دانلود کامل پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر

Published on Author adminwebLeave a comment

پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر

پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی علوم انسانی
بازدید ها 110
فرمت فایل doc
حجم فایل 426 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 48

پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر

فروشنده فایل

کد کاربری 25235

کاربر

پایان نامه بررسی طراحی سایت آموزشگاه كامپیوتر در 48 صفحه ورد قابل ویرایش

نصب فایلهای نمونه بر روی كامپیوتر

مراحل زیر برای نصب فایلهای نمونه بر روی دیسك سخت كامپیوتر دنبال نمایید تا اینكه بتوانیم برنامه و پروژه خود را اجرا كنیم:

1- اطمینان حاصل نماییم كه Interner information نصب واجرا شده است. می‌توانید این موضوع را به وسیله باز كردن اپلت Renvice در داخل control panel و جستجوی سرویس های Iss Admin و world wide و web publishing بررسی نمایید كه هر دوی این خدمات دارای یك وضعیت اجرا می‌باشند.

2- اگر Interner information نصب نشده است آن را با استفاده از بخش components Add / Remve window اپلت Add/ Remve program داخل control panel نصب نمایید اگر یك یا هر دو خدماتی كه در مرحله اول بحث شد شورع به كار نكرده اند می‌توانید با استفاده از كلیك راست بر روی سرویس و انتخاب گزینه start آنها را راه اندازی نمایید

مروری بر Asp. NEP

Asp.NEP تنها یك محصور ارتفاع یافته نیست. Asp. NEP پیشرفته ترین بستر توسعه وب ایجاد شده تا این زمان را فراهم می‌نماید. فراتر از اینها Asp. NEP جهت ایجاد یك زیر بنای كاملا جدید و به مراتب انعطاف پذیرتر برای توسعه وب به صورت بنیانی بازسازی شده است دلیل این تحول عمیق به وجود آمده در Asp. NEP این است كه بر پایه بتر NEP شركت یا مایكروسافت و یا به عبارت دقیق تر بر چهار چوب NEP استوار گشته است.

NEP framework

NEP. Framework فن آوری است كه در توسعه Asp. NEP ضروری می‌نماید و ارائه كننده سرویسهای مقدماتی سیستم هایی است كه Asp. NEP را مورد پشتیبانی قرار می‌دهند نظیر ایجاد فرد های ویندوز و فناوری جدید rich client derelopment كه در NEp ارائه شده است.

Frame work در نسخه های جدید ترسیم عامل های سرویس دهنده ویندوز نظیر NEP. Server نیز به كار خواهد رفت در حالی كه visual studio بر روی بستر های ویندوز vp,2000, NP, 98 مورد پشتیابانی قرار می‌گیرد كل چهار چوب frame work بر روی همه بستر در دسترس قرار نمی‌گیرد مهم تر از همه اینكه در حالی كه می‌توان از بستر های دیگر به عنوان سرویس گیرنده Asp. NEP استفاده كرد برنامه های كاربردی Asp. NEP تنها روی windows 2000 و نسخه های پس از آن اجرا خواهد شد.

NEP frame work شامل دو قسمت اصلی است

Common languge runtime

– NEP framework class Library

SQL srver 2000

SQL srver 2000، سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) كلاس تجاری شركت مایكروسافت است بر پایه موفقیتی كه DQL server به دست آورد SQL server 2000 نیرومند با انعطاف پذیری بالا و با قابلیتهای UML است و برای توسعه دهندگان برنامه های كاربردی بازگشت برنامه ای در كوتاه ترین زمان ممكن را به همراه دارد.

در میان امكاناتی كه SQL server 2000 ارائه می‌دهد به موارد زیرین می‌توان اشاره كرد

– اجرای چندینی SQL server 2000 به صورت همزمان روی تنها یك ماشین

– همكاری همزمان SQL server7.0 شامل مدیریت SQL server 2000 , SQL server 7.0 از یك SQL server Enterprise

– ورودی – خروجی به صورت xML

– موتور oLAP متجمع شده

– انعطاف پذیری جهانی و طبق سنجش به عمل آمده به وسیله شركت كنترل كیفیت PPC-C آدرس: //ww. Tpc. Ory http: را برای كسب اطلاعات بیشتر و آخرین نتایج كنترل كیفیت ببیند.

SQL server 2000 در كار با برنامه های كاربردی ASP كلاسیك ASP.NEP برای برنامه نویسان گزینه رایج غالب است علاوه بر امكانات موجود برنامه نویسان از MSDE نیز بهره می‌جویند SQL server نسخه كامپیوترهای رومیزی كه امكان نسخه برداری را بر خلاف SQL server – compatible date baseengin بدون حذف هزینه های گواهی نسخه كامل SQL server می‌دهد.

هنگامی‌كه برنامه كاربردی شما به مرحله نهایی رسید پایگاه داده MSDE می‌تواند بدون هیچ گونه تغییر SQL server 2000 منتقل شود.

زبانها و ابزارهای زبان

یكی از فرآیند بتر NEP این است كه بر خلاف ASP كلاسیك كه برنامه نویسان را طبق محدودیتهای پیشین از به كار گیری زبانهای اسكیریتی محدود می‌كرد ASP. NEP به شما امكان كار با هر زبان سازگار با NEP را می‌دهد به این معنی كه كد نوشته شده در ASP. NEP كه برای كارایی بهتر كاپایل می‌شود می‌تواند نهایت استفاده از امكانات زبانهای پیشرفته به عمل آورد برای بتر NEP زبانها دو ابزارهایی كه به وسیله شان از آنها استفاده می‌كنید، احتمالا یكی از مهم ترین موضوعات برای بحث هستند.

ابتدا نگاهی به برخی از زبانها و ابزارهایی كه برای ایجاد برنامه های كاربردی NEP و در دسترس خواهند بود بیندازیم

فرم های وب ASP. NET

فرم های وب، بخش هایی از هر برنامه كاربردی وب ASP. NET هستند. به بیان ساده تر، صفحات ASP, NEP ی هستند كه از كنترل های سرور ASP. NET استفاده می‌كنند. در مدل برنامه نویسی فرم های وب، امكان ایجاد (نسبتا ) برنامه های كاربردی بر پایه وب، تقریبا به همان صورتی است كه برنامه نویسان Visual Basic امروزی برنامه های كاربردی مبتنی بر ویندوز را كه دارای واسط كاربر گرافیكی (GU) هستند، ایجاد می‌كنند.

فرم های وب در Visual Studio . NET به شما امكان ایجاد برنامه های كاربردی محاوره ای قدرتمند را به آسانی و به وسیله كشیدن و رها كردن كنترل ها بر روی یك صفحه و نوشتن حداقل كد لازم برای به دست گرفتن محاوزه كاربر، رویداد ها و غیره را می‌دهند. به علاوه، محیط Visual Studio . NET به شما امكان می‌دهد تا با استفاده از Web Forms Destgner یا به صورت متنی و با استفاده از ویرایشگر سورس كد نیرومند Visual studio . NET به صورت بصری بر روی فایل های خود كار كنید.

كدی كه در فرم های وب می‌نویسید، به یكی از دو روش زیر می‌توانند نوشته شوند: به صورت درون برنامه ای، داخل فایل aspx (كه شاخص یك صحنه ASP كلاسیك است) یا با استفاده از یك ماژول Code- behind در حالی كه هنوز امكان نوشتن برنامه های كاربردی به وسیله كد در فایل واقعی aspx و استفاده از كدهای كامپایل شده و قابلیتهای جدید NET وجود دارد توصیه می‌شود كه با استفاده از ماژول های Code – behind عادت كنید

پنجره ها

در حال كار با Visual Studio. NET، با پنجره های گوناگونی در IDE مواجه خواهید شد كه برای اهداف متعددی به كار می‌روند برخی جدید هستند، مانند پنجره راهنمای پویا كه در بخش قبلی توضیح دادیم، در حالی كه برخی برای كاربران نسخه های پیشین Visual Studio آشنا خواهند بود. در این در این بخش نظری بر رایجترین پنجره های مورد استفاده خواهیم داشت.

Designer / Soruce Editor شكل زیر، پنجره ویرایشگر منبع / طراح را در حالت ویرایش HTML نشان می‌دهد. اینجا است كه شما اكثر وقت خود را در میحط Visual Studio، در آن خواهید گذاراند. در این پنجره تقریبا تمام ویرایشگرهای طراح و سورس كد كه در Visual Studio استفاده می‌گردند، گرد آوری شده اند، كه شامل فرم های وب XML Schema و طراحان HTML و همچنین ویرایشگرهای سورسن كد یكسانی می‌شوند كه Cascading Style Sheets (CSS), SQL, HTML, XML و تمام زبانهای NET را ارائه می‌دهند. ویرایشگر امكانات قدرتمندی را برای هر زبان ارائه می‌دهد. از امكانات جدید می‌توان از ویرایشگرهای CSS, HTML نام برد، كه كاملا جالب توجه هستند و دارای حسگر هوشمند برای تكمیل عبارات، هم برای HTML و هم برای CSS هستند و كنترل بهتری بر چگونگی (و انجام شدن یا نشدن) تغییرات ایجاد شده توسط ویرایشگر بر روی قالب HTML و اسناد CSS دارد. برای تغییر تنظیمات قالب بندی، گزینه Option را از منوی Tools انتخاب كنید، پوشه Text Editor را انتخاب كنید، HTML (یاCSS) را انتخاب كنید و گزینه Fromat را انتخاب نمایید.

فهرست مطالب:

نصب فایلهای نمونه بر روی كامپیوتر. 1

مروری بر Asp. NET. 1

NET framework. 2

SQL srver 2000. 2

زبانها و ابزارهای زبان.. 4

Nopepad . NET. 4

Visual studio. NET. 5

معماری ASP. NET. 6

چه چیزی در ASP.NET وجود دارد. 6

NoPE pad. NET. 8

ایجاد یك دایر كتوری مجازی.. 9

فصل دوم / استفاده از ابزارهای برنامه نوسی ASP. NET. 10

مهم. 10

Visual studio. NET. 11

ایجاد یك صفحه جدید (Web From) ASP.NET. 13

افزودن كنترل ها 15

برنامه های كاربردی وب ASP.NET. 16

فرم های وب ASP. NET. 17

پنجره ها 18

نكته. 21

نوارهای ابزار. 23

نكته. 23

Menus (منوها ) 25

نكته. 27

OPTINS (گزینه ها) 28

ایجاد یك برنامه كاربردی وب Visual Basic . NEP ASP. NEP. 28

ایجاد یك برنامه كاربردی وب با NET SDK.. 29

ایجاد یك ریشه برناكه كاربردی.. 29

ایجاد زیر دایركتوری ها 32

ایجاد صفات aspx. 33

مجوزهای دسترسی.. 33

نكته. 35

انتخاب یك زبان برای صفحه (زبان صفحه) 36

نكته. 36

فعال سازی وضعیت Session. 38

فعال سازی وضعیت Session در Visual studio . NET. 39

توصیه هایی برای وضعیت Session. 40

ذخیره وضعیت Session در SQL Server. 41

منابع: 44

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *