دانلود کامل مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی

Published on Author adminwebLeave a comment

مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی

مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی
دسته بندی علوم انسانی
بازدید ها 0
فرمت فایل docx
حجم فایل 75 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 54

مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی

فروشنده فایل

کد کاربری 1113

کاربر

مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی


توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری

خلاصه ای از کار:

رسانه های اجتماعی

در دنیای امروز اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی، اطلاعاتی و سرگرمی جایگاه ویژه ای دارد (جوتی و همکاران[1]، 2011، ص 234،). وسایل ارتباطی با پیشرفت تکنولوژی تغییر میکنند. امروزه، تعداد رسانه های اجتماعی، که در آن ارتباطات برقرار می شوند، به سرعت در حال افزایشند. به عنوان بخشی از زندگی روزمره، بیشتر نوجوانان و بزرگسالان از رسانه های اجتماعی از جمله

………………

ویژگی های شبکه های اجتماعی به عنوان بزرکترین بخش رسانه های اجتماعی به ترتیب زیر خلاصه می شوند(آجان و هارتشور[2]،2008)؛ اوزکان و مک کنزی[3]، 2008)؛ سیلوین[4]،2009؛ فردیگ[5]،2007؛ آلبیون[6]،2007؛ بوید و الیسون،2007؛ به نقل از مورات و چاکیر، 2010، ص 49؛):

  • بیشتر شبکه های اجتماعی برای کاربران امکانات به اشتراک گذاری اطلاعات از جمله ای میل ، چت ، پیام های فوری، ویدئو ها، باگ ها، به اشتراک گذاری فایل ها و عکس ها را ارائه می دهند.
  • شبکه های اجتماعی پایگاه داده ای برای کاربران دارند بنابراین آنها به راحتی می توانند دوست پیدا کنند، گروه هائی تشکیل دهند و با افراد هم سلیقه ی خود اطلاعاتی را به اشتراک بگذارند،

…………………….

خصوصیات عمومی و آموزشی رسانه های اجتماعی

اگرچه علاقه مندی زیادی به درک این مطلب که رسانه های اجتماعی چگونه بر یادگیری اثر می گذارند وجود دارد، اما تحقیقات کمی بر روی این موضوع انجام شده است (آبرامسون[7]، 2011، به نقل از رینول[8]، 2011، ص 2،).

رسانه های اجتماعی فرصتهای بسیاری ارائه می دهد که ممکن است توسط موسسات کشف شوند تا یادگیری را ارتقا بخشند. با این حال، تهدیدهای بسیاری نیز وجود دارد که توسط موسسات باید بر آنها غلبه کرد تا پتانسیل شبکه اجتماعی کاملا درک شود.

خصوصیات مثبت شبکه اجتماعی: خصوصیات عمومی

– محیطی غنی برای محتوا

ابزارهای شبکه اجتماعی به کاربران این امکان را می دهد تا مکانی برای اطلاعات پویا و دقیق باشند (پارامسواران و وینسون، 2007؛ به نقل از اشلنکریچ و سوری، 2012، ص 13،) ، مکانی که محتوا و برنامه های کاربردی می توانند در آن ذخیره شوند و ممکن است در طیف های وسیعی از ابزارهایی چون ایمیل، عکس ها، محتوای مجلاتی ، موسیقی، ویدیو، شماره تلفن ها، تقویم ها، صفحه گسترده ها، نشانه گذاری ها ، اطلاعات مکانی و محتوای مرتبط با کار دیده شود.

………………………………

…………………..

خصوصیات مثبت شبکه های اجتماعی: خصوصیات آموزشی، تربیتی

  • · بهبود ارتباطات و همکاری:

وبلاگ نویسی فعالیت در حال رشدی در میان حرفه ای ها و دانشجویانی دارد که مشتاقند تا ترکیبی از تفاسیر غیررسمی، لینک ها به منابع و نکات فردی را در وبلاگ هایشان نمایش دهند.SNS ها فرصتهایی به افراد می دهند تا تجربیات زندگی شان

……………………..

…………………………

استفاده فعلی از رسانه های اجتماعی در میان جوانان و دانشکده ها

گزارش پروژه اینترنت و زندگی آمریکایی[9] در سال 2001 (لنهارت[10] ، رینی و لویس[11] 2001 به نقل از روبلیر و همکاران، 2010، ص2،) اولین نشانه از نقش اجتماعی رو به رشدی بود که فناوری های ارتباطی در زندگی جوانان بازی می کردند. این پروژه به این نتیجه رسید که سه چهارم همه نوجوانان میان سنین 12 تا 17 سال از اینترنت و پیام فوری (IM) استفاده می کردند و این فناوری ها جنبه مهمی از زندگی شان شده بود.

……………………….

استفاده های فعلی از سایت های شبکه های اجتماعی در سطح کالج

استفاده های کتابخانه ای

سایت های شبکه های اجتماعی با سادگی تبادل اطلاعات و سرعت گسترش زیاد مشخص می شوند که بدین صورت ابزارهای قدرتمندی برای همکاری می باشند (پارکر و چائو[12]، 2007، ص 57،). بسیاری از کتابخانه های کالج به فیس بوک و مای اسپیس مرتبط هستند. در جورجیا تک، کتابداران خدمات اطلاعاتی استفاده از فیس بوک در ارتباط با دانشجویان مهندس مکانیک را بیان می کنند(متیو[13]، 2006 به نقل از روبلیر و همکاران، 2010، ص3،). “باداشتن 1700 دانشجوی مهندس مکانیک ، تعجب کردم که به این نتیجه رسیدم که 1300 نفر از انها در فیس بوک هستند. این امر

…………………………

استفاده های اداری

بسیاری از استفاده های رایج از SNS ها در جوامع دانشگاهی ایجاد پروفایل ها و گروههایی برای بیان رویدادها و ارتباط با سایر کاربران است. کالج ها همچنین از SNS ها استفاده می کنند تا گروههای بازاریابی دانشگاهی داشته باشند. فیس بوک به نظر می رسد که اینگونه درک می شود….. “مکانیزم بسیار خوبی برای ارتباط با دانشجویانمان باشد چرا که به ما این امکان را می دهد که جایی برویم که آنها رفته اند؛ این محیطی است که دانشجویان در آن راحت هستند(مک و همکاران 2007، به نقل از روبلیر و همکاران، 2010،ص4،).

………………..

کاربردهای آموزشی، تربیتی رسانه های اجتماعی

در میان انواع مختلفی از ابزارهای آنلاین که امروزه برای ارتباط استفاده می شود، رسانه های اجتماعی جزء مدرن ترین و جذاب ترین آنها بخصوص برای جوانان در تمام دنیا می باشد (آقازمانی، 2010، به نقل از احسن و سهیل، 2012، ص 20،).

آشکار است که برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی ، به دلیل ویژگی های ذکر شده ، بطور نزدیکی به بیشتر نکات آموزشی مرتبط است (فردیگ،2007؛ به نقل از مورات و چاکیر، 2010، ص 49؛). توضیح این قضیه که جامعه و تکنولوژی همدیگر را تکمیل می کنند، این که آنها بطور دو طرفه وابسته اند و اینکه امروزه در آغاز قرن 21، آنها بدون دیگری نمی توانند باقی بمانند، مطلبی است که امروزه بسیار مشخص شده است (پترویک[14]،2009؛ آرنو و راموس[15]،2011؛ ایسلجاموویج و همکاران[16]،2011؛ به نقل از پترویچ و همکاران، 2012، ص 355؛). تکنولوژی حاضر در همه جاست و هر بخشی از زندگی ، جامعه و خانه ها را در بردارد. در زمینه ی آموزش، تکنولوژی نقش ثانویه ای در فرآیند انحصاری انتقال دانش ندارد، بویژه به این دلیل که تکنولوژی بطور فزاینده ای زندگی دانش آموزان از هر سنی را پوشش می دهد( الیسون، 2008؛ به نقل از پترویچ و همکاران، 2012، ص 355؛).

…………………..

مزیت های استفاده از رسانه های اجتماعی در امور آموزشی، تربیتی

اوزکان و مک کنزی (2008) ادعا کردند که اساتید نیاز دارند تا دانشجویان را با روش های بیشتری در قرن بیست یکم درگیر آموزش کنند و تکنولوژی های رسانه های اجتماعی می تواند یک چنین حالتی را ایجاد کند(به نقل از کوین و همکاران، 2010، ص 157؛).

جوامع درسی مجازی تشکیل شده توسط SNS ها به عنوان بزرگترین مجموعه از رسانه های اجتماعی، شاگردان را قادر می سازد تا در صحنه های جهانی، فراتر از مرزهای جغرافیایی، ارتباط داشته و همکاری کنند. حذف این مرزها منجر به افزایش ارتباطات، همکاری و شرکت داشتن می شود . در یک انجمن به اشتراک گذاشته شده توسط SNS، شاگردان می توانند درک خود را به اشتراک گذاشته، و با به اشتراک گذاری منابع معمول، از جمله متن ها، لینک ها و ویدئوها، در بحث ها شرکت و همکاری کنند(مک کان،2009؛ به نقل از کوین و همکاران، 2010، ص 154؛).

…………………..

فرصت هایی برای استفاده از رسانه های اجتماعی در آموزش

در زمینه ی آموزش، رسانه های اجتماعی به دانشجو فرصت هائی می دهند تا با دیگر دانشجویان، آموزنده ها، مدیران، فارغ التحصیلان، هم داخل و هم خارج شرایط فعلی ارتباط برقرار کنند. دانشمندان، ابزارهای رسانه هایاجتماعی برای توانایی آنها در جذب، ایجاد انگیزه و شرکت

………………..

رسانه های اجتماعی و یادگیری و پیشرفت تحصیلی

فناوری های الکترونیکی ، گام های حرکت به هر جنبه از زندگی مارا تسریع می کنند ، اجتماعات آموزشی همچنان به مباحثه دهه های گذشته می پردازند که باید این نوآوری ها نقشی در آموزش و یادگیری موثر داشته باشند. به طور سنتی، دانشجویان به دانشگاهها می رفتند و از فناوری های جدید در دسترس تعجب می کردند، ولی اغلب آنها را رها می کردند چون دانشکده ها از آنها در کلاس های درس استفاده نمی کردند و ممکن بود مورد تردید هم باشند. یکی ازمثال هایی که اخیرا که به این تفاوتهای بالقوه می پردازد ، ابزارهایی است که دانشجویان و معلمان از آن استفاده می کنند یعنی گروه رسانه های اجتماعی که به عنوان سایت های شبکه اجتماعی شناخته می شوند (روبلایر و همکاران، 2010، ص 134،).

……………..

چگونه SNS ها می توانند یادگیری را بهبود بخشند؟

در گذشته یادگیری معلم محور بوده است و معلم نقش اصلی را ایفا می کرد، درحالیکه دانش آموزان و فراگیران یک نقش غیرفعال داشته و فقط دریافت دانش را انجام می دادند. اما امروزه این روش سنتی به سمت روش جدید دیگری از یادگرفتن و یاددادن در حال حرکت است (چامپوکس، 2008، به نقل از بونزو و پارچوما، ص 914،).

شهرت فزاینده SNS ها نشان می دهد که با ارائه راههای دیگر و اهداف ارتباط دانشجویان و دانشکده، روابط اجتماعی می توانند سهمی در یادگیری موفقیت آمیز داشته باشند. در توسعه روالی برای ارزیابی تعامل در دوره های آنلاین ، رابلیر و وینکه[17] (2003 به نقل از روبلیر و همکاران، 2010،ص4،)پنج عنصر را شناسایی کرده اند: تعامل طراحی شده به طور اجتماعی، تعامل طراحی شده به صورت آموزشی ، قابلیت تعاملی فناوری ، همراهی دانشجویان و همراهی معلمان. هر نوع از تعامل که سهمی در کیفیت کلی دارد و تاثیر بالقوه ای روی دوره های آنلاین دارد. ماهیت اجتماعی و تعاملی SNS ها این احتمال را نشان می دهد که با ارتقا تعاملات اجتماعی با و در میان دانشجویان از طریق استفاده از یک SNS همچون فیسبوک ، معلمان بتوانند کیفیت کلی همراهی در یک مجموعه آموزشی خاص را افزایش دهند و بنابراین محیط یادگیری موثرتری داشته باشند. SNS ها همچنین شواهدی از تعامل دانشجویان و معلمان دارد که به سادگی قابل سنجش است.

……………….

کاستی ها و تهدیدهای شبکه اجتماعی

  • · فقدان حریم خصوصی و ریسک های مرتبط با ایمنی

اطلاعات خصوصی که نوعا در پروفایل کاربران که در SNS ها پست می شوند، اغلب مورد تجاوز قرار می گیرند(لیوینگستون و بریک[18]، 2010؛ به نقل از اشلنکریچ و سوری، 2012، ص 15،). اگرچه مکانیزم هایی برای محدود کردن این تجاوز به حریم خصوصی وجود دارد ، ولی همه سایتها این مکانیزم ها را ندارند و اگر هم داشته باشند اغلب /همیشه کاربران از آنها آگاه نیستند(بوید و الیسون، 2008؛ به نقل از اشلنکریچ و سوری، 2012، ص 15،). دستیابی به قسمت ها/سطوح مختلف اطلاعات بنا به صلاحدید کاربران است و آنها باید مکانیزم های حمایتی مرتبط با خود را به خوبی بشناسند. علارغم نیاز مشخص برای ارائه سیاست های حریم خصوصی و مکانیزم های حفاظت داده ها، حریم خصوصی در SNS ها اغلب مدنظر قرار نمی گیردو یا تعریف نشده است(دویر و همکاران[19]، 2007؛ به نقل از اشلنکریچ و سوری، 2012، ص 15،) و یا به سختی تفسیر می شود. اعتماد بیش از حد ممکن است بر آنچه کاربران مشتاقند تا در این سایتها به نمایش بگذارند، تاثیر گذارند. کاربران فیس بوک به نسبت کاربران مای اسپیس بیشتر مشتاقند تا اطلاعات را به اشتراک گذارند چون درجه بالاتری از اعتماد در این شبکه وجود دارد.

………………………….

نکات لازم برای استفاده آموزشی از SNS ها

شبکه های اجتماعی فرصتهایی در اختیار کاربران در مجموعه های اجتماعی، آموزشی و تجاری قرار می دهد. البته متاسفانه ، نقطه ضعف ها و کاستی هایی نیز دارند که ممکن است افراد و کاربران را تهدید کند. رهنمودها برای استفاده مناسب از SNS ها ضروری است و بسیاری از حوزه های توجه را بیان می کند

………………..

منابع

جوادی نیا، ع.، عرفانیان، م.، عابدینی، م و بیجاری، ب. 1391. تأثیر استفاده از شبکه های اجتماعی مجازی بر عملکرد تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند. مجله آموزش در علوم پزشکی، دوره دوازدهم، شماره 8، صص 598-606.

Ahmad, N. 2011. Computer games use in an educational system. Doctorate thesis, School of Computer Science The University of Nottingham.

Ahsan, H and C, Sohail. 2012. Pattern of Facebook usage and its Impact on Academic Performance of University Students: A Gender Based Comparison. Bulletin of Education and Research December 2012, Vol. 34, No. 2 pp.19-28.

Allen, B., H, Caple., K, Coleman and T, Nguye

……………………..

……………………


[1]– Juti et al.

[2]– Ajjan and Hartshorne

[3]– Ozkan and Mc Kenzie

[4]– Selwyn

[5]– Ferdig

[6]– Albion

[7]– Abramson

[8]– Reinol

[9]– PEW

[10]– Lenhart

[11]– Riny and Lois

[12]– Parker and Chao

[13]– Mathew

[14]– Petrovic

[15]– Arno and Ramos

[16] – Isljamovic et al.

[17]– Roblyer and Wiencke

[18]– Livingstone and Brake

[19]– Dwyer et al.

مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی … – فایل کده
– ذخیره شده
1 آگوست 2016 … مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی،
رسانه های اجتماعی و یادگیری و پیشرفت تحصیلی دارای 54 صفحه …
مبانی-نظری-رسانه-های-اجتماعی،-شبکه-های-اجتماعی،-خصوصیات-آموزشی …
– ذخیره شده
محصولاتی که دارای عبارت ‘مبانی-نظری-رسانه-های-اجتماعی،-شبکه-های-اجتماعی،-
خصوصیات-آموزشی،-تربیتی،-رسانه-های-اجتماعی-و-یادگیری-و-پیشرفت-تحصیلی’

دانلود فایل جدید مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی …
– ذخیره شده
8 ا کتبر 2017 … مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی، تربیتی.
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی …
مبانی نظری خصوصیات آموزشی، تربیتی، رسانه های اجتماعی و یادگیری …
– ذخیره شده
ویژگی های شبکه های اجتماعی به عنوان بزرکترین بخش رسانه های اجتماعی به ترتیب
زیر خلاصه می شوند(آجان و هارتشور[2]،2008)؛ اوزکان و مک کنزی[3]،…,مبانی نظری …
مبانی نظری رسانه های اجتماعی شبکه های اجتماعی خصوصیات آموزشی …
– ذخیره شده
واژه مبانی نظری رسانه های اجتماعی شبکه های اجتماعی خصوصیات آموزشی تربیتی
رسانه ها از بین آخــــرین و جدیدترین مطالب، بلاگها، مقالات و اخبار فارسی جستجو شده

[PDF] ﻫﺎﻱ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻣﺠﺎﺯﻱ ﺷﺒﻜﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﻭ ﻧﻮﻉ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ
– ذخیره شده
ﻫﺎ ﺑﺮ ﻛﺴﻲ ﭘﻮﺷـﻴﺪﻩ ﻧﻴﺴـﺖ. ﻳﻜـﻲ ﺍﺯ ﻛﺎﺭﻛﺮﺩﻫـﺎﻱ. ﻭﻳﮋﻩ ﺭﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎ ﻭ. ﺑﻮﻳﮋﻩ. ﻫﺎﻱ ﺷﺒﻜﻪ. ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻣﺠﺎﺯﻱ. 1. ،
ﺍﻃﻼﻉ … ﺍﺯ ﺧﺼﻮﺻﻴﺎﺕ ﺑﺎﺭﺯ ﺍﻳﻦ ﻓﻀﺎ ﺑﻲ. ﻣﻜـﺎﻧﻲ. ﻭ ﺑﻲ … ﺗﺮﺑﻴـﺖ. ﻭ. ﻣﻴـﺰﺍﻥ ﺁﮔـﺎﻫﻲ. ﻛﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺑﺮﻣﻲ. ﮔﺮﺩﺩ،
ﻣﺆﺛﺮ ﺍﻓﺘﺪ. ﺍﺯ. ﺍﻳـﻦ. ﻣﻨﻈـﺮ، ﺷـﻨﺎﺧﺖ ﻭ ﺩﺭﻙ ﺷـﺒﻜﻪ. ﻫـﺎﻱ ﺍﺟﺘﻤـﺎﻋﻲ ﺍﺯ. ﺮﻳﻦﺗ ﻣﻬﻢ …. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻭ ﭼﺎﺭﭼﻮﺏ ﻧﻈﺮﻱ …..
ﺁﻣﻮﺯﺷﻲ. 5/2 6/36 3/58 5/2 0. 0. 39/3. ﻛﺴﺐ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻭ ﺍﺧﺒﺎﺭ. 8/4. 52 2/25 7/17 0. 0. 43/3.
کاربرد رسانه های اجتماعی مجازی در آموزش دانشجویان – ره آورد نور
– ذخیره شده
20 دسامبر 2016 … کلیدواژگان: شبکه های اجتماعی مجازی، آموزش، پژوهش. … بسیار گسترده تری، در
مقایسه با فناوری های گذشته داراست و در عرصه تعلیم و تربیت ….. به مبانی نظری و
پیشینه پژوهشی، مطالعه و درک پیشنهادات پژوهش های قبلی، استفاده از …
[PDF] ﻧﻮ ﭘﺪﻳﺪ؛ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻣﺠﺎزي در ﻛﻤﻴﻦ ﺧﺎﻧﻮاده ي اﻳﺮ
– ذخیره شده
ﺗﻬﺪﻳﺪات ﻣﻮﺟﻮد در اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ و ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻣﺠﺎزي را ﻣﻌﺮﻓﻲ و راﻫﻜﺎرﻫﺎﻳﻲ ﺟﻬﺖ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ و ﻛﺎﻫﺶ اﻳﻦ ﮔﻮﻧﻪ
… ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و … آﻣﻮزﺷﻲ و … ﺑﻪ وﻳﮋه ﺑﻮﻣﻲ ﺳﺎزي ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻣﺠﺎزي. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻫﻨﺠﺎرﻫﺎي ﺟﺎﻣﻌﻪ.
اراﻳﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ … ﻋﻀﻮ ﻫﻴﺄت ﻋﻠﻤﻲ ﮔﺮوه ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﻴﺘﻲ داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ واﺣﺪ ﭼﺎﻟﻮس، ﭼﺎﻟﻮس، اﻳﺮان ….
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳﺰي و اﺟﺮاي ﻣﺘﻔﻜﺮاﻧﻪ، اﻣﻜﺎن ﻣﻬﺎر ﻗﺪرت ﺳﺎﻳﺖ ﻫﺎي رﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎي آﻧﻼﻳﻦ و ﻧﻔﻮذ آﻧﻬﺎ، ﺑﻪ ﻃﻮر ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺑﻪ ﻧﻔﻊ
.
میگنا – بررسی نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر زندگی …
– ذخیره شده – مشابه
30 نوامبر 2014 … بررسی نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر زندگی فردی و اجتماعی نسل جوان
… مدارس بر آموخته هاي نسل جديد و نيز كيفيت و جهت گيري هاي آموزشي و تربيتي
خانواده ها، … شبکه‌های اجتماعی را گونه‌ای از رسانه‌های اجتماعی می‌دانند که امکان … سست
شدن مبانی خانواده، اشاعه‌ی جرم و جنایت درطیف وسیع، مکرراً هشدار داده‌اند.
[PDF] دریافت فایل
– مشابه
23 ژانويه 1974 … جايگاه و عملكرد رسانه ها و دستگاه هاي فرهنگي كشور. پيش نيازها، … تحول و نوسازي
نظام آموزش و تربيت كشور: خانواده، مدرسه، …. كاوش نظري در كرسي هاي آزادانديشي …
بررسي فرهنگ سازماني شوراي فرهنگي اجتماعي زنان ….. آنجا كه مباني و قواعد بس
ياري از پژوهش هاي دينداري در ايران، متأثّر از پيش ينه و مدل هاي غربي.
نقش رسانه های جمعی در تربیت کودکان و نوجوانان | اطمینان دانلود
– ذخیره شده
24 جولای 2017 … پایان نامه کارشناسی رشته علوم تربیتی با عنوان نقش رسانه های جمعی در … مقدمه
بسیاری از دانش پژوهان، متفکران و مصلحان اجتماعی عصر حاضر. … اطلاعات از شبکه
فایل … ابتدا مبانی نظری تحقیق در مورد تاریخچه پیدایش رسانه های گروهی و به … 2)
رابطه معنا داری بین رسانه های جمعی و بالا رفتن سطح آموزش وجود دارد.
دانلود کتاب های الکترونیک روانشناسی-علوم تربیتی-علوم اجتماعی
– ذخیره شده
لیست کتاب های الکترونیک رشته روانشناسی , علوم تربیتی و اجتماعی …. OL933-
بررسی تأثیر رسانه های نوین آموزشی را بر یادگیری دانش آموزان دختر راهنمایی از …
رابطه بین تأثیرات منفی فضای مجازی و تربیت … – پژوهش های معنوی
– ذخیره شده – مشابه
29 جولای 2015 … فضای مجازی، نسل جدیدی از فضای روابط اجتماعی است و با اینکه عمر خیلی … امروزه
خانواده ایرانی در سبد فرهنگی خود مواجه با شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی، رسانه‌های
مدرن و . … نداشتن مهارت‌هایی برای ازدواج و ناتوانی والدین برای آموزش آن به فرزندان،
افزایش … مبانی نظری در مورد تأثیرات فضای مجازی و تربیت اسلامی.
[PDF] بررسی عوامل اجتماعی موثر بر گرایش به شبکه‌های اجتماعی مجازی (مورد مطا
– ذخیره شده
-3. بین دیدگاه های خانواده و گرایش به شبکه های اجتماعی مجازی رابطه وجود دارد. مبانی
نظری تحقیق. هابرماس. 1. جامعه اطالعاتی و جهانی شدن رسانه ای را در قالب حوزه عمومی و …
[PDF] اصل مقاله (794 K) – پژوهش های کیفی در برنامه درسی

و وظایف تربیتی او مجموعه اقداماتی است که به منظور تسهیل فرایند آموزش انجام. می. دهد
)میگل … ای یک عنصر روییدنی است که به شکل و ساختار اطالعات فردی و شبکه. های.
اجتماعی … خصوصیات عصر حاضر نیست . بنابراین، …. مبانی نظری. الگوی. تدریس.
مجازی با. کیفیت. نظریه. سازنده. گرایی. اجتماعی. مبانی …. های معین و از طریق رسانه.
رزومه – اسمعیل زارعی زوارکی
– ذخیره شده
ارزیابی نظام های کوچک آموزشی، کارشناسی; اصول برنامه ریزی درسی و تحلیل محتوا،
… طراحی مراکز یادگیری، کارشناسی ارشد; مبانی و اصول نظری تکنولوژی آموزشی، …..
چند رسانه ای آموزشی و نقش آن در آموزش ویژه، تعلیم و تربیت استثنایی، 98، 99، ….
زارعی زوارکی اسمعیل، یادداشت پژوهشی: شبکه های اجتماعی مجازی، فناوری آموزش و …
پروپوزال بررسی اثرات شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه های اجتماعی مجازی در …
– ذخیره شده
fileyar.ir,همکاری در فروش فایل یار,در این پژوهش به بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی
در بروز طلاق در جامعه ایرانی … می توان بین بروز طلاق در خانواده های ایرانی و شبکه های
اجتماعی رابطه ای متصور شد؟ … با بارگذاری هر فایل آموزشی 600 تومان دریافت کنید
…. و بروز پدیده های نوظهور چون اینترنت، ماهواره، رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی …
پروپوزال بررسی تاثیرات شبکه های مجازی بر هویت و سلامت روان نوجوانان
– ذخیره شده
fileyar.ir,همکاری در فروش فایل یار,پروپوزال رشته روانشناسی و علوم تربیتی …
آینده آموزش و تعلیم محسوب می شود و همه اینها مرهون اینترنت، وب و شبکه های مجازی
مجازی است. … شبکه‌های مجازی را گونه‌ای از رسانه‌های اجتماعی می‌دانند که امکان دستیابی
به شكل … رفتارهای ضداجتماعی، سست شدن مبانی خانواده، اشاعه‌ی جرم و جنایت درطیف
وسیع، …
[PDF] Explain the oppotunities, challenges and political education … – Sid
– ذخیره شده
چالش ها و فرصت های آن در ساحت تربیت سیاسی و اجتماعی بپردازند. : فضاي مجازي ،
خانواده … تغییر الگوی همسرگزینی، نداشتن مهارت برای ازدواج، ناتوانی والدین برای
آموزش به فرزندان، … عالوه بر شبکه های ماهواره ای و مجموعۀ دی وی دی ها، مخاطب ایرانی با
رسانه های پیشرفته ….. هر مکتب سیاسی بر اساس اصول و مبانی نظری خود، هدف های.
نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر زندگی فردی و اجتماعی نسل …
– ذخیره شده
27 مه 2015 … شبکه‌های اجتماعی را گونه‌ای از رسانه‌های اجتماعی می‌دانند که امکان دستیابی … گردد و هم
ابزار آموزش و تعلیم و رشد علمی، فرهنگی و اجتماعی نوجوانان و جوانان را فراهم آورد. …
سست شدن مبانی خانواده، اشاعه‌ی جرم و جنایت درطیف وسیع، مکرراً هشدار داده‌اند. … آموز به
جهت خصوصیات روانشناختی که دارد، از اثرپذیرترین گروه های جامعه …
چاپ – دانشگاه تهران
– ذخیره شده – مشابه
دانشکده: گروه روشها و برنامه های آموزشی … شناسایی و تبیین راهبردهای تربیت
شهروندی در دوره ابتدایی و گزینش الگویی برای ارزشیابی … برنامه های آموزشی، 1394
/06/31; واکاوی ابعاد برنامه درسی بیرونی برآمده از رسانه های اینترنتی در … بین
برنامه درسی پنهان با سازگاری اجتماعی در دانش آموزان متوسطه نظری شهرستان ماکو، الهه
پاشازاده، …
آسیب‌های نوپدید،شبکه‌های اجتماعی مجازی وخانواده‌ی ایرانی – پژوهه دین
– ذخیره شده – مشابه
کارشناس ارشد علوم تربیتی (مدیریت آموزشی) … روش پژوهش: برای انجام این مطالعه از
طریق استنادی به بررسی مبانی نظری و ادبیات پژوهش موجود …. یکی از مهمترین
رسانه‌های اجتماعی، شبکه‌های اجتماعی است. شبکه … خصوصیات و عملکرد شبکه‌های
اجتماعی:
ستاد مبارزه با مواد مخدر – صفحه اصلی
– ذخیره شده – مشابه
رسانه ها به عرصه مبارزه با اعتیاد وارد شوند يک کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی
در رابطه با بحث اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر گفت: رسانه‌ها ضرورت دارد با وارد …
[PDF] پژوهشنامه آموزشي ، شماره 120 دي ماه 1389 – پژوهشگاه مطالعات آموزش و …
– مشابه
هرمنوتيك : تاريخچه و نقش آن در پژوهش هاي تربيتي – دكتر معصومه صمدي …. سرمايه
گذاری در افزايش توان آموزشی- پژوهشی رشته های تخصصی علوم نظری، به ويژه علوم
انسانی است. … استفاده می كنيم ، اما مبانی فكری تعليم و تربيت ما در قرآن است. …
به همين دليل تحقيقات امري ضروري و از محورهاي اصلي توسعه اقتصادي، اجتماعي و
فرهنگي.
[PDF] اولویت های پژوهشی وزارت آموزش و پرورش – دفتر ارتباط با صنعت
– ذخیره شده
مسایل تعليم و تربيت؛ شناسایي نيازهاي پژوهشي آموزش و پرورش ، توسعه ،. گسترش
و …. مبانی نظری سبك شناسي تصویر در كتاب هاي درسي … بررسي ميزان كاربرد
رسانه هاي دیداري – شنيداري …. بررسي و تحليل ميزان تاثيرگذاري شبكه هاي اجتماعي.
ایرنا – آغاز بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در مجلس
– ذخیره شده
15 آگوست 2017 … وزارت آموزش و پرورش به عنوان گسترده ترین نهاد اجتماعی رسالت خطیر زمینه … است
که بر مبانی نظری و فلسفی عمیق و روشهای متقن و عملی استوار باشد. … 4- جذب و
تربیت نیروی انسانی باانگیزه و دارای شایستگی های حرفه ای … 3- آشنایی دانش
آموزان با اصول صحیح بهره مندی از فضای مجازی و ارتقای سواد رسانه ای آنان
[PDF] ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻭ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﻴﻨﻤﺎ ﺑﺮ ﻫﻮﻳﺖ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﻭ ﺍﺳﻼﻣﻲ ﻧ
– ذخیره شده
ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺍﺭﺷﺪ ﻓﻘﻪ ﻭ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﺣﻘﻮﻕ ﺍﺳﻼﻣﻲ، ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺣﻘﻮﻗﻲ … ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎﻱ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺭﺍﺩﻳﻮ، ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﻭ
ﻣﻄﺒﻮﻋﺎﺕ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻋﻮﺍﻣﻠﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺗﺮﺑﻴﺖ ، ﻫﺪﺍﻳﺖ ﻭ ﺑﺎﻻﺑﺮﺩﻥ ﺷﻌﻮﺭ. ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ … ﻫﺎﻱ. ﺟﻤﻌﻲ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ
ﺍﻧﺤﺮﺍﻓﺎﺕ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ، ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﻐﻴﻴﺮﺍﺗﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﻱ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ، ﺍﺩﺍﺭﻩ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻭ ﭘﺨﺶ ﻛﻨﻨﺪﻩ … ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻋﻠﻴﺮﻏﻢ ﺗﺎﺛﻴﺮ
ﺍﻧﻜﺎﺭ ﻧﺎﭘﺬﻳﺮ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎﻱ ﺟﻤﻌﻲ ﺩﺭ ﺁﻣﻮﺯﺵ …. ﺗﻠﻘﻲ ﻣﻲ ﺷﺪ ﻭ ﻣﺘﻔﻜﺮﺍﻥ ﻗﺪﻳﻢ ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﻛﻪ
ﺧﺼﻮﺻﻴﺎﺕ ﺟﺴﻤﺎ.
مطالعه نقش شبکه¬های اجتماعی در ارتباطات پویا و مفید بین پژوهشگران
– ذخیره شده
مطالعه نقش شبکههای اجتماعی در ارتباطات پویا و مفید بین پژوهشگران، مردم و
دانشگاهها (مطالعه موردی: … فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش … 2-11-3 اینترنت و
رسانه‌های اجتماعی در ارتباطات سلامت 59 …. تعامل عوامل مذكور و اثرگذاري آن بر دانشگاه
و دانشجو مسئوليت متصديان و سازمان هاي ذيربط در امر آموزش عالي را بسي دشوار
مينمايد.
مقاله آسیب های نو پدید؛ شبکه های اجتماعی مجازی در کمین خانواده ی ایرانی
– ذخیره شده
محل انتشار: نخستین کنگره ملی فضای مجازی و آسیب های اجتماعی نوپدید … سمیرا
ابراهیم پور کومله – دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی و عضو باشگاه …
کامیان خزایی – عضو هیأت علمی گروه علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس،
چالوس، ایران … روش پژوهش: برای انجام این مطالعه از طریق استنادی به بررسی مبانی
نظری و …
حضور افراد در هیئت های مذهبی و نشاط اجتماعی (مطالعه موردی شهر همدان در …
– ذخیره شده
از منظر محقق هیئت های مذهبی در حالت معیار دارای ده بعد می باشند . … مبانی نظری در
رابطه با تاریخچه ، اساس ، ریشه ، مسایل و عناصر هیئت های مذهبی و … شبکه های ماهواره
ای ، بولتن های خبری ، کتب و همچنین تربیت و آموزش مستقیم و … اظهارات برخی افراد
، اجرای تئاتر موهن ، ساخت فیلم سینمایی ، برنامه گروه های سلفی ، حمله رسانه ای به
مداحان …
[PDF] ﻫﺎﻱ ﺟﻤﻌﻲ ﺩﺭ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻭﺭﺯﺵ ﻧﻘﺶ ﺭﺳﺎﻧﻪ
– ذخیره شده – مشابه
ﭘﺮﺩﺍﺯﺩ. ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻧﻈﺮﻳﺎﺕ ﻭ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﻲ. ﺩﻫﺪ ﺭﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎﻱ ﺟﻤﻌﻲ ﺑﻪ. ﻣﺜﺎﺑﻪ ﺑﺰﺭﮔﺮﺍﻩ. ﻫﺎﻱ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﻲ ﻭ ﭘﻞ
… ﺭﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎﻱ ﺟﻤﻌﻲ، ﻭﺭﺯﺵ. ﻫﺎﻱ ﻫﻤﮕﺎﻧﻲ، ﺭﺍﺩﻳﻮ ﻭ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ، ﻣﻄﺒﻮﻋﺎﺕ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﺩﺭ
ﻫﺮ ﺟﺎﻣﻌﻪ … ﻫﺎﻱ. ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺍﺑﺰﺍﺭﻫﺎﻱ ﺍﺳﺎﺳﻲ ﺑﺮﺍﻱ ﺑﺮﺭﺳﻲ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ،. ﺍﻃﻼﻉ. ﺭﺳﺎﻧﻲ، ﺁﻣﻮﺯﺷﻲ ﻭ
ﻋﺎﻣﻞ … ﻫﺎﻱ ﻧﻈﺮﻱ ﻭﺳﻴﻌﻲ ﺭﺍ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﻲ. ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ. ﺟﻤﻌﻲ، ﺭﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎ ﻧﻘﺶ ﺍﺻﻠﻲ ﺩﺍﺭﻧﺪ.
فراخوان ارسال مقاله – اولین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی
– ذخیره شده
8 آگوست 2017 … هدفمندی یارانه ها و حمایت های اجتماعی; سیاست‌گذاری اشتغال; خیریه ها و سازمان‌های …
تعلیم و تربیت ایرانی اسلامی; نظام حکمرانی آموزش; سیاست‌های آموزش‌های مهارتی …
رسانه و فضای مجازی; رسانه، فضای مجازی و توسعه فناوری; شبکه ملی اطلاعات … مبانی
نظری و مفهومی حکمرانی و سیاستگذاری در آموزش عالی; رویکردها، الگوها و …
رسانه ها و اثرات مثبت و منفی آن بر فرد و اجتماع – قسمت اول
– ذخیره شده
14 مارس 2016 … لذا نمی توان نقش رسانه های جمعی و خصوصاً رادیو، تلویزیون و انترنت را درزندگی …
تعلیم و تربیت، بازاریابی، اخبار، فرهنگ توده، زندگی اجتماعی و خانوادگی ایجاد
کرده است. … برای مثال از آثار مثبت، اگر مسابقه آموزشی نشان داده شود که بین …..
مبانی نظری رابطه رسانه، جامعه و خانواده، بر نقش مثبت رسانه‌ها تأکید دارد، …
[PDF] کارشناسی خبرنگاری سیاسی اقتصادی
– ذخیره شده
پیشنهاد گروه فرهنگ و هنر برنامه آموزشی 9 در سبی دوره خبرنگاری-سیاسی و …. حضور
مردم در شبکه های اجتماعی و تولید خبر که به نوعی شکل دادن به وب ۲ نیز … با توجه به
گسترش رسانه های نوین، بتواند به سبکهای گوناگون خبر بنویسد. … گروه درس «
مبانی نظری اسلام» شامل دروس (۱- اندیشه اسلامی (۱) ۲- اندیشه اسلامی (۲) ۳- انسان در.
[PDF] چارچوب ارائه مشخصات فردی ، اجرایی ، آموزشی و پژوهشی کارکنان
– ذخیره شده
آموزش پزشکی. عضو شورای راهبردی شبکه تحمیمات سالمت روان ایران. 1394 … گروه
تحمیماتی رسانه دپارتمان موافه های اجتماعی سالمت. موسسه ملی … آموزش دوره. های. آموزش
نظری. -. عملی. ویژه پزشکان و روانشناسان. حوزه اعتیاد. 1390. تا. کنون. تهران. 16 …
سازمان تربیت بدنی. رئیس هیئت ….. مبانی عملکرد جنسی وتشخیص و. درمان
اختالالت آن.
مقاله‌ی انتخاب رسانه‌ها و وسایل آموزشی(وسایل کمک آموزشی) – محمد مخبریان
– ذخیره شده
14 جولای 2017 … معلمان و مربیان تربیتی که همواره به فکر بهبود کیفیتِ تدریس و … واژگان كليدي:
انتخاب رسانه آموزشی، انتخاب وسایل آموزشی، رسانه‌های … که بدون وجود رسانه تحقق
یابد؛ زیرا رسانه، وسیله یا کانال انتقال پیام …. 2- دلاور، علی، 1393، مبانی نظری و
عملی پژوهش در علوم انسانی و اجتماعی، چاپ سیزدهم، تهران، انتشارات رشد.
حوزه علوم اسلامی رسانه – مشاهده صفحه
– ذخیره شده
انجام فعالیت های پژوهشی، برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی، طرح تدبر در قرآن، …
برنامه‌ها و دروس، تأسیس دوره های آموزشی جدید در راستای اهداف و بر اساس نیاز سنجی از
جامعه. …. با تبین مبانی نظری، تحلیل و تبین وقایع و جریانات اجتماعی و فرهنگی،
نقادی … دین رسانه ای : در این حوزه به بررسی خصوصیات و ویژگی های نوع دینی
پرداخته …
[PDF] Page 1 () آریامهایشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شورای برنامه …
– ذخیره شده
مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فعالیت های قرآنی و مذهبی. مصوبه جلسه ۲۰۶ مورخ
۱۳۹۱/۷/۱۶ شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی. علمی – کاربردی … تنوع رسانه ای (کتاب
، رادیو، IV، مطبوعات و. …. گروه درس «مبانی نظری اسلام» شامل دروس (۱- اندیشه اسلامی (
۱) ۲- اندیشه اسلامی (۲) ۳- انسان در. ۲. “. … M شبکههای اجتماعی … ۳۲ تربیت بدنی ۱.
۱۲ …
[PDF] ناهنجاری های رفتاری دانش آموزان در استان های مرکزی و همدان

6 مه 2017 … استادیار دکترای تخصصی علوم تربیتی، گروه علوم تربیتی، دانشگاه شهید رجایی،
تهران، … فــرد بــا ارزش هــاي اجتماعــي ناهنجاري هــاي رفتــاري … نظــام آموزشــي انتظــار
فارغ التحصیالنــي شایســته، ….. ناهنجاری هــای رفتــاری دارای مبانــی نظــری
روانشناســی … بلــوغ، گــروه همســاالن، اقتصــاد خانــواده، رســانه های.
همه دانشکده ها – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …
– مشابه
4, بازنمایی اخبار استان سیستان و بلوچستان در رسانه ملی (بررسی موردی:اخبار …
19, نقش شبكه هاي اجتماعي در تغيير نگرش دانشجويان (دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران
… مطالب نشریه “تربیت سیاسی اجتماعی” وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی (95-
94) …… 317, بوطیقا (مبانی نظری) نمایشنامه گروتسک, محمد امین عبداللهی, دانشکده
هنر …
همایش های علمی و آموزشی : همایش ها ، کنفرانس ها و سمینار ها – باهمایش
– مشابه
کنفرانس های علمی و آموزشی سال 1395 – کنفرانس های علمی و آموزشی سال های … علوم
رسانه • علوم اقتصاد • مهندسی برق • مهندسی شیمی • مهندسی عمران • و . …. مبانی،
ساختارها، فرآیندها و ویژگی کارآفرینی در حوزه کودک ….. اولین کنفرانس بین المللی
علوم اجتماعی،تربیتی،علوم انسانی و روانشناسی ….. مفاهیم و مبانی نظری در حوزه
آسیب های
مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی …
– ذخیره شده
عبارت مبانی نظری رسانه های اجتماعی، شبکه های اجتماعی، خصوصیات آموزشی،
تربیتی، رسانه های اجتماعی و یادگیری و پیشرفت تحصیلی در بین وبلاگهای
سایتهای …
[PDF] دانش و یادگیری: مبانی نظریه ارتباط گرایی
– ذخیره شده – مشابه
فضایی، نظام های تعلیم و تربیت، حتی در قالب یادگیری الکترونیکی، غالباً از
فرآیندهای. خطی پیروی می … تحقیق و پیاده سازی فناوری های شبکه های اجتماعی، با
تمركز بر تأثیر نظام مند و تغییر … ؛نظریه و عمل رسانه های آموزشی در عصر دیجیتال
5. … كلی تقسیم می شود؛ فصل اول تبیینی از دیدگاه های نظری درباره دانش و یادگیری
است.
بررسی تحلیلی از طبقه بندی شبکه های اجتماعی: یادگیری اجتماعی و …
– ذخیره شده
اصول آموزشی به منظور ترسیم روابط بدا ویژگی های شبکه اجتماعی مورد استفاده ارار
… امروزه ایدن فنداوری بدر جنبه های مختلف زندگی فرهنگی ، اجتماعی ، ااتصادی و
تربیتی … شبکه اجتماعی رسانه ای است که همکاری و مشارکت را تشوی و ارتقاء می
دهد که در … شبکه های علمدی – اجتماعی برخی مفاهیم اساسی استخراج شد سپس مبانی
نظری …
چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق شبکه اجتماعی | چرا دانلود
– ذخیره شده
4 سپتامبر 2017 … چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق شبکه اجتماعی … تحقیق و پژوهش ها، استفاده
آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی … اما یکی از
پرکاربرترین انواع رسانه های اجتماعی را شبکه های اجتماعی تشکیل می دهند. …. دسته:
روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل: docx حجم فایل: 427 کیلوبایت تعداد …
آسیب های اجتماعی و روانی بر دانش آموزان
– ذخیره شده
آسیب های اجتماعی دانش آموزان و اقیانوس عمیق مفاسد در فضای مجازی و ماهواره/ لزوم همت
جدی مسئولان در چ … وی با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش روی مسائل تربیتی خیلی
توجهی نمی‌کند، … تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر افت تحصیلی دانشجویان و دانش‌آموزان
…. روش پژوهش: برای انجام این مطالعه از طریق استنادی به بررسی مبانی نظری و ادبیات

[PDF] بررسی تاثیر میزان و نوع استفاده از ماهواره بر هویت اجتماعی، دینی و ملی
– ذخیره شده – مشابه
مسئله مهم این است که، بیشتر افرادی که از برنامه های شبکه های ماهواره ای و اینترنت
استفاده می کنند، … هدف این تحقیق، بررسی هویت اجتماعی ، ملی و دینی نوجوانان می
باشد. …. با توجه به مبانی نظری و مطالعات انجام شده در این زمینه … در مورد تاثیر رسانه
ها بر هویت و ابعاد آن، نظریه کاشت )جرج گربنر( بهتر می تواند به تحلیل تاثیرات …
[PDF] ﭼﮑﯿﺪه
– ذخیره شده
29 مارس 2012 … اﻣﺮوزه اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ وﺗﺄﺛﯿﺮات آن ﺑﻌﻨﻮان رﺳﺎﻧﻪ اي ﻧﻮﯾﻦ از ﺳﻮي ﻧﻈﺮﯾﻪ ﭘﺮدازان ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮارﮔﺮﻓﺘﻪ … درﺗﺤﻘﯿﻖ
ﺣﺎﺿﺮ ﻗﺼﺪ دارﯾﻢ ﺗﺎ ﺑﺎ دﯾﺪي ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﺸﺘﻤﻞ ﺑﺮدو ﺑﺨﺶ ﻧﻈﺮي و ﻣﯿﺪاﻧﯽ اﺳﺖ، ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ … ﺗﺮﺑﯿﺖ
اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ … ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻓﻀﺎ ﻫﺎي ﻣﺠﺎزي ﺑﺮ ﮐﻨﺶ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺟﻮاﻧﺎن داﻧﺸﺠﻮي دﺧﺘﺮﺑﺎ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺑﺮ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ….. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
ﺗﺤﻘﯿﻖ …. ﮐﺎﺳﺘﻠﺰ ﺑﺮاﯾﻦ ﺑﺎوراﺳﺖ ﮐﻪ درﺟﺎﻣﻌﻪ ﺷﺒﮑﻪ اي ﻫﻮﯾﺖ ﻫﺎي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ دار ﺑﻪ ﻣﺜﺎﺑﻪ اﺳﺘﻤ.
رابطة استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان و پای‌بندی به هویت …

این پژوهش در پی آن است تا رابطه استفاده از شبکههای فارسیزبان تلویزیون ماهوارهای
… در جامعه اطلاعاتی کنونی، رسانه‌های فراگیری همچون تلویزیون ماهواره‌ای به یکی از
منابع … آموزش و پرورش شهر شیراز بوده و به این نتیجه رسیده است که در بُعد اجتماعی،
92 …. چارچوب نظری این پژوهش برآیندی از نظریههای حوزه مطالعات هویت و هویت فرهنگی،

[PDF] چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق شبکه اجتماعی | بیست … – bistdl.ir
– ذخیره شده
اﺳﺘﻔﺎده آﻣﻮزﺷﯽ و ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ آزاد، آﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ اﺻﻮل روش ﺗﺤﻘﯿﻖ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ. ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﻪ: 64 … رﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ
ﻗﺮار داده اﺳﺖ؛ ﻓﺮوم ﻫﺎی اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ، وﺑﻼگ ﻫﺎ، ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، وﯾﮑﯽ … رﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ را ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی
اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯽ دﻫﻨﺪ. …. دﺳﺘﻪ: رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ: docx ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 53 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﺗﻌﺪاد.
[PDF] نگرش روحانيون به فرآيند تزلزل خانواده در شهر اصفهان
– ذخیره شده
زوجین را در 5 سال اولیه ی زندگی و افراد آموزش ندیده در زمینه ی خانواده را بیشتر. دچار
مشکل … نهاد به عنوان کانون اصلی حفظ هنجارها و ارزش های اجتماعی محسوب. می شود.
[PDF] PDF: اینفوگرافیک «تفکر و سواد رسانه ای» پایه دهم – orgppe
– ذخیره شده
در راﺳﺘﺎی ﻃﺮح ﺗﺤﻮل آﻣﻮزش و ﭘﺮورش، اﻣﺴﺎل ﺑﺎ ﺑﺎزﮔﺸﺎﯾﯽ ﻣﺪارس، ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ دوره داﻧﺶ آﻣﻮزان ﭘﺎﯾﻪ دﻫﻢ از
ﻣﻘﻄﻊ. ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ دوم ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه … رﺳﺎﻧﻪ ای« اﺳﺖ ﮐﻪ. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﭘﺎ ﺑﻮدن اﯾﻦ ﮐﺘﺎب درﺳﯽ ﻟﺰوم ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﺪرﺳﺎن
ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ آن ﺑﯿﺶ از ﭘﯿﺶ ﺣﺲ ﻣﯽ ﺷﻮد. … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺳﻮاد رﺳﺎﻧﻪ ای … دﺳﺘﻪ: ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎی ﮔﺮاﻓﯿﮑﯽ
ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ: rar ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 496 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 1 ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ رواﺑﻂ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ را ﺑﺎ.
تحقیق شکل گیری و تحول شبکه های اجتماعی در جهان و ایران و شبکه …
– ذخیره شده
تحقیق شکل گیری و تحول شبکه های اجتماعی در جهان و ایران و شبکه اجتماعی فیس
بوک و اثرات … گفتار اول: مبانی نظری ۶ ۱ . … افتاده، جواد،(۱۳۹۱)، «تفاوت بین رسانه
های اجتماعی و رسانه های جمعی»، تهران: کتاب ماه علوم اجتماعی، شماره ۵۶ ….. رشته
پزشکی · رشته تاریخ · رشته تربیت بدنی · رشته تکنولوژی آموزشی · رشته جامعه
شناسی …
[PDF] راهکارهای نهادینه شدن تقوا در رفتار کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی ا
– ذخیره شده
اینترنت، تقوا در فضای مجازی، شبکه اجتماعی سایبری، گناه، سواد رسانه ای …. برای
علوم انسانی« انجام داد، به عنوان مبنایی نظری استفاده می شود. او در این … شناختی،
گرایشی و ارادی، امر ممکنی نیست، می توان گفت که روش های تربیت ارزشی، »به …
الگویی را برای نهادینه کردن ارزش های اخالقی برحسب مبانی عمل اخالقی و شیوه های
آموزش.
سیر تحول وسایل ارتباط جمعی و تاثیر آن بر جامعه ( با نگاه به جامعه …
– ذخیره شده – مشابه
13 آگوست 2015 … پس بنابراین شناخت رسانه‌های ارتباطی جدید و نقش آنها در روی آوردن جامعه … وروش های
بر می گزیند که مناسب باهدف باشد و اورا به هدف شان نزدیک تر …. اجتماعی موثر باشند
و به عنوان مکمل نهادهای تربیتی و آموزشی جامعه عمل ….. خصوصیات گزل شافت : ….. یک
نظام اجتماعی، شبکه ارتباطات جمعی هم شاخص و هم عامل تغییر است.
[PDF] اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﺠﺎزي ﻫﺎي ﺗﺤﻠﯿﻞ و ﺑﺮرﺳﯽ اﺑﻌﺎد ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋ – مطالعات رسانه ای – دانشگاه …
– ذخیره شده
در ﺷﺒﮑﻪ. ﻫﺎي. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﺠﺎزي. (. ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﺠﺎزي. ) ﺑﭙﺮدازد . ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﻣﻘﺎﻟﻪ، ﻣﺮﺑﻮط ﺑـﻪ
ﻧﻈﺮﯾـﻪ. ﻫـﺎﯾﯽ. اﺳﺖ ﮐﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺷﻨﺎﺳﺎن … آﻣﻮزش ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻏﻞ، ﺗﺒﺎدل ﻋﻘﺎﯾﺪ، ﺗﺒـﺎدل اﻃﻼﻋـﺎت ﻫﻨﺠﺎرﻫـﺎي
ﻣﺮﺑـﻮط ﺑـﻪ ﻣﻌـﺎﻣﻼت در ﺷـﺒﮑﻪ. ﻫـﺎي. اﺟﺘﻤـﺎﻋﯽ، ….. ﻣﺤﻘﻘﺎن دﯾﺪﮔﺎه ﺷﺒﮑﻪ ﺧﺼﻮﺻﯿﺎت ﺷﺒﮑﻪ را در ﺳﻪ ﺑﻌﺪ ﻃﺒﻘﻪ
ﺑﻨﺪي. ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ. : -1 ….. ﻧﻘﺶ ﺷﺒﮑﻪ. ﻫﺎي. اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ در ﺑﺎزﺗﻮﻟﯿﺪ ﻧﺎﺑﺮاﺑﺮي آﻣﻮزﺷﯽ، ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﺗﻌﻠﯿﻢ و ﺗﺮﺑﯿﺖ، ﺷﻤﺎره
.
[PDF] چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق سرمایه اجتماعی | تایم دانلود
– ذخیره شده
اﺳﺘﻔﺎده آﻣﻮزﺷﯽ و ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ آزاد، آﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ اﺻﻮل روش ﺗﺤﻘﯿﻖ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ. ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﻪ: … ﭘﮋوﻫﺶ »ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ
اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺷﺒﮑﻪ و اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ« ﺗﻮﺳﻂ ﻋﺒﺪاﻟﻠﻪ ﮔﯿﻮﯾﺎن و اﺣﻤﺪ ﻏﻼﻣﯽ. ﻧﺎﺻﺮآﺑﺎدی در ﺳﺎل 1388 … ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻮده
اﺳﺖ. از اﯾﻦ رو رﺳﺎﻧﻪﻫﺎی ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻼوه … دﺳﺘﻪ: رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ: docx ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ:
39 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﺗﻌﺪاد. ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 21 ﻣﺸﺨﺼﺎت اﯾﻦ ﻣﺘﻐﯿﺮ: ﻣﻨﺎﺑﻊ: دارد ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎی داﺧﻠﯽ و ﺧﺎرﺟﯽ: دارد
ﮐﺎرﺑﺮد اﯾﻦ …
سیاست روز – شبکه های اجتماعی، انفجارهای بی صدا
– ذخیره شده
امروزه شبکه های اجتماعی به عنوان نسل جدید ارتباطات مجازی در چرخه ارتباطات … این
شبکه ها در عرصه های مختلف زندگی کنونی نقش دارند و مرز و خط کشی رسانه های ….. ۳)
افزایش سرعت در فرایند آموزش و ایجاد ارتباط شبانه روزی بین استاد و شاگرد ….
صورت نداشتن دانش سواد رسانه ای در مبانی اعتقادی، سیاسی و اجتماعی دچار مشکل می
شوند.
[PDF] متن کامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش – مجتمع آموزشی بانو امین
– ذخیره شده
مبانی نظری سند ملی آموزش و پرورش شامل فلسفه تعلیم و تربیت در جمهوری اسالمی
ایران، فلسفه تعلیم و … های پایه با تأکید بر خصوصیات مشترک اسالمی ایرا …
های گوناگون عبادی اخالقی، اعتقادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی. 1 … جایگاه و نقش
تعلیم و تربیتی نهاد رسانه و فناوری. های …. های یادگیری )شبکه ملی اطالعات و
ارتباطات(.
فرهنگ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
– ذخیره شده – مشابه
فرهنگ به وسیلهٔ آموزش، به نسل بعدی منتقل می‌شود؛ در حالی که ژنتیک به وسیلهٔ
وراثت منتقل می‌شود. … سازمان مشترکی که برای فرونشاندن نیازهای اجتماعی و سیاسی
که از محیط … و «هنگ» به معنای ادب، تربیت، دانش، علم، معرفت و آداب و رسوم تعریف
کرده‌است. …. بررسی علمی رفتارگرایی، به شکل امروزین آن، در دهه های آغازین سده
بیستم …
شبکه هاي ماهواره اي و تغيير در کارکردهاي خانواده – دانشکده صدا و سیما قم
– ذخیره شده – مشابه
16 جولای 2014 … واژگان کليدي: شبکه هاي ماهواره اي، روابط اجتماعي، ارزش، الگوپذيري، بنيان خانواده
مقدمه شالوده اصلي و … مباني نظري تأثير رسانه ها موضوع «تاثير …
[PDF] مضامینی از سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش – وب سایت متوسطه …
– ذخیره شده
ساحت های مندرج درفلسفه تعلیم و تربیت در جمهوری اسالمی ایران )تعلیم وتربیت …
اجتماعی وسیاسی ،تعلیم وتربیت زیستی و بدنی، تعلیم و تربیت زیبا شناختی …
اد و مراتب،بر اساس نظام معیار اسالمی)مبانی و ارزش های مقبول دین الهی(است که تحقق
…. برخوردار از بهره فناوری آموزشی در سطح معیار؛ با توجه به طیف منابع و رسانه. های …
نقش و تأثیر شبکه های مجازی و اجتماعی بر خانواده های ایرانی – تیتر1
– ذخیره شده
16 ژانويه 2016 … نقش و تأثیرات مدیریت تکنولوژی شبکه های مجازی و اجتماعی بر خانواده های ایرانی …
فردی برخوردار بوده و هست و در میان رسانه‌های مجازی ، « شبکه‌های اجتماعی » به … و
عملکرد آن به ویژه از نظر تربیتی و جامعه پذیری ( بیخانی ، 1391 ) … مبانی نظری ….
game و ابزارها و روشهای مورد استفاده در برنامه های آموزشی سازمان مدیریت …
[PDF] ﻫﺎي ﮔﺮوه ﻣﺮﺟﻊ در ﺑﯿﻦ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﺑﺮرﺳﯽ ﭼﺮاﯾﯽ دﮔﺮﮔﻮﻧﯽ – فرهنگ در دانشگاه اسلامی
– ذخیره شده
10 آگوست 2015 … ﮔﺮوه ﻣﺮﺟﻊ، داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن، ﺟﻮاﻧﺎن، دﯾﮕﺮانِ ﻣﻬﻢ، ارزﺷﻬﺎ و ﻫﻨﺠﺎرﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، ﺧﺎﻧﻮاده و ﮔﺮوه ….. ﺑﺎﻻﺧﺮه ﺣﻖ
اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻓﺮض ﮐﻨﯿﻢ ﺧﺼﻮﺻﯿﺎت ﺷﺨﺼﯽ ﻓﺮد ﻧﯿﺰ در اﯾﻨﺠﺎ ﻧﻘﺸﯽ ﺑ …. آﻣﻮزﺷﯽ و ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﺟﺎﻣﻌﻪ، ﭘﺎﯾﺒﻨﺪي ﻻزم ﺑﻪ
ارزﺷﻬﺎي ﺑ … ﮐﻨﺪ، رﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎ ﺑﻪ وﯾﮋه ﺷﺒﮑﻪ. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ و ﻓﻀﺎي ﻣﺠﺎزي ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ. در ﻧﺘﯿﺠﻪ، اﻣﺮوزه ﻣﺎ ﺑﺎ …
ﻣﺒﺎﻧﯽ. ﻧﻈﺮي و. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. 1. ﺳﯿﺪه. زﯾﻨﺐ. ﻏﯿﻮر. ﺑﺎﻏﺒﺎﻧﯽ،. اﺣﻤ. ﺪرﺿﺎ. اﺻﻐﺮﭘﻮر. ﻣﺎﺳﻮﻟﻪ.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق مهارت های مدیران آموزشی – دارکوب فایل
– ذخیره شده
22 سپتامبر 2017 … … یادگیری و آموزش است. تربیت و رشد در همه سطوح برقرار گردد. … مبانی نظری و
پیشینه پژوهش مهارت های مدیران آموزشی | فایل چی – ذخیره شده … مبانی نظری و
پیشینه تحقیق با موضوع مهارت های اجتماعی :: دهه شصت … – ذخیره شده … ۱.۱
پیشرفت‌های تئوری سابق; ۱.۲ تولد و تکامل این مبحث; ۱.۳ در رسانه جمعی … تحلیل
کار …
[PDF] چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق سرمایه اجتماعی | تی ام دانلود
– ذخیره شده
ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻋﻠﻤﯽ ﭘﮋوﻫﺸﯽ، اﺳﺘﻔﺎده در ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎ، اﺳﺘﻔﺎده آﻣﻮزﺷﯽ و ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ آزاد، آﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ اﺻﻮل روش ﺗﺤﻘﯿﻖ
… ﭘﮋوﻫﺶ »ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺷﺒﮑﻪ و اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ« ﺗﻮﺳﻂ ﻋﺒﺪاﻟﻠﻪ ﮔﯿﻮﯾﺎن و اﺣﻤﺪ ﻏﻼﻣﯽ ﻧﺎﺻﺮآﺑﺎدی در ﺳﺎل 1388
… دﺳﺘﻪ: رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ: docx ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 109 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 43.
ﻣﺸﺨﺼﺎت اﯾﻦ ﻣﺘﻐﯿﺮ: ﻣﻨﺎﺑﻊ: دارد ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎی داﺧﻠﯽ و ﺧﺎرﺟﯽ: دارد ﮐﺎرﺑﺮد اﯾﻦ ﻣﻄﻠﺐ: ﻣﻨﺒﻌﯽ ﺑﺮای ﻓﺼﻞ دوم.
جستجو در پایان نامه های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد
– ذخیره شده – مشابه
جستجو در پایان نامه های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد. برای دسترسی به پایان نامه
های دانشجویی به سایت مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی مراجعه کنید.
[PDF] خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی
– ذخیره شده – مشابه
بهره گيري از مباني نظري و كاربردي انديشه هاي برتر در جهت گسترش مبانی سبک
زندگی اسالمی … آموزش سبک زندگي اسالمی در خانواده )بايسته ها، موانع و راه كارها( …
شاخص ها و ويژگی های پرورش و تربيت فرزندان در سبک زندگی اسالمی … آسيب
شناسی نقش برنامه های اجتماعی – فرهنگی رسانه ی ملی بر سبک زندگی اسالمی در
خانواده )فيلم،.
بسته جامع پژوهشی شبکه های اجتماعی و هویت | سرزمین دانش
– ذخیره شده
شبکه های اجتماعی مجازی از رسانه های بسیار تأثیرگذار در عصر حاضر هستند که همانند
… با توجه به چارچوب نظری برگر و همکارانش، مرکزیّت برنامهریزی زندگی فرد، در
معنایی …. در نگارش و جمع آوری این بسته آموزشی دو کارشناس ارشد رشته مکانیک و
یک …. در این میان شبکه اجتماعی در ایجاد ناهنجاریهای اخلاقی و تربیتی نقش داشته و
به …
[PDF] 2nd International Summer School
– ذخیره شده – مشابه
دوره های آموزش کاربردی و مبانی و پیشرفته در یک یا چند روز فشرده. (. □ … این شیوه
بر اساس آموزش هماهنگ و همزمان از راه رسانه های دیداری و شنیداری می باشد …. این درس
برپایه مبانی و پایه های نظری و روش شناسی آینده پژوهی به ویژه آینده پژوهی راهبردی
…… در این درس توضیح داده خواهد شد که چگونه شبکه های اجتماعی باع کشف ایده هـای
جـدیـد و.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع مهارت های اجتماعی :: دهه شصت …
– ذخیره شده
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع مهارت های اجتماعی مبانی نظری و پیشینه
تحقیق با موضوع مهارت های اجتماعی دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی فرمت
فایل … … آنان در اولین فرصت در محیط کاری، یک شبکه ارتباطی قوی برقراری می …
افرادی که دارای مهارت اجتماعی بالایی هستند خصوصیات و ویژگیهای طرف مقابل خود را
می …
تحقیق اهمیت وضرورت آموزش خانواده | بلاگ مقاله
– ذخیره شده
11 آوريل 2017 … تحقیق اهمیت وضرورت آموزش خانواده فایل: word قابل ویرایش تعداد صفحه: … تشکیل
خانواده به واسطه نیاز به پیوند روانی- عاطفی انسان ها که ریشه در خصوصیات فطری دارد
. … نقش های متعدد خانواده در تربیت اجتماعی کودک خانواده به عنوان سیستم خانواده به
…. مبانی نظری و پیشینه پژوهش اهمیت آموزش ریاضی مبانی نظری و …
تحقیق آماده در مورد نقش نماز و فضای مجازی در تربیت دینی دانش آموزان
– ذخیره شده
عنوان : نقش نماز و فضای مجازی در تربیت دینی دانش آموزان … مبانی نظری تحقیق 11
شکاف نسل ها 14 … کاربرد شبکه های اجتماعی در آموزش 18 پیامدهای منفی شبکه های
اجتماعی 19 …. رسانه های نوین و بحران هویت،فصلنامه مطالعات ملی،سال نهم،شماره 4.
مفهوم سرمایه اجتماعی و ابعاد آن
– ذخیره شده – مشابه
بین اعضای شبکه های اجتماعی شکل می گیرد ، به طوری که جای پای این بحث را در … ها
، اتحادیه ها ، احزاب و رسانه های مستقل) ، آموزشی و تربیتی (مدارس ، دانشگاه ها ) و در …
به زمینه های تاریخی کاربرد مفهوم سرمایه اجتماعی ، و تبیین و تحلیل مبانی نظری …
برنامه «دانش آشتیانی» برای آموزش و پرورش اعلام شد – خبرگزاری مهر …
– ذخیره شده
24 ا کتبر 2016 … ۷-آموزش و پرورش در تعیین رفتار¬های فردی و تربیت شهروندی دانش آموزان … ۳-۶-
تقویت مرجعیت و منزلت فرهنگی و اجتماعی معلمان و حفظ و توسعه سرمایه … ظرفیت ها
و توانایی ها و ایجاد شبکه مدیریت دانش به منظور تسهیل تبادل … انتخابی (نیمه
تجویزی)، اختیاری (غیر تجویزی) وفق مبانی نظری سند تحول در این زمینه.
فصلنامه پژوهش در نظام هاي آموزشي، شماره 33 – Magiran
– ذخیره شده
تدوين چهارچوب طراحي بازي هاي رايانه اي آموزشي موضوعات شناختي در سطح خرد و
بررسي … رابطه توانايي حل مساله اجتماعي با حافظه كاذب در نوجوانان بزهكار و عادي …
تحصيلي دانشجويان كارشناسي ارشد دانشكده روان شناسي و علوم تربيتي …. بررسي
رابطه بين ميزان استفاده از شبكه هاي اجتماعي مجازي و كيفيت تجارب يادگيري در
دانش آموزان
[PDF] چارچوب مبانی نظری و فصل دوم تحقیق سرمایه اجتماعی | لئودانلود
– ذخیره شده
ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻋﻠﻤﯽ ﭘﮋوﻫﺸﯽ، اﺳﺘﻔﺎده در ﺗﺤﻘﯿﻖ و ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎ، اﺳﺘﻔﺎده آﻣﻮزﺷﯽ و ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ آزاد، آﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ اﺻﻮل روش ﺗﺤﻘﯿﻖ
… ﭘﮋوﻫﺶ »ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺷﺒﮑﻪ و اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ« ﺗﻮﺳﻂ ﻋﺒﺪاﻟﻠﻪ ﮔﯿﻮﯾﺎن و اﺣﻤﺪ ﻏﻼﻣﯽ ﻧﺎﺻﺮآﺑﺎدی در ﺳﺎل 1388
… دﺳﺘﻪ: رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ ﻓﺮﻣﺖ ﻓﺎﯾﻞ: docx ﺣﺠﻢ ﻓﺎﯾﻞ: 47 ﮐﯿﻠﻮﺑﺎﯾﺖ ﺗﻌﺪاد ﺻﻔﺤﺎت ﻓﺎﯾﻞ: 21 ﻣﺸﺨﺼﺎت
. اﯾﻦ ﻣﺘﻐﯿﺮ: ﻣﻨﺎﺑﻊ: دارد ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎی داﺧﻠﯽ و ﺧﺎرﺟﯽ: دارد ﮐﺎرﺑﺮد اﯾﻦ ﻣﻄﻠﺐ: ﻣﻨﺒﻌﯽ ﺑﺮای ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ،.
ایران کنفرانس-فراخوان های کنفرانس،سمینار،کنگره،همایشهمه همايش ها
– ذخیره شده – مشابه
علوم اجتماعی-روانشناسی …. اعلام شرایط و ضوابط استخدام اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها
و مراکز آموزش عالی (96/7/5) · فراخوان جذب هیات علمی شهریور ۹۶ تمدید شد (96/7/3) …
بررسی عوامل مؤثر بر مسئولیت‌پذیری اجتماعی جوانان (مطالعة دانشجویان …
– ذخیره شده
مقالة حاضر به بررسی مسئولیت‌پذیری اجتماعی می‌پردازد که نوعی احساس التزام به
عمل یا … رفتار مسئولانه از شاخص های انسان سالم در هر جامعه، از جمله جامعة ایران با
نسبت …. بنابراین بهترین شیوة آموزش مسئولیت‌پذیری به افراد آن است که تا جایی
که … تربیت فرزندان)، اختلاف نظری میان والدین وجود ندارد و والدین در تربیت
فرزندان با هم …
[PDF] چکیده
– ذخیره شده
نظری درباره راهبردهای اجتماعی و فرهنگی امنیت پایدار است. سؤال اصلی این است …
اساسی فرهنگی و اجتماعی به منظور تحقق امنیت پایدار در برنامه ریزی های ملی … حال
اگر در جامعه اطالعاتي و شبکه اي امروز که به کمک فناوري هاي اطالعاتي. و ارتباطي، …..
نظم پذیري اجتماعي در کانون توجه سیاست گذاران آموزشي و تربیتي قرار گیرد و در.
شوراي عالي انقلاب فرهنگي – شوراي تحول و ارتقاي علوم انساني – عناوین …
– ذخیره شده – مشابه
ارائه الگوي اسلامي ايراني فعاليت‌هاي اجتماعي اقتصادي زنان در رويکرد … و
مصاديق آن در بين ازدواج هاي سنتي و مدرن; نيازسنجي آموزشي (فرهنگي )خانواده هاي
ايراني; بررسی … بررسی مباني و تئوري‌هاي نظري اسلامي در زمينه مسئوليت حکومت
اسلامي نسبت به …. بررسي تصوير زنان در رسانه هاي برخط (آنلاين)در ايران; تحليل
فيلم هاي شبكه …
[PDF] ﺑﺴﻢ اﷲ اﻟﺮﺣﻤﻦ اﻟﺮﺣﯿﻢ – فصلنامه آموزش و توسعه منابع انسانی

10 ژوئن 2015 … دﮐﺘﺮ ﻓﺮﻧﻮش اﻋﻼﻣﯽ: اﺳﺘﺎدﯾﺎر ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ، ﮔﺮاﯾﺶ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ آﻣﻮزﺷﯽ، داﻧﺸﮕﺎه ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ .3. دﮐﺘﺮ اﺑﺎﺻﻠﺖ ….
ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮ ﺗﺴﻬﯿﻢ داﻧﺶ در ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎي رﺳﺎﻧﻪ. اي (ﻣﻮرد ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ: ﻣﺮﮐﺰ رﺳﺎﻧﻪ …..
ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﺑﻪ ﻃﻮر ﻧﻈﺮي ﻣﯽ. ﺗﻮان ا …. اي و ﺑﻌﺪ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. ﺑﻌﺪ ﺳﺎﺧﺘﺎري ﺑﻪ. وﯾﮋﮔﯽ. ﻫﺎي ﺳﯿﺴﺘﻢ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ و. ﻫﺎ ﺷﺒﮑﻪ
. ي رواﺑﻂ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾﮏ ﮐﻞ ﻣﺮﺑﻮط ﻣﯽ. ﺷﻮد. …. ﻫﺎ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ، ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺗﺎ.
[PDF] تبیین ویژگی های فلسفی نظریه پیچیدگی و استلزامات آن در برنامه …

11 مه 2016 … قلمروهـا و به ویـژه در تعلیـم و تربیـت و برنامـه درسـی، موضـوع … نویـن آموزشـی، و
آمادگـی بـرای رویارویـی بـا تحـوالت و موقعیت هـای غیرمنتظـره. … اسـت، تفسـیرهای آن
به طـور فزاینـده ای در طیـف وسـیعی از حیطه هـای اجتماعـی بـه کار 11سیسـتم ها …..
براسـاس مبانـی شناخت شناسـی نظریـه، پیامـد بالفصـل پیچیدگـی و …
مصوبه «سند تحول بنيادين آموزش و پرورش
– ذخیره شده
28 فوریه 2012 … 1ـ نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی: نهادی است اجتماعی و فرهنگی و سازمان …. گزاره
های ارزشی مندرج در بیانیه‌ی ارزش ها، باید ها و نباید ‌هایی اساسی است که لازم … است
و با مبانی نظری سند تحول بنیادین آموزش و پرورش (شامل فلسفه‌ی تعلیم و …. با
توجه به طیف منابع و رسانه‌های یادگیری (شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات)‏
دانلود متن کامل مقالات در رشته های مختلف بصورت رایگان از دانشگاه …
– مشابه
2 ژانويه 2011 … 4004 – تاثیر آموزش راهبردهای فراشناختی بر در ک مططلب دانش آموزان (چکیده) … 4055
– مبانی نظری و سیاست های عملی بوش در رویارویی با مساله ی ایران هسته ای (چکیده) …
ستون مهره های دانشجویان ورزشکار دانشگاه دولتی تربیت بدنی روسیه (چکیده) … اساس
متغیر طبقه اجتماعی در چارچوب نظریه بازیل برنشتاین (چکیده)
[PDF] یادگیری پنهان: تأثیرکارتون های مذهبی در دینداری دانش آموزان دختر پایة
– ذخیره شده
لذا نگارندگان این مقاله بر این باورند که در کنار آموزش های رسمی و … علی و محمد)همان( در
تحقیق خود که به بررسی تأثیر »شبکة تلویزیونی کارتون« بر رفتار …. پژوهش
های اجتماعی به افزایش چشمگیر رسانه ها در زندگی کنونی به عنوان عامل مدرنیته …
بنابراین می توان اذعان داشت که در بعد تعلیم و تربیت، مبانی نظری یادگیری از
طریق.
[PDF] بÙ⁄ سكد ٖٗۄ گۄاÙ⁄اك دارًۄۄ Ù‹ Ø·Ø …
– ذخیره شده
معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور – وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی … این بخش
از دو حوزه «گیاهان دارویی و فراورده های گیاهی» و «طب سنتی» تشکیل شده است. …
آفرینی، هماهنگی با محیط زیست و اهمیت کرامت انسانی، مبانی ارزشی سند ملی گیاهان
… های طبیعی در راستای سلامت انسان و رفاه اجتماعی با حفظ چرخه های اکوسیستمی
طبیعت.
36 – مدیر سایت – موسسه آموزش عالی مهرالبرز
– ذخیره شده
آنچه در ایران شاهد آن هستیم سرعت بسیار بالای رشد شبکه های اجتماعی است، نگرانی
… های خوب رسانه های خبری بوده ایم که این موضوع باید در سایر حوزه ها از جمله آموزش نیز
انجام شود. … مبانی نظری،فلسفی،روان شناختی و جامعه شناختی، یادگيری
الکترونیکی و … های محیط یادگیری ، پژوهش های تربیت مدرس در نظام آموزش و ارزیابی
پیشرفت …
cv | به سایت علمی و آموزشی دکتر اسماعیل زارعی زوارکی خوش آمدید
– ذخیره شده – مشابه
مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرایند تدریس و یادگیری، انتشارات آوای نور.
… دبیر علمی همایش ملی شبکه های اجتماعی مجازی: بستری برای آموزش و یادگیری، ….
تربیتی; زارعی زوارکی، اسمعیل، تحلیل و ارزشیابی محتوای چند رسانه ای های …
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش نقش شبکه های اجتماعی(فصل دوم)
– ذخیره شده
سانه های اجتماعی بنا بر يک تعريف، رسانه هايی برای برقراری تعامل اجتماعی
مبتنی بر وب … حسابداری · حقوق · روانشناسی و علوم تربیتی · عقیدتی سیاسی ·
علوم اجتماعی …. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی
نظری پژوهش) … و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق
دانشگاهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *