ۴۲. پیشنهادات…
[PDF] تحليل چند سطحي ارتباط دانش آموزان با مدرسه از مقطع ابتدایي تا متوسطه
– ذخیره شده – مشابه
این مطالعه، دانش آموزان پایه آخر مقاطع ابتدایي، راهنمایي و. متوسطه شهرستان اردبیل در
سال تحصیل 1389-90 بودند. در این تحقیق براي تحلیل داده ها از روش آماري مدل سازي.
خطي سلسله مراتبي و یک مدل دو سطحي استفاده شد؛ مدل. مذکور شامل دو زیر مدل در سطح
دانش آموز و مدرسه بود. در. بررسي نتایج حاصل از تحلیل داده ها در سطح اول متغیرهاي.
لیست فایلهای علوم انسانی :: پورتال جامع فایلهای آموزشی تحقیق پروژه …
– مشابه
21 دسامبر 2015 … 6508, پایان نامه علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان( …………
) 6509, پروژه ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه. 6510, پایان نامه بررسی میزان
مقایسه افسردگی درمیان معلمان مدارس کودکان استثنایی ومعلمان مدارس عادی شهرستان
خوی(Word+PDF). 6511, پرسشنامه انگیزه پیشرفت در یادگیری.
زیر و بم تراژدی خودکشی یک دانش آموز شیرازی با معدل 17 – خبرآنلاین
– ذخیره شده – مشابه
21 دسامبر 2013 … یکی پیام تسلیت همکلاسی های اوست؛ پیام تسلیت دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید
آوینی. همان مدرسه ای که امیراحمد سال اول و دوم راهنمایی را با معدل خوب و نمره انضباط عالی
در آن گذراند ولی سال سوم را به پایان نبرد. حیات خانه سوت و کور است. روی دیوارهای هال
خانه هم هیچ تصویری از او نیست؛ رویمان نمی شود بخواهیم عکسش را …
مشاوره تحصیلی – آیین نامه اجرایی مدارس
– ذخیره شده – مشابه
مشاوره تحصیلی – آیین نامه اجرایی مدارس – ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره تحصیلی و
شغلی. … بررسي و تصويب پيشنهاد شوراي معلمان در مورد تعيين پايه تحصيلي دانش
آموزان دوره ابتدايي مشمول ماده 43 اين آيين نامه. …. تلاش در ارتقاء كيفيت برنامه هاي
آموزشي و پرورشي و بررسي علل افت تحصيلي دانش آموزان و برنامه ريزي براي كاهش آن
. 7.
انتقال تکنولوژی، بررسی وضعیت ایران در توسعه ی اقتصاد دانش بنیان
– ذخیره شده
Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4. انتقال
تکنولوژی، بررسی وضعیت ایران در توسعه ی اقتصاد دانش بنیان. در قالب
پاورپوینت و در 19 اسلاید. /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style
-name:”Table Normal”; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; …
[PDF] ت ﻧﻔﺲ آﻣﻮزان داراي اﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﻋﺰّ در ﮐﻤﮏ ﺑﻪ داﻧﺶ ﺑﺎ ﺗﺪر – مشاوره و روان درمانی …
– ذخیره شده
ویژه نامه خانواده وطالق، شماره 1. 78. مقاله پژوهشی اصیل. اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺧﺪﻣﺎت ﻣﺸﺎوره. اي. ﺑﺎ
ﺗﺪرﯾﺲ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ. در ﮐﻤﮏ ﺑﻪ داﻧﺶ. آﻣﻮزان داراي اﻓﺖ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ، ﻋﺰّ. ت ﻧﻔﺲ. ﭘﺎﯾﯿﻦ و رﻓﺘﺎرﮐﻼﺳﯽ
ﻧﺎﻣﻨﺎﺳﺐ. ﻧﺎﺻﺮ ﺷﯿﺮﺑﮕﯽ. 1. داﻧﺸﯿﺎر ﮔﺮوه ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ،. داﻧﺸﮕﺎه ﮐﺮدﺳﺘﺎن. درﯾﺎﻓﺖ ﻣﻘﺎﻟﻪ: 7/4. 91/. ﭘﺬﯾﺮش ﻣﻘﺎﻟﻪ
: /5. /10. 91. ﭼﮑﯿﺪه. ﻫﺪف: اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﯽ. ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ. ي. اﺛﺮﺑﺨﺸ. ﯽ. ﻣﺸﺎوره. و ﺗﺪرﯾﺲ ﺧﺼﻮﺻﯽ …
صدای معلم | شرایط اخراج موقت دانش‌آموز از مدرسه
– ذخیره شده – مشابه
20 مه 2015 … سلام من دانش اموز پايه هفتم هستم از وقتي كه مدرسه اومدم بي تربيت شده ام دوست هاي
قبلي را ديدم اينگونه شدم و در سر كلاس نامه هاي وحشتناك دوستم برايم مي نوشت و من هم
جواب او را مي دادم و به همين علت اين نامه به دست مدير مدرسه افتاده است و مرا به اخراج
عبدي تهديد نموده است ايا اين كار مود قبول است حتي من را 1 ماه اخراج كنند تا …
[PDF] 89 ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﺎﻣﻪ ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ، ﺳﺎل ﭼﻬﺎرم/ﺷﻤﺎره ﭼﻬﺎرم/زﻣﺴ J
– ذخیره شده
ﺎﻫﻨﺠﺎري ﻫﺎي رﻓﺘﺎري داﻧﺶ آﻣﻮزان ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ اﺑﻌﺎد ﻛﻤﻲ و ﻛﻴﻔﻲ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. ﺧﺎﻧﻮاده
ﻧﻮﺟﻮان و ﻣﻴﺰان ﻧﺎﻫﻨﺠﺎري رﻓﺘﺎري . ادﺑﻴﺎت ﺗﺤﻘﻴﻖ. ﺣﺴﻨﻲ(. 1379. ) ﺗﺤﻘﻴﻘﻲ را ﺗﺤﺖ ﻋﻨﻮان ﻣﻴﺰان و ﻋﻠﻞ
ﻧﺎﻫﻨﺠﺎري ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ داﻧﺶ آﻣﻮزان ﻣﻘﻄﻊ. راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ و روﺷﻬﺎي ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ آن را. در ﺷﻬﺮ ﻣﺸﻬﺪ اﻧﺠﺎم داد.ﺟﺎﻣﻌﻪ
ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻳﻦ ﺗﺤﻘﻴﻖ. 810. ﻧﻔﺮ از. داﻧﺶ آﻣﻮزان دﺧﺘﺮ و ﭘﺴﺮ ﭘﺎﻳﻪ ﺳﻮم ﻣﻘﻄﻊ راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ،ﻧﻮاﺣﻲ ﻫﻔﺖ ﮔﺎﻧﻪ ﺷﻬﺮ ﻣﺸﻬﺪ
ﺑﻮده ﻛﻪ ﺑﺮ …
میگنا – آموزش و پرورش: كچل كردن دانش‌آموزان پسر اجباری نیست
– ذخیره شده
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: تراشیدن موهای سر دانش‌آموزان پسر اجباری
نیست. … و مدیران حق این را ندارند که برای این که کمی مو بلند تر و یا کمی مدل دار (
روی مو کمی بلند تر از اطراف)باشد مورد انضباطی و یا قیچی زدن در مو و یا تمسخر کردن
، یا حتی تنبیه بدنی و. … یعنی اگه اینجوری باشه باید تااخر عمرم بی مویی بکشم.
۱۱.
تجارب و پیشنهاداتی برای اداره کلاس و انضباط دانش آموزان در کلاس درس …
– ذخیره شده – مشابه
اخطار دادن به دانش آموز 2. تغییر دادن جای او 3. نگه داشتن او پس از پایان کلاس به مدت 5
دقیقه 4. اطلاع دادن به والدین 5. اخراج از کلاس 6. و دست آخر اینکه:«موقع تنبیه باید …
و دست آخر اینکه: «هرگز به حریم فردی دانش آموزان تجاوز نکنید اگر بیش از حد به آنها
نزدیک شوید احتمال اینکه گفتگویی آرام در باره یک نکته انضباطی به برخوردی …
چکاوک – آموزش کامل نقاشی تکنیک آبرنگ – اورجینال
– ذخیره شده
شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید
آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات را برای رضایت شما
گرد آورده ایم در این بخش محصول راز حافظه قدرتمند و تمرکز بالا ارائه شده است جهت
سفارش راز حافظه قدرتمند و تمرکز بالا بعد از مطالعه کامل توضیحات این کالا ، لطفا

پایان نامه بایگانی – صحافی فوری,قیمت صحافی,گالینگور پایاننامه …
– ذخیره شده
18 آوريل 2016 … پایان نامه معرفي و بررسي عوامل موثر در ميزان نفوذ آبهاي زيرزميني به داخل تونلهاي
معدني 89 … پایان نامه علل بي انضباطي دانش آموزان پسر در مقطع راهنمايي شهرستان
مشهد ناحيه 7 مدارس راهنمايي پایان نامه عدالت چيست ؟ … پایان نامه بررسی ومطالعه ی
کامل داده کاوی و داده کاوی با SQL SERVER2005 پیاده سازی آن روی بانک …
اقدام پژوهی علل گستاخی برخی دانش اموزان در برابر معلم – کتافایل
– ذخیره شده
5 ا کتبر 2017 … فهرست مطالب توصیف وضع موجود: ۳ ” در حال حاضر بی انضباطی به عنوان مشکل درجه
اول مدارس در آمده است .” ۳ علل و انگیزه ‌های ناسازگاری فرزندان ۴ گرد آوری اطلاعات (شواهد
۱) ۵ خلاصه یافته های اولیه ۵ با یک جمع بندی روی جدول فوق به نتایج زیر دست می
یابیم: ۷ برخی توقعات نابجای دبیران ۸ پیشنهاد راه حل ۱۰ چگونگی …
آموزش در هزاره سوم – موضوعات پروپوزال و پایان نامه های رشته علوم تربیتی
– ذخیره شده – مشابه
37) پایان نامه بررسی رابطه بین خلاقیت و ویژگی های شخصیتی (درونگرایی و
برونگرایی) بین دانش آموزان دختر مقطع متوسطه. 38) پایان … 69) پایان نامه بررسی
رابطه ویژگی های شخصیتی (افسردگی – اضطراب و کمرویی ) و ترتیب تولد دانش
آموزان مقطع سوم دبیرستان ….. 270) بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در
مقطع راهنمایی.
دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه علوم پزشکی تهران ] -پایان نامه …
– ذخیره شده – مشابه
استاد مشاورآمار:دکتر امل ساکی مالحی, بررسی تأثیر آموزش الکترونیکی بر فعالیت
فیزیکی و نگرش نسبت به تغذیه سالم در دانش آموزان دختر 10 تا 12 سال دارای اضافه
وزن (abstract), اردبیهشت ماه 1395. معصومه منوچهری استاد راهنما: خانم عزت جعفرجلال
استاد مشاور: دکتر ناهید دهقان نیری استاد مشاور آمار: آقای عباس مهران, بررسی ارتباط …
[PDF] مقایسه عملکرد خانواده و طرحواره های ناسازگار اولیه در دو گروه نوجوانا
– ذخیره شده – مشابه
محروميت هيجانی، رها شدگی، انزواي اجتماعی، بی اعتمادي، شكست، وابستگی، آسيب و
گرفتاري باالتري …. بررسی ميزان برخورداري والدین از مهارتهاي زندگی و ارتباط آن
با. عملكرد خانواده و عملكرد تحصيلی دانش. آموزان مقطع راهنمایی. 193. دانش آموز و پدر و
مادر به روش نمونه. گيري … با مسائل و مشكالت انضباطی بيشتري مواجه هستند.
تحقیق پرخاشگری در دانش آموزان و راههای کاهش آن در مدرسه
– ذخیره شده – مشابه
این پژوهش در نظر دارد با بیان تعاریف و دیدگاههای مختلف به بررسی و شناسایی علل
پرخاشگری دانش آموزان و علل‌ خشونت‌ و پرخاشگری‌ در کودکان‌، درمان و زیان‌های …. بر
اساس یک تحقیق ۴۶ % بزهکاران جامعه ما در خانواده های بی قید و بند زندگی می کرده اند)
در تحقیق دیگر ۷۵ % پسران پرخاشگر از وجود پدر محروم بوده و یا الگوی فردی برای …
عوامل ایجاد اضطراب در ایام امتحانات
– ذخیره شده
بررسي رابطه نگرش‌هاي فرزندپروري، الگوي شخصيتي A، کمال‌گرايي و جزم‌گرايي
والدين با اضطراب امتحان و عملکرد تحصيلي دانش‌آموزان پسر سوم راهنمايي شهرستان
آباده. پايان نامه کارشناسي ارشد. دانشگاه شهيد چمران اهواز. • خسروي، معصومه؛ بيگدلي،
ايمان… (1387). رابطه ويژگي‌هاي شخصيتي با اضطراب امتحان در دانشجويان. مجله علوم …
[PDF] ﻳﻜﻲ از آﻓﺖ ﻫﺎي ﺑﺰرگ آﻣﻮزش وﭘﺮورش وﺧﺎﻧﻮاده ﻫﺎ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﺳﺎﻟ – اداره کل آموزش و …
– ذخیره شده – مشابه
ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺧﺮوج زود ﻫﻨﮕﺎم داﻧﺶ آﻣﻮزان از ﺳﻴﺴﺘﻢ آﻣﻮزﺷﻲ ﻗﺒﻞ از ﭘﺎﻳﺎن ﻫﺮ دوره ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻛﻪ اﺻﻄﻼﺣﺎً از
آن ﺑﺎ ﻋﻨﻮان ﺗﺮك … ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و ﺑﺮرﺳﻲ ﻫﺎ ،ﺳﺎﻟﻨﺎﻣﻪ ﻫﺎ،ﭼﻜﻴﺪه ﭘﺎﻳﺎن ﻧﺎﻣﻪ،ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ و ﭼﻜﻴﺪه ﺗﺎزه …
ﺑﺮرﺳﻲ ﻋﻠﻞ اﻓﺖ. ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ در دوره راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ،ﻛﺎرﮔﺎه آﻣﻮزﺷﻲ،. (. اﺻﻠﻲ ﭘﻮر. ) ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ در اﻓﺖ
ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﻄﺮح ﺷﺪه در ﻛﺎرﮔﺎه آﻣﻮزﺷﻲ در دوره راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﺑﻪ ﺷﺮح زﻳﺮ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ. : -1. ﺳﻦ ﺑﻠﻮغ داﻧﺶ
آﻣﻮزان …
الف – تنبیه بی رحمانه دانش آموزان در قاین+تصویر/ پدر یک دانش آموز …
– ذخیره شده
26 ژانويه 2017 … تنبیه تلخ دانش آموزان این بار در شهرستان قاینات تکرار شد. اخباری که هر از گاهی از
نوع برخورد …
[PDF] بررسی تعامل رفتار سازشی و شيوه های فرزندپروری چكيده
– ذخیره شده – مشابه
نمونه ی تحقيق، متشكل از 264 دانش آموز دختر مقطع راهنمايی منطقه 3 و 4 و … اين
تحقيق به بررسی رابطه ی بين شيوه های فرزند پروری والدين با رفتار سازشی …..
رابطه متغير اخير با پيشرفت تحصيلی دانش آموزان پسر دوره راهنمايی اهواز. پايان.
نامه كارشناسی ارشد، دانشگاه شهيد چمران اهواز. )1377(. بررسی رابطه ی شيوه های
فرزندپروری با …
وب سایت فرانک موسوی – رزومه
– ذخیره شده – مشابه
مقاله ای با عنوان” بررسی رابطه بین بکارگیری مولفه های مدیریت ارزش و ارتقاء
کیفیت خدمات آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه” با مشارکت علیرضا علیمرادی
و حسین حیدری ، پذیرش اولیه در ….. نقش بازی های آموزشی سازمان یافته بر رشد
خلاقیت و پیشرفت درسی دانش آموزان مقطع راهنمایی …. مشاوره پایان نامه کارشناسی
ارشد …
: نقش سواد والدین در پیشرفت تحصیلی فرزندان/مقاله
– ذخیره شده – مشابه
اگرچه تحصیلات پدران و مادران در رفتار به هنجار فرزندان تأثیر انکار ناپذیر دارد، اما
در بررسی ها ی انجام شده، نقش مادران، چشم گیرتر می نماید. دور بودن پدران از منزل به
دلیل … 4ـ در دانش آموزان راهنمایی پسران که والدین آنها هردو بی سواد و یا کم سواد هستند،
ناهنجاری رفتاری بیشتری نسبت به دیگران وجود دارد. فصل دوم. نقش و تأثير والدين

پایان نامه علوم تربیتی – همه چیز آماده دانلود
– ذخیره شده – مشابه
25 ژانويه 2014 … عنوان پایان نامه : بررسی رابطه کمال گرایی والدین با عزت نفس ، ابراز وجود و خود
کارآمدی فرزندان. هدف این پژوهش …. پایان نامه بررسی اثر مهد کودک بر هوش دانش آموزان
پایه اول. پایان نامه ی حاضر مربوط …. عنوان پایان نامه : علل بی انضباطی دانش آموزان
پسر در مقطع راهنمایی شهرستان مشهد ناحیه 7 مدارس راهنمایی. قسمتی از متن: …
دانلود (پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع …
– ذخیره شده
20 نوامبر 2017 … کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{پایان
نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی}}+آماده ارائه به
جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پایان
نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی و بررسی …
دانلود پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع …
– ذخیره شده
ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به
صفحه اختصاصی پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع
راهنمایی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.
کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود
بصورت …
[PDF] تاثیر همزمان راهبردهای مداخله ای در کاهش نشانه های اختلال نارسایی توجه
– ذخیره شده
طرح پژوهش به روش تجربی تک آزمودنی از نوع چند خط پایه بود که به مدت 61 جلسه
هفتگی در یک دانش آموز پسر روش: … پژوهشی راهنمایی های ساده به مدارس برای مدیریت
… آمده است )کالنتری، نشاط دوست، زارعی، 1380(. این پرسش نامه شامل18 سؤال می باشد
و نشانه ها را. در سه زیرگروه بی توجهی، بیش فعالی و تکانش گری. بررسی می کند.
چگونه توانستم مشکل دانش آموز نابهنجارم را حل کنم ؟ | سفارش تایپ …
– ذخیره شده – مشابه
از آنجایی که من مربی پرورشی بودم می بایست هفته ای دو روز به عنوان برنامه مکمل سر
کلاس ها می رفتم ونکات تربیتی وپرورشی با دانش آموزان کار می کردم . … کار می کنم
هم مشکلات فرزند دوم را دارم ونمی توانم مرتب به مدرسه بیایم هرکاری دارید با نامه اطلاع
دهید، به اوگفتم : درمورد رفتارهای نابهنجار پسرش چه اطلاعاتی می توانید به من بدهید ؟
[PDF] ﻣﯿﺰان ﺷﯿﻮع اﺧﺘﻼل اﯾﺬاﯾﯽ و ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺮ آن در داﻧﺶ آﻣﻮ – خانه مرکز آپلود اداره کل …
– ذخیره شده – مشابه
اﯾﻦ ﺑﺮرﺳﯽ ﻧﺸﺎن داد ﮐﻪ. /68. (7. /4. 11. درﺻﺪ دﺧﺘﺮان ،. /71. 5. درﺻﺪ ﭘﺴﺮان. ) از داﻧﺶ آﻣﻮزان دوره
اﺑﺘﺪاﯾﯽ دﭼﺎر اﺧﺘﻼل ﺑﯽ. اﻋﺘﻨﺎﯾﯽ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ اي. (. ODD. و). /79. 4. درﺻﺪ. 07(. 5/. درﺻﺪ ﭘﺴﺮان و. /20. 4.
درﺻﺪ دﺧﺘﺮان. ) از داﻧﺶ آﻣﻮزان دوره راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ. دﭼﺎر اﺧﺘﻼل. ﺳﻠﻮك. (. CD. ) ﻫﺴﺘﻨﺪ . ﻫﻤﭽ. ﻨﯿﻦ ﻣﯿﺰان ﺷﯿﻮع
اﺧﺘﻼل رﻓﺘﺎر اﯾﺬاﯾﯽ و ﻋﻮاﻣﻞ ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ،ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ ،ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ ،اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ،ﻣﺪرﺳﻪ. اي ،دوﺳﺎن و ﻫﻤﺴﺎﻻن و
ﺑﺎزي …
[DOC] بسمه تعالي – دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی – دانشگاه تبریز
– ذخیره شده – مشابه
گزارشنامه فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي، فناوری، علمی، اجرايي و فرهنگی دکتر شهرام
واحدی عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز … عنوان پايان نامه یا رساله به زبان اصلي و
تاريخ دفاع آن: تأثير روش هاي مختلف آموزش بر افزايش مهارت هاي اجتماعي و كاهش
پرخاشگري كودكان پيش دبستاني تاريخ دفاع: …. بررسی میزان بی انضباطی های
دانش آموزان و.
پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی …
– ذخیره شده
7 نوامبر 2017 … از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را
فراهم آورد با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پایان نامه بررسی
علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات
کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید …
تحقیق بایگانی – صحافی,صحافی فوری, صحافی پایاننامه
– ذخیره شده
18 آوريل 2016 … جهت خرید و دانلود پایان نامه آماده کارشناسی مقطع کاردانی و کارشناسی با شماره
تلفنهای ۶۶۴۹۷۹۰۰ – ۰۹۱۲۵۷۰۴۷۱۵ تماس حاصل نمایید. جهت اطلاع از پایان نامه های آماده …
پایان نامه علل بي انضباطي دانش آموزان پسر در مقطع راهنمايي شهرستان مشهد ناحيه ۷
مدارس راهنمايي پایان نامه عدالت چيست ؟ چه نقشي در پيشرفت كشور دارد؟
لینک دانلود 5 – مقالات رایگان دانشجویی و دانش آموزی
– ذخیره شده – مشابه
8 ژوئن 2014 … … دانلود مقاله بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی · دانلود پایان
نامه مقایسه سلامت عمومی و خودکارآمدی دانشجویان دارای عقاید مذهبی بالا با دانشجویان
دارای عقاید مذهبی پایین · دانلود روش تحقیق بررسی رابطه منبع کنترل (درونی و
بیرونی) با عزت نفس · دانلود پایان نامه بررسی رابطه عزت نفس با هر …
بررسی علل افت تحصیلی در مدارس – مشاوره خانواده و ازدواج
– ذخیره شده
4 فوریه 2013 … وقتی صحبت از افت تحصیلی می شود ، منظور تکرار پایه تحصیلی در یک دوره و
ترک تحصیل پیش از پایان دوره است. به عبارت دیگر افت تحصیلی شامل جنبه های
مختلف شکست تحصیلی، چون غیبت مطلق از مد رسه، ترک تحصیل قبل از موعد مقرر،
تکرار پایه تحصیلی، نسبت میان سنوات تحصیلی دانش آموز و سال های …
مشکلات تحصیلی متداول در بین دانش‌آموزان – راسخون
– ذخیره شده – مشابه
7 جولای 2015 … در این گروه از دانش آموزان، مشکلات تحصیلی ناشی از عقب افتادگی ذهنی، وجود
مشکلات جسمی یا ضایعه‌ی ‌مغزی نیست بلکه نوعی اختلال یا ناهماهنگی در قوای مختلف
یادگیری وجود دارد که با استفاده از روش‌های خاص آموزشی می‌توان آن را رفع نمود این
مشکلات در طبقه بندی‌های علمی تحت عنوان « اختلالات یادگیری» بررسی …
[PDF] Association between Family Functioning, Domestic … – Statistics
– ذخیره شده
8 آگوست 2017 … در مقطع دبیرستان بود. روش مطالعه حاضر توصیفی مقطعی بود، جامعه آماری شامل کلیه
دانش آموزان دختر دبیرستانی منطقه هفت روش و مواد: اداره آموزش و … رفتارهای زورگویانه
در مدارس ابتدایی و راهنمایی و تفاوت-. های جنسی در رفتارهای ….. این مقاله برگرفته از
پایان نامه نویسنده اول در مقطع. کارشناسي ارشد رشته مشاوره خانواده …
دانلود پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع …
– ذخیره شده
11 نوامبر 2017 … بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید عنوان محصول دانلودی:پایان نامه بررسی علل بی
انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع
پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پایان نامه بررسی علل بی انضباطی
دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی)) را در ادامه مطلب ببینید پایان نامه …
فروشگاه علمی
– ذخیره شده
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات
اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم. اقدام پژوهی با … اقدام پژوهی با موضوع چگونه با
دانش آموز بیش فعال در کلاس درس فارسی دوم راهنمایی تعداد صفحات …. اقدام پژوهی با
موضوع بررسی علل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموزان و تلاش برای حل و رفع این
مشکل.
پایان نامه بررسی رابطه بین روشهای تدریس معلم در کلاس با پیشرفت …
– ذخیره شده – مشابه
پایان نامه بررسی رابطه بین روشهای تدریس معلم در کلاس با پیشرفت تحصیلی
دانش آموزان مقطع متوسطه مربوطه به صورت فایل ورد word و قابل ویرایش می باشد و
دارای ۱۳۳ … جدول شماره (۲۰) عصبانیت شدید در مقابل بی انضباطی دانش آموزان در کلاس
۸۹ … جدول شماره (۲۲) استفاده از سؤال کردن جهت شناسایی دانش آموزان بی توجه به درس
۹۱
مهارت های حرفه ای معلم – نمونه موضوعات اقدام پژوهی مقطع ابتدایی
– ذخیره شده – مشابه
14 ژانويه 2012 … مهارت های حرفه ای معلم – نمونه موضوعات اقدام پژوهی مقطع ابتدایی – روش ها ، فنون و مهارت
های تدریس . … چگونه مي توان در دانش آموز بي نظم و بي اهميت در نظم كارها كمك نمود تا او
در كارهايش به نظم اهميت دهد؟ … چگونه توانستم علاقه به صبحانه خوردن را در دانش آموزان
كلاس اول الف، دبستان دخترانه محمود تهراني 1، ناحيه 2 افزايش دهم؟
افت تحصیلی و روشهای ایجاد انگیزه درسی در دانش آموزان
– ذخیره شده – مشابه
7 مه 2015 … افت تحصیلی کاهش نسبی فعالیت درسی و مطالعه یک دانش آموز در یک دوره نسبی در
مقایسه با دوره نسبی قبل از آن می باشد.مثلاً کسی که طی سه ماه … مطالعه با فاصله:
مطالعه بی وقفه و مستمر موجب خستگی و بیزاری از مطالعه می شود؛ روش درست ، مطالعه ی
با فاصله و استراحت در میان دو وعده مطالعه میباشد. مورد زیر الگوی …
عللفرار نوجوانان و جوانان از خانه ومدرسه – علل فرار از مدرسه
– ذخیره شده – مشابه
عللفرار نوجوانان و جوانان از خانه ومدرسه – علل فرار از مدرسه – بررسی دلایل فرار
نوجوانان و جوانان از خانه و مدرسه. … در طول دوره تحصيل‌، دانش‌آموزان با روحيات و
تفاوت‌هاي فردي مختلفي وارد مدارس مي‌شوند و تنها عده‌اي از آنها مي‌توانند اين دوران را با
موفقيت به پايان برساند و به اخذ مدرك تحصيلي نايل آيند. در اين مسير، عده‌اي نيز به
هر حال با تكرار …
علت واژگونی اتوبوس دانش آموزان از زبان رییس پلیس راه استان فارس
– ذخیره شده
رتبه: ۴٫۴ – ۸ نقد
1 سپتامبر 2017 … سرهنگ احمد احمدی رییس پلیس راه استان فارس گفت: علت واژگونی اتوبوس بی
احتیاطی و عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده
اتوبوس که در مسیرهرمزگان به شیراز در حرکت بود تشخیص داده شد. این اتوبوس حامل
دانش آموزان دختر مقطع راهنمایی و دبیرستان استان هرمزگان بودند که به منظور …
دانلود فایل ( پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در …
– ذخیره شده
30 نوامبر 2017 … هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرمحقق گرامی،شما با جستجوی پایان نامه بررسی علل بی
انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان مشهد ناحیه 7 مدارس راهنمایی…
آیین نامه اجرایی مدرسه
– ذخیره شده – مشابه
آیین نامه اجرایی مدرسه. … کلیه‌ی مدارس ابتدایی، راهنمایی تحصیلی، متوسطه‌ی نظری،
فنی و حرفه‌ای، کاردانش و پیش‌دانشگاهی موظف به اجرای این آیین‌نامه می‌باشند. … مدیر
موظف است به طور منظم و برنامه‌ریزی شده شورای مدرسه، انجمن اولیا و مربیان، شورای
معلمان و شورای دانش آموزان را تشکیل دهد و بر اجرای مصوبات و چه گونگی ثبت و
نگهداری …
[DOC] رساله ها نام پژوهنده.docx – مرکز آموزش و پژوهش
– ذخیره شده
لیست پایان نامه ها و پروژه های مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری بر اساس نام
نویسنده ….. بررسی علل بی رغبتی به مطالعه و کتابخوانی از دیدگاه دانش آموزان دختر
و پسر مقطع ابتدایی بندر کیاشهر, حیدری نژاد، غلامحسین, 1380, پژ205. بررسی
عوامل موثر بر میزان استفاده از جعبه علوم در مدارس ابتدایی شهرستان طارم, حیدری، …
اگر می خواهید در امتحانات موفقيت شوید اینجا را بخوانید
– ذخیره شده – مشابه
12 مه 2013 … بررسي موضوع «امتحانات» و ابعاد آن کار ساده اي نيست و متغيرهاي متعددي را در اين
باره مي توان مد نظر قرار داد. يکي ازمتغيرهاي مؤثر در موضوع امتحانات، مقطع تحصيلي
دانش آموزان است.امتحانات در دوره هاي ابتدايي، راهنمايي و متوسطه و پيش دانشگاهي که
مقدمه کنکور است آثار متفاوتي بر جاي مي گذارد. يک متغيرديگر، …
خرید فایل( پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع …
– ذخیره شده
20 دسامبر 2017 … هموطنان گرامی سلام.وقت بخیربا سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی
پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی وارد شده…
خرید آنلاین پایان نامه بررسی علل بی انضباطی دانش آموزان پسر در …
– ذخیره شده
26 نوامبر 2017 … بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدنام محصول دانلودی: پایان نامه بررسی علل بی
انضباطی دانش آموزان پسر در مقطع راهنمایی شهرستان مشهد ناحیه 7 مدارس راهنمایی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *