دانلود فایل پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت

پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 697
فرمت فایل doc
حجم فایل 22 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 22

پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc· توضیحات ابتدایی :

آماده سازی در 8 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 22 صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

پشتیبانی 09191809834 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

جلسه اول:

1- آشنایی با اعضای گروه و توضیح اجمالی در مورد متغییر مربوطه در جلسات آموزشی

2- توضیح در مورد قوانین اساسی برای گروه و تدوین قوانین اساسی گروه

3- توضیح در مورد متغییر پژوهش

– نشانه های اختلال یا متغییر مربوطه

– انواع اختلال

– علل اختلال

– سایر اختلالاتی که با اختلال مورد نظر همبودی و همپوشی دارند

– انواع روش های درمانی

4- توصیف اجمالی در مورد فرزند پروری مثبت و هدف استفاده از آن

5- خلاصه جلسه

هدف:

آشنایی با اختلال در پژوهش مورد نظر و علائم مشکلات اختلال و برنامه آموزش فرزند پروری مثبت به منظور برجسته کردن لزوم چنین برنامه های آموزشی و ایجاد انگیزه و جلب همکاری آنها

جلسه دوم

1- مرور جلسه پیش

2- توصیف و تعریف فرزندپروری مثبت به تفصیل

3- جنبه های مهم فرزندپروری مثبت

.ایجاد محیطی امن

.ایجاد محیط مثبت یادگیری

.استفاده از قانون ابراز وجود

.داشتن توقعات واقعی

.مراقبت از خود به عنوان یک والد

4-دلایل مشکلات رفتاری کودکان

.علل ژنتیکی

.علل خانوادگی (پاداش های اتفاقی به رفتارهای منفی، تله اصرار کردن، نادیده گرفتن رفتارهای مطلوب، الگو گرفتن، نحوه ارائه دستورالعمل­ها، پیغام­های هیجانی).

.علل مربوط به محیط خارج از خانه (همسالان و دوستان، مدرسه، رسانه های گروهی، تکنولوژی)

4- چگونگی ثبت رفتار و ارائه جداول ثبت آنها

5- خلاصه جلسه

6- تکلیف منزل:

رفتارهای نادرست کودک خود را با استفاده از جدول و نمودار داده شده در طول هفته آینده ثبت کنید.

هدف: آشنایی با برنامه فرزند پروری مثبت.

جلسه سوم

1- مرور جلسه دوم

2- بررسی تکالیف جلسه دوم و ارئه بازخورد

3- تقویت رابطه والد – کودک با ایجاد روابط مثبت با کودکان

.صرف وقت کافی و با کیفیت با کودکان

.گفتگو با کودک

.نشان دادن محبت و علاقه

4-تشویق وتقویت رفتار مطلوب

انواع تقویت کننده­ها

.حسن غرور و افتخار شخصی

.توجه مثبت (کلامی وغیر کلامی)

.امتیاز دادن و فعالیت­های سرگرم کننده

.انجام یک فعالیت مشترک با کودک با عنوان نوعی امتیاز

.پاداش های عینی

5-نحوه ارائه تحسین کلامی

.توجه کودک را جلب کنید.

.رفتار مورد نظر را توصیف کنید (تحسین توصیفی)

.با حرارت تشویق کنید.

.صادق باشید.

6-روش های آموزش مهارت­ها و رفتارهای جدید

.ارائه نمونه­ای مناسب از طریق الگو سازی

.استفاده از آموزش اتفاقی

.تشویق استقلال فردی از طریق روش بپرس بگو و انجام بده

.استفاده از چارت رفتاری

7-خلاصه جلسه

8-تکلیف منزل

.استفاده از روش آموزش اتفاقی و بپرس، بگو، انجام بده در طول هفته و ثبت آن در جدول ارئه شده

هدف: تقویت تعاملات مثبت بین والد و کودک و ارائه راهکارهایی به منظور ایجاد یک ارتباط به عنوان نخستین گام مهم در کنترل کودک و همچنین آموزش راهکارهایی برای ایجاد رفتاری مطلوب در کودک


اصولا محتوای این برنامه برگرفته از مطالب زیر است:

1- محتوای این برنامه بر اساس مدل یادگیری اجتماعی است که تعامل والد­ـ­کودک و ماهیت دو سویه بودن این تعاملات را برجسته می­سازد (پاترسون، 1982)، این مدل، آن دسته از مکانیسم­های یادگیری را که الگوهای ناکارآمد و استبدادی تعاملات خانواده را حفظ و نگهداری می­کند، شناسایی کرده و رفتارهای اجتماعی آتی را در کودکان پیش بینی می­کند. در نتیجه برنامه به والدین مهارت­های مثبت برای جایگزینی اعمال اجباری و اسبدادی فرزندپروری آموزش می­دهد.

2- پژوهش در مورد رفتار درمانی خانواده و کودک و تحلیل­های کاربردی رفتار که منجر به استرتژی­های مفید تغییر دهنده رفتار شده است، خصوصا پژوهش­هایی که روی نظم بخشی مجدد سابقه مشکل رفتاری، از طریق طرح محیط­های مثبت بیشتر برای کودکان تاکید دارد.

3- تحقیقات توسعه یافته روی فرزندپروری در بافت­های زندگی روزمره که صلاحیت­های کودکان را در موقعیت­هایی که به طور طبیعی رخ می­دهد، شناسایی می­کند. خصوصا موقعیت­هایی که باید آن­ها را در منشأ این دو مورد جستجو کرد: صلاحیت­های هوشی و اجتماعی و روابط اولیه والد-­فرزندی. آموزش والدین، خطر افزایش مشکلات عاطفی و رفتاری کودکان را کاهش می­دهد، طوری که والدین بتوانند از تعاملات روزمره طبیعی برای آموزش مهارت­های کلامی و اجتماعی، صلاحیت­های رشدی و مهارت­های حل مسآله در محیطی عاطفی­-­حمایتی، به فرزندانشان استفاده کنند. تآکید خاصی روی آموزش اتفاقی یعنی تعاملاتی کودک خود آغازگر آن است، وجود دارد. اگر کودکان نتوانند صلاحیت­های کلامی را فراگیرند و همین­طور نتوانند در طول دوران کودکی تکانش را کنترل کنند، در معرض خطر پیامد­های رشدی نامطلوب مثل مشکلات رفتاری قرار می­گیرند.

4- مدل پردازش اطلاعات اجتماعی که نقش مهم شناخت­های والدین مثل نگرش­ها، انتظارات و اعتقادات را به عنوان عواملی که خود کارآمدی والدین، تصمیم­گیری و مقاصد رفتاری آن­ها سهیم هستند، برجسته می­سازد. این برنامه، نگرش­های والدین را از طریق تشویق والدین به شناخت توضیحات تعملی متناوب اجتماعی برای رفتار کودکشان، مورد توجه قرار می­دهد.

5- این برنامه عوامل خطرساز امور ضعف مدیریتی والدین، اختلافات زناشویی و استرس و افسردگی آنان را مورد توجه قرار می­دهد. امور استبدادی والدین در فرآیند آموزش فعال مهارت­ها قرار می­گیرد که باعث می­گردد والدین توانایی از بین بردن سیکل­های منفی مداخلات والد-­فرزندی را پیدا کنند. ناسازگاری والدین یکی از عوامل خطر ساز برای فرم­های روان­سنجی کودکان و نوجوانان است، از این رو این برنامه، کار گروهی و همکاری را در بین کسانی که در برزگ کردن کودک مشارکت دارند پرورش می­دهد. بهبود ارتباط والدین، عامل مهمی برای کاهش تعارضات والدین در مورد مسائل کودک است و مشکلات فردی هر کدام از والدین و کودکانشان در روابط تعارض­آمیز را کاهش می­دهد. همچنین ساندرز و همکاران (2007) گزارش کرده­اند که TRIPLE P عوامل استرس­زای والدین را نیز تحت­الشعاع قرار می­دهد و عواملی مثل افسردگی، عصبانیت، اضطراب و سطوح بالای استرس می­توانند از طریق بهبود مهارت­های والدینی کاهش یابند.

6- رویکرد سلامت جمعی و عمومی در زمینه مداخلات خانواده، همانطور که بیگلان (1995) اشاره کرده، کاهش رفتار ضد اجتماعی در کودکان مستلزم یک بافت جمعی و عمومی برای والدین است. هدف از استراتژی­های پیشرفتی سطح اول TRIPLE P، به عنوان بخشی از یک سیستم وسیع­تر مداخله، ایجاد تغییرات در بافت وسیع­تر بوم شناسی والدینی است. این تغییر با طبیعی کردن تجارب والدین (خصوصاً فرآیند شرکت در آموزش والدین) و نیز با شکستن احساس تنهایی والدین و مهم دانستن مشکلات فرزندپروری صورت می­گیرد (ترنر و همکاران، 2002).

شیوع رو به افزایش مشکلات سلوک در کودکان موجب شده است که این اختلالات جزء اصلی بیماری­های کودکان قرار گیرد. از سوی دیگر، هزینه­های اقتصادی، اجتماعی و روانی ناشی از چنین مشکلاتی و نیز جوان بودن و شرایط در حال توسعه کشور ما، لزوم توجه به این مشکلات را بیشتر می­کند. مشخصه­های خاص این کودکان موجب شده است که والدین و به ویژه مادران آن­هافشارهای والدینی بیشتری از سایر مادران متحمل شوند و اثرات مخرب چنین استرسی بر بهداشت روانی و من جمله احساس صلاحیت والدگری آن­ها، موجب تشدید مشکلات سلوک خواهد شد. به طوری که این مسآله خانواده را در چرخه­ای معیوب و دائمی گرفتار می­کند.. Biglan

  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت – ofmas.ir

projectdl.ofmas.ir/product-51141-Parental-education-and-positive-parenting.aspx
پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت Package (protocol) positive parenting پروتکل فرزند پروری مثبت جلسات فرزند پروری مثبت فرزند پروری مثبت.

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی – ofmas.ir

ofmas.ir/product-61939-Packages-of-therapeutic-optimism.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی در ۴۷ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری و جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج …. پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – ofmas.ir

ofmas.ir/product-61947-Therapy-life-skills-training-package.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در ۲۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … مهارتهای زندگی شامل مجموعهای از تواناییهاست که قدرت سازگاری و رفتار مثبت و کارآمد را افزایش میدهد، در نتیجه شخص …. پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت

پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری (CBT) – ofmas.ir

ofmas.ir/product-61942-Cognitivebehavioral-therapy-package.aspx

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمان شناختیرفتاری (CBT) در ۷۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …. وقتی شما خودتان، دیگری یا یک موقعیت را مورد ارزیابی قرار می دهید وجوه منفی را بزرگ و وجوه مثبت را کوچک می کنید. …. پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت

[PDF]( ) ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ واﻟﺪﮔﺮي ﻣﺜﺒﺖ Triple- P – نشریه تعلیم و تربیت …

www.exceptionaleducation.ir/files/site1/user_files…/soraya-A-10-374-1-f67e196.pdf

ذخیره شده

مشابه

راﻫﺒﺮدي ﭼﻨﺪ ﺳﻄﺤﯽ و درﺑﺎره ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري. و ﺑﺎ روﯾﮑﺮد ﭘﯿﺸﮕﯿﺮاﻧﻪ و ﺣﻤﺎﯾﺘﯽ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎ ﺑﻮده. اﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﺳﺎﻧﺪرز و ﻫﻤﮑﺎران در داﻧﺸﮕﺎه ﮐﻮﯾﯿﻨﺰﻟﻨﺪ در. اﺳﺘﺮﻟﯿﺎ ﺗﺪوﯾﻦ ﺷﺪه اﺳﺖ. ﻫﺪف از اﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ، ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي از.

برنامه آموزش والدین و فرزند پروری مثبت | فروشگاه فایل

nasrin.banooart.ir/a51141

ذخیره شده

۲ اسفند ۱۳۹۵ – برنامه آموزش والدین و فرزند پروری مثبت در ۲۰ صفحه ورد قابل ویرایش با … توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل …

دانلود پروتکل کامل خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری | …

mark.banooart.ir/f423488dlp

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فایل کامل و جامع دانلود پروتکل کامل … خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری,دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) خانواده … پروپوزال در مورد بررسی رابطه سبکهای فرزند پروری با انطباق پذیری مسیر … هوش هیجانی بر افزایش آن در کودکان سنین ۱۱ تا ۱۰ · پروتکل درمانی آموزشی مثبت …

پرسشنامه سبک های فرزند پروری – سایت علمی آموزشی …

www.master-phd.ir/index.php/پرسشنامه/item/217-پرسشنامه-فرزند-پروری

ذخیره شده

سبک‌های فرزند پروری ترکیب‌هایی از رفتارهای والدین است که در موقعیت‌های گسترده روی می‌دهند و جو فرزند پروری بادوامی را پدید می‌آورند. بامریند (۱۹۷۲) در مطالعات خود …

پروتکل روانشناسی | ایران پژوهش

https://www.iranpajohesh.com/پروتکل-روانشناسی.html

ذخیره شده

دانلود انواع پکیج ها و پروتکل های آموزشی و جلسات آموزشی گوناگون در حوزه … دانلود پروتکل آموزش فرزند پروری مثبت به والدین · دانلود پروتکل درمان مبتنی بر پذیرش …

[PDF]جهت دانلود کلیک کنید.

www.pishgirinovin.com/کانون-هدف/خانواده/پژوهش-و-مقالات/item/download/51

مشابه

ﭘﺮوﺗﮑﻞ روان درﻣﺎﻧﯽ ﻣﺜﺒﺖ ﻧﮕﺮ ….. ﺁﻣﻮزش ﺗﺎب ﺁورﯼ ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ روان ﺷﻨﺎﺳﯽ ﻣﺜﺒﺖ ﻧﮕﺮ ﺑﺎ ﺗﺄﮐﻴﺪ ﺑﺮ ﻣﺘﻐﻴﺮهﺎﯼ زﻳﺴ ﺘﯽ. رواﻧﯽ ﻣﻌﻨﻮﯼ …… ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﻣﻬﺎرت هﺎﯼ هﻮﺷﯽ و ﮐﻴﻔﻴﺖ ﻓﺮزﻧﺪ ﭘﺮورﯼ ﺑﺮاﯼ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ. ﺗﺤﺼﻴﻠﯽ. ).

پکیج درمانی روانشناسی مثبت نگر , آموزش مثبت نگری ، …

file.11gig.ir/product/657641

ذخیره شده

مرجع مقالات فارسی روانشناسی مثبت نگر, درمان با روانشناسی مثبت نگر … پکیج درمانی آموزشی مثبت اندیشی,پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت,پکیج

پروتکل رواندرمانی مثبت نگر – دانلود مقاله – 11gig.ir

download2.11gig.ir/product/761168

ذخیره شده

پکیج درمانی آموزشی مثبت اندیشی,پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت,پکیج … کارگاه پروتکل روان درمانی مثبت نگر – مرکز آموزش دانشگاه. روان شناسی مثبت گرا …

پرسشنامه سبک های فرزندپروری بامریند (PSI) – سایت علمی و …

www.irantahgig.ir/?p=41833

ذخیره شده

مشابه

۳ شهریور ۱۳۹۴ – پرسشنامه سبک های فرزندپروری بامریند (PSI) در سال 1972 طراحی شد. … بر پایه پژوهش‌های انجام شده این سبک فرزندپروری با پیامدهای تحولی مثبت همچون پیشرفت تحصیلی بیشتر، اتکاء به خود بالاتر، کج رفتاری کمتر، و … ۱- ارائه به صورت پکیج کامل برای اولین بار در ایران … نرم افزار پرسشنامه پروتکل مداخله …

همه دانشکده ها – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – دانشگاه آزاد …

thesis.iauctb.ac.ir/fa/thesis

مشابه

10, افزایش طول عمر شبکه‌های حسگر بی‌سیم به ‌وسیله‌ی پروتکل مسیریابی کارآمد …… 245, بررسی علل به وجود آمدن هیجانات منفی در جوانان و کنترل آن در جهت مثبت و طراحی …… 950, بررسی ارزش ها، اهداف و رفتارهای فرزندپروری مادران کودکان 3 تا 5 ساله …

پکیج (پروتکل) درمانی مدل ماتریس – پروژه دانشجویی

porozhe13.rozblog.com/post/3715
۱ اسفند ۱۳۹۴ – برنامه آموزش والدین و فرزند پروری مثبت در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود برنامه آموزش والدین و فرزند پروری مثبت · کد متلب برنامه …

افق های نوین تحول دکتر علیرضا عابدین » درباره موسسه

doctorabedin.org/?page_id=32

ذخیره شده

مشابه

برگزاری سلسله کارگاه‌های فرزندپروری ویژه‌ی والدین; برگزاری کارگاه‌های ویژه‌ی متخصصین …. ۲۳٫ Effectiveness of Integrated Group Training Package on Reducing … ۳۴٫ Providing a protocol based on Short Term Psychodynamic Sand Tray Group …. ۹۴٫ تاثیر آموزش برنامه فرزند پروری مثبت بر کاهش شکایات جسمانی کودکان.

پکیج های درمانی روانشناسی – دانلود – دانلود پایان نامه و پروژه

ofmas.stu1.ir/category/پکیج-های-درمانی-روانشناسی/

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با رویکرد ACT …… پروری مثبت. برنامه آموزش والدین و فرزند پروری مثبت در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …

::: موسسه آزمون يار پويا :::–

www.azmonyar.com/Pro001.aspx

مشابه

خارجي, 4 زيرمقياس: خشم، عاطفه مثبت، خلق افسرده، اضطراب, سنجش خشم، …… 3 زير مقياس: آزادگذاري، استبدادي و اقتدار منطقي والدين, ارزيابي شيوه‌هاي فرزندپروري …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت) – افرا دانلود

afra.sitaarticlen.ir/دانلود-فایل-پکیج-پروتکل-فرزند-پروری-م/

ذخیره شده

۱۱ فروردین ۱۳۹۶ – ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم. با سلام حضور مشتریان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت وارد شده …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت – تاپ …

top.nikanasime.ir/farafile/دانلود-فایل-کامل-پکیج-پروتکل-فرزند-پرو/

ذخیره شده

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ – شما به صفحه اختصاصی پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید.

SID.ir | تاثير آموزش برنامه گروهي فرزندپروري مثبت بر اساس …

fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=73190

ذخیره شده

مشابه

توسط روشن بين مهديه
هدف از اين تحقيق، بررسي تاثير آموزش برنامه فرزندپروري مثبت بر استرس والدگري مادران كودكان 10-4 ساله مبتلا به اختلال بيش فعالي/ كمبود توجه است. بدين منظور …

[PDF]اثربخشی آموزش برنامه فرزند پروری مثبت به مادران بر …

jcp.khu.ac.ir/article-1-2456-fa.pdf

ذخیره شده

توسط علایی فر – ‏2015
ﭼﮑﯿﺪه. ﻫﺪف از ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ، ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ آﻣﻮزش ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ي ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوري ﻣﺜﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺎدران ﺑﺮ اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺧﻮاﻧﺪن ﮐﻮدﮐﺎن ﻧﺎرﺳﺎﺧﻮان ﺑﻮد. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑـﻪ ﺷـﺒﻪ. آزﻣﺎﯾﺸـﯽ. ﺑﻮدن ﭘﮋوﻫﺶ، از ﻃﺮح ﺗﺤﻘﯿﻖ ﭘﯿﺶ. آزﻣﻮن.

خرید و دانلود مبانی نظری مهارت های ارتباطی (فصل دوم) – دومینو …

domino.venuosfile.ir/newarticle/fara5199.html

ذخیره شده

۱۴ فروردین ۱۳۹۶ – دانلود پکیج (پروتکل) فرزند پروری مثبت – خرید آنلاین و دریافت … برترین پکیج مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارت های مدیران آموزشی – دانلود …

مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش مثبت نگري – مزرعه سرسبز

mazraesarsabz.ir/مباني-نظري-و-پيشينه-پژوهش-آموزش-مثبت-نگ/

ذخیره شده

به صفحه دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی خوش آمدید . … برای ثبت نام در کارگاه کارگاه تربیت مثبت و سازنده (شیوه های فرزند پروری) اینجا. 31 .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *