دانلود فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 836
فرمت فایل doc
حجم فایل 150 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 100

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 100 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc· توضیحات ابتدایی :

آماده سازی در 15 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 100 صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات درمانی و مبانی نظری به صورت کامل برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

پشتیبانی 09191809834 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

جلسه اول :

آشنایی با آزمودنی ها

تعریف هوش

هوش هیجانی و انواع هوش

تفاوت انواع هوش هیجانی

و در آخر اجرای پیش آزمون

جلسه دوم :

توضیح دادن در رابطه با هیجان های اصلی و کشیدن شکل هر هیجان بصورت، صورتک های مختلف توسط آزمودنی ها روی کاغذ و تابلوی کلاس و همچنین نشان دادن حالت های چهره ای هر هیجان بصورت گروهی در کلاس توسط آنها.

شرح جلسه:

نظریه های هیجان:

نظریه‌هائی که در پی یافتن هیجان‌های اولیه یا بنیادینی هستند که همه مردم تجربه می‌کنند و همچنین انواع موقعیت‌ها و ارزیابی‌هائی که این هیجان‌های اولیه را فرا می‌خوانند.

در نخستین گروه از نظریه‌های ارزیابی گفته می‌شود که مجموعه‌ی کوچکی از هیجان‌های ‘اولیه’ وجود دارد و هر هیجان را ارزیابی‌های خاص هر رویداد فرا می‌خوانند. (مثلاً ترس) و ارزیابی‌های فراخوان آن (مثلاً تهدید).

این هیجان‌های نخستین در تمام فرهنگ‌های انسانی و در سراسر قلمرو جانوری وجود دارد. بعضی رویدادها را ممکن است همه آدم‌ها یکسان ارزیابی کنند. برای مثال، مار زنگی را بیشتر جانواران و آدمیان به‌عنوان منبع تهدید ارزیابی می‌کنند. انواع تهدیدهائی که فراخوان ارزیابی‌ها مندرج در جدول هیجان‌های نخستین و عوامل فراخوان آنها، هستند، ممکن است در گونه‌های مختلف جانوران و فرهنگ‌های مختلف آدمی متفاوت باشد. برای مثال، بسیاری از آمریکائی‌ها اگر در حین قدم زدن در ساحل به افراد کاملاً برهنه برخورد کنند ممکن است حیرت‌زده شوند، اما دیدن چنین صحنه‌هائی برای بسیاری از برزیلی‌ها امری عادی است زیرا برهنه حمام آفتاب‌گرفتن در برزیل رایج‌تر از آمریکاست.

جلسه سوم :

آموزش فن رها سازی هیجان هدف این جلسه است.

شرح تکنیک رهاسازی هیجان::

به مراجعان، آموزش داده شد در هنگام بروز حالت های هیجانی منفی مانند عصبانیت، غمگین و بخش یا زمانی که احساس لجاجت و حسادت را تجربه می کنند برای حس خود نامی انتخاب کنند و با بستن چشم های خود سعی بر حس کردن آن در وجود خود را داشته باشند.

سپس از فن رها سازی هیجان که شامل نواختن ضربه های آرام به نواحی خاصی از بدن توسط انگشت می باشد. (مانند بین دو ابرو، بیرون گوشه های چشم، روی استخوان گونه و…) استفاده کنند.

کودکان آموزش داده شد که نفس عمیق بکشند و در هنگام ضربه زدن به مشکلشان فکر کنند و به نقاط مورد نظر به آرامی ضربه وارد کنند و با دم و بازدم های عمیق مشکل خود را به بیرون پرتاب کنند.

جلسه چهارم :

معرفی عروسک خرس ابر قهرمان به کودکان و توضیح درباره اینکه هر زمانی که ما احساس یک هیجان را در درون خود داریم خرس ابر قهرمان چگونه به کمک ما خواهد آمد تا ما راجع به آن هیجان تصمیم بگیریم.


جلسه پنجم :

هدف این جلسه فراگیری ابراز و بیان احساسات بود.

با کمک خرس ابر قهرمان به دانش آموزان آموزش داده شد که داشتن هر نوع احساسی و به هر طریقی که باشد طبیعی است و اشکالی ندارد شما باید همانی باشید که واقعا هستید.

مثلا این طبیعی است که هنگام آزرده شدن گریه کنید و یا در هنگام سختی تقاضای کمک کردن عیب نیست.


مبانی نظری::::::

مقدمه

هوش

اگرچه هوش از موضوعاتی است که در حوزه روانشناسی بسیار مورد بحث قرار گرفته است، تعریف استانداری درباره آن وجود ندارد. شاید بتوان به صورت کلی هوش را توانایی آموختن و کاربرد مهارتهایی تعریف کرد که برای سازگاری موفقیت آمیز با نیازهای فرهنگ و محیط فرد لازم است.

روانشناسان برای انسان 3 نوع هوش را تعریف کرده اند.

1 – هوش شناختی

2 – هوش هیجانی

3 – هوش معنوی

نظریه گاردنر درباره هوش چندگانه، دیدگاه سنتی هوش و توانایی ذهنی را در زمینه تعلیم و تربیت و علوم شناختی دگرگون ساخته و روش ها و برنامه های آموزشی را تحت تاثیر قرار داده است.

بسیاری از معلمان و برنامه ریزان آموزشی، نظریه گاردنر را در راهبردهای تدوین و برنامه ریزی محتوای درسی مورد توجه قرار داده و در اغلب موارد این دیدگاه را در فرایند یاددهی – یادگیری به گونه ای موثر به کار برد هاند. برای سنجش انواع هوش، پرسشنامه و ابزارهایی ساخته شده است که در فرایند آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این ابزارها می توان به آزمون هوش چندگانه کودکان اثر نانسی فیرز و هوش چند گانه که در سال 1999 مکنزی آن را تدوین کرده است و به پرسش نامه های هوش چندگانه هرمز و دو گلاس اشاره کرد.

ویلیامز، بلایت و همکاران 5(1996) در اثر مشترک خود با عنوان « هوش عملی برای مدرسه » این سازه را به عنوان درک شخص از انتظارات مدرسه و توانایی پاسخدهی مناسب به این انتظارات تعریف کرده اند، که در مراحل رشد، از کودکی تا میانی و تا آغاز نوجوانی رشد می کند. آنان در یک پژوهش نشان دادند که هوش عملی برای مدرسه را می توان با آموزش افزایش داد و بدین ترتیب دانش آموزان را در بهبود عملکرد تحصیلی کمک کرد. برای بررسی بهتر انواع هوش های مطرح شده، می توان الگویی ساده بدست داد که نشان دهنده ارتباط میان سطوح هوش باشد.– Fairs

– Mackenzie

– Harms & Douglas

– Williams

– Blytheمفهوم هوش هیجانی :

سالووی و مایر یک تعریف تجدید نظر شده و پیچیده تری را از هوش هیجانی ارائه نمودند. در این تعریف چهار بعد برای این سازه در نظر گرفته شده است :

1 – احساس و ابراز هیجان

2 – تسهیل تفکر توسط هیجانات

3 – فهم و تحلیلی هیجان ها

4 – تنظیم بازبینی هیجانات

بنابراین تعریف می توان کفایت های مرکزی درگیر در هوش هیجانی را شامل : ابراز هیجان در خود و دیگران فهم این هیجان ها و اداره هیجان ذکر نمود.

گلمن هوش هیجانی را توانایی برانگیختگی خود، پایداری در مواقع شکست، توانایی کنترل انگیزه های ناگهانی ( تکانه ها) و تمایلات، به تاخیر انداختن و ارضاء تمایلات، توانایی نظم بخشیدن به حالتهای روحی و توانایی اصرار ورزیدن و امیدواری می داند.

این نظریه اعتقاد دارد آنچه که می تواند پیش بینی کننده موفقیت و سلامت روانی فرد در آینده باشد توانایی هوش هیجانی است.

چهار بعدی که سالووی و مایر برای هوش هیجانی ذکر کرده بودند در اصلاحیه ای از طرف گلمن به چهار حوزه به شرح زیر تبدیل شد.

1 – آگاهی از هیجانات خود

2 – مدیریت هیجانات خود

3 – شناسایی هیجانات دیگران

4 – تنظیم روابط خود با ددیگران

مایروسالووی در کتاب بار – ان و پارکز هوش هیجانی را تحت عنوان سه معنی بررسی نموده اند. این سه معنی عبارتند از :

1 – هوش هیجانی به معنی طرز تفکر یک عصر یا دوره

2 – هوش هیجانی به معنی شخصیت

3 – هوش هیجانی به معنی توانایی ذهنی

هوش هیجانی به معنی طرز تفکر یک عصر یا دوره اولین و کلی ترین معنی هوش هیجانی است، روحیه ای که در یک عصر یا دوره وجود دارد و عبارتست از خصوصیات فرهنگی – معنوی یا احساسی که یک دوره را مشخص می کند.

طرز تفکرهای یک دوره متعدد در هم تنیده اند. به نظر مایروسالووی هوش هیجانی یکی از این طرز تفکرهای این عصر می باشد و لذا اولین معنی هوش هیجانی جنبه فرهنگی و سیاسی دارد.

هوش هیجانی به معنی شخصیت بیشتر جنبه مردمی داشته و به یک بسته خصوصیات شخصیتی اشاره می کند که برای موفقیت در زندگی مهم می باشد با بررسی بعضی از نظریه های شخصیت مانند الگوی پنج عاملی مک کری در می یابیم که فاکتورهای هوش هیجانی مانند عامل های تشکیل دهنده شخصیت می باشند.

روان رنجور خویی ( نگران، ناایمن، عصبی)، خوشایندی ( خوش قلب، ساده دل، مورب)، برونگرایی ( پرحرف، لذت جو، با محبت)، وظیفه شناس ( با دقت، قابل اعتماد، منظم) گشادگی ( مبتکر، مستقل، سازنده) در مقایسه بعضی از نظریه های دیگر هوش هیجانی تنها به عنوان یکی از سازه های شخصیت در نظر گرفته می شود. با توجه به وسعت شخصیت و بخش های آن هیجان و انگیزش کل شخصیت را در بر نمی گیرد.

هوش هیجانی به معنی توانایی ذهنی به نظر مایر و سالووی مناسب تر به نظر می رسد. رویکردهای علمی هوش هیجانی را بیشتر با عبارت توانایی ذهنی تعریف می کنند و آن اشاره به یک دسته توانایی هایی دارد که در پردازش اطلاعات هیجانی بکار می رود. (فریدمن، 2003)


  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – ofmas.ir

ofmas.ir/product-94571-Emotional-intelligence-training-package-treatment.aspx

ذخیره شده

پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در ۱۰۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۱۵ جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش گروهی.

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – نگین دانش

neginknowlg.ramzblog.ir/post/1114
۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس از …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – 2016-05-03

tninelm.blogroom.ir/post/1285

ذخیره شده

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – – طنین دانش.

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – پونه پالس

poonepulse.blogroom.ir/post/1099

ذخیره شده

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی

8j832q.nikandlc.ir/

ذخیره شده

امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – بسیط دانش

basitdanesh.aslblog.ir/post/1870
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ – اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی- شده …

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی | …

www.novinmgali.ir/?p=3654

ذخیره شده

۱۸ آبان ۱۳۹۵ – به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی ببرید.

پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری – سایت علمی …

www.master-phd.ir/…/پروتکل-درمانی/…/266-پروتکل-درمان-رفتاری-شناختی-پرخا…

ذخیره شده

پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری. پروتکل درمانی. پروتکل درمان رفتاری – شناختی پرخاشگری. خشم به‌صورت یک حالت هیجانی درونی ناخوشایند با فراوانی و …

دانلود پروتکل درمانی و آموزشی روانشناسی – سایت علمی …

www.master-phd.ir/index.php/پروتکل-درمانی

ذخیره شده

پروتکل زوج درمانی مبتنی بر مبانی دینی-اسلامی · پروتکل درمانی … در این سبک، اصول ذهن آگاهی برای بهبود بهزیستی هیجانی و سلامت روان ادغام می‌سازد. Read More …

پروتکل درمانی آموزشی مهارت های زندگی | mark

mark.banooart.ir/d61947protokol

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فایل کامل و جامع پروتکل درمانی … همچنین بخوانید : پکیج درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود مستقیم پکیج … رابطه سبک های دلبستگی، هیجان خواهی و هوش هیجانی با آمادگی اعتیاد در دانش آموزان …

پروتکل معنا درمانی گروهی | mark

mark.banooart.ir/d94572protokol

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – سلام، به صفحه دانلود پروتکل معنا درمانی گروهی خوش آمدید. … همچنین بخوانید : پکیج معنا درمانی گروهی,دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) معنا درمانی گروهی,دانلود پروتکل کامل معنا درمانی گروهی · پروتکل آموزشی درمانی هوش هیجانی& raquo; … کارآمدی آموزش مدیریت استرس به شیوه شناختی – رفتاری بر واکنش های هیجانی …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – شکوفه سیب

shekufesibc.lineblog.ir/post/2160
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی درجه کیفی و رضایت …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – حریر دانلود

harirdl.nedablog.ir/post/685
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی پکیج آموزشی درمانی …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – HamrahFeed – …

hamrahfeed.xyz/post/93132

ذخیره شده

ParsiBlog.com/Posts/579/پکيج (پروتکل) آموزشي درماني هوش هيجاني/; مطالب مشابه: پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی; کلمات کلیدی: آموزشي درماني ,پروتکل …

پروتکل روانشناسی | ایران پژوهش

https://www.iranpajohesh.com/پروتکل-روانشناسی.html

ذخیره شده

دانلود انواع پکیج ها و پروتکل های آموزشی و جلسات آموزشی گوناگون در حوزه … دانلود پروتکل شناخت درمانی هستی نگر · دانلود پروتکل آموزش هوش هیجانی · دانلود پروتکل …

[جدیدترین فایل های دانشجویی – پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی

porozhe13.mihanblog.com/post/81

ذخیره شده

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ – پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در 69 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی. مبانی نظری و اصول آموزشی در …

[PDF]تأثیر آموزش هوش هیجانی و مهارت‌های زندگی بر سازگاری …

journals.khuisf.ac.ir/jsr-p/article-1-423-fa.pdf

ذخیره شده

توسط A Yarmohammadian – ‏بیان شده در 10 یافته – ‏مقالات مرتبط
ﻧﻔــﺮ. 20(. ﻧﻔــﺮ ﮔــﺮوه. آﻣــﻮزش ﻫــﻮش. ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ. ،. 20. ﻧﻔﺮ ﮔﺮوه. آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي زﻧﺪﮔﻲ. و. 20. ﻧﻔﺮ ﮔﺮوه. ﮔـﻮاه. ) ﺑـﻪ روش. ﻧﻤﻮﻧـﻪ ….. ﺛﻴﺮ آﻣﻮزش. ﻣﻬـﺎرت. ﻫـﺎي زﻧـﺪﮔﻲ و ﻫـﻮش ﻫﻴﺠـﺎﻧﻲ ﺑـﺮ ﺑﻬﺒـﻮد و اﻓـﺰاﻳﺶ. ﺳﺎزﮔﺎري زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ زوج. ﻫﺎي ﺟﻮان. در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪ ….. post hoc test. 4. Statistical Package for Social Science -Version13 (SPSS13) ….. ﻛﻨﻨـﺪه ﺑـﻪ ﻣﺮﻛـﺰ درﻣـﺎن ﻧﺎﺑـﺎروري . ﻓﺼﻠﻨﺎﻣ. ﺔ. ﺑﺎرور.

[PDF]بررسی تاثیر آموزش راهبردهای تنظیم هیجان بر اساس مدل گراس …

ijrn.ir/article-1-165-fa.pdf

ذخیره شده

اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﻘﺶ و ﺗﺎﺛﯿﺮ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن را ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي در اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر ﻣﻮرد ﺗﺎﯾﯿﺪ. ﻗﺮار .داد. ﮐﻠﯿﺪ واژه ….. اﻓﺮاد ﺗﺤﺖ درﻣﺎن. ﻧﮕﻬﺪارﻧﺪه ﺑﺎ. ﻣﺘﺎدون، …. ﺧﻼﺻﻪ ﭘﺮوﺗﮑﻞ آﻣﻮزش ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﮔﺮاس. ﺟﻠﺴﻪ اول ….. آﻣﻮزش ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﺮ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن ﭘﺴﺮ را ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ. ﻗﺮار داده ﺑﻮد …

خرید آنلاین پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

www.newfilestant.ir/paper6779.html

ذخیره شده

۲۲ مهر ۱۳۹۵ – دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) لحظات خوشی را برای شما آرزومندیمعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – گلبرگ شقایق

shagayegobarg.8n8.ir/post/223

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – … پروپوزال رابطه ی سبک های دلبستگی و هوش هیجانی با رضایت و تعارض زناشویی در معلمان زن متاهل · پروژه آمار قد دانش …

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با رویکرد ACT

shagayegobarg.8n8.ir/post/82
پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با رویکرد ACT – … پروپوزال رابطه ی سبک های دلبستگی و هوش هیجانی با رضایت و تعارض زناشویی در معلمان زن متاهل.

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – سِرمِت مقاله

article.cermet.ir/پکیج-پروتکل-آموزشی-درمانی-تاب-آوری/

ذخیره شده

۶ بهمن ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری در 34 صفحه ورد قابل ویرایش با … و نقش آن در مقابله با مشکلات هیجانی به شرکت کنندگان ارائه می شود.

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری – فروشگاه …

mihanshop.hamrahblog.com/post/441

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری در 34 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری. پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی …

افق های نوین تحول دکتر علیرضا عابدین » درباره موسسه

doctorabedin.org/?page_id=32

ذخیره شده

مشابه

وظایف: آموزش و پیشگیری از سوء استفاده مواد مخدر، مداخله و درمان از طریق تشخیص و مصاحبه … ۲۳٫ Effectiveness of Integrated Group Training Package on Reducing … ۳۴٫ Providing a protocol based on Short Term Psychodynamic Sand Tray Group … ۶۱٫ تاثیر هوش هیجانی و سبک دلبستگی در استفاده مشکل¬زا از اینترنت، ۱۳۸۹٫.

وب سایت شخصی دکتر زهره قربانی » همه چیز درباره نظریه امید …

www.ravanshena30.com/?p=355

ذخیره شده

مشابه

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ – همچنین این نظریه امید را به عنوان سائقی برای هیجانات و سلامتی افراد می داند (اسنایدر و همکاران، ۲۰۰۲). …. معرفی بفرمایید چون نتونستم یک پکیج اموزشی برای امید درمانی پیدا کنم …. ببخشید من برای کار پایان نامم احتیاج به پروتکل امید درمانی اشنایدر دارم . … آزمون امیدواری · آزمون پشتکار (Grit-S) · آزمون هوش هیجانی.

پرتوي دانش

parto3danesh.nikablog.ir/

ذخیره شده

-سفارش سي دي پكيج آموزش زبان كودك شما مي تواند بخواند -اورجينال Your Baby Can Read …… -پكيج (پروتكل) آموزشي درماني هوش هيجاني -پاورپوينت بيش فعالي در …

Download Wallpapers of Shadmehr in view of Esfahan ( …

shadmehrclassic2.rzb.h5h.ir/post645145.html

ذخیره شده

… پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام) · پکیج (پروتکل) معنا درمانی گروهی · پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی · پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی …

کانون-دانش | مرکز پروژه و مطالعات دانشجویی تمام رشته های درسی

kanon-danesh.ir/

ذخیره شده

نام محصول: بررسی رابطه هوش هیجانی با سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی دسته: علوم انسانی … نام محصول: پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری دسته: علوم انسانی …

پروتکل کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی – ”1”,\n ‘

download1.11gig.ir/product/746101

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمانی حضور ذهن یا ذهن آگاهی مبنی بر کاهش استرس (MBSR) ….. درست از زمانی ….. فایل ( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) لحظات خوشی را .

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

5b83hn.mabnafci.ir/

ذخیره شده

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل وجودی. … دانلود پرسشنامه هوش هیجانی ساعتچی 1389 -کامل و جامع. 12 . برترین فایل مدلسازی شناختی یك سیستم آموزش دهنده هوشمند به منظور توان‌ بخشی علاقه به یادگیری و خلاقیت دانشجو.

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی | آفمَس اِتکو

ofmas.eteco.ir/پکیج-پروتکل-درمانی-آموزشی-مثبت-اندیشی/

ذخیره شده

۲۱ دی ۱۳۹۵ – این فایل به منظور دسترسی سریع شما محقق عزیز و گرامی با عنوان پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی در این پایگاه منتشر شده است .

[DOC]فهرست طرح های تحقیقاتی سال 94 – دانشگاه علوم پزشکی گیلان

www.gums.ac.ir/Upload/Modules/Contents/asset26/u%20p.docx

ذخیره شده

35, اثر هوش هیجانی بر رفتارهای کاری ضد بهره ور و رفتارهای شهروندی سازمانی در میان …. 90, بررسی وضعیت آموزش درمانگاهی در مراکز آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی …. 200, پروتکل مرور سیستماتیک و متا آنالیز پیامد استفاده از غضروف در جراحی …. 254, بررسی کار آمدی پکیج پیش ساخته راکتور بیولوژیکی با بستر مدیای …

طوبي سافت

tubasoft.monoblog.ir/

ذخیره شده

۲۸ خرداد ۱۳۹۵ – پايان نامه بررسي هوش هيجاني و تأثير آن بر پيشرفت تحصيلي در دانشگاه تربيت معلم … پكيج (پروتكل) درماني – آموزشي معنا درماني گروهي

روایت‌درمانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/روایت‌درمانی

ذخیره شده

مشابه

«مرکز دولویچ» واقع در شهر ادلاید استرالیا که توسط مایکل وایت و همکارانش تاسیس شد، همچنان بعنوان مرکز اصلی آموزش و تحقیق و توسعه ی روایت درمانی فعال است.

درمان عقلانی-عاطفی آلبرت الیس – روان شناسی.دلهره.خشم …

robabnaz.persianblog.ir/tag/درمان_عقلانی-عاطفی_آلبرت_الیس

ذخیره شده

مشابه

دومین مزیت این است که گروه فرصت آموزش جانشینی از راه‌حل‌های دیگران برای مشکل … مزیت مهم دیگر رویکرد شناخت عقلانی- عاطفی درمان گروهی آن است که بیش از نیمی از …

بسته آموزشی درمان گروهی اختلال وسواس اجباری با … – موسسه …

modat.ac.ir/1854/بسته-آموزشی-درمان-گروهی-اختلال-وسواس-ا.html

ذخیره شده

مشابه

۸ دی ۱۳۹۳ – این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های استاندارد مطرح شده توسط استکتی ۱۹۹۳، فوآ فرانکلین ۲۰۰۱، کلارک ۲۰۰۴ و دیگر …

پرسشنامه هوش هیجانی شرینگ (EQ) – سایت علمی و آموزشی …

www.irantahgig.ir/?p=35884

ذخیره شده

مشابه

۳۰ تیر ۱۳۹۴ – پرسشنامه هوش هیجانی شرینگ (EQ) دارای 33 سوال و پنج بعد می باشد. با خرید و دانلود … بار آن معتقد است که هوش هیجانی در اغلب اوقات، رشد می‌یابد و می‌توان آن را با استفاده از آموزش، برنامه‌ریزی و درمان، گسترش داد. او معتقد است … ۱- ارائه به صورت پکیج کامل برای اولین بار در ایران … نرم افزار پرسشنامه پروتکل مداخله …

اثربخشی درمان شناختی- رفتاری و ذهن‌آگاهی بر سلامت روان …

98post.ir › فروش

ذخیره شده

۴ فروردین ۱۳۹۶ – هدف از پژوهش حاضر مقایسه اثربخشی درمان شناختی – رفتاری و ذهن آگاهی در سلامت روانی مصرف‌كنندگان كراك است. …. 8.30 … ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻫﻮﺵ ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ ﻭ.

پایان نامه,پروژه,تحقیق,مقاله,مقاله ترجمه شده,گزارش,طرح …

instagram.tebyan.net/post/3796

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمانی – آموزشی معنا درمانی گروهی … مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش هیجانی ( فصل دوم پایان نامه ) … پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی.

دنیای تازه – رفتار درمانی درکودکان مبتلا به اختلال نا فرمانی …

donyayetaze.blogfa.com/post/12

ذخیره شده

مشابه

یکی از این روش های درمانی رویکرد های رفتاری میباشند که آموزش والدین و … آنها علیرغم هوش کافی، بدلیل عدم مشارکت و مقاومت در برابر توقعات خارجی و اصرار بر حل … روش های درمانی متنوعی برای مواجه با مشکلات رفتاری شناختی و هیجانی کودکان مبتلا …

فروشگاه دانش گذر

daneshgozardl-srozm.sayme.ir/

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تمایز یافتگی (براساس تئوری سیستمی بوئن) در 40 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود مبانی نظری-دانلود …

دانلود رایگان پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی – دانشجو کمک – …

porseshnamefile.rozblog.com/tag/دانلود-رایگان-پکیج-(پروتکل)-طرحواره-درمانی

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) طرحواره درمانی در 60 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی. مبانی نظری و اصول آموزشی در جلسات درمانی.

مقالات مشاوره و راهنمایی – بازی درمانی

pishromarivan.blogfa.com/post-64.aspx

ذخیره شده

مشابه

2-ارزیابی نیاز های درمانی کودک با حضور والدین( گفتگو با معلمان، کارکنان، و. … در آموزش و تمرين رفتار ها و نگرش هاي سازنده و جديد به او كمك كند. … اين ديدگاه بر اين فرض استوار است كه ادراك وتفسير فرد از موقعيت ، پاسخ هيجاني و رفتاري او را به موقعيت تعيين ميكند. ….. D- شیوه تشخیص ( از نظر هوش و مسائل روانی و فیزیکی ) و.

محصولات – تبریز سی بی تی

tabrizcbt.com/?post_type=product

ذخیره شده

پروتکل ها و پکیج های درمان روانشناختی (1). پاورپوینت های آموزشی، علمی، درمانی (1) … پرسشنامه هوش معنوی کینگ (SISRI). ۳۵/۰۰۰ ریال افزودن به سبد خرید.

جزوه آموزشی نمونه جلسه مشاوره بر اساس رویکرد واقعیت درمانی

ravanshenasy.sellfile.ir/prod-197961-جزوه+آموزشی+نمونه+جلسه+مشاوره+بر+اساس+رو…

ذخیره شده

مشابه

جزوه آموزشی نمونه جلسه مشاوره بر اساس رویکرد واقعیت درمانی … پروتکل درمان افسردگی با اکت همین حالا دانلود کنید فقط 5000 تومان . …. پرسشنامه هوش معنوی کینگ.

[DOC]CV.Dr. Samadi_Persian Version_Updated in August 2016

avizhehlc.com/wp…/CV.Dr_.-Samadi_Persian-Version_Updated-in-August-2016.doc

ذخیره شده

4- بازي درماني براي كودكان دارای ناتوانی های رشدی و هوشی … 1- تجارب وسيع در كاربرد پكيج هاي MS Office (Words, Excel, Power Point) …. آموزش قالی بافي براي دانش آموزان مبتلا به ناتواني هاي هوشی (با ديدگاه تحليل تكليف) سازمان آموزش و پرورش استثنایی ايران، تهران- ايران; صمدي، س. ….. پروتکل های مداخله ای برای افراد دارای اتیسم.

منابع روانشناسیو پرسشنامه ها – دانلود و خرید پرسشنامه و …

sorousheh.persianblog.ir/post/2

ذخیره شده

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ – دانلود پرسشنامه هوش هیجانی تراویس برادبری و جین گریوز +نمره گذاری و روایی پایایی … دانلود پروتکل درمانی وسواس با رویکرد شناختی رفتاری (رفتاردرمانی دیالکتیکی) …. دانلود پکیج آموزش مهارت خودآگاهی و حل مسئله. پکیج …

دانلود رایگان پاورپوینت آموزش طرحواره درمانی – روان بنیان

ravanbonyan.com/forum/showthread.php?t=1304

ذخیره شده

مشابه

۵ آبان ۱۳۹۴ – 1 پست – ‏1 نویسنده
شرح: در این پاورپوینت 102 اسلایدی اصول اساسی طرحواره درمانی به صورت کلی آموزش داده شده است.البته بدون شرکت در کارگاه مفید نخواهد بود.

کتاب هوش هیجانی و زبان بدن | سایت آموزش هوش هیجانی

www.fa.eqlearning.org/کتاب-هوش-هیجانی-و-5-طرح-طلا-سکه/

ذخیره شده

مشابه

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ – با خرید پکیج کتاب هوش هیجانی Emotional Intelligence و زبان بدن Body Language … کتاب هیجان رفتار و تن گفتار کتابی در زمینه هوش هیجانی ، اعتماد بین فردی و زبان …. بازتاب: تای چی و ورزش درمانی – وب سایت آموزش هوش هیجانی.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تمایز …

domino.venuosfile.ir/newarticle/fara195.html

ذخیره شده

۱۰ فروردین ۱۳۹۶ – فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی با آرزوی بهترینها برای شما عزیزانعنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی …

اثربخشی آموزش هوش هیجانی بر مدیریت زمان و خود کارآمدی دانش …

psychstudies.alzahra.ac.ir/article_2077_332.html

ذخیره شده

مشابه

توسط حاجلو – ‏2015
همچنین معلوم شد که آموزش هوش هیجانی قسمت بیش‌تری از واریانس مدیریت زمان کوتاه … بستة آموزشی هوش هیجانی پروتکل آموزش هوش هیجانی برگرفته از برنامة برادبری و …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – …

sarv.farafiledlc.ir/gearticle/cro392.html

ذخیره شده

۱۹ آذر ۱۳۹۵ – به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی ببرید.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با …

manbaemg.ir/best/خرید-فایل-پکیج-پروتکل-آموزشی-درمانی-و/

ذخیره شده

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) آموزشی …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – …

topicforpe.ir/tahgig/new-32114.html

ذخیره شده

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ – لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم به صفحه دانلود فایل(پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید.شما پس …

فایل پکیج (پروتکل) زوج درمانی هیجان مدار (EFT) – افرا دانلود

afra.sitaarticlen.ir/فایل-پکیج-پروتکل-زوج-درمانی-هیجان-مدار/

ذخیره شده

۱۲ فروردین ۱۳۹۶ – برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی هموطنان … دانلود (پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) ما بهترین محصولات را برای …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

top.nikanasime.ir/farafile/برترین-پکیج-پکیج-پروتکل-درمانی-آموزشی/

ذخیره شده

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با … دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – خرید آنلاین و …

پکیج (پروتکل) معنا درمانی گروهی – تلگرام – اینستاگرام

telegram-instagram.ir/پکیج-پروتکل-معنا-درمانی-گروهی-2/

ذخیره شده

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ – این فایل توسط گروه … پکیج (پروتکل) درمانی – آموزشی معنا درمانی گروهی – ساز دل – … …. پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – سِرمِت مقاله.

دریافت فایل پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکسیشن – …

aris.rayapaperi.ir/?p=3427

ذخیره شده

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با رویکرد ACT لحظات … خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) امیدواریم از خرید خود بهره …

دانلود پمفلت (بروشور) وارفارین (Warfarin) :: کانون دانش …

kanon-danesh.blog.ir/…/دانلود%20پمفلت%20(بروشور)%20وارفارین%20(Warfarin…

ذخیره شده

۵ دی ۱۳۹۵ – بررسی رابطه هوش هیجانی با سلامت روانی و پیشرفت تحصیلی · چه خطراتی افراد مبتلا به … ۹۶/۰۱/۲۲. پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری. ۹۶/۰۱/۲۲ … گروه دارویی درمانی: اشکال دارویی: … آموزش بیمار خانواده شرایط نگهداری:.

نگین موج

neginmoje.limooblog.com/

ذخیره شده

۲۷ آذر ۱۳۹۵ – آموزش تعمیرات سیستم ترمز و فرمان اتومبیل پراید / اورجینال … -برترین پکیج پیشینه پژوهش هوش هیجانی – دانلود فایل …. -تحقیق اثرات درمان نوروسايكولوژي در كارآمدي خواندن دانش‌آموزان مبتلا به نارساخواني تحولي ….. -برترین پکیج ترجمه مقاله پروتکل اصلاح شده DSR جهت شناسایی و حذف حملات سیاه چاله انتخابی …

جزئیات کارگاه ها | روانشناسی کودک و نوجوان – خانه

drkarampour.ir/pajouheshi/جزئیات-کارگاه-ها/

ذخیره شده

… دانلود مقاله های روان شناسی سلامت · – دانلود پکیج رواندرمانی فراشناختی · – دانلود مقاله … جنبه های روانپزشکی اختلالات دستگاه اعصاب(پروتکل تشخیص و درمان) …. آموزش. • مشاوره. موضوعات روانی اجتماعی در بیماری‌های قلبی عروقی. موضوعات روان‌شناختی ….. ترسیم و اختلالات هیجانی است و در بزرگسالان، تشخیص ضایعات مغزی یا برخی …

دیجیتال هنر

honaritar.blogtez.com/

ذخیره شده

آموزش تصویری زبان انگلیسی English today – به همراه زیر نویس انگلیسی-اورجینال …. کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های عروسکی · خرید فایل( ….. دریافت فایل بررسی رابطه خلاقیت و هوش هیجانی کارکنان وزارت علوم تحقیقات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *