دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات 100
حجم 0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc·         توضیحات ابتدایی :

 

آماده سازی در 15 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از  100  صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه  APA

توجه : در این فایل بیشتر به مبانی نظری هوش هیجانی پرداخته شده و جلسات درمانی فقط به صورت توضیح چند سطری هر جلسه در پایان فایل آورده شده است .

 


توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات درمانی و مبانی نظری به صورت کامل برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 پشتیبانی 09191809834  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

 

جلسه اول :

آشنایی با آزمودنی ها

تعریف هوش

هوش هیجانی و انواع هوش

تفاوت انواع هوش هیجانی

و در آخر اجرای پیش آزمون

 

 

جلسه دوم :

 توضیح دادن در رابطه با هیجان های اصلی و کشیدن شکل هر هیجان بصورت، صورتک های مختلف توسط آزمودنی ها روی کاغذ و تابلوی کلاس و همچنین نشان دادن حالت های چهره ای هر هیجان بصورت گروهی در کلاس توسط آنها.

 

شرح جلسه:

نظریه های هیجان:

نظریه‌هائی که در پی یافتن هیجان‌های اولیه یا بنیادینی هستند که همه مردم تجربه می‌کنند و همچنین انواع موقعیت‌ها و ارزیابی‌هائی که این هیجان‌های اولیه را فرا می‌خوانند.

در نخستین گروه از نظریه‌های ارزیابی گفته می‌شود که مجموعه‌ی کوچکی از هیجان‌های ‘اولیه’ وجود دارد و هر هیجان را ارزیابی‌های خاص هر رویداد فرا می‌خوانند. (مثلاً ترس) و ارزیابی‌های فراخوان آن (مثلاً تهدید).

این هیجان‌های نخستین در تمام فرهنگ‌های انسانی و در سراسر قلمرو جانوری وجود دارد. بعضی رویدادها را ممکن است همه آدم‌ها یکسان ارزیابی کنند. برای مثال، مار زنگی را بیشتر جانواران و آدمیان به‌عنوان منبع تهدید ارزیابی می‌کنند. انواع تهدیدهائی که فراخوان ارزیابی‌ها مندرج در جدول هیجان‌های نخستین و عوامل فراخوان آنها، هستند، ممکن است در گونه‌های مختلف جانوران و فرهنگ‌های مختلف آدمی متفاوت باشد. برای مثال، بسیاری از آمریکائی‌ها اگر در حین قدم زدن در ساحل به افراد کاملاً برهنه برخورد کنند ممکن است حیرت‌زده شوند، اما دیدن چنین صحنه‌هائی برای بسیاری از برزیلی‌ها امری عادی است زیرا برهنه حمام آفتاب‌گرفتن در برزیل رایج‌تر از آمریکاست.

 

 

 

جلسه سوم :

آموزش فن رها سازی هیجان هدف این جلسه است.

 

شرح تکنیک رهاسازی هیجان::

به مراجعان، آموزش داده شد در هنگام بروز حالت های هیجانی منفی مانند عصبانیت، غمگین و بخش یا زمانی که احساس لجاجت و حسادت را تجربه می کنند برای حس خود نامی انتخاب کنند و با بستن چشم های خود سعی بر حس کردن آن در وجود خود را داشته باشند.

سپس از فن رها سازی هیجان که شامل نواختن ضربه های آرام به نواحی خاصی از بدن توسط انگشت می باشد. (مانند بین دو ابرو، بیرون گوشه های چشم، روی استخوان گونه و…) استفاده کنند.

کودکان آموزش داده شد که نفس عمیق بکشند و در هنگام ضربه زدن به مشکلشان فکر کنند و به نقاط مورد نظر به آرامی ضربه وارد کنند و با دم و بازدم های عمیق مشکل خود را به بیرون پرتاب کنند.

 

 

 

جلسه چهارم :

معرفی عروسک خرس ابر قهرمان به کودکان و توضیح درباره اینکه هر زمانی که ما احساس یک هیجان را در درون خود داریم خرس ابر قهرمان چگونه به کمک ما خواهد آمد تا ما راجع به آن هیجان تصمیم بگیریم.


 

 

جلسه پنجم :

هدف این جلسه فراگیری ابراز و بیان احساسات بود.

با کمک خرس ابر قهرمان به دانش آموزان آموزش داده شد که داشتن هر نوع احساسی و به هر طریقی که باشد طبیعی است و اشکالی ندارد شما باید همانی باشید که واقعا هستید.

مثلا این طبیعی است که هنگام آزرده شدن گریه کنید و یا در هنگام سختی تقاضای کمک کردن عیب نیست.


 

 

مبانی نظری::::::

مقدمه

هوش

اگرچه هوش از موضوعاتی است که در حوزه روانشناسی بسیار مورد بحث قرار گرفته است، تعریف استانداری درباره آن وجود ندارد. شاید بتوان به صورت کلی هوش را توانایی آموختن و کاربرد مهارتهایی تعریف کرد که برای سازگاری موفقیت آمیز با نیازهای فرهنگ و محیط فرد لازم است.

روانشناسان برای انسان 3 نوع هوش را تعریف کرده اند.

1 – هوش شناختی

2 – هوش هیجانی

3 – هوش معنوی

نظریه گاردنر درباره هوش چندگانه، دیدگاه سنتی هوش و توانایی ذهنی را در زمینه تعلیم و تربیت و علوم شناختی دگرگون ساخته و روش ها و برنامه های آموزشی را تحت تاثیر قرار داده است.

 بسیاری از معلمان و برنامه ریزان آموزشی، نظریه گاردنر را در راهبردهای تدوین و برنامه ریزی محتوای درسی مورد توجه قرار داده و در اغلب موارد این دیدگاه را در فرایند یاددهی – یادگیری به گونه ای موثر به کار برد هاند. برای سنجش انواع هوش، پرسشنامه و ابزارهایی ساخته شده است که در فرایند آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این ابزارها می توان به آزمون هوش چندگانه کودکان اثر نانسی فیرز و هوش چند گانه که در سال 1999 مکنزی آن را تدوین کرده است و به پرسش نامه های هوش چندگانه هرمز و دو گلاس اشاره کرد.

ویلیامز، بلایت و همکاران 5(1996) در اثر مشترک خود با عنوان « هوش عملی برای مدرسه » این سازه را به عنوان درک شخص از انتظارات مدرسه و توانایی پاسخدهی مناسب به این انتظارات تعریف کرده اند، که در مراحل رشد، از کودکی تا میانی و تا آغاز نوجوانی رشد می کند. آنان در یک پژوهش نشان دادند که هوش عملی برای مدرسه را می توان با آموزش افزایش داد و بدین ترتیب دانش آموزان را در بهبود عملکرد تحصیلی کمک کرد. برای بررسی بهتر انواع هوش های مطرح شده، می توان الگویی ساده بدست داد که نشان دهنده ارتباط میان سطوح هوش باشد. – Fairs

 – Mackenzie

 – Harms  & Douglas

 – Williams

 – Blytheمفهوم هوش هیجانی :

سالووی و مایر یک تعریف تجدید نظر شده و پیچیده تری را از هوش هیجانی ارائه نمودند. در این تعریف چهار بعد برای این سازه در نظر گرفته شده است :

1 – احساس و ابراز هیجان

2 – تسهیل تفکر توسط هیجانات

3 – فهم و تحلیلی هیجان ها

4 – تنظیم بازبینی هیجانات

بنابراین تعریف می توان کفایت های مرکزی درگیر در هوش هیجانی را شامل : ابراز هیجان در خود و دیگران فهم این هیجان ها و اداره هیجان ذکر نمود.

گلمن هوش هیجانی را توانایی برانگیختگی خود، پایداری در مواقع شکست، توانایی کنترل انگیزه های ناگهانی ( تکانه ها) و تمایلات، به تاخیر انداختن و ارضاء تمایلات، توانایی نظم بخشیدن به حالتهای روحی و توانایی اصرار ورزیدن و امیدواری می داند.

این نظریه اعتقاد دارد آنچه که می تواند پیش بینی کننده موفقیت و سلامت روانی فرد در آینده باشد توانایی هوش هیجانی است.

چهار بعدی که سالووی و مایر برای هوش هیجانی ذکر کرده بودند در اصلاحیه ای از طرف گلمن به چهار حوزه به شرح زیر تبدیل شد.

1 – آگاهی از هیجانات خود

2 – مدیریت هیجانات خود

3 – شناسایی هیجانات دیگران

4 – تنظیم روابط خود با ددیگران

مایروسالووی در کتاب بار – ان و پارکز هوش هیجانی را تحت عنوان سه معنی بررسی نموده اند. این سه معنی عبارتند از :

1 – هوش هیجانی به معنی طرز تفکر یک عصر یا دوره

2 – هوش هیجانی به معنی شخصیت

3 – هوش هیجانی به معنی توانایی ذهنی

هوش هیجانی به معنی طرز تفکر یک عصر یا دوره اولین و کلی ترین معنی هوش هیجانی است، روحیه ای که در یک عصر یا دوره وجود دارد و عبارتست از خصوصیات فرهنگی – معنوی یا احساسی که یک دوره را مشخص می کند.

طرز تفکرهای یک دوره متعدد در هم تنیده اند. به نظر مایروسالووی هوش هیجانی یکی از این طرز تفکرهای این عصر می باشد و لذا اولین معنی هوش هیجانی جنبه فرهنگی و سیاسی دارد.

هوش هیجانی به معنی شخصیت بیشتر جنبه مردمی داشته و به یک بسته خصوصیات شخصیتی اشاره می کند که برای موفقیت در زندگی مهم می باشد با بررسی بعضی از نظریه های شخصیت مانند الگوی پنج عاملی مک کری در می یابیم که فاکتورهای هوش هیجانی مانند عامل های تشکیل دهنده شخصیت می باشند.

روان رنجور خویی ( نگران، ناایمن، عصبی)، خوشایندی ( خوش قلب، ساده دل، مورب)، برونگرایی ( پرحرف، لذت جو، با محبت)، وظیفه شناس ( با دقت، قابل اعتماد، منظم) گشادگی ( مبتکر، مستقل، سازنده) در مقایسه بعضی از نظریه های دیگر هوش هیجانی تنها به عنوان یکی از سازه های شخصیت در نظر گرفته می شود. با توجه به وسعت شخصیت و بخش های آن هیجان و انگیزش کل شخصیت را در بر نمی گیرد.

هوش هیجانی به معنی توانایی ذهنی به نظر مایر و سالووی مناسب تر به نظر می رسد. رویکردهای علمی هوش هیجانی را بیشتر با عبارت توانایی ذهنی تعریف می کنند و آن اشاره به یک دسته توانایی هایی دارد که در پردازش اطلاعات هیجانی بکار می رود. (فریدمن، 2003)


 

  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

برترین پکیج پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدبا سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و …

دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – دانلود …

۵ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی. به صفحه دانلود فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید. توضیحات بیشتر دانلود. برچسب‌هاپکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی، خرید پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – ShopProduct

توضیحات کامل : پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 15 جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش گروهی. آماده شده در بیش از 100 صفحه (فونت B lotus). فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc. نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش. دارای رفرنس معتبر و به …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی}را دانلود خواهید کرد پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل …

آموزشی درمانی هوش هیجانی :: خرید پروتکل درمانی

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «آموزشی درمانی هوش هیجانی» ثبت شده است – خرید پروتکل درمانی,خرید پروتکل درمانی,پروتکل زوج درمانی شناختی رفتاری,پروتکل خانواده درمانی مینوچین,تکنیک های زوج درمانی شناختی رفتاری,پروتکل درمانی رایگان,پروتکل های درمانی روانشناسی,پروتکل زوج … پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان.

دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی | mark

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی. سلام، به صفحه دانلود دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی خوش آمدید. مرکز روانشناسی بانو، اولین پایگاه معتبر و پشتیبان ارائه دهنده فایل های روانشناسی می باشد. هم اکنون شما برای دانلوددانلود مستقیم پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش …

آزمون یاب: مرجع تخصصی پرسشنامه و پاورپوینت پکیج آموزش …

پکیج آموزش هوش هیجانی,پروتکل آموزش هوش هیجانی. … پروتکل گروه درمانی هراس اجتماعی (پروتکل درمان شناختی رفتاری هراس اجتماعی) … تعداد جلسات: 12 تعداد صفحات: 4 نوع فایل: WORD پروتكل گروه‌ درمانگري شناختی- رفتاري نمونه‌اي كه براي درمان اختلال اضطراب اجتماعي در اين بخش ارائه خواهد شد، مبتني بر كار هيمبرگ و بكر …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی خود دلگر‌م …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش 2006 وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک… خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)خوش …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش 2006 وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک… خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)خوش …

پکیج (پروتکل) درمانی مدل ماتریس (درمان شیشه) – cyy343

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی… خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) لحظات …

پروتکل مداخله بخشودگی درمانی گروهی – سایت علمی و آموزشی …

۱۳ آبان ۱۳۹۴ – پروتکل مداخله بخشودگی درمانی گروهی در سال 1998 توسط مارک ری برای درمان و مقابله با مشکلات مختلف تهیه شد و دارای شش جلسه درمان گروهی است.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ – برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید پکیج (پروتکل) آموزشی… دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آموزشی …

مباني نظري هوش هيجانی – سایت علمی آموزشی روانشناسی

هوش هيجانی طبق نظر مک گاروي (1997؛ به نقل از نادعلي، 1385) شامل چندين توانايي است. اين تواناييها عبارتند از: توانايي پيگيري و با انگيزه بودن، توانايي کنترل تکانه‌ها، توانايي کنترل هيجان‌ها و توانايي همدلي کردن. هوش هيجانی از نظر ماير و سالوي (1997؛ به نقل از سليمانيان، 1388) عبارت است از توانايي ادراک عواطف، جهت دستيابي …

دانلود مجموعه بی‌نظیر پروتکل‌های روانشناسی (آموزشی و درمانی)- …

۲۶ دی ۱۳۹۶ – دانلود مجموعه بی‌نظیر پروتکل‌های آموزشی و درمانی روانشناسی- شماره یک. ۱- پروتکل آموزش هوش هیجانی ۱. تعداد صفحات: ۱۲ تعداد جلسات آموزشی: ۸ … ۹- پروتکل جلسات مداخله هوش معنوی و ذهن آگاهی : هشت جلسه آموزشی ذهن‌آگاهی و آموزش هوش معنوی: جلسه چهارم و پنجم: جلسه چهارم: هدف‌ها: – آموزش انواع سبک‌های مقابله کارآمد

پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – فروشگاه دانشجو – …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – فندق fandogh.ofmas.ir/product-423398.aspx ذخیره شده پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در ۲۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی روانشناسی. آماده سازی در ۸ جلسه درمانی. پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی …

[PDF]بررسی تاثیر آموزش راهبردهای تنظیم هیجان بر اساس مدل گراس …

۱۰ دی ۱۳۹۳ – اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﻘﺶ و ﺗﺎﺛﯿﺮ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن را ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي در اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر ﻣﻮرد ﺗﺎﯾﯿﺪ. ﻗﺮار .داد ….. ﺑﻮدﻧﺪ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ اﻧﺼﺮاف اﻓﺮاد از ﺷﺮﮐﺖ در ﺟﻠﺴﺎت درﻣﺎﻧﯽ از. ﻣﻼك … اﯾﻦ ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﺗﻮﺳﻂ ﺟﯿﻤﺰ. ﮔﺮاس. اﺑﺪاع ﺷﺪه و ﺑﺮاي آﻣﻮزش ﭼﮕﻮﻧﮕﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ و ﺗﻨﻈﯿﻢ. ﻫﯿﺠﺎﻧﺎت اﻓﺮاد ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار ﻣﯽ ﮔﯿﺮد . ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ آﻣﻮزش. ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﺑﺮاﺳﺎس ﺑﺴﺘﻪ ﻣﺬﮐﻮر در. اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ در ﻗﺎﻟﺐ. 8.

[DOC]راهنمای درمانی برای درمان شناختی

سرآغاز: این پروتکل نتیجه مدل شناختی – رفتاری است که توسط aguilar- Gaxiola, Munoz و Guzmam برای درمان افسردگی گسترش یافته است. ….. توضیح دهید که چطور این درمان آموزش متفاوتی است و مهارت ترکیب ساختن که به دنیا پیامد منطقی بر جلسات هفتگی گذاشته شده و می تواند مؤثر باشد غایب بودن و تأخیر مکرر. 6- با یک شماره …

پروتکل روانشناسی – ایران پژوهش

دانلود انواع پکیج ها و پروتکل های آموزشی و جلسات آموزشی گوناگون در حوزه روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی را از سایت ایران پژوهش می توانید تهیه کنید.

کرانه ی آبی

۲ آذر ۱۳۹۶ – پکیج جامع آموزش گیتار پاپ – جدید و کامل – اورجینال. قیمت: 25,000 تومان. پکیج جامع آموزش گیتار پاپ – اورجینال شامل دو پکیج آموزش سطح مقدماتی تا متوسط + آموزش سطح حرفه ای قابل اجرا در تمام DVD Player های خانگی و کامپیوتر ها نوع دیسک : DVD اورجینال تعداد دیسک : 4 متد آموزشی : چند رسانه ای تعداد پکیج : 2 …

[PDF]اثربخشي بازي درماني گروهی بر عالئم لجبازي-نافرماني كودكان

توسط N Morshed – ‏2015 – ‏مقالات مرتبط
۲۴ آذر ۱۳۹۴ – بازي درماني گروهی. اختالل لجبازي- نافرماني. مقاله پژوهشی. دوره 2، شماره 3، پایيز 94، صفحات 12 تا 18. مجله آموزش و سالمت جامعه. مقدمه. بــا توجــه بــه اهمیــت و جايــگاه …. توجه به نشانه هاي زودرنج بودن، ناراحت كردن عمدي مردم: آموزش نحوه بروز و شناسايي هیجانات اصلي خود و ديگران، با استفاده …. آنهـا علي رغم هـوش كافي،.

[DOC]اطلاعات طرح های مصوب سال 1394 ردیف عنوان طرح 1 بررسی …

10, بررسی پیش بینی کننده های اضطراب انتقال در بیماران بستری در بخش های مراقبت ویژه مراکز آموزشی درمانی شهر رشت 93- 94. 11, بررسی تاثیر آینه درمانی بر … 35, اثر هوش هیجانی بر رفتارهای کاری ضد بهره ور و رفتارهای شهروندی سازمانی در میان کارکنان بیمارستان های دولتی و خصوصی شهر رشت. 36, تعیین ارتباط بین مهارتهای …

دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان | فروشگاه …

۲ تیر ۱۳۹۶ – پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی روانشناسی. آماده سازی در 8 جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش گروهی. آماده شده در بیش از 23 صفحه به صورت جامع (فونت B lotus). دارای شرح جلسات به صورت کامل جهت اجرا. دارای رفرنس …

سایت روانکاو – مرجع تخصصی روان‌شناسی، مشاوره و علوم رفتاری

صفحه اصلی · دانلود · پرسشنامه و آزمون · پکیج آموزشی · پروتکل درمانی · کلیپ صوتی · کلیپ تصویری · کتاب · کتاب الکترونیک · کتاب صوتی · جزوات · خلاصه کتاب · جزوه · پاورپوینت · دانشنامه · DSM-IV-TR · DSM-V · سخنرانی‌های تد TED · TED تد دوبله فارسی · TED تد زیرنویس فارسی · پشتیبانی. خانه …

دانلود رایگان پاورپوینت آموزش طرحواره درمانی – روان بنیان

۵ آبان ۱۳۹۴ – شرح: در این پاورپوینت 102 اسلایدی اصول اساسی طرحواره درمانی به صورت کلی آموزش داده شده است.البته بدون شرکت در کارگاه مفید نخواهد بود. مدرس: دکتر حسن حمیدپور فرمت: ppt سطح دسترسی: اعضای روان بنیان.

برترین فایل پروپوزال تاثیر آموزش هوش هیجانی بر افزایش …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ – محقق گرامی،شما با جستجوی پروپوزال تاثیر آموزش هوش هیجانی بر افزایش آن در کودکان سنین 11 تا 10 وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پروپوزال تاثیر آموزش هوش هیجانی بر افزایش آن در کودکان سنین 11 تا 10)شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می … برترین پکیج پاورپوینت بیش فعالی در کودکان – دانلود فایل.

تدوین و اثربخشی برنامه آموزش خودمدیریتی با تاکید بر مولفه …

توسط سعیدیان – ‏2017
دوره جوانی بعنوان یک دوره پراهمیت در زندگی انسان و زمان تصمیم گیری‌های اساسی است و این تصمیمات عموما تاثیر بزرگی بر تمام زندگی فرد می گذارد. در این پژوهش، هدف تدوین آموزش خودمدیریتی با تاکید بر مولفه های هشیاری و انتخاب و سپس بررسی اثربخشی این برنامه بر افزایش خودمدیریتی جوانان شهر تهران است و فرض بر این است …

آزمون یاب:: مبانی نظری و پیشینه

آزمون یاب. مرجع تخصصی پرسشنامه روانشناسی-مرجع تخصصی پروتکل های درمانی-مرجع تخصصی پروتکل های روانشناسی-پروتکل روانشناسی-پروتکل درمانی-پرسشنامه روانشناسی-پرسشنامه های روانشناسی-پرسشنامه های مدیریت-نمونه انجام شده رورشاخ-نمونه اجرا شده رورشاخ. 09195465768 (SMS) @azmonyab86. منوی سایت. صفحه اصلی …

بسته آموزشی درمان گروهی اختلال وسواس اجباری با … – موسسه …

۸ دی ۱۳۹۳ – این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های استاندارد مطرح شده توسط استکتی ۱۹۹۳، فوآ فرانکلین ۲۰۰۱، کلارک ۲۰۰۴ و دیگر افراد است. 12جلسه اول این پروتکل بصورت هفتگی و دو جلسه آخر بصورت دو هفته یک بار تشکیل می شود . پس ارزیابی کامل و قبل از درمان هر درمانجو به صورت فردی با یکی …

نمونه موفق: اختلال یادگیری (LD) | کلینیک روانشناسی آتیه …

حداقل مسیر درمانی پیش بینی شده برای ما شامل ۶۰ جلسه آموزش ویژه اختلال یادگیری با tDCS، چهل جلسه کاردرمانی و کلاس های روش کار با کودکان دارای اختلال یادگیری در منزل بود. ما متوجه شدیم که بسته به هوش، همکاری و انگیزه نیما و همچنین حمایت ما در منزل، این مسیر ممکن است کوتاهتر یا بلند تر شود. قبل از جلسه اول از نیما یک نقشۀ مغزی …

رزومه دکتر علیرضا عابدین – افق های نوین تحول دکتر …

وظایف: نظارت فعالیتهای روانشناسان و انترن ها شامل تست های روانشناسی و خدمات درمانی، آموزش تعداد کلاس هایی مانند آسیب شناسی، روانشناسی رشد، خانواده و گروه درمانی و …. بررسی تاثیر عوامل شخصیتی و رابطهای در تمایل به خیانت در روابط صمیمی، ۱۳۸۹٫; تاثیر هوش هیجانی و سبک دلبستگی در استفاده مشکلزا از اینترنت، ۱۳۸۹٫ …

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ ﻣﺸﺎوره ﮔﺮوﻫﯽ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ واﻗﻌﯿﺖ درﻣﺎﻧﯽ

توسط محمدی – ‏2014 – ‏مقالات مرتبط
۷ اسفند ۱۳۹۱ – روش. ﻫﺎي آﻣﺎري ﺗﺤﻠﯿﻞ ﮐﻮارﯾﺎﻧﺲ و t. ﻫﻤﺒﺴﺘﻪ ﻣﻮرد ﺗﺠﺰﯾﻪ و ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻗﺮار. ﮔﺮﻓﺖ . ﯾﺎﻓﺘﻪ. ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﺸﺎن داد ﮐﻪ ﻣﺸﺎوره ﮔﺮوﻫﯽ ﻣ. ﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ واﻗﻌﯿﺖ درﻣﺎﻧﯽ. ،. ﺗﻌﺎرض واﻟﺪ. -. ﻧﻮﺟﻮان داﻧﺶ. آﻣﻮزان. (. 000. 0/ …… آﻣﻮزش. ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي. زﻧﺪﮔﯽ. ﺑﺮ. ﻣﯿﺰان. ﺗﻌﺎرض. داﻧﺶ. آﻣﻮزان. (. ﻇﻬﺮاﺑﯽ. اﺻﻞ،. 1385. ،). در. ﭘﮋوﻫﺸﯽ. ﺑﺎ. ﻋﻨﻮان. ﺗﺄﺛﯿﺮ. آﻣﻮزش. ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي. ﻫﻮش. ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ﺑﺮ. ﮐﺎﻫﺶ. ﺗﻌﺎرﺿﺎت. واﻟﺪ. -. ﻓﺮزﻧﺪي.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی و بررسی کامل هدایت میشوید پکیج …

[DOC]عنوان مقاله : اثر بخشیآموزش مهارت های مثبت اندیشی بر انگیزه …

بنابراین هدف این پژوهش تعیین اثربخشی آموزش مهارتهای مثبت اندیشی بر انگیزه پیشرفت و شادکامی معلولین می باشد. …. ارگایل(1382) معتقد است شادی عبارت است از بودن در حالت خوشحالی یا سرور یا دیگر هیجانات مثبت یا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود و عدم وجود جزء سوم،یعنی فقدان افسردگی،اضطراب یا دیگر عواطف منفی.

دانلود پاورپوینت کتاب اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی …

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ – در این بخش پاورپوینت کتاب اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی تالیف دکتر علی اکبر سیف در ۵۶ اسلاید برای دانلود قرار داده شده است. … پکیج آموزش هوش هیجانی (پروتکل آموزش هوش هیجانی) – ۱۱ جلسه ایی … پروتکل درمان فعال سازی رفتاری برای افسردگی (درمان فعال سازی رفتاری فشرده برای افسردگی).

درمان اضطراب با رویکرد درمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد – …

رتبه: ۴٫۶ – ‏۸ رأی۲۹ بهمن ۱۳۹۴ – به اولین کلاس از کلاس های مربوط به راه های بهتر برای درمان اضطراب بر اساس رویکرد درمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد خوش آمدید. بسیاری از شما که امروز به اینجا آمدید و یا در حال مشاهده این ویدئو هستید احتمالاً با اضطراب مشکل داشتید. در کلاس امروز ما به دنبال این هستیم که بفهمیم اضطراب چیست؟ چه علائمی دارد و چه راه های …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 …

برترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – …

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی ببرید. پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی | …

۲۵ اسفند ۱۳۹۶ – خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی on firoozehdl | کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدبه صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی}را …

کارگاه سکس تراپی (آمیزش درمانی) آموزش کاربردی مشکلات …

۷ مهر ۱۳۹۵ – دانلود کارگاه سکس تراپی و آموزشی کاربردی درمان مشکلات جنسی – سکس تراپی (آمیزش درمانی) این مبحث برای روانشناسان و مشاوران و فعالان این عرصه می‌باشد.

روایت‌درمانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

«مرکز دولویچ» (The Dulwich Centre) واقع در شهر ادلاید استرالیا که توسط مایکل وایت و همکارانش تأسیس شد، همچنان بعنوان مرکز اصلی آموزش و تحقیق و توسعهٔ روایت درمانی فعال است. این مرکز در حال حاضر توسط همسر مایکل وایت (شریل وایت) و شاگردش دیوید دنبرو و همچنین با کمک دیگر همکاران، محققان و روانشناسانی که در کشورهای …

مجموعه کامل مهارتهای زندگی – مرکز مشاوره کاج

۱ آبان ۱۳۹۵ – کتاب مهارتهای زندگی از معروف ترین کتاب ها است که مهارت‌های مقابله‌ای مؤثر را به شما می‌آموزد و کمک می‌کند تا کنترل بیشتری بر زندگی خود داشته باشید.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)

لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.یک نسخه از فایل نیز به …

دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – خرید …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و …

مقالات مشاوره و راهنمایی – بازی درمانی

راهنمايي كودك به سمت رفتارهاي جانشيني براي موقعيت هاي مشكل زا( آموزش رفتارهاي متناسب جديد كه بيشتر اجتماعي باشند. تشويق كودك براي تغيير نگرش ها ، احساسات ، رفتارها،الگو هاي ارتباطي ، روش هاي كسب اهميت و… با استفاده از اسباب بازي ها و ايفاي نقش. *پيش اگهي: *نتيجه گيري: *بازي درماني با رويكرد شناختي- رفتاري.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی. ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. پکیج آموزشی درمانی هوش …

بانک اطلاعات طرحهای پژوهشی – مرکز آموزش و پژوهش

بررسی روشهای غیرمتمرکز تصفیه فاضلاب وبهره گیری از پکیج تصفیه فاضلاب بصورت منفرد (استفاده خانوار محدود روستایی) با امکان حذف همزمان کربن، ازت وفسفر …. بررسی اثرآموزش هوش هیجانی درافزایش هوش هیجانی مددکاران بنیادشهیدوامورایثارگران استان گیلان …. اثربخشی معنا درمانی گروهی بر امیدبه زندگی مبتلایان به ایدز.

سلامت و مهر

۱ آذر ۱۳۹۶ – مشاوره خانواده و روانشناسی بالینی – سنجش هوش کودک و نوجوان و بزرگسال – سنجش شخصیت — نرم افزار – فیلم – دانلود – آزمونها و پرسشنامه های روانشناسی – پاورپوینت. … دانلود پکیج پروتکل های تخصصی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد(اکت ACT) · آموزش مهارت‌های ازدواج و فرزند پروری مورد غفلت قرار گرفته است …

دانلود پاورپوینت خانواده درمانی – مادسیج

۲۲ تیر ۱۳۹۳ – این درمان، در واقع نشانگر ارتباطات انسانی و عاطفی است که بدنبال کشف حقایق اساسی زندگی است و علاوه برآن با هدف التیام زخم‌ها و ضعف‌های خانواده صورت می گیرد. این نوع درمان ،آموزش ، پیشگیری برای کمک به خانواده ها ، کل خانواده هارا دربرمی گیرداین بدان معنی است که اگر مشکلی برای کل خانواده یا یکی از اعضاء رخ داده …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) | …

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) on jlvenuorfile.ir | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدمدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود …

Sitemap – مرکز جامع آرن

این مرکز در زمینه درمانهای روانی تکنولوژیک فعالیت میکند و نورفیدبک ، بیوفیدبک و مشاوره از فعالیت های اصلی آن است.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) | …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) on payamdl | هموطنان گرامی سلام.وقت بخیراینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی …

[XLS]علم اطلاعات و دانش شناسی – کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی …

برای مثال پکیج آموزش مهارت های مقابله ای یا مدیریت خشم یا خانواده درمانی گروهی. 8. پیش بینی شرایط استثنایی در طول درمان و دادن آزادی عمل بیشتر به درمانگر، تا در پاره ای مواقع در صورت لزوم بتواند از خلاقیت خود برای هدایت درمان استفاده کند. 9. انجام پژوهش در زمینه ارزیابی اثر بخشی درمان با متادون در کشور. 10. انجام پژوهش در زمینه …

دانلود (پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی) – …

۱۰ مهر ۱۳۹۶ – اینک کاملترین فایل دانلودی پکیج (پروتکل) معنا درمانی گروهی برای دانلود مهیا شده… فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی سخن روز: خوردن ۱ سیب اول صبح ، بیشتر از قهوه باعث دورشدن خواب آلودگی می شوداینک شما با جستجوی (پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) وارد صفحه فروش فایل دانلودی …

آموزش گام به گام مشاوره و رواندرمانی گروهی بر اساس دیدگاه آدلر …

۲۷ خرداد ۱۳۹۱ – آن چه در گروه ، درمان بخش می باشد تهییج و ترغیب اعضاست تا در مسیر موفقیت گام بردارند. در گروه می توان به طور موثر احساس حقارت را به چالش کشید و با آن رو به رو شد. مفاهیم و ارزش های نادرستی که ریشه ی مشکلات هیجانی و اجتماعی هسشتند، در گروه تحت تاثیر قرار می گیرد. مشاوره و رواندرمانی گروهی بر اساس دیدگاه …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – مقاله …

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی ببرید. پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب …

فایل کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – …

۶ اسفند ۱۳۹۶ – پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 15 جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش گروهی. آماده شده در بیش از 100 صفحه (فونت B lotus). فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc. نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش. دارای رفرنس معتبر و به …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی | …

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی on yasminyomol.ir | بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدیدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)) را در ادامه …

science

۱- ارائه به صورت پكيج كامل براي اولين بار در ايران. ۲- فايل pdf پرسشنامه بدون آرم يا لوگو و آماده استفاده. ۳- نمره گذاري كامل پرسشنامه پرسشنامه هوش هيجاني صفت فرم كودكان (TEIQue-CF). ۴- روايي و پايايي ايراني و خارجي با ده‌ها رفرنس معتبر. ۵- پايه‌هاي نظري هوش هيجاني. ۶- پاسخگويي سريع به سوالات. سايت خريد پرسشنامه و پروتكل …

سیدرضا مظلوم – سامانه پژوهان – دانشگاه علوم پزشکی مشهد

98, 940060, بررسی ارتباط هوش معنوی با خودکارآمدی و عملکرد بالینی ماماهای شاغل در مراکز بهداشتی – درمانی و زایشگاه های بیمارستان های آموزشی شهر مشهد در سال 1394 … 102, 940030, تأثیر پروتکل آموزشی ضد اضطراب مبتنی بر مدل خود مراقبتی اورم بر اضطراب مادران باردار و شاخص های دلبستگی مادر و نوزاد, همکار, پایان یافته, خير.

تاثير آموزش شادکامي به شيوه شناختي-رفتاري فوردايس بر …

توسط يوسفي لويه مجيد
در اين پژوهش، به منظور بررسي اثر بخشي آموزش شادکامي بر سلامت عمومي و هوش هيجاني دانشجويان با استفاده از روش نمونه گيري تصادفي چند مرحله اي تعداد 500 دانشجو به پرسشنامه سلامت عمومي گلدبرگ (1979) پاسخ دادند سپس، هفتاد نفر از دانشجوياني که از سلامت روان پايين برخوردار بودند به شيوه تصادفي انتخاب و به دو گروه 35 …

پکیج آموزش هوش هیجانی پروتکل آموزش هوش هیجانی 8 جلسه ایی

پکیج آموزش هوش هیجانی (پروتکل آموزش هوش هیجانی) – 8 جلسه ایی. پروتکل آموزش هوش هیجانی هوش پروتکل هوش هیجانی هوش پکیج آموزش هوش هیجانی هوش پکیج آموزشی هوش هیجانی هوش پکیج هوش هیجانی هوش پروتکل آموزشی درمانی هوش هیجانی. تعداد جلسات: 8تعداد صفحات: 17نوع فایل: WORD جلسه اولتشکیل گروه- معارفه اعضا – طرح و …

فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی و بررسی کامل هدایت میشوید پکیج آموزشی درمانی …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت آنلاین و دانلود بصورت آنی خواهد بود.

دریافت فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – پرداخت و دانلود آنی. امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید. پکیج …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های …

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ – عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج (پروتکل) گروه… دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی -کامل و جامع کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدبه صفحه دانلود …

[PDF]اثر بخشی آموزش مؤلفه های نوین هوش هیجانی بر بهزیستی ذهنی …

ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﻣﺆﻟﻔﻪ ﻫﺎي ﻧﻮﯾﻦ ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﺮ. ﻣﯿـﺰان ﻣﺆﻟﻔـﻪ ﻫـﺎي. ﺑﻬﺰﯾﺴـ. ﺘﯽ ذﻫﻨـﯽ. در. ﭘﺲ. آزﻣﻮن ﮔﺮوه ﻣﺪاﺧﻠﻪ. ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻣﻌﻨﺎداري. داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. (. 01. 0/. < p). ﻣﯿﺰان اﯾﻦ ﺗـﺄﺛﯿﺮ در ﻣﻮﻟﻔـﻪ ﻫـﺎي. ﻧـﻮروز، اﺳـﺘﺮس و. اﻓﺴﺮدﮔﯽ، ﺳﺮزﻧﺪﮔﯽ. و اراده، ﺑﻪ ﺗﺮﺗﯿﺐ. (. 455. ،0/. 441. ،0/. 676. ،0/. 638. 0/. ) ، ﺑﻮده اﺳﺖ . ﻧﺘﯿﺠﻪ ﮔﯿﺮي. : از آﻧﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ آﻣﻮزش ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ در ﺑﻬﺒﻮد. ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ذﻫﻨﯽ. ﺳﻬ. ﻢ ﻣﻌﻨﺎ داري داﺷﺖ، ﻣﯽ ﺗـﻮان از. آن ﺟﻬﺖ ارﺗﻘﺎء و ... پکیج آموزش هوش هیجانی | دانلود تحقیق ، مقاله و پاورپوینت ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - توضیحات: معرفی جلسه: برای شرکت‌کنندگان توضیح دهید که در جلسۀ امروز با مهارت‌های هوش هیجانی و نقش آن در افزایش رضایت از زندگی آشنا می‌شویم و سپس با مشارکت هم قواعدی را وضع می‌کنیم تا همۀ افراد در این کارگاه احساس امنیت و راحتی کنند و بتوانند در آن مشارکت فعالی داشته باشند. جلسه را با استفاده از نکات ... کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید. کاربران گرامی توجه فرمایید که خرید از فروشگاه فایل مارکت بصورت ... پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ادامه مطلب. نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018-02-13 21:45 ... آموزش ساكسيفون - اورجينال - حسام رایانه - ساخت وبلاگ ۵ روز پیش - آموزش ساکسیفون شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم در این بخش محصول آموزش ساکسیفون ارائه شده است جهت سفارش آموزش ساکسیفون بعد از مطالعه کامل توضیحات این ... برترین پکیج بررسی آموزش های فراشناختی بر هوش هیجانی – ... ۱ اسفند ۱۳۹۶ - خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((پکیج... کاملترین فایل پاورپوینت تأثیر آموزش مهارت های ... مبانی نظری ذهن آگاهی رشته علوم انسانی docx - سنتر سل آگاهی، نوید تازه‌ای در تبیین رویکرد درمان شناختی رفتاری است. آموزش ذهن آگاهی مستلزم یادگیری فراشناختی و راهبردهای رفتاری جدید برای متمرکز شدن روی توجه، جلوگیری از نشخوارهای فکری و گرایش به پاسخ‌های نگران‌کننده است؛ و همچنین باعث گسترش افکار جدید و کاهش هیجانات ناخوشایند می‌شود (کری جی، 2003). 2-7 پیشینه پژوهش. دانلود (پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) دانلود (پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی). امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. پکیج آموزش هوش هیجانی (پروتکل آموزش هوش هیجانی) - دانلود ... ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - پکیج آموزش هوش هیجانی (پروتکل آموزش هوش هیجانی) – ۱۱ جلسه ایی از دسته بندی علوم انسانی ارائه شده از سایت دانلود تحقیق و پاورپوینت و مشخص شده با برچسبهای پروتکل آموزش هوش هیجانی,پروتکل هوش هیجانی,پکیج آموزش هوش هیجانی,پکیج آموزشی هوش هیجانی,پکیج هوش هیجانی,پروتکل آموزشی درمانی هوش هیجانی ... پروتکل و پکیج آموزش هوش هیجانی -دانلود کاملترین پروتکل و پکیج آموزش هوش هیجانی پروتکل و پکیج آموزش هوش هیجانیپروتکل و پکیج آموزش هوش هیجانی دارای 17 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشدمشخصات ... پروتکل درمان شناختی رفتاری براساس هیجانی الگوی هافمن »تعداد جلسات آموزشی: 9 جلسهتعداد صفحه : 1 صفحهنوع فایل: wordعناوین دو جلسه: ایجاد رابطه درمانی، ایجاد ... دریافت فایل پکیج جامع آموزش های قبل از كنكور – پرداخت و ... ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - کاملترین فایل پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود ... دریافت فایل پروپوزال اثربخشی آموزش مؤلفه های هوش هیجانی بر اضطراب و سازگاری اجتماعی دانش آموزان دارای اختلال یادگیری – پرداخت و دانلود آنی دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیدنام ... دانلود فایل پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی – لین فایل ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی در 69 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 10 جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش گروهی. آماده شده در بیش از 69 صفحه (فونت B lotus). فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc. نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش. دارای رفرنس معتبر و به شیوه ... دانلود فایل پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – ... ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - گزارش تخلف برای پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) ... توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح کامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. .... 4ـ استدلال هیجانی: یعنی برخی اوقات فکر می کنید چیزی صحیح است چرا که اینگونه احساس می کنید، یعنی آنقدر جدی به آن اعتقاد دارید که مدارک و شواهد مقابل این ... مجموعه ای متنوع و جدید از طرح های معرق - اورجینال - آموزش ... مجموعه ای متنوع و جدید از طرح های معرق شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم در این بخش محصول مجموعه ای متنوع و جدید از طرح های معرق ارائه شده است جهت سفارش مجموعه ای متنوع ... ftopli پکیج آموزش هوش هیجانی مشخصات « پکیج آموزش هوش هیجانی » تعداد صفحات : 17 صفحه تعداد جلسات آموزشی : 8 جلسه فرمت فایل : WORD وقابل ویرایش توضیحات: معرفی ..... پروتکل معنا درمانی فرانکل مشخصات « پروتکل معنا درمانی فرانکل » تعداد صفحات : 14 صفحه تعداد جلسات آموزشی : 12 جلسه فرمت فایل : WORD وقابل ویرایش ... فایل کاربردی پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی 100 صفحه - ... ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - قبل از اینکه به صفحه دانلود بروید پیشنهاد می کنیم قسمتی از متن و توضیحات پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی را در زیر مطالعه نمایید. پکیج ... در جلسه سوم تکنیک های شناختی مثل آزمون اعتبار طرحواره، تعریف جدید از شواهد تأیید کننده طرحواره موجود و ارزیابی مزایا و معایب سبک های مقابله ای آموزش داده می شود. ………. دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – خرید ... ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی- شده اید. توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این... فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی ... ادینهو پیپر | دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی ... ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید پکیج آموزشی... خرید فایل( پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی) ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) ... فیلم: آموزش کامل اوریگامی مقدماتی 02128423118 ... ▶ 2:38 ۲ روز پیش برای اطلاع بیشتر با شماره3118 2842-021 تماس حاصل کرده و یا به وب سایت www.118File.Com مراجعه نمائید. آموزش اوریگامی مقدماتی به صورت مرحله به ... دانلود پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش ... ۷ آبان ۱۳۹۶ - شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب… دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی - خرید آنلاین و دریافت. ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایمبا سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج ... دانلود پکیج جدید پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های ... ۵ دی ۱۳۹۶ - توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد ( توجه : جلسات فقط به همین شکل که در اینجا توضیح داده شده در پکیج هست و نه بیشتر ) . ..... ۲۵ مهر ۱۳۹۶ – اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش ... دانلود خلاصه پروتکل درمان شناختی رفتاری براساس الگوی هافمن دانلود خلاصه پروتکل درمان شناختی رفتاری براساس الگوی هافمن: مشخصات « پروتکل درمان شناختی رفتاری براساس الگوی هافمن » تعداد جلسات آموزشی: 9 جلسه تعداد صفحه (B lotus 14): 1 صفحه نوع فایل: word کد Ptk33 عناوین دو جلسه: ایجاد راب. نسیم پگاه نقاشی یا نگارگری به اثری که رنگ بر روی سطحی مانند کاغذ بوم یا دیوار به جا می‌گذارد، می‌گویند. نگارگری نسبت به زبان نوشتاری دارای پیشینه بسیار قدیمی تری است. نقاشیهای یافت شده در غارها نشان می‌دهد که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات وشکارشان به نوعی خود را آماده نبرد با آنها می‌کردند. نقاشی عمل بکار بردن رنگ دانه محلول ... بابک فایل » ofmas پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی بخشش (ورثینگتون ۲۰۰۱). پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی بخشش (ورثینگتون 2001) دسته: پکیج های درمانی روانشناسی بازدید: 1 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 23 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 15 پکیج (پروتکل) درمانی بخشش (ورثینگتون 2001) در 15 صفحه ورد قابل... ۳:۵۶ تاریخ نگارش ۱۳۹۶/۰۱/ ... مقالات مفید! | برترین پکیج پاورپوینت بررسی جامع مخمرها – ... ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی -کامل و جامع شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی ... پکیج پروتکل درمان شناختی رفتاری CBT | فایل شهر - ... پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT)دانلود فایل پروتکل درمان شناختی-رفتاری (CBT)در قالب doc شامل 77 صفحه قابل ویرایش و آماده چاپویژگی های این فایل:آماده سازی در ۹ جلسه درمانیطراحی شده به صورت آموزش گروهیدارای رفرنس معتبر و به شیوه APAتوجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح کامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می ... ای آرتیکل | دریافت فایل منطقه گرایی در سیاست خارجی ایران ... ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - دانلود (پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیممحقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)شما را در رسیدن به... دانلود پاورپوینت آشنایی با ساختار شبكه های ... دانلود فایل کامل پروپوزال ویژگی های جمعیت شناختی و برخی ... ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۵ ساعت پیش – خرید فایل( پروپوزال ویژگی های جمعیت شناختی و برخی عوامل خانوادگی مرتبط در افراد اقدام کننده به خودکشی) · خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی · دانلود فایل کامل ترجمه مقاله حسابداری مدیریت و شیوه های کنترل کننده در یک محیط تولیدی ناب · دانلود فایل ( پاورپوینت بررسی ... فیلم: اموزش پایتون بخش سیزدهم break and continue / ویدیو ... ▶ 11:41 ۵ روز پیش اموزش پایتون بخش سیزدهم break and continue - فیلم: فیزیک کنکور موسسه حرف آخردما و گرما استاد کامیار / ... ۴ روز پیش - فیزیک کنکور دما و گرما استاد کامیار موسسه حرف آخر برترین تولید کننده پکیج های آموزشی کنکور و دبیرستان در کشور.آموزش دروس با روش اعجاب انگیز الگوسازی و نقشه راه و انیمیشن با مدیریت استاد منتظری .خرید دی وی دی های حرف آخر و سفارش پکیج های موسسه حرف آخر با تخفیف ویژه از طریق تماس با شماره های ... فیلم: بررسی دخالتهای دادگاه در امر داوری / ویدیو کلیپ | ... ۴ روز پیش - لینک دانلود: http://ampf.ir/fi/52938   آیدی تلگرام: @ampf_ir   مداخله دادگاه در تشکیل دیوان داوری، بررسی دخالتهای دادگاه در امر داوری، مداخله پس از صدور رأی داور، مداخله در جریان داوری، دانلود مقاله رشته حقوق، موارد مداخله دادگاه در امر داوری، بررسی دخالتهای دادگاه در امر داوری،    با فرمت: doc - فیلم: عربی - عربی کنکور / ویدیو کلیپ | پرشین ناز ۴ روز پیش - آفبا تی وی ایاد فیلی 96/05/11 28422090-021 afbatv.ir برای خرید DVD های آفبا با شماره ۲۸۴۲۲۰۹۰-۰۲۱(۲۰ بگیرید ۹۰ درصد بزنید) تماس حاصل نمایید همچنین برای خرید محصولات و مشاهده لیست قیمت به سایت WWW.AFBATV.IR و یا WWW.AFBANET.COM مراجعه نمایید dvdv دی وی دی جزوه درس dvd دی وی دی جزوه درس ... آموزش سطح پیشرفته کیبورد و ارگ - اورجینال :: وب نیلو آموزش سطح پیشرفته کیبورد و ارگ - اورجینال قیمت: 24000 تومان آموزش سطح پیشرفته کیبورد و ارگ شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این ... کاملترین فایل ترجمه مقاله مفاهیم درآمد و ارزیابی دارائی ها :زمینه تئوریکی برای حسابداری قیمت بازار و اساس · دانلود پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *