دانلود فایل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی در 28 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 380
فرمت فایل doc
حجم فایل 27 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 28

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی در 28 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc


· توضیحات ابتدایی :

آماده سازی در 8 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 28 صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

پشتیبانی 09191809834 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

مداخله آزمایشی: گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی، در 8 جلسه هفته ای به مدت 2 ساعت، به شرح زیر به اجرا در میاید.

جلسه اول:

اهداف:

1- آشنایی با فرآیند گروه درمانی

2- آشنایی با قواعد و هنجارها

3- ایجاد زمینه برای همبستگی گروه و ارتباط اعضا

4- اصل رازداری و محرمانه بودن


شیوه ­ها:

1- تبیین شکل­ گیری مشکلات بر اساس رویکرد تحلیل وجودی

2- تبیین گروه درمانی تحلیل وجودی

3- معرفی قواعد و هنجارهای گروه

4- معارفه اعضا

5- بررسی نگرانی­ ها و نظرات اعضا نسبت به مسایل مطرح شده

جلسه دوم:

اهداف:

1- ایجاد ارتباط و همبستگی گروهی

2- افزایش خودآگاهی

3- حضور در زمان حال

4- افزایش مشارکت اعضای گروه


شیوه­ ها:

1- ترغیب اعضا به بیان احساسات و افکار

2- آموزش اعضا در مورد همدلی و بازخورد دادن

3- تمرکز بر اینجا و اکنون

شرح::::::

خودآگاهی::

هر کسی که به بهبود خود، پیشرفت شخصی یا هدف بالای رشد معنوی متعهد است، باید فعالانه در جستجوی شناخت خود باشد. زیرا فقط زمانی که فرد بفهمد چه ایرادی دارد، می تواند تلاش های خود را روی بهبود بخشیدن آن متمرکز کند.

تعریف خودآگاهی:

1. خودآگاهی توانایی است که فرد برای تامل کردن در خود دارد

2. عبارت است از رسیدن به فهم و بینش در مورد نقاط قوت، ویژگی ها، ضعف ها، عیوب، نظرات، افکار، عقاید، آرمان ها، پاسخ ها، واکنش ها، نگرش، احساسات و انگیزه های فرد.

3. بنابراین، درون نگری نیز عبارت است از ارزیابی اینکه چطور دیگران فرد را می بینند

4. چگونه دیگران با رفتار، پاسخ ها و عملِ فرد، تحت تاثیر قرار می گیرند.

چگونه خودآگاهی را افزایش دهیم – با بررسی کردن خود

برای اینکه شخصیت خود را بفهمیم، باید ویژگی ذهن خود را بفهمیم. ذهن از دو بخش تشکیل شده است – ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه. ذهن ناخوداگاه وسیع است و تاثیراتی که در آن عمیقا ریشه دوانده اند را نمی توان براحتی کشف و تجزیه و تحلیل کرد. با این وجود، گاهی اوقات در طول روز ذهن فرد فوران می کند و به برخی حوادث و شرایط به طرز ناخوشایندی واکنش نشان می دهد. در نتیجه، فرد تا حدی احساس ناآرامی می کند و احساستی مانند عدم امنیت، ترس یا عصبانیت به او دست می دهد. اکثر ما در زندگی روزانه ی خود، به زحمت جلو می رویم به طوری که یک لحظه هم مکث نمی کنیم و نمی اندیشیم که چرا اصلا در درجه ی اول چنین احساستی را تجربه می کنیم. در حقیقت، از طریق چنین شرایطی در زندگی روزانه­ی فرد، ذهنِ فرد با واکنش نشان دادن به شرایط و اتفاقات، به طور ناخوشایندی پنجره ای را باز می کند و به فرد تصویری از ویژگی هایش را می دهد. اگر فرد نسبت به نظرگاه خود هوشیار و آگاه باشد، می تواند گذرگاهی را که ذهن فرد باز می کند، دنبال کند. در نتیجه، از طریق این فرایند کم کم فرد نسبت به اینکه چگونه ذهنش کار می کند و چگونه به محرک های مختلف واکنش نشان می دهد، خودآگاهی بیشتری به دست می آورد. به این موضوع فراشناخت گفته می شود؛ که به معنی آگاهی داشتن و فهمیدن فرآیندهای فکری خود فرد است. این نوعِ خاص از خود، به پیشرفت به آگاه شدن فرد از بدن خود و حالت روانی شامل افکار، اعمال، نظرات، احساسات و ارتباطات با دیگران، شباهت دارد. بنابراین این موضوع، اولین مرحله در غلبه بر احساسات و واکنش های منفی است.


جلسه سوم:

اهداف:

1- تعمیق بخشیدن به خودآگاهی

2- افزایش جرات ابراز وجود و باز بودن

3- افزایش تحمل اعضا نسبت به یکدیگر

شیوه­ ها:

1- افزایش آگاهی با تمرکز بر سه نوع شیوه بودن، تحلیل وجودی باز بودن و ابراز وجود

2- تشویق اعضا به بیان احساسات و افکار شخصی

3- ترغیب اعضا به بیان واکنش­ها در برابر باز بودن سایرین

شرح::::::

تعریف ابراز وجود و جرات ورزی::

رفتار جرات‌مندانه یك رفتار بین فردی است كه شامل ابراز صادقانه و نسبتاً رك افكار و احساسات می‌باشد، به نحوی كه از نظر اجتماعی مناسب بوده و احساسات و آسایش دیگران نیز در آن مد نظرباشد به طور كلی جرات‌مندی را می‌توان توانایی ابراز صادقانه نظرات، احساسات و نگرش‌ها بدون احساس اضطراب دانست. جرات‌مندی همچنین شامل دفاع فرد از حقوق خود می‌باشد، به شكلی كه حقوق دیگران پایمال نشود.

پرخاشگرانه: در این نوع ارتباط فرد با تهدید كردن و تضییع حق دیگران توهین آمیز برخورد می كند.

منفعلانه: دراین نوع ارتباط فرد با عذر خواهی افراطی و كوچك انگاری خود تمامی افكار، احساسها و حقوق شخصی خود را به نفع طرف مقابل نادیده می گیرد.

جرات مندانه: ارتباط جرات مندانه گونه‌ای از ارتباط است كه در آن هر احساسی بجز اضطراب به ‌راحتی ابراز شده و نتیجه آن حرکت به سوی اهداف و مقاصد شخصی بدون ضایع كردن حق دیگران است.

پیشینه و معرفی درمان وجودی

درمان وجودی و یا روان‌درمانی اگزیستانسیال :(Existential psychotherapy) نوعی روش فلسفی بر درمان است که بر این باور عمل می‌کند که کشمکش درونی در درون یک فرد ناشی از مواجه اشخاص با مفروضات مسلمی از هستی است. این مفروضات، همان‌گونه که توسط اروین یالوم اشاره شده، عبارت‌اند از: غیرقابل اجتناب بودن مرگ، آزادی و مسئولیت همراه با آن، انزوای وجودی (که اشاره به پدیدارشناسی دارد)، و در نهایت بی‌معنایی (در مفهوم اگزیستانسیالیسم این چهار مفروض، که همچنین به عنوان دلواپسی‌های غائی نیز به آن‌ها اشاره شده، بدنهٔ «درمان وجودی» را تشکیل داده و چارچوبی را در فهم مشکل مراجع برای درمانگر و در راستای بسط یک رویه درمانی ایجاد می‌کنند. در مکتب بریتانیایی درمان وجودی، این چهار مسلمات به عنوان تنش‌ها و تناقضات قابل پیش‌بینی از چهار بعد وجود انسان، در عرصه‌های فیزیکی، اجتماعی، شخصی و معنوی در نظر گرفته شده است.

در درمان وجودی که با نام‌های روان شناسی (روان‌درمانی) اگزیستانسیال و یا هستی‌گرایانه نیز شناخته می‌شود، رویکردی پویا است و بر دلواپسی‌هایی تمرکز می‌کند که در هستی انسان ریشه دارند. روان‌پویه‌شناسی هر فرد شامل نیروها، انگیزه ها و ترس هاناخودآگاه و خودآگاهی است که در درونش به کنش مشغول‌اند. روان‌درمانی‌های پویه‌نگر، درمان‌هایی بر اساس مدلی پویای از کارکرد روانی هستند. اکتشاف عمیق از چشم‌انداز درمانگر اگزیستانسیال، روبیدن و کنار زدن دلواپسی‌های روزمره و تفکر عمیق فرد دربارهٔ موقعیت است.

تاریخچه
اصطلاح معاصر وجودگرایی اغلب با فیلسوفان فرانسوی نظیرو گابریل مارسل ارتباط دارد که این فلسفه را در دهه ۱۹۴۰ایجاد کردند. همچنین درمانگران وجودی از فعالیت فیلسوفانی چون مارتین هایدگر، ادموند هوسرل، امانوئل لویناس و مارتین بوبر تأثیر پذیرفته‌اند. فیلسوفان اصلی روان درمانی وجودی دو فیلسوف نابغه قرن نوزدهم یعنی سورن کی یرکگارد و فردریچ نیچه هستند که به انسانیت زدایی مکانیکی افراد در دنیای پیشرفته واکنش نشان دادند و تأثیرات آنها را می‌توان در بین روانشناسان معروف سراسر دوره‌ها مشاهده کرد. روانپزشک سوئیسی لودویگ بینزوانگر (۱۹۶۶ ـ ۱۸۸۱ (اولین پزشکی بود که روان درمانی را با وجود گرایی ترکیب نمود. این کار قسمتی از جهت گیری روان درمانی وجودی گسترده‌تری بود که در اروپای مرکزی در پاسخ به نارضایتی از چارچوب‌های نظری روانپزشکی و روان تحلیلگری به وجود آمد. در سال ۱۹۸۸، انجمن تحلیل وجودی در بریتانیا دایر گردید که مجله تحلیل وجودی را منتشر کرد. روان درمانی وجودی در سال……..

………………….

………………………..

…………………………………….


  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – دانلود …

mihanof.ofmas.ir/product-94802-Package-(protocol)-analyzing-the-existence-of-gro….

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی در ۲۸ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۸ جلسه درمانی. طراحی شده به صورت …

دانلود مقاله – پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی

moradl.cloudsite.ir/پکیج-پروتکل-گروه-درمانی-به-شیوه-تحلیل/

ذخیره شده

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – 2016-04 …

shabnamkv.blogroom.ir/post/2582

ذخیره شده

۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – – شبنم کویر.

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – 1 – …

shkuhzemstan.noblog.ir/post/673
۲۲ فروردین ۱۳۹۵ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

5b83hn.mabnafci.ir/

ذخیره شده

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی.

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی | آفمَس اِتکو

ofmas.eteco.ir/پکیج-پروتکل-گروه-درمانی-به-شیوه-تحلیل/

ذخیره شده

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ – فایل دانلودی با عنوان ((پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – تمثیل …

tamsilkhial.nedablog.ir/post/1681
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی درجه کیفی و …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

www.newfilestant.ir/paper6779.html

ذخیره شده

۲۲ مهر ۱۳۹۵ – سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی

shekufesibc.lineblog.ir/post/1752

ذخیره شده

شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – صفحه …

golbargtandis.8n8.ir/post/2406

ذخیره شده

سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. محقق گرامی،شما با جستجوی پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پکیج (پروتکل) …

دانلود پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی

thesis_project.rozblog.com/…/دانلود-پکیج-(پروتکل)-گروه-درمانی-به-شیوه-تحلیل-وج…
پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی دسته: پکیج های درمانی روانشناسی بازدید: 1 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 27 کیلوبایت …,دانلود پکیج …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – وندا رایانه

vandaryne.aslblog.ir/post/132
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ – با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان نام محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – فایل های …

2621395.parsiblog.com/Posts/114/
پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – فایل های تاریخ روز – … یکشنبه 95/2/26 ساعت 9:50 عصر | نوشته ‌شده به دست اشکان حبیبی | ( نظرات بدون ) …

دانلود پروتکل کامل خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری | …

mark.banooart.ir/f423488dlp

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – همچنین بخوانید : پکیج خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری,پروتکل خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری,دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – فروشگاه …

fationshop.hamrahblog.com/post/1143
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ – سلام.به وبسایت ما خوش آمدید. اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج …

” رفتار درمانی شناختی” (CBT) – Royal College of Psychiatrists

www.rcpsych.ac.uk › Health Advice › Translations

ذخیره شده

مشابه

بهداشت روان به زبان فارسی Mental health information in Perisan from the Royal … در اینجا پیدا نکردید، منابع کسب اطلاعات بیشتری در آخر این جزوه وجود دارد. … “رفتار درمانی شناختی”به شما کمک می کند تا به گونه دیگری اندیشیده ودرنتیجه این طرز …

پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری

filenabe.rzb.h5h.ir/post676756.html

ذخیره شده

لینک کانال عجایب جهان جهت ورود و جوبن شدن کلیک کنین. پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری در 64 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …

پکیج های درمانی روانشناسی – فایلکده

paperdl.skyf.ir/category/پکیج-های-درمانی-روانشناسی/

ذخیره شده

روان درمانی گروهی شناختی-رفتاری که در این پژوهش از آن استفاده می شود مشتمل بر 9 …. پکیج (پروتکل) شناخت درمانی گروهی به روش مایکل فری در 22 صفحه ورد قابل … درمانی نوعی پدیدار شناسی است که در آن انواع تجربهها توصیف و تحلیل میشوند. …. دلایل دیگری نیز برای اعتقاد به اثر بخشی این رویکرد وجود داشت ( کبات زین 2004).

[PDF]ﭘــﺮﻭﺗـﻜــﻞ ﻣـﺸﺎﻭﺭﻩ ﻱ ﮔـﺮﻭﻫـﯽ ﺁﺩﻟــــــــــﺮﯼ

www.ensani.ir/storage/Files/20120329154434-5073-78.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﯽ ﻭ ﻳﺎﺯﺩﻩ ﺟﻠﺴﻪ ﯼ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ. ﺑﻪ ﻋﻠﺖ … ﭘــﺮﻭﺗـﻜــﻞ. ﻣـﺸﺎﻭﺭﻩ ﻱ ﮔـﺮﻭﻫـﯽ. ﺁﺩﻟــــــــــﺮﯼ. ۵۵. ﺩﻭﺭﻩ ﺷــﺸــﻢ. ﺷـﻤـــﺎﺭﻩ ﯼ١. ﭘـــﺎﻳـﻴــﺰ٨٩. ﺭﺍﻫـﻨﻤــــﺎﻳﯽ ﻭ … ﺗﺤﻠﻴﻞ. ۴. (ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﯼ ﺫﻫﻨﯽ) ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺑﺤﺚ ﻭ. ﮔﻔﺖ ﻭ ﮔﻮ ﺑﺎ ﺍﻋﻀﺎ: ﺁﻳﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺷﻴﻮﻩ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ. ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺍﺭﻳﺪ؟ ﺁﻥ ﺷــﻴﻮﻩ ﮐﺪﺍﻡ … ﺑﻬﺘﺮﻳــﻦ ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﺩﺭ ﺧﺎﻧــﻮﺍﺩﻩ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ.

[PDF]بررسی اثر بخشی آموزش تحلیل رفتار متقابل بر هوش معنوی …

jech.umsha.ac.ir/article-1-143-fa.pdf

ذخیره شده

توسط اردشیری لردجانی – ‏2015 – ‏مقالات مرتبط
هـدف از پژوهـش حاضـر تعییـن اثربخشـی آمـوزش گروهـی بـه روش تحلیـل رفتـار متقابـل بـر افزایـش هـوش. معنـوی زوجیـن شـهر …. تحلیــل ارتبــاط محــاوره ای یــك نظــام روان درمانــی اســت …. تاثیـر آمـوزش تحلیـل روابـط متقابـل بـر متغیرهـای تفکـر وجـودی.

همه دانشکده ها – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – دانشگاه آزاد …

thesis.iauctb.ac.ir/fa/thesis

مشابه

10, افزایش طول عمر شبکه‌های حسگر بی‌سیم به ‌وسیله‌ی پروتکل مسیریابی کارآمد …. 51, تحلیل محتوای میزان و نحوه پوشش اخبار مربوط به تحریم های هسته ای ایران در ….. 245, بررسی علل به وجود آمدن هیجانات منفی در جوانان و کنترل آن در جهت مثبت و طراحی ….. 340, جایگاه اراده زوجین در نظام حقوقی خانواده, محمدتقی بنی نجاتی, دانشکده حقوق …

روایت‌درمانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/روایت‌درمانی

ذخیره شده

مشابه

طی سالهای اخیر این رویکرد روان درمانی به گسترهٔ وسیع تری از مشکلات پرداخت و تحقیقات … از ماهیت وجودی آنها می دانستند، مشکلات افراد را از خود آنها جدا کند و به این تکنیک … طی فرایند «بیرونی سازی» مشکل ، کار بررسی و تحلیل تاثیرات احتمالی …

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ آﻣﻮزش ﻣﻌﻨﺎ درﻣﺎﻧﻲ ﮔﺮوﻫﻲ ﺑﺮاﻣﻴﺪ ﺑﻪ زﻧﺪﮔﻲ ﺳﻼﻣ – Sid

www.sid.ir/fa/VEWSSID/J_pdf/33413884202.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﻲ اﺛﺮ ﺑﺨﺸﻲ ﻣﻌﻨﺎ درﻣﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﺷﻴﻮه ﮔﺮوﻫﻲ ﺑﺮ اﻓﺰاﻳﺶ اﻣﻴـﺪ ﺑـﻪ … از روش ﺗﺤﻠﻴﻞ وارﻳﺎﻧﺲ. (. ﻣﺎﻧﻜﻮا. ) اﺳﺘﻔﺎده ﺷﺪ …. وﺟـﻮد. ﻛﻮدك ﻣﻌﻠﻮل ﺿﺎﻳﻌﺎت و ا. ﺛﺮات ﺟﺒﺮان ﻧﺎﭘﺬﻳﺮي ﺑﺮ ﺑﻬﺪاﺷﺖ رواﻧﻲ ﺧﺎﻧﻮاده وارد ﻣﻲ ﻛﻨﺪ،.

ستاد ويژه توسعه فناوري نانو | گزارش آنلاین

nano.ir/index.php?ctrl=online_report&actn=list&section_id=8

مشابه

باید سرمایه‌گذاری خطرپذیر را به جریان بیندازیم و به این شیوه فناوری‌های نوین را …. باید مدل ایرانی برای ارتباط بین فناور و صندوق‌های سرمایه‌گذاری به وجود بیاید …… سرطانی و مهاجم، از بین برنده مقاومت سلول‌های سرطانی به داروهای شیمی درمانی بوده و در …… هم‌اکنون نتایج بازی کسب و کار گروه دوم در سالن مطهری در حال تحلیل و بررسی است.

پکیج(پروتکل) کنترل خشم | سِرمِت

cermet.ir/a61944/

ذخیره شده

مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی کنترل خشم در 58 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح جلسات برای … مطالعات فرا تحلیلی نتیجه گیری می كنند كه اثرات متوسط كاهش خشم برای مداخلات CBT با اندازه اثر میانگین در دامنه ای از 0.7 یا 1.2 وجود دارد .

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی : فلاور

flowerstan.mizbanblog.com/post/2158
برای مشاهده توضیحات کامل { پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی } روی دکمه “توضیحات بیشتر” کلیک کنید. پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه …

Aslinejhad

journals.kums.ac.ir/ojs/index.php/jkums/rt/printerFriendly/1146/2408

ذخیره شده

مشابه

داده‌ها با آزمون‌هاي تحليل واريانس يك‌طرفه، t و خي دو تحليل شد. … كليدواژه‌ها: گروه درماني، متادون، لغزش، ماندگاري، وابستگي به مواد افيوني … يك شيوه از مداخلات روان‌شناختي مورد استفاده در درمان وابستگی به مواد، رويكرد رفتاري است كه …. 1384) و پروتکل درماني براي گروه درمان MMT + گروه درماني شناختي- رفتاري بر پايه راهنماي عملي درمان …

پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی – …

www.irantahgig.ir/?p=53459

ذخیره شده

مشابه

۲۸ مهر ۱۳۹۴ – پروتکل مداخله گروه درمانی هراس اجتماعی یا اضطراب اجتماعی مبتنی بر رویکرد پذیرش و … این اختلال بسیار شایع است و درمان‌های بسیاری برای کاهش آن وجود دارد. مطرح‌ترین درمان برای این اختلال درمان شناختی رفتاری (CBT) است اما به علت … پذیرش و تعهد ACT برای درد مزمن · پکیج مداخله کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی …

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – صفحه …

makhrutcloud.makeblog.ir/post/3823
۲۲ فروردین ۱۳۹۵ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به …

میگنا – پروتكل گروه درمانگري شناختي –رفتاري اختلال وسواس

www.migna.ir/vdccm1qi.2bq418laa2.html

ذخیره شده

مشابه

۳ دی ۱۳۹۳ – ويژگي اصلي اختلال وسواس بي اختياري OCD وجود وسواس هاي فكري يا عملي يا هردو … “عمل وسواسي”به رفتار ياعمل ذهني تكراري گفته مي شود كه فرد درپاسخ به وسواس … اين شيوه تفكر ازويژگي هاي مهم اختلال افسردگي،اختلال هاي خوردن وچند اختلال ….. جدول دستورالعملی نمونه برای پروتكل درماني در گروه درمانگري شناختي …

[PDF]English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست معاني – …

https://www.ssa.gov/multilanguage/Farsi/EN-FA-GL.pdf

ذخیره شده

مشابه

به خانواده هایی که به کمک درمانی، مالی و غذایی دارند. کمک میکند(. Affidavit … بهسازی شورای مراحل استيناف. Appellant …. نقد. Cash benefits. پرداخت نقدی )پرداخت ماهانه حتی بعد ازاینکه درامد قابل …… Package of Benefits. بسته مزایا ….. Voice over Internet Protocol )VOIP( … )هردو شرایط باید وجود داشته باشد( در اینحالت میتوانید.

پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – …

porozhe13.mihanblog.com/post/213
۱ اسفند ۱۳۹۴ – پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی · پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی. نوع مطلب : برچسب ها : لینک های مرتبط :.

[PDF]ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻓﺮاﺗﺸﺨﯿﺼﯽ و ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﺑﺮ ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎي …

ijpcp.iums.ac.ir/article-1-2068-en.pdf

ذخیره شده

توسط A Mohammadi – ‏2014 – ‏بیان شده در 8 یافته – ‏مقالات مرتبط
در ﻫﺮ دوﮔﺮوه،روشدرﻣـﺎﻧﯽﺑـﺮ ﻣﺆﻟﻔـﻪ. ﻫـﺎيﺗﻨﻈـﯿﻢﻫﯿﺠـﺎﻧﯽ. وﻋﻮاﻃـﻒ. ﺗﺤﻠﯿﻞ .ﻣﺜﺒﺖ و ﻣﻨﻔﯽ اﺛﺮﮔﺬار ﺑﻮد … ﮔﺮوه. درﻣﺎﻧﯽ ﻓﺮاﺗﺸﺨﯿﺼﯽ. ؛. ﮔﺮوه. درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. ؛. ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ؛. ﻋﺎﻃﻔﻪ ﻣﺜﺒﺖ. ؛. ﻋﺎﻃﻔﻪ ﻣﻨﻔﯽ … ﺗﺎﮐﻨﻮن راﻫﻨﻤﺎﻫﺎ و ﭘﺮوﺗﮑﻞ … اﺳﺖ و ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﻣﺘﻌﺪدي اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ اﯾﻦ ﺷﯿﻮه. ﻫـﺎي درﻣـﺎﻧﯽ. را ﻧﺸﺎن داده. اﻧﺪ (. 1. ). ﺑﺎ وﺟﻮد …. ﺷــﻮد. در روﯾﮑــﺮد. ﻓﺮاﺗﺸﺨﯿﺼﯽ ﻧﯿﺰ ﺑﺴﯿﺎري از ﺗﮑﻨﯿﮏ. ﻫﺎ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﻬﺒﻮد ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎي. ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﻪ. ﮐﺎر ﻣﯽ.

اثربخشی آموزش والدینی بار کلی بر کاهش نشانه‌های اختلال …

jsp.uma.ac.ir/article_198_18.html

ذخیره شده

والدین گروه آزمایش 9 جلسه 90 دقیقه‌ای آموزش به شیوه بارکلی را دریافت کردند. … به منظور تجزیه و تحلیل داده‌ها از آزمون تحلیل کوواریانس استفاده شد. … از عواملی که در به وجود آوردن مشکلات رفتاری و اختلال نافرمانی مقابله‌ای دخالت دارند می‌توان … به دلیل تعداد و تنوع مشکلات این کودکان در حوزه های مختلف،رو یکردهای درمانی متفاوتی ارائه …

مقالات مشاوره و راهنمایی – بازی درمانی

pishromarivan.blogfa.com/post-64.aspx

ذخیره شده

مشابه

مردم به طور ذاتی وجود اجتماعی دارند و به وسیله نیاز به احساس تعلق برانگیخته می شوند. شیوه رشد یک فرد یگانه ، خلاق و وابسته به تفسیر های ذهنی اوست که از زندگی دارد. ….. *بازی درمانی بر اساس ریکرد روان تحلیلی(آنا فروید): … از بازی درمانی و مشارکت کارکنان مدرسه و والدین می باشد تا یک پروتکل درمانی کاملتری به وجود آید.

سریر دانلود » پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

sarirdl.ir/download/پکیج-پروتکل-گروه-درمانی-به-شیوه-تحلیل.html

ذخیره شده

با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از پرداخت …

[PDF]اثربخشی بازی درمانی براساس رویکرد لوی در کاهش اضطراب …

hnmj.gums.ac.ir/article-1-405-fa.pdf

ذخیره شده

در ﻣﯿﺎن روﯾﮑﺮدﻫﺎي روان درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺨﺘﺺ ﮐﻮدﮐﺎن. ، ﺑﺎزي درﻣﺎﻧﯽ ﺟﺎﯾﮕﺎه وﯾﮋه. اي ﺑﻪ. ﺧﻮد اﺧﺘﺼﺎص داده … ﺗﻌﯿﯿﻦ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ ﺑﺎزي درﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮ اﺳﺎس روﯾﮑﺮد ﻟﻮي در ﮐﺎﻫﺶ اﺿﻄﺮاب ﮐﻮدﮐﺎن ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ … اﺑﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن و. ﻓﻬﻤ. ﯿﺪن وﺟﻮد. اﯾﻦ ﺑﯿﻤﺎري. ﺗﻮﺳﻂ ﺑﯿﻤﺎر. ﺗﺄﺛﯿﺮ. ات. رواﻧﺸﻨﺎﺧﺘﯽ ﻋﻤﯿﻘﯽ ﺑﺮ ﮐﻮدﮐﺎن ﻣﯽ … و در ﻣﻮرد ﮐﻮدﮐﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﮐﺎر ﻣﯽ … ﺑﻪ ﺷﯿﻮه ﻧﻤﻮﻧﻪ. ﮔﯿﺮي ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ. ﻫﺪف و ﺑﺮاﺳﺎس ﻧﻤﻮﻧﻪ در دﺳﺘﺮس از ﺑﯿﻦ. ﮐﻮدﮐﺎن ﺑﺴﺘﺮي. در ﺑﯿﻤﺎرﺳﺘﺎن …

پکیج (پروتکل) شناخت درمانی گروهی به روش مایکل فری – …

lll.stu1.ir/2016/07/پکیج-پروتکل-شناخت-درمانی-گروهی-به-روش/

ذخیره شده

۲۶ تیر ۱۳۹۵ – نمونه ای از مبانی نظری و جلسات درمانی پکیج مورد نظر:مداخله آزمایشی: گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی، در 8 جلسه هفته ای به مدت 2 ساعت، به شرح زیر …

بسته آموزشی درمان گروهی اختلال وسواس اجباری با … – موسسه …

modat.ac.ir/1854/بسته-آموزشی-درمان-گروهی-اختلال-وسواس-ا.html

ذخیره شده

مشابه

۸ دی ۱۳۹۳ – این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های استاندارد مطرح … به این ترتیب فرصتی به هریک از درمانجویان داده می شود تا با یکی از گروه … ویژگی اصلی اختلال وسواس بی اختیاری OCD وجود وسواس های فکری یا عملی یا ….. اند که این شیوه درمانی تاثیر چندانی در درمان اختلال وسواس بی اختیاری ندارد .

درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT) – PoYar

poyar.ir/درمان-مبتنی-بر-پذیرش-و-تعهد-act/

ذخیره شده

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ – با وجود علاقه‌مندی فزایندۀ روان‌شناسان به مفاهیم پذیرش روان‌شناختی و ذهن‌آگاهی در … درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش به‌عنوان یک رویکرد درمانی، در صدد آن نیست … ACT یک رویکرد بسته‌ای (package-based) نیست، بلکه متمرکز بر …. در یک آزمایشگاه تجربی، پروتکل متبنی بر پذیرش در یک گروه و پروتکل مبتنی بر …

[PDF]بسته پايش و ارزشيابي بدون چك ليستها – اداره کنترل سل و …

tb-lep.behdasht.gov.ir/Download%20Files/M&E%20package.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﺷﺎﺧﺼﻬﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﮐﺎﻣﻞ ﺧﺪﻣﺖ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ ﺑﯿﻤﺎر ﻣﺴﻠﻮل در ﻣﺮﮐﺰ ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ درﻣﺎﻧﯽ ….. آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎه رﻓﺮاﻧﺲ ﺳﻞ، ﻣﺪﯾﺮ ﮔﺮوه ﺑﯿﻤﺎرﯾﻬﺎ، ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ، رﺋﯿﺲ داﻧﺸﮕﺎه، رﺋﯿﺲ ﯾﺎ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪه ﮐﻤﯿﺘﻪ اﻣﺪاد و ﻧﻤﺎﯾﻨﺪه اي از اﺳﺘﺎﻧﺪاري … ﺑﺎﺷﺪ، اﺳﺎﻣﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن در ﻣﺴﺘﻨﺪات ﺑﺎﺷﺪ، ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ آﻣﻮزﺷﯽ در ﻣﺴﺘﻨﺪات ﺑﺎﺷﺪ، ﺗﺤﻠﯿﻞ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن از ﮐﺎرﮔﺎه … وﺟﻮد. داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ . اﯾﻦ ﭘﺎﯾﺸﻬﺎ ﺑﺎﯾﺪ داراي. ﺷﯿﻮه ﻣﺪون ﺟﻬﺖ ﮐﻨﺘﺮل ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﻮرد ﻧﻈـﺮ،. داراي ﺷﺎﺧﺼﻬﺎي ﮐﻨﺘ.

بسته مجموعه نرم افزار های حسابداری فارسی – صبا رایانه

sabarayane.pdfblog.ir/post/51

ذخیره شده

۲۱ آذر ۱۳۹۵ – پکیج جامع نرم افزارهای حسابداری فارسی … خرید آنلاین و دریافت · برترین پکیج پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – دانلود فایل …

[PPT]clinical effectiveness14111.ppt

tkmu.tbzmed.ac.ir/uploads/127/CMS/user/file/…/clinical%20effectiveness14111.ppt

ذخیره شده

مشابه

شواهد علمي و به روز، راهکارهاي باليني، دستورالعملها و استانداردهاي علمي براي تعيين و ارائه … در نظام سلامت شواهد مختلفي وجود دارد که از قوت يکساني برخوردار نيستند: … Systematic Reviews; meta-analysis; Clinical Practice Guidelines (CPGs) …. در هريک از آنها از منظر همان گروه به بيماري رويکرد شود و روشهاي درماني، زمان و نحوه ارجاع و .

[DOC]عدالت – اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی

ag.ihio.gov.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=23d07230-cfc7-425a-8d6d…

ذخیره شده

مشابه

نحوه تعيين تعرفه و سرانه، تعرفه هاي متعدد و نيز تعيين تعرفه واقعی خدمات درماني براساس قيمت تمام شده. … طراحي و تدوين خدمات سلامت (health package) براساس اولويت بندي خدمات سلامت و نياز … تبديل دفاتر درماني به كارت هوشمند و ايجاد پرونده سلامت الکترونیک. … لازم است در سطوح مديريتي نظام سلامت تعامل لازم وجود داشته باشد.

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ درﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮﭘﺬﻳﺮش و ﺗﻌﻬﺪ ﺑﺮ ﻛﺎﻫﺶ ﭘﺮﻳﺸﺎﻧ M.

jtbcp.riau.ac.ir/article_108_bc16381aaca81c768f07acc8229b59a5.pdf

ذخیره شده

توسط شیدایی اقدم – ‏2015 – ‏مقالات مرتبط
درﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﭘﺬﻳﺮش و ﺗﻌﻬﺪ ﺷﺮﻛﺖ ﻛﺮدﻧﺪ وﻟﻲ ﮔﺮوه ﮔﻮاه ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ … و ﭘﺮﻳﺸﺎﻧﻲ. ﺑﻴﻤﺎران ﻣﺒﺘﻼ. ﺑﻪ. ﻣﻮﻟﺘﻴﭙﻞ اﺳﻜﻠﺮوزﻳﺲ. ﻣﻮﺛﺮ اﺳﺖ . ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ ﻣﻲ ﺗﻮان ﺑﺎ. اﺳﺘﻔﺎده از اﻳﻦ ﺷﻴﻮه در ﻛﺎﻫﺶ ….. ﺧﻼﺻﻪ اي از ﭘﻜﻴﺞ درﻣﺎﻧﻲ. ACT …. ﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺶ و ﻛﻨﺘﺮل، ﺗﻔﺎوت ﻣﻌﻨﺎداري. وﺟﻮد دارد . ﺟﺪول. : 3. ﺧﻼﺻﻪ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻛﻮوارﻳﺎﻧﺲ ﻧﻤﺮات آزﻣﻮدﻧﻲ.

[PDF]بررسی تاثیر آموزش راهبردهای تنظیم هیجان بر اساس مدل گراس …

ijrn.ir/article-1-165-fa.pdf

ذخیره شده

ﻣﺪاﺧﻠﻪ. ﺑﻪ ﻣﺪت. 8. ﺟﻠﺴﻪ ﺗﺤﺖ آﻣﻮزش ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ و ﮔﺮوه. اﻫﺪش. ﻫﯿﭻ ﮔﻮﻧﻪ ﻣﺪاﺧﻠﻪ. اي را درﯾﺎﻓﺖ ﻧﮑﺮدﻧﺪ . ﺑﺮاي ﺗﺤﻠﯿﻞ. داده … اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﻘﺶ و ﺗﺎﺛﯿﺮ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن را ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي در اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر ﻣﻮرد ﺗﺎﯾﯿﺪ. ﻗﺮار .داد …. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺷﻮاﻫﺪ رو ﺑﻪ اﻓﺰاﯾﺸﯽ وﺟﻮد …. ﺑﻮدﻧﺪ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ اﻧﺼﺮاف اﻓﺮاد از ﺷﺮﮐﺖ در ﺟﻠﺴﺎت درﻣﺎﻧﯽ از. ﻣﻼك …. در آﻣﻮزش ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ آﻣﻮزش ﭘﺮوﺗﮑﻞ در. ﭘﮋوﻫﺶ.

دنیای تازه – رفتار درمانی درکودکان مبتلا به اختلال نا فرمانی …

donyayetaze.blogfa.com/post/12

ذخیره شده

مشابه

دنیای تازه – رفتار درمانی درکودکان مبتلا به اختلال نا فرمانی مقابله ای – … رفتاردرماني، تكنيكهاي رفتاردرماني،حساسیت زدایی منظم،الگو سازی ،ابراز وجود، قرار داد … به مدیریت رفتار فرزندانشان ، روان درمانی فردی برای مدیریت خشم ، خانواده درمانی برای … یکی از تکنیک های رفتار درمانی برای درمان اختلال رفتاری کودکان استفاده از قرار …

[PDF]اصل مقاله (513 K) – فرهنگ مشاوره و روان درمانی

qccpc.atu.ac.ir/article_50_551ca5b3f1279533ebbfe5754c050c00.pdf

ذخیره شده

توسط اعظمی – ‏2013
وره و روان درمانی. کنترل جایگزین شدند. نتایج با استفاده از روش تحلیل کوواریانس مورد تحلیل قرار … از سوی دیگر، آموزش تنظیم هیجان به معنای کاهش و کنترل هیجانات منفی و نحوه ….. سپس از پروتکل آموزش تنظیم هیجان مبتنی بر مدل فرایند گراس که یک شیوه …. هیجان شناختی با افسردگی، اضطراب، استرس و خشم رابطه وجود دارد.

[DOC]کتابچه توجیهی – بيمارستان تخصصی چشم خاتم الانبياء(ص)

khatam.mums.ac.ir/images/khatam/file/1395/book-toghihi.docx

ذخیره شده

باتوجه به اينكه سلامت جسمي، رواني، معنوي و اجتماعي از مهمترين ابعاد وجودي هر فرد … 14-1) در مراحل پاياني حيات كه وضعيت بيماري غير قابل برگشت و مرگ بيمار … 3-4) فقط بيمار و گروه درماني و افراد مجاز از طرف بيمار و افرادي كه به حكم قانون …. جمع آوري داده ها و تجزيه و تحليل آن به منظور شناسايي راه هاي کاهش شايع ترين ومهمترين خطاها.

[PDF]دانلود فایل – بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)

www.khatamhospital.org/cmslogin/librarynews/sharbat%20taryak%20.pdf

ذخیره شده

استنادی از میزان موفقیت این نوع درمان در كشور وجود ندارد، با این حال عدم پیگیری و یا استقبال نا. مناسب از این نوع سیاست درمانی، نشان از موفقیت نه چندان مورد انتظار آن دارد. … سعی داشته است تا سیر تاریخی استفاده از شربت تریاک را ترسیم نماید و به چرایی و ….. ﮔﻴﺮد و ﭘﺲ از اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ آﻣﻴﺰ ﺑﻮدن آن در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﭘـﺎﻳﻠﻮت ﺑـﻪ اﺛﺒـﺎت رﺳـﻴﺪ ﭘﺮوﺗﻜـﻞ ﻧﺤـﻮه.

دانلود پروتکل اکت – درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد act – یک …

1farakav.com › اختلالات روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

۶ آبان ۱۳۹۳ – دانلود پروتکل درمان اکت Act – پروتکل درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش … در یک فاصله کافی و به شیوه ای شهودی و نه تحلیلی دریابند که آنها فقط فکر هستند. … اما اکنون شما می توانید پروتکل های درمان اختلالات روانی اصلی را که در شیوه درمانی درمان …. دانلود کارگاه مشاوره ازدواج و خانواده · دانلود کارگاه تخصصی و کاربردی …

دانلود مجموعه آموزشی تحلیل رفتار متقابل- قسمت اول – یک‌فراکاو

1farakav.com › اختلالات روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

۹ اسفند ۱۳۹۳ – تحلیل رفتار متقابل اریک برن راه‌های تازه‌ای را در زمینه روان درمانی مشاوره و تحصیل به وجود آورده است. … به همین جهت تحلیل رفتار متقابل عمومیت یافته و هر جا که انسان‌ها حضور داشته و با یکدیگر ایجاد رابطه می‌نمودند کاربرد عملی پیدا کرد و … دانلود کامل‌ترین پروتکل درمان اختلالات اضطرابی -تخصصی و کاربردی-.

[PDF]رﻓﺘﺎري ﺑﺮ ﺑﺎورﻫﺎي ﻏﻴﺮ ﻣﻨﻄﻘﻲ – درﻣﺎﻧﻲ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ ﮔﺮوه اﺛﺮﺑ

etiadpajohi.ir/article-1-283-fa.pdf

ذخیره شده

ﮔﺮوه. درﻣﺎﻧﻲ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ. -. رﻓﺘﺎري ﺑﺮ ﺑﺎورﻫﺎي ﻏﻴﺮ ﻣﻨﻄﻘﻲ. و ﻛﻴﻔﻴﺖ زﻧﺪ ﮔﻲ اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ آﻣﻔ. ﺘﺎ. ﻣﻴﻦ. اﻛﺮم دﺳﺘﺠﺎﻧﻲ ﻓﺮاﻫﺎﻧﻲ. 1، …. ﺑﻮدن، ﺗﺼﻮﻳﺮ ذﻫﻨﻲ از ﺧﻮد، ﻧﺤﻮه ﻧﮕﺮش ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ زﻧﺪﮔﻲ،آﻳﻨﺪه ﻧﮕﺮي اﺳﺖ. ﺗـﺄﺛﻴﺮ. زﻳـﺎدي.

[PDF]تاثیر برنامه آموزشی مادری ذهن آگاهانه مبتنی بر فرهنگ ایرانی …

cpap.shahed.ac.ir/article-1-947-fa.pdf

ذخیره شده

دانشیار گروه زنان و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، تهران، ایران. 6 . استادیار … ماهه دوم بارداری قرار داشتند و به شیوه داوطلبانه انتخیا و بیه.

[PDF]بررسی تاثير بسته کمک به تصميم گيري بر درمان انتخاب …

https://journal.fums.ac.ir/article-1-168-en.pdf

ذخیره شده

توسط غیاثوندیان – ‏2013 – ‏مقالات مرتبط
گروه مداخله بسته ي کمک به تصميم گيري را دريافت کردند … ابزار گردآوري اطالعات شامل سه پرسشنامه: اطالعات دموگرافيک، روش درماني و …. اطمينان از عدم عود تومور وجود داشته باشد )نياز به مراجعات مکرر … پژوهش؛ بيماران مبتال به سرطان پستان مراحل اوليه؛ مراجعه کننده … مشترک و پايبندي به پروتکل و دادن رضايت آگاهانه براي شرکت.

[PDF]Download (252kB) – Bushehr University of Medical …

eprints.bpums.ac.ir/1250/1/ijpcp-v18n1p40-fa.pdf

ذخیره شده

توسط داداش زاده – ‏2012
۱۶ مهر ۱۳۹۳ – درﻣـﺎن( دﺳﺘﺮس اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪه ﺑﻮدﻧﺪ، ﺑﻪ ﺗﺼﺎدف در ﺳﻪ ﮔـﺮوه ﻫﺸـﺖ ﻧﻔـﺮي … ﻫﺎ از ﺗﺤﻠﯿﻞ ﮐﻮوارﯾﺎﻧﺲ … درﻣﺎﻧﯽ ﺑـﻪ. ﺗﻨﻬـﺎﯾﯽ ﺗـ. ﺄ. ﺛﯿﺮ ﻣﻌﻨـﯽ. داريﺑـﺮﮐـﺎﻫﺶ. ﺳﻮﮔﯿﺮي ﺗﻌﺒﯿﺮ در اﺧﺘﻼل اﺿﻄﺮاب اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ …… وﺟــﻮد و ﺷــﺪت ﻋﻼﯾــﻢ اﻓﺴــﺮدﮔﯽ را در ﺑﯿﻤــﺎران و ﺟﻤﻌﯿــﺖ … ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺷﺪﻧﺪ. ﻫﺮ ﭼﻨﺪ آزﻣﻮدﻧﯽ. ﻫﺎ ﺑﻪ. ﺷﯿﻮه ﺗﺼﺎدﻓﯽ درﮔﺮوه. ﻫﺎ ﺟـﺎي داده. ﺷﺪﻧﺪ، ﺑﺮاي اﻃﻤﯿﻨـﺎن ﺑﯿﺸـﺘﺮ و ….. ﻋﻨﻮان ﯾﮏ ﭘﺮوﺗﮑﻞ درﻣﺎﻧﯽ اﺳﺘﺎﻧﺪارد ﻧﺴﺒﺖ.

[PDF]عنوان مقاله – ResearchGate

https://www.researchgate.net/…/565f3f2d08aeafc2aaca407b.pdf?…

ذخیره شده

توسط پگاه انصاری – ‏2013 – ‏مقالات مرتبط
آزمون به صورت کامالً تصادفی در دو گروه آزمایش و کنترل قرار گرفتند . گروه آزمایش … جهت تجزیه و تحلیل آماری،. از آزمون تحلیل … و نژادها وجود دارد .(8). این اختالل … این شیوه درمانی شکلی سازمان یافته از روان. درمانی است که …. برای تهیه پروتکل درمانی از مدل شناختی. Judith Beck …. Therapy Package for Chronic Stuttering. Journal of …

[PDF]تأثیر مداخلات شناختی رفتاری و معنوی مذهبی در کاهش …

journals.khuisf.ac.ir/jsr-p/article-1-811-fa.pdf

ذخیره شده

توسط قهاری – ‏2013
مبتال به. سرطان پستان. شهربانو قهاری. استادیار گروه روان. شناسی دانشگاه آزاد …. درمــانی. کــه در زمینــ. ۀ. کــاه مشــکالت. روان. شناختی در بیماران مبتال به سرطان، مورد …. در مراحــل بــالینی …. پروتکل. (. مربوط به مداخل. ۀ. شناختی. . رفتـار. را. یـ روان. شـناس بـالینی خبـره …. ها حاصل از اجرا پهوه ، از طری تحلیل کوواریانس …. وجـود همزمــان.

[PDF]The Effectiveness of Cognitive – Behavioral … – Armaghane …

armaghanj.yums.ac.ir/article-1-321-en.pdf

ذخیره شده

توسط A Kamkar – ‏2011 – ‏بیان شده در 13 یافته – ‏مقالات مرتبط
ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻛﻮ. ﻭ. ﺍﺭﻳﺎﻧﺲ. ﻭ. ﺁﺯﻣﻮﻥ. ﺗﻲ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ. ﺗﺠﺰﻳﻪ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺷﺪﻧﺪ . ﻳﺎﻓﺘﻪ. :ﻫﺎ. ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩ ﻛﻪ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ. . ﺭﻓﺘﺎﺭﻱ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﺩﺭ ﻛﺎﻫﺶ ﻋﻼ. ﻳـ. ﻢ ﺑﻴﻤـﺎﺭﺍﻥ ﺳـﻨﺪﺭﻡ ﺭﻭﺩﻩ ﺗﺤﺮﻳـﻚ ﭘـﺬﻳﺮ ﺩﺭ. ﮔﺮﻭﻩ ﻣﺪﺍﺧﻠﻪ ﺗ. ﺄ. ﺛﻴﺮ ﻣﻌﻨﻲ …. ﺩﺭﻣــﺎﻧﻲ. ﺩﺭ ﺩﺭﻣــﺎﻥ. ﺳــﻨﺪﺭﻡ ﺭﻭﺩﻩ ﺗﺤﺮﻳــﻚ. ﭘــﺬﻳﺮ. ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺩﺍﺭﻭ ﺩﺭﻣﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﻧﺘـﺎﻳﺞ ﻣﺘﻔـﺎﻭﺗﻲ ﺩﺳـﺖ ﻳﺎﻓﺘـﻪ. ﺍﺳــﺖ … ﺭﻳﺰﻱ ﮔﻮﺍﺭﺷﻲ، ﻭﺟﻮﺩ ﺧﻮﻥ … ﻦ ﭘﺮﻭﺗﮑـﻞ ﺷـﺎﻣﻞ …. 1-Statistical Package for Social Sciences.

دانلود رایگان راهنمای تفسیر آزمون MMPI-2 – سایت علمی …

www.master-phd.ir/index.php/…/280-دانلود-رایگان-راهنمای-تفسیر-آزمون-mmpi-2

ذخیره شده

زوج درمانی دکتر صاحبی در این پکیج آموزشی دکتر صاحبی به بررسی 23 باور غلط … پروتکل زوج درمانی هیجان مدار ازدواج به عنوان مهمترین و عالی ترین رسم اجتماعی، برای . … آزمون MMPI، مشهورترین و پرمصرف‌ترین پرسش‌نامه شخصیتی است که به عنوان … هم مشکلات قابل ملاحظه‌ای وجود دارد که از آن جمله این موارد است: طول آزمون به طور اخص …

[PDF]کاربست مدل تحلیل ذینفعان اشمیر در طراحی الگوی … – مجله …

https://militarymedj.ir/article-1-1610-fa.pdf

ذخیره شده

به. شیوه. ” توصیفی. -. تطبیقی. و”. بر. اساس. مدل. 8. مرحله. ای. تحلیل. ذینفعان … گروه. از. ذینفعان. به. ترتیب. اهمیت. در. کلیه. سطوح. نظام. بهداشتی. و. درمانی. ایران …. گروه. های. کار شناس و صاحب. نظر. به. منظور. توصیف اهمیت وجود. رویکرد …. هداشتی و درمانی و تدوین پروتکل ….. sustainability of delivering the Basic Package of.

[PDF]و E – مجله طب مکمل

cmja.arakmu.ac.ir/article-1-148-en.pdf

ذخیره شده

توسط A Salehi – ‏2013 – ‏بیان شده در 6 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ – ﻗـﺮص ﮔـﻞ راﻋـﯽ. و در ﮔـﺮوه ﺳـﻮم (ﮔـﺮوه. ﮐﻨﺘﺮل) ﮐﭙﺴﻮل وﯾﺘﺎﻣﯿﻦ. E،. 400. IU. ، ﺑﻪ ﻣﺪت. 2. ﻣﺎه داده. ﺷﺪ. ﻋﻼﺋﻢ ﺳﻨﺪرم … ﻣﻮرد ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺖ. در اﯾـﻦ ﺑﺮرﺳـﯽ …. روز ﻗﺒﻞ از ﻗﺎﻋـﺪﮔﯽ ﺑـﻪ وﺟـﻮد … ﮔﯿـﺮي، ﺗﻐﯿﯿـﺮ ﻧﺤـﻮه ﻓﻌﺎﻟﯿـﺖ. ﻫـﺎي … ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﻣﺸﺨﺺ ﻧﺒﻮدن دﻗﯿﻖ ﭘـﺎﺗﻮﻓﯿﺰﯾﻮﻟﻮژي اﯾـﻦ ﺳـﻨﺪرم،. ﭘﺮوﺗﮑﻞ. ﻫﺎي درﻣﺎﻧﯽ ﺑﺴﯿﺎري ﺗﻮﺻﯿﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ (. 1. ). ….. 1 Sciences Statistical Package for the Social.

نوروفیدبک

neurofeedback.blogfa.com/

ذخیره شده

مشابه

نوروفیدبک یکی از جدیدترین شیوه های درمان بیماریها و همچنین افزایش قدرت تمرکز و ذهن است . … افسردگی: در مورد بیماران مبتلا به افسردگی اساسی كه هیچ درمانی برای آن‌ها …. به موقع و منظم در جلسات آموزش و نوروفیدبک/بیوفیدبک، انجام تمرینات پکیج …… تجزیه و تحلیل چند متغیره کواریانس (MANCOVA) نشان داد که گروه تجربی در …

[PDF]اصل مقاله (3974 K) – آسیب شناسی گفتار و زبان – دانشگاه …

ijslp.uswr.ac.ir/article_15171_5e32ea222e436ad41e05bd0ae588b834.pdf

ذخیره شده

توسط یوسفی – ‏2014 – ‏مقالات مرتبط
۸ اسفند ۱۳۹۲ – treated with GES protocol of Raymer and colleagues during 10 sessions. … با استفاده از روش تحلیل چشمی، محاسبۀ اندازۀ اثر و شیب تغییرات … می شود که در اثر آسیب مغزی ایجاد به وجود می آید و برای فرد …. جلسات درمانی بنا به خواست بیماران در منزل ایشان و … تعیین بسامد و گروه بندی واژگان آموزشی و کنترل به.

[PDF]بررسی مقایسه ای تأثیر دو روش آموزشی سخنرانی و بسته …

ijnr.ir/article-1-1476-fa.pdf

ذخیره شده

مقایسه تﺄﺛیر دو روش بازتاﺏ درمانی و تمریناﺕ کششی بر شدﺕ سندرم پاهای بی … برای تجزیه و تحلیل و مقایسه داده ها در سه گروه … اختالف میانگین نمرات خودکارآمدی قبل و بعد از آموزش در گروه بسته آموزشی نیز بیشتر از …. دختر به منظور طراحی پروتکل های آموزشی مربوطه از طرف ….. نمی تواند در جامعه ابراز وجود نماید و دچار نوعی سردرگمی و.

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

manbaemg.ir/best/دانلود-فایل-کامل-پکیج-پروتکل-گروه-درما/

ذخیره شده

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید.

[PDF]ﺳﻼﻣﺖ روان داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﺑﻬﺒﻮد ﺑﺮ درﻣﺎﻧﻲ وﺟﻮدي ﺑﺨﺸﻲ ﮔﺮوه اﺛ – دانشگاه اصفهان

cbs.ui.ac.ir/article_17340_e170da413219470d6e6969356f0adda5.pdf

ذخیره شده

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ – ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﻲ وﺟﻮدي. ﺷﺮﻛﺖ ﻛﺮد. ،. در ﺣﺎﻟﻲ. ﻛﻪ ﮔﺮوه ﻛﻨﺘﺮل ﻫﻴﭻ. ﮔﻮﻧﻪ ﻣﺪاﺧﻠﻪ. اي درﻳﺎﻓﺖ ﻧﻜﺮد . ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻛﻮارﻳﺎﻧﺲ ﻧﺸﺎن. داد ﻛﻪ. درﻣﺎن وﺟﻮدي ﺑﻪ ﺷﻴﻮه ﮔﺮوﻫﻲ. در اﻓﺰاﻳﺶ ﺳﻼﻣﺖ روان …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

aris.rayapaperi.ir/?p=612

ذخیره شده

مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی برایتان …

[PDF]ﺣﻞ ﻣﺴﺌﻠﻪ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﺗﺤﻠﯿﻞ وﺟﻮدي ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد ﻣ – Scientific …

sjku.muk.ac.ir/files/site1/user_files_1fc811/admin-A-10-1-351-57c83bb.pdf

ذخیره شده

مشابه

رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و ﻣﺸﺎوره داﻧﺸﮕﺎه ﻓﺮدوﺳﯽ ﻣﺸﻬﺪ ﺑﻪ روش ﻏﺮﺑﺎﻟﮕﺮي اﻧﺘﺨﺎب، و ﺑﻪ ﺷﯿﻮه ﺗﺼﺎدﻓﯽ در دو ﮔﺮوه ﮔﻮاه و ….. ﺷﯿﻮه. (ﻫﺎ. ﺗﺒﯿﯿﻦ ﺷﮑﻞ. ﮔﯿﺮي ﻣﺸﮑﻼت. ﺑﺮ اﺳﺎس روﯾﮑﺮد. ﺗﺤﻠﯿﻞ وﺟﻮدي. ، ﺗ. ﺒﯿﯿﻦ ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ. ﺗﺤﻠﯿﻞ.

برترین پکیج پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه …

domino.venuosfile.ir/newarticle/fara746.html

ذخیره شده

۱۱ فروردین ۱۳۹۶ – دانلود پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی – خرید آنلاین و دریافت شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *