دانلود پروپوزال بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی

Published on Author adminwebLeave a comment

پروپوزال بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی

تحقیق بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی در 12 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی روانشناسی
بازدید ها 242
فرمت فایل doc
حجم فایل 21 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 12

پروپوزال بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

تحقیق بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی در 12 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مقدمه و بیان مسئله

خانواده به عنوان کوچک‌ترین واحد اجتماعی اساس تشکیل جامعه و حفظ عواطف انسانی است. خانواده باید هر چه بیشتر مورد توجه قرار گرفته و تلاش شود که از ستیزه‌های خانوادگی جلوگیری به عمل آید. یکی از عوامل موثر در رفتار فرد، خانواده است. محیط خانواده نخستین و با دوام‌ترین عاملی است که در رشد شخصیت فرد تأثیر می‌نماید (به نقل از فرجاد 1381). مطالعات و پژوهش‌های زیادی پیرامون نقش الگوهای نقش الگوهای تربیتی والدین در رشد فرزندان صورت گرفته است. از جمله این مطالعات می‌توان به پژوهش‌های سیرز و دیگران، 1975) درباره خانواه‌های سهل‌گیر و (بامریند (1973)، مارتین (1975)، هافمن، مکوبی و مارتین1983)پیرامون خانواده سختگیر و مستبد وهم چنین محققینی چون(سیموندو كانجر 1979)درباره خانواده مقتدر اشاره نمود (به نقل از بی‌ریا و همکاران، 1375).

سلامت روانی را می توان براساس تعریف کلی و وسیع تر تندرستی تعریف کرد. طی قرن گذشته ادراک ما از تندرستی به طور گسترده ای تغییر یافته است. عمر طولانی تر از متوسط، نجات زندگی انسان از ابتلاء به بیماریهای مهلک با کشف آنتی بیوتیک ها و پیشرفتهای علمی و تکنیکی در تشخیص و درمان، مفهوم کنونی تندرستی را به دست داده که نه تنها بیانگر نبود بیماری است. بلکه توان دستیابی به سطح بالای تندرستی را نیز معنی می دهد. چنین مفهومی نیازمند تعادل در تمام ابعاد زندگی فرد از نظر جسمانی، عقلانی، اجتماعی، شغلی و معنوی است. این ابعاد در رابطه متقابل با یکدیگرند، به طوری که هر فرد از دیگران و از محیط تاثیر می گیرد و بر آنها تاثیر می گذارد. بنابراین سلامت روانی نه تنها نبود بیماری روانی است، بلکه به سطحی از عملکرد اشاره می کند که فرد با خود وسبک زندگی اش آسوده و بدون مشکل باشد. در واقع، تصور براین است که فرد باید بر زندگی اش کنترل داشته باشد وفقط در چنین حالتی است که می توان آن قسمت هایی را که در باره ی خود یا زندگی اش مساله ساز است تغییر دهد(هرشن سن و پاور،1988، به نقل از میلانی فر،1374 ). نتایج مطالعه ات تطبیقی که در سه کشور اروپایی انجام شده است حکایت از آن دارد که حدود 27 درصد افراد از افسردگی رنج می برند. همچنین کاچر (1994) گزارش کرده است که بین10 تا 15 درصد جوانان دارای مشکلات رجدی هیجانی، رفتاری هستند(بهرامی احسان،1381؛ به نقل از امیدوار،1389).

از بررسی اجمالی پژوهشها و نظریات یاد شده، در خصوص ارتباط سبکهای فرزند‌پروری با عوامل مؤثر در تأمین سلامت روانی می‌توان چنین نتیجه‌گیری کرد که والدین در شکل‌گیری رفتارهای فردی و اجتماعی، ویژگیهای شخصیتی و بطور کلی بهداشت روانی فرزندان نقش مؤثر و تعیین کننده‌ای دارند. از آنجا که پرورش شخصیت سالم فرزندان به عنوان افرادی مفید و سازنده برای خانواده، و اجتماعی از هدفهای تربیتی اولیاء محسوب می‌شود از این رو برگزیدن شیوه‌های مناسب سبک تربیتی برای والدین خدمت بزرگی به فرد، خانواده و جامعه به شمار می‌آید. اما نظر به اینکه سلامت روانی فرزندان تابعی از متغیرهای بسیار پیچیده و فراوانی نظیر وضعیت روانی- عاطفی- اقتصادی خانواده، رشد فرزندان، شغل والدین، محل جغرافیایی، سکونتشان تک فرزندی یا تعداد فرزندان، فرهنگ محلی و رسانه‌ها و … می‌باشد. ضروری است یهم هر یک از آنها در تحقیقات آینده مورد توجه و بررسی قرار گیرد. چه بسا فردی از شیوه تربیتی مناسب برخوردار باشد ولی به لحاظ دخالت عوامل مذکور از سلامت روانی مناسب برخوردار نباشد.

اهمیت و ضرورت پژوهش

سلامت روان نیازی اساسی و برای بهبود كیفیت زندگی انسان، امری حیاتی است زیرا سلامت فكر و روان قابلیت ارتباط موزون و هماهنگ با دیگران، تغییر و اصلاح محیط فردی و اجتماعی و حل تضادها و تمایلات شخصی به طور منطقی، عادلانه و مناسب می باشد (سازمان جهانی بهداشت، 2001). توجه به سلامت روان از این نظر اهمیت دارد که ورود به دانشگاه تغییر عمده ای در زندگی اجتماعی، خانوادگی و فردی به وجود میآورد و مقطعی بسیار حساس به شمار می رود. در این دوره فرد با تغییرات زیادی در روابط اجتماعی و انسانی روبرو می شود. در کنار این تغییرات باید به انتظارات و نقش های جدیدی اشاره نمود که هم زمان با ورود به دانشگاه شکل می گیرد. قرار گرفتن در چنین شرایطی غالبا با فشار و نگرانی توام بوده ، عملکرد و بازدهی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد (رتک، 1999 به نقل از موسوی و حسینی، 1383).

سلامت روانی دانشجویان در هر جامعه دارای اهمیت بسیار زیادی است زیرا دانشجویان از جمله سازندگان فردای هر جامعه ای هستند. وجود اختلال روانی می تواند باعث اُفت تحصیلی شده حتی در مواردی ترك تحصیل را نیز به دنبال داشته باشد. اصولا دانشجویان به دلیل شرایط خاص دانشجویی از جمله دوری از خانواده، وارد شدن به مجموعه ای بزرگ و پر تنش، مشكلات اقتصادی و نداشتن درآمد كافی، حجم زیاد دروس، رقابت های فشرده ومستعد از دست دادن سلامت روانی بوده و نیازمند دریافت آموزش و مشاوره در این مورد هستند (پور دهقان، 1388).

از آنجایی كه بخش عمده ای از زندگی افراد در محل كار یا محیط تحصیلی و در شرایط كاملا متفاوت از منزل می گذرد، بسیاری از وقایع و فعالیتهای زندگی اثر عمیقی بر سلامت جسمی و روانی آنها دارد. تأثیر مشكلات و عوامل استرس زای زمان تحصیل بر سلامت روانی و بدنی از اهمیت زیادی برخوردار است با توجه به اهمیت سلامت روان و رضایت از زندگی و پیشگیری از عوارض كمبود آن و كمك به افراد در جهت افزایش سلامت جسمی و روانی و همچنین با توجه به افزایش رو به رشد مراجعه دانشجویان به مراكز مشاوره دانشجویی كه مؤید وجود مشكلات روانیاجتماعی آنان است، لزوم مداخله و بررسیهای مشاوره ای را طلب می كند. از این رو مطالعه حاضر به منظور درك و شناخت مشكلات دانشجویان انجام گردید تا با استفاده از نتایج آن بتوان ضمن ارائه خدمات مشاوره ای، موجبات ارتقای سطح بهداشت روان دانشجویان را فراهم نموده ( سید احمدی، کیوانلو، کوشان، محمدی رئوف، 1389).

هدف پژوهش

هدف این پژوهش بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز می باشد.

فرضیه پژوهش

بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی رابطه وجود دارد.

منبع : دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش

تعداد صفحات: 12

پروپوزال بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با …

porozhe13.ofmas.ir/product-51147-The-relationship-between-parenting-style-and-me…

ذخیره شده

تحقیق بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی در ۱۲ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. مقدمه و بیان مسئله.

پروپوزال در مورد بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری …

mark.banooart.ir/g51147darmored

ذخیره شده

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ – سلام، به صفحه دانلود پروپوزال در مورد بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی خوش آمدید.

پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با …

thesisdoc.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-بین-سبک-های-فرزند-پروری-والدین-با-سب…

ذخیره شده

پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با سبک های تفکر و … زندگی خانواده نقش اساسی در حفظ سلامت روانی، اجتماعی و جسمانی کودکان و والدین دارد. … با سبک های تفکر یکی از پیشرفت های اساسی روانشناسی در قرن بیستم است. …. Keywords: Parenting styles, thinking styles, problem solving styles and students …

پروپوزال روانشناسی بایگانی | پایان نامه سرا

payannamehsara.com/tag/پروپوزال-روانشناسی/

ذخیره شده

روانشناسي باليني خدمات تشخيص و درماني(روان درماني) را به افرادي که دچار رفتارهاي … دانش آموزان; بررسي رابطه كمال گرايي والدين با پيشرفت تحصيلي فرزندان … رواني و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان; بررسي رابطه سبكهاي فرزند پروري با كمال … هویت با سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی در دانشجویان سال اول; رابطه بین استفاده از …

جستجوی پایان نامه، پروپوزال، پروژه در مورد شیوه فرزند پروری

www.karenthesis.ir/جستجوی-پایان-نامه/q/شیوه-فرزند-پروری

ذخیره شده

پایان نامه بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری و سلامت عمومی در بین نوجوانان 14 ساله شهر ابهر … روان شناسی چکیده هدف از تحقیق حاضر بررسی رابطه شیوه های فرزند پروری … جامعه آماری این پژوهش را دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات اردبیل در …. پایان نامه بررسی ارتباط شیوه فرزندپروری والدین با کمرویی دختران.

جستجوی پایان نامه، پروپوزال، پروژه در مورد سلامت روان مادران

www.karenthesis.ir/جستجوی-پایان-نامه/q/سلامت-روان-مادران

ذخیره شده

پایان نامه بررسی رابطه بین کمال گرایی مادران و سلامت روانی دختران مقطع سوم راهنمایی … پایان نامه جهت دریافت کارشناسی روانشناسی بالینی مقدمه باید دانست که عوامل … روانشناسی چکیده هدف از پژوهش حاضر مقایسه سبک های دلبستگی، سلامت روان مادر و … روش تحقیق بررسی رابطه‌ی شیوه‌ های فرزند پروری با سلامت روانی دانش آموزان.

روانشناسی-علوم تربیتی-علوم اجتماعی|پایان نامه|پروژه|تحقیق

parsproje.com/pn/88-ol-sa.html

ذخیره شده

مشابه

نمونه پروپوزال آماده … SA2- پایان نامه روانشناسی بررسی رابطه عزت نفس و سلامت روانی با بهزیستی … SA3- پایان نامه روانشناسی بررسی میزان تحمل استرس بین دانشجویان مجرد و … SA40-تحقیق علوم اجتماعی: رابطه بین طلاق والدین و بزهکاری فرزندان‎ … OL921- بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری، متغیرهای جمعیت شناختی …

پروپوزال بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با …

moradl.cloudsite.ir/پروپوزال-بررسی-رابطه-بین-سبکهای-فرزند/
دانلود مقاله – پروپوزال بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی – یک سایت دیگر با وردپرس.

بانك موضوعات پايان نامه رشته روانشناسي- همه گرايشها | بانك …

www.iranresearches.ir/دانلود-رايگان…2/28-بانك…/72-روانشناسي-همه-گرايشها.html

ذخیره شده

مشابه

بررسي رابطه وضعيت اجتماعي خانواده و متغيرهاي فردي با پيشرفت تحصيلي دانش … رواني و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان بررسي رابطه سبكهاي فرزند پروري با كمال … ورزي بر کاهش پرخاشگري دانش آموزان رابطه بين جو رواني با سلامت عمومي كاركنان … … موضوعات پیشنهادی روانشناسی (گرایش عمومی،بالینی و سلامت); – بررسی نقش …

مقاله : بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با …

ravanpedia.com › علمی و پژوهشی

ذخیره شده

مشابه

۱۱ مرداد ۱۳۹۴ – پژوهش حاضر به دنبال بررسی رابطه سبکهای فرزند پروری با سلامت روان دانشجویان روانشناسی بالینی (هر دو جنس) دانشگاه آزاد تبریز در سال …

دانلود رایگان پروژه و پایان نامه و مقالات – پایان نامه های …

www.pdfiran.com/tabid/451/View/1312/id/4831/Default.aspx

ذخیره شده

مشابه

۲۰ آبان ۱۳۹۲ – بررسی میزان تاثیر سطح سواد والدین بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دختر …. بررسی رابطه سبک اسناد با پیشرفت تحصیلی در دختران و پسران دبیرستانی … بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری با مکان کنترل در دانش آموزان دوره راهنمایی … مقايسه سلامت رواني دانشجويان دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي با …

[DOC]صورتجلسه شورای پژوهشی دانشکده علوم انسانی

www.iau-saveh.ac.ir/Files/صورتجلسه%209420.doc

ذخیره شده

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ – بند اول: بررسی پروپوزال دانشجویان زیر: ابراهیمی – نرگس – روان شناسی عمومی 93 – رابطه تفکر قطعی نگر- بخشش … پژوهان فر- مونس – روان شناسی بالینی 93- نقشش سبک های عشق ورزی … تربیتی 92- رابطه بین هویت دینی وجنسیتی باسلامت روان دانش اموزان …… در فرضیه ها نوشته است نگرش نسبت به والدین.

مقالات فارسی – انجمن علمی روانشناسی بالینی ایران

www.irancpa.com/ArticlesByCategory.aspx?cat=1

ذخیره شده

مشابه

بررسی شيوع خشونت خانگی و نقش آن برحيطه های سلامت روان · بررسی وضعيت …. دانشجويان · رابطه بين سبک های دلبستگی و نگرش افراد به عشق با ارزش های ازدواج.

آموزش در هزاره سوم – موضوعات پروپوزال و پایان نامه های رشته …

ebrahimibonab.blogfa.com/post/23

ذخیره شده

مشابه

35) پایان نامه بررسی رابطه بین پرخاشگری والدین و افسردگی کودکان مقطع ابتدایی … خودپنداره و شخصیت روان نژندی در بین دانشجویان دختر رشته مشاوره روان شناسی … 45) پایان نامه بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری و سلامت عمومی بین نوجوانان … 72) پایان نامه بررسی رابطه هوش هیجانی با سلامت روانی در بین دانشجویان دختر و …

موضوع پایان نامه روانشناسی تربیتی | مشاوره پایان نامه و …

parsthesis.com/موضوع-پایان-نامه-روانشناسی-تربیتی/

ذخیره شده

مشابه

رابطه الگوهاي فرزندپروري با سلامت رواني و پیشرفت تحصيلي فرزندان … بررسی رابطه بین یادگیری مشارکتی و مهارتهاي اجتماعي و پيشرفت تحصيلي دانش … رابطه ي بين سبك هاي فرزندپروري والدين حمايت اجتماعي و جهت گيري مذهبي با سلامت روان …. انجام پروپوزال در رشته روانشناسي تربيتي، انجام پایان نامه در رشته روانشناسي …

آرشیو کامل پایان نامه های سایت | پایان نامه , پروژه و پروپوزال …

webpal.ir/آرشیو-کامل-پایان-نامه-های-سایت-2

ذخیره شده

مشابه

بررسی و مقایسه‌ میزان اضطراب دانشجویان پسر دانشگاه تبریز قبل از امتحانات و در ایام …. ۷۴ پایان نامه روانشناسی – تأثیر آموزش مهارت های زندگی در سلامت روان افراد ۸۲ …. ۴۸ بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری مادران با انگیزش پیشرفت دانش آموزان … ۲۴ بررسی رابطه بین پرخاشگری والدین و افسردگی کودکان مفطع پنجم ابتدایی …

موضوعات پیشنهادی پایان نامه رشته روانشناسی – کالج پروژه

collegeprozheh.ir/موضوعات-پايان-نامه-رشته-روانشناسي/

ذخیره شده

مشابه

موضوعات پیشنهادی روانشناسی (گرایش عمومی،بالینی و سلامت); – بررسی نقش ویژگی های … رابطه ناگویی هیجانی با سبک های انطباقی و مشکلات بین فردی. – رابطه پایگاه هویت با سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی در دانشجویان سال اول … روانی دانشجویان; رابطه الگوهای فرزندپروری با سلامت روانی فرزندان; بررسی رابطه بین مهارتهای …

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی | انتخاب موضوع پایان نامه …

www.moshaveran-iran.com/انجام-پایان-نامه-روانشناسی-بالینی.html

ذخیره شده

۹ اسفند ۱۳۹۴ – انجام پایان نامه اثربخشی آموزش مهارت‌های فرزندپروری به مادران دارای … انجام پایان نامه رابطه سبکهای دلبستگی با گرایش به مواد سمنان مخدر در دانش آموزان … انجام پایان نامه رابطه بین آوای قران با سلامت روان دانشجویان پیام نور کاشمر … انجام پایان نامه بررسی رابطه بین تعارضات زناشویی والدین و بروز اختلالات روانی در …

[PDF]ﻋﻠﻮﻡ ﻭ ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺕ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﻲ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺗﺼﻮﻳﺐ ﭘﺮﻭ – دانشگاه آزاد اسلامی …

srbiau.ac.ir/Files/ravanshenasi1.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﺗﺼﻮﻳﺐ ﭘﺮﻭﭘﻮﺯﺍﻝ ﮔﺮﻭﻩ. ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﻲ ﻋﻤﻮﻣﻲ. ﻋﻠﻮﻡ ﻭ ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺕ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ. ﺷﻤﺎﺭﻩ. : ۴۰۰۱. ﻧﺎﻡ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ. ﻣﻮﺿﻮﻉ. ﺍﺻﻼﺣﻴﻪ. ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻧﻬﺎﻳﻲ … ﻭ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺟﻨﺴﻲ ﺩﺭ ﺑﻴﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﺭ ﺁﺳﺘﺎﻧﻪ ﻃﻼﻕ، … ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺭﺿﺎﻳﺘﻤﻨﺪﻱ ﺷﻐﻠﻲ ﻭ ﺳﻼﻣﺖ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﺑﺎ ﺗﻌﻬﺪ … ﻭ ﺳﺎﺯﮔﺎﺭﻱ ﻭﺍﻟﺪﻳﻦ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ ﺍﻭﺗﻴﺴﻢ ﻭ ﻭﺍﻟﺪﻳﻦ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ … ﻓﺮﺯﻧﺪﭘﺮﻭﺭﻱ ﺍﺩﺭﺍﻙ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺳﺒﻜﻬﺎﻱ.

رزومه – هادی بهرامی احسان – دانشگاه تهران

https://rtis2.ut.ac.ir/cv/hbahrami

ذخیره شده

مشابه

کارشناسی, 1368, روانشناسی بالینی, دانشگاه تهران; کارشناسی ارشد, 1372, روانشناسی, … مقایسه ویژگی های شخصیتی و سبک های مقابله و سبک های اسنادی بین بیماران ….. “بررسی رابطه مولفه های سازش یافتگی دوتایی و سبکهای فرزندپروری والدین. … “بررسی رابطه الگوهای فرزندپروری با سلامت روانی و موفقیت تحصیلی فرزندان.

کلبه روان شناسی – موضوع پایان نامه

hamidyaghoobi.blogfa.com/post/29

ذخیره شده

مشابه

604 : بررسي رابطه هيجان ها و اسنادهاي علي با عزت نفس در دانشجويان دانشگاه تبريز … 607 : بررسي رابطه ويژگيهاي شخصيتي و سبكهاي رهبري مديران … 651 : بررسي سلامت رواني دانش آموزان سوم راهنمايي شهر ساري در سال 79-80 …. بيني كنندگي ابعاد هويتي فرزندان از طريق ابعاد فرزندپروري والدين در ميان دانشجويان دانشگاه شيراز

دانلود پایان نامه روانشناسی بررسی رابطه سلامت روانی با …

www.prozhe.com › عمومی و متفرقه › پایان نامه

ذخیره شده

مشابه

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ – بر اساس نتایج تحقیق مشاهده شد که نمره سلامت روانی در والدین دانش … دانلود کتاب نحوه ارائه کنفرانس و دفاع از پایان نامه دانشجویی … دانلود پایان نامه رابطه بین محافظه کاری حسابداری و ریسک ….. سلام یک پروپوزال مدیریت رو خیلی فوری نیاز دارم لطفا” … بررسی رابطه سبک های فرزند پروری یا کمال گرایی فرزندان

Tabtiz university of medical sciences – دانشگاه علوم پزشکی …

congress.tbzmed.ac.ir/6child/Archive

ذخیره شده

مشابه

بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری با گرایش به اعتیاد در نوجوانان … بررسی رابطه سلامت روان با افسردگی دانش آموزان دختر پایه سوم راهنمایی ناحیه 1 شهر زاهدان … بررسی رابطه بين هوش هيجاني و سبك زندگي و میزان عزت نفس در بين دانشجويان … بررسی رابطه بین شیو های فرزند پروری والدین با خشونت خانوادگی نسبت به فرزندان.

روانشناسی عمومی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجاندانشگاه آزاد …

www.iauz.ac.ir/subcontent/details/626

ذخیره شده

مشابه

۲۷ آذر ۱۳۹۳ – فرم‌ها و مراحل تصویب پروپوزال · بخشنامه‌ها · عنوان پایان نامه های دفاع شده کارشناسی ارشد … 3, رابطه ویژگی¬های شخصیتی با شادکامی و سلامت روان در بیماران دیابتی … 5, بررسی رابطه بین اختلالات روانی و رضایت زناشویی والدین با اختلالات …. 61, رابطه سبک های فرزند پروری با هوش معنوی و خودکار آمدی دانشجویان …

[XLS]لیست پایان نامه های علوم تربیتی – دانشگاه شهید بهشتی

www.sbu.ac.ir/cols/fep/documents/اطلاعیه%20ها/پایان%20نامه%20ها.xlsx

مشابه

2, 1, بررسی رابطه برخی عوامل مؤثر در موفقیت تحصیلی دانشجویان بورسیه اعزامی به … 16, 15, بررسی رابطه بین سبک مدیریت آموزشی و عوامل نگهداری با ادامه خدمت کارکنان … 22, 21, بررسی و مقایسه جو سازمانی از بعد سلامت سازمانی در مدارس دولتی و غیر …. 62, 61, بررسی نگرش والدین دانش آموزان شهر تهران در مورد میزان اثربخشی آموزش …

دانشگاه شهید باهنر کرمان » پورتال اعضاء هیئت علمی » دکتر …

academicstaff.uk.ac.ir/fazilat-pour

ذخیره شده

مشابه

دکترا روان شناسی شناختی (پایان نامه: Defocused Attention in Depression) , از …. رابطه بین سبک دلبستگی به گروه همسال و والدین با احساس تنهایی در دانش‌آموزان دبیرستانی … مجله دستاوردهای روان شناسی بالینی دانشگاه شهید چمران اهواز, ۱, ۱, ۱-۱۴, ۱۳۹۴ … و فضیلت پور، مسعود, بررسی رابطه سبک های فرزندپروری با رضایت زناشویی.

رزومه دکتر علیرضا عابدین – افق های نوین تحول

doctorabedin.org/?page_id=493

ذخیره شده

مشابه

دکترای روانشناسی بالینی، دانشگاه روانشناسی حرفه ای کالیفرنیا، برکلی، … ۸٫ درمانگر سرپایی مرکز سلامت روان بخش سان متیو، گروه تشخیصهای همبودی، کالیفرنیا … بر فرزندان زندانی والدین با سابقه اعتیاد به مواد مخدر، ۱۳۹۳; رابطه بین سبک … در رضامندی و پیشرفت تحصیلی دانشجویان، ۱۳۹۰٫; بررسی فرآیند اثربخشی شن …

روانشناسی , علوم تربیتی و اجتماعی – بانک مقالات انگلیسی …

parsproje3.ir/pn/88-ol-sa.html

ذخیره شده

مشابه

نمونه پروپوزال آماده … SA2- پایان نامه روانشناسی بررسی رابطه عزت نفس و سلامت روانی با بهزیستی … SA3- پایان نامه روانشناسی بررسی میزان تحمل استرس بین دانشجویان مجرد و متاهل رشته … OL921- بررسی رابطه بین سبک های فرزند پروری، متغیرهای جمعیت شناختی … OL27-بررسی ارتباط فقدان والدین با افسردگی دانش آموزان.

موضوع پایان نامه روانشناسی بالینی – انجمن تخصصی مشاور – …

forum.moshaver.co/f82/موضوع-پایان-نامه-روانشناسی-بالینی-21399/

ذخیره شده

مشابه

۱۰ تیر ۱۳۹۴ – 6پست – ‏4 نویسنده
سلام دوستان من دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی … بررسي رابطه كمال گرايي والدين با پيشرفت تحصيلي فرزندان … بررسي رابطه سبكهاي فرزند پروري با كمال گرايي فرزندان … رابطه بين جو رواني با سلامت عمومي كاركنان … ….. پروژه کارشناسی روانشناسی, موضوع پروپوزال روانشناسی بالینی, …

موضوعات پیشنهادی برای پروپوزال دانشجویان ارشد روانشناسی

jafarianhamid.blogfa.com/post/334

ذخیره شده

۲۶ بهمن ۱۳۹۵ – بررسی رابطه سبک‌های فرزند پروری با کمال گرایی فرزندان. بررسی رابطه پنج … رابطه بین جو روانی با سلامت عمومی کارکنان … رابطه عوامل عاطفی و …

,دانلود,رایگان,پایان نامه,پروژه,مقاله,مقالات, تحقیق آماده, …

www.dociran.com/

ذخیره شده

مشابه

بررسی رابطه سلامت روانی افراد درونگرا با سلامت روانی افراد برونگرا 96برگ … بررسی و مقایسه ترس های تحولی با شیوه فرزند پروری والدین در کودکان عادی و … که در عملیات آماری داده ها در رشته های مختلف علوم رفتاری بخصوص روانشناسی و آموزش و . … بررسی رابطه بین تیپ های شخصیتی و سبک های یادگیری در دانشجویان 145برگ.

نادر حاجلو – دانشگاه محقق اردبیلی

uma.ac.ir/cv.php?cv=326&mod=scv&slc_lang=fa&print=1

ذخیره شده

كارشناسي: روانشناسي باليني – دانشگاه تبريز … شیوه پروپوزال نویسی … بررسي رابطه بين استرس شغلي، فرسودگي شغلي و كيفيت زندگي كاركنان با جو سازماني … مقایسه شیوه های فرزند پروری، سلامت روانی و عزت نفس مادران کودکان مبتلا به ناتوانایی … والدين با سازگاري اجتماعي و سبک‌هاي حل مساله در بين دانش آموزان دبيرستان.

دانلود پیشینه پژوهش و تحقیق درباره سبک های فرزند پروری – …

www.iranprojhe.com/…/595-دانلود-پیشینه-پژوهش-و-تحقیق-درباره-سبک-های-فرزن…

ذخیره شده

۷ بهمن ۱۳۹۵ – … با عنوان بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری با تاب آوری و اعتماد به … که شیوه فرزند پروری آنها مستبدانه و سهل گیر بوده و رابطه والدین با آنها … با عنوان رابطه سرسختی روانشناختی و خودتاب آوری با سلامت روان در … نتیجه رسید که بین سرسختی و هوش هیجانی دانشجویان رابطه معنی داری … ابزار پروپوزال نویسی.

بانک موضوع پروپوزال پایان نامه ارشد روانشناسی – نویسان

www.nevisan.net/پروپوزال/1177-بانک-موضوع-پروپوزال-پایان-نامه-ارشد-روانشناسی…

ذخیره شده

اثربخشی آموزش تاب آوری بر کیفیت زندگی، راهبرد های مقابله ای و سلامت روان سالمندان … بررسی اثر بخشی آموزش فرزندپروری مثبت بر انگیزش تحصیلی و اهداف … بررسی اثر بخشی آموزش مهارت های زندگی بر سازگاری اجتماعی، سبک های اسناد دانش … بررسی رابطه بین راهبرد های مقابله ای والدین با مشکلات روان شناختی نوجوانان با …

دانلود مجموعه جدیدترین پروژه پروپوزال و پایان نامه های word… – …

the-sis.ir/index.php?id_product=1164&controller=product

ذخیره شده

این مجموعه و پکیج و آرشیو پایان نامه های آماده رشته روانشناسی برای اولین بار در ایران و … اثر بخشی آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و …. بررسی رابطه بین سبکهای شناختی ،خودکارآمدی و عزت نفس در میان دانشجویان 1392 …. رابطه بین سبک های فرزند پروری والدین با کیفیت روابط موضوعی در فرزندان …

پروپوزال ارشد روانشناسی بالینی در مورد هوش هیجانی، سبک …

download2.11gig.ir/product/770943

ذخیره شده

پروپوزال ارشد روانشناسی بالینی در مورد هوش هیجانی، سبک فرزندپروری والدین و پرخاشگری با …. مقاله رابطه بین هوش هیجانی و خودشکوفایی در پيشرفت تحصيلي دانشجویان . … رابطه الگوهای فرزندپروری با سلامت روانی فرزندان; بررسی رابطه بین

رزومه – اسماعیل‌ سعدی پور – صفحه اصلی – دانشگاه علامه …

simap.atu.ac.ir/cv/9693143/

ذخیره شده

سعدی پور اسماعیل‌، روان شناسی بالینی بزرگسالان ( ترجمه گروهی )، ترجمه، …. سعدی پور اسماعیل‌، مقایسه اولویت‌ های ارزشی والدین و نوجوانان شهر تهران، روانشناسی و علوم … فرخی نورعلی، آزمون مدل علی رابطه بین سبک های فرزند پروری، سبک های هویت و ….. بررسی رابطه هوش هیجانی و جهت‌گیری مذهبی با سلامت روان در دانشجویان شهرستان …

پایان نامه ارشد – موضوع جديد روانشناسي

www.pishnahade.blogfa.com/post/20

ذخیره شده

مشابه

پایان نامه ارشد – موضوع جديد روانشناسي – پایان نامه پروپوزال ارشد. … بررسی رابطه بین هسته اصلی باورها و توانایی خودمهارگری خوردن با نشانههای اختلالهای خوردن … مقایسه رضایت شغلی و سلامت روانی آموزگاران مدارس عادی و استثنائی … بررسی رابطه ادراک از شیوه های فرزند پروری والدین با میزان تفکرات غیر منطقی نوجوانان 16ـ 14 ساله.

مشاهده مطلب پایان نامه بررسی رابطه سبک های فرزند پروری بر …

www.adonisdoc.com/ShowProductDetail.aspx?Id=545f6e1a-b95c-4778-8c0a…

ذخیره شده

مشابه

رشته : پایان نامه روانشناسی،علوم تربیتی و اجتماعی … بین سبک فرزند پروری آزاد گذار مادران و میزان عزت نفس فرزندان رابطه وجود دارد.63 … جدول2جدول 2-4 همبستگی بین نمرات فرزندپروری مادران مقتدرانه و سلامت روان فرزندان 61 …. بررسی ارتباط عزت نفس با چگونگی روابط والدین به لحاظ اهمیت آن از نظر بنیادی و کاربردی مورد توجه …

دکتر نادر منیرپور – مرکز مشاوره زندگی

www.mrmz.ir/متخصصان/دکتر-نادر-منیرپور

ذخیره شده

مشابه

دکتر نادر منیرپور، دکتری تخصصی روانشناسی سلامت. … تدریس کارگاه روش مقاله نویسی و نگارش پروپوزال پژوهشی، موسسه زندگی عاقلانه قم، شهریور 1391. …. همکار اجرايي طرح بررسي سلامت رواني دانشجويان ورودي جديد دانشگاههاي وزارت علوم (سال ، 1383) … رابطه سبک های فرزند پروری و نگرش مذهبی والدین با بزهکاری نوجوانان شهر قم.

تهیه پروپوزال- مقاله- پایان نامه ارشد دکتری روانشناسی :عمومی …

fulltext.blogsky.com/1390/06/11/post-386/

ذخیره شده

مشابه

بررسی رابطه بین نیمرخ روانی و متغیرهای جامعه شناختی با پیشرفت تحصیلی در دانشجویان … بررسی تاثیر آموزش رفتاری والدین ودارو درمانی بر میزان علائم بیش فعالی کودکان … بررسی رابـطه ی بین لذت جسمانی و هیجان طلبی با سلامت ذهن دانشجویان دانشگاه اصفهان …. 19- رابطه شیوه فرزند پروری با خلاقیت و پیشرفت تحصیلی

حسین شكركن – دانشگاه شهید چمران اهواز

rms.scu.ac.ir/Public/Faculty/CVTeacher.aspx?PersonID=4-1376050&CultureID…

ذخیره شده

مشابه

بررسي رابطه ساده و چندگانه عدالت سازماني با رفتار مدني سازماني در كاركنان يك سازمان … ناشر دانشكده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز , 1388/04/01 … مقایسه سلامت روانی، سازگاری فردی اجتماعی و عملكرد تحصیلی دانش‌آموزان پایه اول ….. بررسي رابطه بين نگرشهاي فرزندپروري والدين وجايگاه مهاردردانش آموزان مقطع …

پایان نامه روانشناسی

paiannamhe.blogfa.com/

ذخیره شده

مشابه

انجام پروپوزال … انجام پایان نامه کارشناسی روانشناسی عمومی – پایان نامه روانشناسی بالینی – پایان نامه … 1- بررسي رابطه شيوه هاي فرزند پروري با سازگاري اجتماعي و افسردگي در دانش آموزان … 11- بررسی رابطه بین سلامت روانی مادران و سازگاری کودکان … 14- بررسی رابطه بین تاب آوری و سبکهای اسناد با انگیزش تحصیلی دانشجویان.

دانلود پروپوزال روانشناسی بالینی – دانلود پروپوزال، سمینار …

www.proposal-thesis.ir › پروپوزال

ذخیره شده

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ – رابطه بین سبکهای فرزند پروری و سبکهای دلبستگی والدین با سلامت روان در نوجوانان … برچسبDoc سبکهای دلبستگی سبکهای فرزند پروری سلامت روان … مقایسه ۸ هفته تمرین هوازی در آب با تمرین هوازی سالنی بر شاخصهای عملکرد ریوی دانشجویان …. دانلود پروپوزال بررسي عوامل موثر بر انگيزش کارکنان بانک ملي.

دانلود مقاله رایگان خلاقیت،نقش دبیران آموزشی در ایجاد …

download-paper-free.epage.ir/…/incl.news_connector.NewsPrintVersion.Html_TypeI…

ذخیره شده

چکیده مقاله: روانشناسان و متخصصان آموزش و پرورش به این نکته توجه دارندکه موضوع … بررسی رابطه بین تیپ های شخصیتی و سبک های یادگیری در دانشجویان . …. سلامت ذهنی و زیر مقیاس های آن در بین دانشجویان: مطالعه نقش خلاقیت و خودکارآمدی. 44 . …. پایان نامه:بررسی خلاقیت دانش آموزان با نگرشهای فرزند پروری والدین در مدارس مقطع .

موضوعات پیشنهادی پایان نامه رشته روانشناسی بالینی

foroushgahporseshname.ir/fa/module.content_Page.28.html

ذخیره شده

راب‍طه‌ ب‍ی‍ن‌ س‍ب‍ک‌ ه‍ای‌ دل‍ب‍س‍ت‍گ‍ی‌ ، رض‍ای‍ت‍م‍ن‍دی‌ زن‍اش‍وی‍ی‌ و اح‍س‍ا گ‍ن‍اه‌ ج‍ن‍س‍ی‌ ب‍ا م‍ی‍ل‌ ج‍ن‍س‍ی‌ … از داش‍ت‍ن‌ ک‍ودک‌ ن‍اش‍ن‍وا و روش‍ه‍ای‌ م‍ق‍اب‍ل‍ه‌ واث‍رآن‌ ب‍ر س‍لام‍ت‌ روان‍ی‌ وال‍دی‍ن‌ در ش‍ه‍ر زاه‍دان‌ … ب‍ررس‍ی‌ اس‍ت‍رس‍وره‍ای‌ روان‍ی‌ – اج‍ت‍م‍اع‍ی‌ م‍ح‍ورچ‍ه‍ارDSM-IV در دان‍ش‍ج‍وی‍ان‌ دان‍ش‍گ‍اه‍ه‍ای‌ س‍ب‍زوار … راب‍طه‌ م‍ی‍ان‌ ان‍واع‌ س‍ب‍ک‍ه‍ای‌ ف‍رزن‍د پ‍روری‌ وال‍دی‍ن‌ و ن‍گ‍رش‌ م‍ذه‍ب‍ی‌ ب‍ا ع‍لائ‍م‌ و ن‍ش‍ان‍گ‍اه‌ …

دانلود تحقیق در مورد رابطه اختلالات رفتاري فرزندان با جد …

fileman.blogr.ir/2016/08/02/دانلود-تحقیق-در-مورد-رابطه-اختلالات-رف/

ذخیره شده

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ – تحقیق بررسی رابطه اختلالات رفتاری کودکان با بهداشت روانی والدین … کیفیت بهداشت روانی … دانلود رایگان پروژه و پایان نامه و مقالات – پایان نامه های روانشناسی و علوم … … مقاله : بررسی رابطه بین سبکهای فرزند پروری والدین با سلامت روان . ,دانلود … دانلود مجموعه جدیدترین پروژه پروپوزال و پایان نامه های word…

کافی نت دانشجویان – روان شناسی – بلاگفا

4223682.blogfa.com/cat-114.aspx?p=2

ذخیره شده

مشابه

به منظور بررسي سبك اسناد و پيشرفت تحصيلي در دختران و پسران سال سوم دبيرستان … فرضیه شماره 1- بین هوش هیجانی و سلامت روانی رابطه معناداری وجود دارد. …. پایان نامه بررسی میزان تأثیر سطح سواد والدین بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان …. بررسی رابطه بین شیوه های فرزند پروری با مکان کنترل در دانش آموزان دوره راهنمایی

[PDF]شورای پژوهشی95-11-13.pdf – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

www.iausdj.ac.ir/…/مصوبات%20شورای%20پژوهشی%20واحد/شورای%20پژوهشی95-11…

ذخیره شده

۶ بهمن ۱۳۹۵ – ﻣﺼﻮﺑﺎت ﺷﻮرا درﺧﺼﻮص ﭘﺮوﭘﻮزال و درﺧﻮاﺳﺖ داﻧﺸﺠﻮي ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ رﺷﺘﻪ. ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﻪ … ﺑﺎزرﮔﺎﻧﯽ. –. ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻞ. ﺗﺎﺋﯿﺪ ﻧﮕﺮدﯾﺪ. اﺻﻼﺣﺎت اﻧﺠﺎم. ﻧﺸﺪه ﺑﺎ دﮐﺘﺮ. اﯾﺮاﻧﺪوﺳﺖ. ﺑﺮرﺳﯽ وﮐﻨﺘﺮل … اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش واﻟﺪﯾﻦ ﺑﺎ روﯾﮑﺮد آدﻟﺮي ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ رﻓﺘﺎرﻫﺎي … رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ. ﺑﺎﻟﯿﻨﯽ. راﺑﻄﻪ اﺑﻌﺎد اﻟﮕﻮي ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﺧﺎﻧﻮاده ﺑﺎ ﺳﻼﻣﺖ رواﻧﯽ داﻧﺶ آﻣﻮزان …. ﺑﺎﻟﯿﻨﯽ. ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ اﻫﻤﺎل ﮐﺎري ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺳﺒﮏ ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري،.

انجام پایان نامه| موضوعات پایان نامه روانشناسی| پایان نامه – …

drtahqiqco.com/انجام-پایان-نامه-2/

ذخیره شده

موضوعات پیشنهادی پایان نامه رشته روانشناسی (گرایش عمومی،بالینی و سلامت) … رابطه ناگویی هیجانی با سبک های انطباقی و مشکلات بین فردی. – رابطه پایگاه هویت با سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی در دانشجویان سال اول … در سلامت روانی دانشجویان; رابطه الگوهای فرزندپروری با سلامت روانی فرزندان; بررسی رابطه بین مهارتهای …

بانک پایان نامه و پروپوزال ارشد و دکترا

power21.blogfa.com/

ذخیره شده

مشابه

آموزش زبان انگلیسی و روان شناسی و روان پرستاری و حسابداری … بررسی رابطه بین ویژگی های شخصیتی و سبک های حل مسأله با پرخاشگری در دانش آموزان دختر و پسر … بررسي سلامت رواني كاركنان بهزيستي شهر نيشابور در سال 1386 …. رابطه میان انواع سبک های فرزندپروری والدین و نگرش مذهبی با علائم و نشانگان وسواس اجباری در …

بررسي رابطه کمالگرایی و الدین با پیشرفت تحصیلی …

www.prozhebist.ir/بررسي-رابطه-کمالگرایی-و-الدین-با-پیشرف-2/

ذخیره شده

مشابه

۵ خرداد ۱۳۹۴ – بررسي رابطه کمالگرایی و الدین با پیشرفت تحصیلی فرزندان … روانشناسی عمومی … نتايج: نتايج بدست آمده نشان داد بین کمال گرایی والدین و پیشرفت … فريد کمال گرايي را علامت عمومی روان نژندی و وسواس می دانست که فرامن تنبه گر آن را … شخص باسواد امکان سلامت اقتصادی و تصمیم گیری بیشتری دارد و چنین …

خلاصه پایان نامه های دانشکده روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی

utc.persianblog.ir/page/abstract3

ذخیره شده

مشابه

پروپوزال(۱٠) · مقاله(۱٠) · روش(٤) … رابطه بین ادراک از شیوه های فرزندپروری والدین با سبک های اسنادی در دانش آموزان سوم متوسطه · رابطه بین سطح آگاهی از مهارت های زندگی با باورهاي خودكارآمدي در دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی · بررسی تاثیر القاء … بررسی رابطه پایگاه های هویت ومسند مهارگذاری با سلامت روانی دانش آموزان مقطع متوسطه.

وبلاگ شخصی علوم تربیتی رضا فراشبندی – موضوعات جهت …

www.kly.blogfa.com/post-53.aspx

ذخیره شده

مشابه

بررسی رابطه بین سبکهای تفکر با ادراک سبکهای فرزندپروری والدین در دانشجویان … و اعتیاد فرزندان. بررسی رابطه بین ابعاد عملکرد خانواده و سلامت عمومی دانشجویان … رابطه تصویر تن افسردگی و رضایت زناشویی در زوج های مراجعه کننده به مراکز مشاوره و روان شناسی ….. نمونه طرح تحقیق(پروپوزال)درعلوم تربیتی و روانشناسی.

دانلود رایگان پروپوزال آماده روانشناسی – ایران پژوهش

https://www.iranpajohesh.com/پروپوزال/1260-دانلود-رایگان-پروپوزال-آماده-روانشنا…

ذخیره شده

دانلود رایگان پروپوزال های آماده رشته روانشناسی در همه گرایش های بالینی و عمومی و تربیتی از سریع … 011 بررسی سبک دلبستگی و افسردگی دانشجویان دانشگاه . … 017 اثربخشی آموزش مدیریت رفتار کودکان به مادران بر سلامت روان مادران و نشانگان …. 085 رابطه ی بین شیوه فرزندپروری والدین با عملکرد تحصیلی فرزندان آن ها – مورد …

[PDF]ﺻﻮرﺗﺠﻠﺴﻪ ﺷﻮراي ﭘﮋوﻫﺸﻲ – دانشگاه آزاد یاسوج

iauyasooj.ac.ir/my_doc/iauyasooj/S11.pdf

ذخیره شده

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ – ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺗﺎﻳﻴﺪ ﮔﺮوه ﺗﺨﺼﺼﻲ وﺗﺎﺋﻴﺪ ﺻﻼﺣﻴﺖ ﻋﻠﻤﻲ ﭘﺮوﭘﻮزال ﻣﺼﻮب ﮔﺮدﻳﺪ. … واﻟﺪﻳﻦ ﺑﺮ ﺳﺎزﮔﺎري اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ و ﺳﻼﻣﺖ روان ﻛﻮدﻛﺎن. 9 ….. ﻫﻮش ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﻘﺶ ﺗﻌﺪﻳﻞ ﮔﺮ ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي ﺑﻴﻦ ﻓﺮدي در ﺑﻴﻦ داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن رﺷﺘﻪ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت … ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ ﺳﺒﻚ ﻫﺎي دﻟﺒﺴﺘﮕﻲ و ﻋﺰت ….. رﺷﺘﻪ. رواﻧﺸﻨﺎﺳﻲ. ﺑﺎﻟﻴﻨﻲ. ﺗﺤﺖ ﻋﻨﻮان. ” ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺷﻴﻮه ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري. واﻟﺪﻳﻦ ﺑﺎ ادراك ﺷﺎﻳﺴﺘﮕﻲ و ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي در ﻛﻮدﻛﺎن …

ليست پايان نامه هاي روانشناسي , علوم تربيتي و اجتماعي 1 :: …

1000niaz.com/MGID_11-SGID_1035-10033084.html-روانشناس%20از%20آمریکا

ذخیره شده

مشابه

بررسي ارتباط سبب شناختي بين ايذاء در دوران کودکي از سوي والدين و بروز جرم … بررسي رابطه هوش هيجاني با سلامت رواني در بين دانشجويان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامي … بررسي رابطه بين شيوه هاي فرزند پروري با مکان کنترل در دانش آموزان ….. پايان نامه روان شناسي باليني – رابطه بين خودکنترلي و تصادفات رانندگي با توجه به …

موضوعات پایان نامه روان شناسی | روانشناسی بالینی | گروه …

www.tmrg.ir › … › دپارتمان علوم انسانی › عناوین پایان نامه روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

۲۰ مهر ۱۳۹۳ – این صفحه مرتبط با ارائه موضوعات جدید پایان نامه در زمینه روانشناسی | روان شناسی … رابطه سلامت روانی و رضایت شغلی. … ارتباط شیوه های فرزند پروری با بزهکاری جوانان. … بررسی تاثیر شیوه های تربیتی والدین بر خود پنداری دختران نوجوان. … بررسی رابطه بین شیوه های حل مساله و میزان نگرانی در دانشجویان.

نسرین اسماعیلیان درمانگر کودک و نوجوان خانواده در آستانه …

mehrcc.com/consultants/نسرین-اسماعیلیان/

ذخیره شده

مشابه

دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی، دانشگاه شهید بهشتی. … سخنرانی با موضوع مسئولیت پذیری کودکان و ارتباط آن با تکنولوژی، مدرسه غیر انتفاعی هشترودی. … فعالیت در واحد سلامت روان بیمارستان آتیه، از تیرماه سال 92 تا دی 93. …. ﭘﻴﺶ ﺑﻴﻨﻲ ﺳﺒﻚﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﺑﺮاﺳﺎس ادراك و آرﻣﺎن ﺳﺎﺧﺘﺎر ﺧﺎﻧﻮاده در ﻗﻮﻣﻴﺖﻫﺎي اﻳﺮاﻧﻲ، دکتر لیلی پناغی، دکتر …

[DOC]سمینار، مقاله و پروژه کلاسی رشته روانشناسی – Nasir-Institute

www.nasir-institute.com/word/176.docx

ذخیره شده

بررسي رابطه وضعيت اجتماعي خانواده و متغيرهاي فردي با پيشرفت تحصيلي دانش آموزان … سلامت رواني و پيشرفت تحصيلي دانش آموزان; بررسي رابطه سبكهاي فرزند پروري با … موضوعات پیشنهادی روان شناسی (گرایش عمومی، بالینی و سلامت) …. بررسی رابطه بین تعارض با والدین با رفتارهای خودتخریبی در دانشجویان دختر; تأثیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *