دانلود فایل پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در 37 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 11
فرمت فایل doc
حجم فایل 35 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 37

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در 37 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc· توضیحات ابتدایی :

آماده سازی در 8 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 37 صفحه به صورت جامع (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد با فرمت doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

پشتیبانی 09191809834 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

این درمان براساس تکنیک آرامسازی بنسون تدوین شده است.

نکات و اصول کلی:::


– از اصول مهم براى اجراى آرام سازى عضلانى رعایت حریم بیمار و تامین محیطى آرام و ساكت براى نشستن یا خوابیدن بیمار مى بامی شود.-

– ابتدا باید روش را به طور كامل براى بیمار توضیح داد و هرگونه ابهامى را رفع نمود.

– بیمار در هر زمانى كه مایل است یا احساس ناراحتى مى كند مى تواند ورزش را رها نماید.


1) اصل اول در اجراى این روش وجود محیطى ساكت است كه بیمار بایستى در اتاقى ساكت یا مكانى مناسب قرار گیرد.

2) اصل دوم قرار گرفتن در وضعیتى كاملا راحت است. شخص باید در حالتى قرار بگیرد كه بتواند حداقل بیست دقیقه آنرا حفظ نماید.

3) اصل سوم تمركز فكرى بر یك موضوع یا یك شىء كه این موضوع یا شىء مى تواند تكرار یك كلمه یا صدا یا تمركز روى یك احساس مطبوع و خوشایند بامی شود.

4) اصل چهارم، نگرش مثبت كه ذهن باید از تمام افكار و نگرانى ها و آشفتگى ها خالى شود. روش كار به این صورت است كه پس از قرار می گیردن بیمار در یك وضعیت راحت با صدایى آرام، نرم و ملایم از بیمار تقاضا كنید كه چشمان خود را ببندد و به بیمار بگویید كه بر تنفس خود تمركز نماید، افكار مزاحم را حتى الامكان از ذهن خود دور كند و یك كلمه را كه همیشه براى او یادآور آرامش بوده است (مانند خدا، عشق، دریا، رنگین كمان و…) انتخاب و شروع به تنفس هاى عمیق و منظم نماید و با بینى دم را انجام داده و با دهان بازدم را خارج كند و كلمه آرامبخش مورد نظر را تكرار نماید.

در همین حال، از نوك انگشتان پا عضلات خود را شل كند و این كار را به سمت عضلات بالایى بدن و سر ادامه دهد تا تمامى عضلات به انبساط كامل برسند. در این مدت، بیمار نباید به اثربخشى این روش فكر كند و این حالت باید به مدت حداقل بیست دقیقه ادامه داشته بامی شود.

سپس از بیمار بخواهید چشمان خود را بگشاید و مدتى را در حالت سكون تا به آرامش مورد نظر دست یابد. توصیه مى شود این روش با شكم خالى صورت گیرد.

دستورات اساسی برای آموزش رفع کشش عضلانی (بطور اختصار) بدین شرح است :

1- منظور از این عمل ابتدا برای فرد توضیح داده می شود (که همان کاهش اضطراب و رفع تنش است).

2- وجود مکانی ساکت و بدون مزاحمت برای انجام تمرین حائز اهمیت است.

3- حالت نشسته و راحت یا لم دادن روی مبل راحتی

4- داشتن لباس های راحت بر تن که فرد احساس تنگی و سختی نکند

5- کشیدن نفس عمیق، لحظه ای آنرا نگه داشتن و بعد خیلی آرام و کامل آنرا بازدم کردن.

6- انگشتان پا و پاها را سفت کرده لحظه ای حالت سفتی را نگه داشته آنرا احساس کنید، آنگاه عضلات سفت را شل نمایید، به همین ترتیب ساق ها، زانو ها، رانها، عضلات سرین، انگشتان دست، و دستها، ساعد، آرنج، بازوها، عضلات شکم، سینه، صورت، دندان ها، و پیشانی.

7- چند دقیقه به لمیدن آرام ادامه داده تا آرامش در تمام بدن نفوذ کند، تفاوت عضلات کشیده و منقبض قبلی و عضلات شل و راحت فعلی را احساس نمایید.

8- حالا دراز بکشید مدتی احساس آرامش و نیروی تازه کنید و بعد به فعالیت روزانه برگردید.

جلسات مداخله

جلسه اول:

با توجه به اینکه آشنایی اولیه با آزمودنی­ها در جریان انتخاب و مصاحبه تشخیصی پیش آمد. این جلسه با معارفه کوتاه و سپس تکمیل پیش آزمون شروع می شود.

در این جلسه به معرفی و توصیف مبانی درمان آرام­سازی عضلانی پیشرونده، اهداف درمان، توصیف نقش درمانگر و آزمودنی در درمان و توضیح شیوه اثر‏گذاری آرام­سازی و پسخوراند زیستی پرداخته می شود.

همچنین در این جلسه برای کسب پیشینه درمانی و برقراری ارتباط درمانی با مراجع در خصوص سوابق درمانی آزمودنی و نتایج آن صحبت می شود. در ادامه جلسه، آرام­سازی عضلانی برای 16 گروه ماهیچه صورت می گیرد. پس از اجرای آرام‏سازی با سوال از آزمودنی و یا با ایجاد بحث و گفتگو راجع تجربه آرام‏سازی، بررسی می شود آیا آزمودنی در ایجاد تنش یا آرامش در عضله­ای دچار مشکل هست یا خیر؟ چنانچه مشکلی وجود داشت، در جهت رفع آن اقدام می‏می شود. به آزمودنی جزوه های صوتی آموزش آرام­سازی داده می‏می شود و به عنوان تکلیف خارج جلسه درمان، تمرین آرام­سازی روزی دو بار و هر بار به مدت 20 دقیقه تعیین می‏می شود.

تکالیف خانگی:

از آزمودنی خواسته می شود که پس از هر بار تمرین خارج از جلسه سوال ها، احساسات و مشکلات احتمالی خود را یاداداشت کرده و برای طرح آن در جلسه بعد، همراه بیاورد. در پایان جلسه نیز به سوالها و ابهامات مراجع پاسخ داده می شود.

جلسه دوم:

این جلسه با بحث و بررسی راجع به تجربه جلسه قبل، تکالیف و تمرینات خارج جلسه آغاز می شود، به سوالها و مشکلات احتمالی آزمودنی پاسخ داده می شود. سپس آرام­سازی برای 12 گروه ماهیچه، به کمک تصویر‏سازی یک صحنه مطلوب، صورت می گیرد.

تکالیف خانگی:

تکالیف خارج جلسه آرام­سازی روزی دو بار به مدت بیست دقیقه به کمک فایل صوتی یا جزوه دوباره تعیین گردید، و ضرورت انجام آن مورد تاکید قرار می گیرد.

جلسه سوم:

جلسه با بررسی یادداشت­ها، سوالها، مشکلات و تمرینات خارج جلسه آزمودنی آغاز ­می شود. در ادامه در مورد عوامل اجتماعی-روانی مرتبط با وقوع متغیر مربوطه و تاکید بر تمرین و ممارست برای اثر بخشی آرام­سازی مورد بحث قرار می گیرد. در این جلسه به معرفی پسخوراند زیستی، مکانیزم اثر، نقش درمانگر و آزمودنی در درمان، معرفی دستگاه و بخش­های آن به آزمودنی­ پرداخته می شود. سپس آرام­سازی برای 8 گروه عضله با تکنیک تصویر سازی و نیز شمارش انجام می شود. در پایان نیز به سوالها احتمالی آزمودنی پاسخ داده می شود.

  • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده

mastanehonline.ofmas.ir/product-423499-Package-(protocol)-progressive-muscle-rela…

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در ۳۷ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در ۸ جلسه درمانی. طراحی شده به صورت آموزش …

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده) – …

unioarticles.ir/?p=3056

ذخیره شده

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده). ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده | اتکو بهار

bahar.eteco.ir/پکیج-پروتکل-آرامسازی-عضلانی-پیشرونده

ذخیره شده

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ – فایل دانلودی پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده شما را در دستیابی به مطلب مورد نظرتان یاری خواهد کرد. ما در تمام مراحل دانلود این فایل همراه …

دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده | …

mark.banooart.ir/e423499dlpackage

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – هم اکنون شما برای دانلوددانلود مستقیم پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در صفحه ی مخصوص آن در مرکز روانشناسی بانو قرار دارید.

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده – بلاگ خوان

sarv91.rzb.aliclip.ir/view616705.html

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در 37 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود پروتکل(پکیج)-پروتکل-پکیج-دانلود فایل پکیج(پروتکل).

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده) – …

sabadl.webpi.ir/دانلود-فایل-پکیج-پروتکل-آرامسازی-عضل/

ذخیره شده

۵ بهمن ۱۳۹۵ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر اینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده)) وارد صفحه فروش فایل دانلودی -پکیج (پروتکل) …

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده – اسپیناد

espinad.xyz/post/54459

ذخیره شده

پست ‘پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده’ از بلاگ ‘فایل های جدید اتکو’ با ذکر منبع و سایت اصلی آن بازنشر شده است لذا مسئولیت کلیه مطالب مندرج در آن …

پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی …

civilicad.rzb.blogta.ir/post515177.html

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی کاستی توجه ADHD در 68 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود کامل فایل. لینک منبع و پست …

پکیج پروتکل آموزشی درمانی نمایش های عروسکی – جستجو – …

wesria.com/search/پکیج+پروتکل+آموزشی+درمانی+نمایش+های+عروسکی

ذخیره شده

پکيج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده1395-12-22 | توسط bahareh | دسته پروتکل درمانيپکيج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده سلام به صفحه .

Dream Green – Page 22 – موفقیت و کسب ثروت قانون جذب و …

sweetcaffe.com/?paged=22

ذخیره شده

۱۵ دی ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده پکیج (پروتکل) آرامسازی … پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی کاستی توجه …

پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی …

filler.blog.ir/…/پکیج-پروتکل-درمان-شناختی-رفتاری-اختلال-بیش-فعالی-کاستی-…

ذخیره شده

۶ اسفند ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی کاستی توجه ADHD. پکیج … پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده. پکیج …

پروتکل ssdp – پرنسیا

peransia.xyz/search/پروتکل-ssdp

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده1396-02-14 | توسط newfile | دسته پروتکل و پکیج درمانیپکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده سلام به صفحه …

ارورهای پکیج روکا مدل ویکتوریا – پرنسیا

peransia.xyz/search/ارورهای-پکیج-روکا-مدل-ویکتوریا.html

ذخیره شده

عنوان فایل ی: پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده حجم فایل : 35 کیلوبایت پشتیبانی : برای دریافت پشتیبانی کافیست مشکل خود را با مشخصات خود و …

مدرسه وب ایرانیان

itwebiran.parsiblog.com/

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی کاستی توجه ADHD … پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در 37 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت …

Effect of Progressive Muscle Relaxation in Female Health …

https://www.ncbi.nlm.nih.gov › … › PubMed Central (PMC) – ترجمه این صفحه

توسط A Chaudhuri – ‏2014 – ‏بیان شده در 8 یافته – ‏مقالات مرتبط
All subjects were given training of progressive muscle relaxation (PMR) for 3 months. … using Statistical Package for the Social Sciences (SPSS) version 16 (SPSS Inc. … one can reduce anxiety by learning how to relax the muscular tension. …. followed by releasing them (relaxing) for 15-20 s as per Jacobson’s protocol.

عیب ی پکیج شوفاژ دیواری – همراه فید

hamrahfeed.xyz/tags/عیب-ی-پکیج-شوفاژ-دیواری.html

ذخیره شده

عنوان فایل ی: پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده حجم فایل : 35 کیلوبایت پشتیبانی : برای دریافت پشتیبانی کافیست مشکل خود را با مشخصات خود و …

پروتکل ریلکسیشن به روش یاکوبسن | آربیتا فایل – خانه

www.arbita.ir › دسته‌بندی نشده

ذخیره شده

پروتکل ریلکسیشن به روش یاکوبسن. دوشنبه 8 می 2017. شامل برنامه برای 4 جلسه آرام سازی همراه با ذکر جزییات و دستور العمل هر جلسه- بسیار کاربردی pdf.

مقاله و تحقیق – صفحه 90

rahatfile.rahatblog.ir/page/90

ذخیره شده

برترین پکیج گزارش کارآموزی لیتوگرافی و چاپ ، گرافیک – دانلود فایل …. پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در 37 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc.

دانلود مقاله : درمان عضلات آرام سازی برای اختلالات اضطرابی: …

isiarticles.com › دسته بندی موضوعی مقالات ISI › درمان › آرام سازی(ریلکسیشن)
Abbreviations of the original progressive MRT protocol [Jacobson, E. (1938). Progressive relaxation (2nd ed.). Chicago: University of Chicago Press] have been …

به وبلاگ من خوش امدید قدم رنجه فرمودید راستی نظر یادت نره اا

froshi.epage.ir/…/module.gallery_Lang.fa_Page._Action.PhotoList_GroupId.00_TypeId…
پاورپوینت بررسی زندگی و اندیشه سیاسی امام خمینی · پاورپوینت بررسی اموراجرایی مدیریت · پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده · پکیج (پروتکل) درمان …

بررسی اصول مهم برای زندگی موفق همسران

armita.arisfa.com/vote55-3بررسی%20اصول%20مهم%20برای%20زندگی%20موفق%2…

ذخیره شده

۱۹ دی ۱۳۹۵ – پکیج (پروتکل) درمان شناختی رفتاری اختلال بیش فعالی کاستی توجه … پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده در ۳۷ صفحه ورد قابل …

[PDF]Muscle relaxation therapy for anxiety disorders: It works but …

s3.amazonaws.com/thehubedu-production/attachments/5088.pdf?…

ذخیره شده

ترجمه این صفحهtherapy; PD, panic disorder; PMR, progressive muscle relaxation; SAD, … component among others in a treatment package (e.g., Wolpe, 1952a, 1952b, 1958). …. in his applied relaxation protocol teaches mainly but not exclusively muscular.

Effects of Progressive Muscular Relaxation Combined With …

https://www.peertechz.com/…/effects-of-progressive-muscular-relaxa…

ذخیره شده

ترجمه این صفحه۲۸ شهریور ۱۳۹۳ – Progressive muscular relaxation (PMR) is a well-established … neurological or orthopaedic conditions limiting the exercise protocol. … All analyses were performed with a commercially available statistical package (SPSS for …

Evidence for ACTN3 as a genetic modifier of Duchenne …

https://www.nature.com › Nature Communications › Articles – ترجمه این صفحه

توسط MW Hogarth – ‏2017
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ – Duchenne muscular dystrophy is a disease caused by a single gene, characterized by progressive muscle weakness, but is variable … mdx, indicating slowed relaxation following contraction (Table 2; Supplementary Fig. … via a downhill running protocol, using Evans blue dye (EBD) to mark injured fibres.

Protocol of a randomized controlled trial of the fear of …

https://bmccancer.biomedcentral.com/articles/10…/s12885-016-2326-… – ترجمه این صفحه

توسط C Maheu – ‏2016 – ‏بیان شده در 2 یافته – ‏مقالات مرتبط
۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ – Participants are to complete the questionnaire package at four ….. progressive muscular relaxation, guided imagery, body scanning, deep …

Transcriptional profiling in facioscapulohumeral muscular …

www.pnas.org/content/109/40/16234.full.pdf

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط F Rahimov – ‏2012 – ‏بیان شده در 37 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۱ مهر ۱۳۹۱ – Facioscapulohumeral muscular dystrophy (FSHD) is a progressive neuromuscular … a result of chromatin relaxation within D4Z4, was initially pro- posed by … In a protocol approved by ….. limma package (47). To adjust for …

Biofeedback – Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Biofeedback

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحهBiofeedback is the process of gaining greater awareness of many physiological functions ….. One of these measures are used to relay the muscular activity or anal canal pressure …. He found that his SMR protocol, which uses visual and auditory EEG … He prescribed daily Progressive Relaxation practice to treat diverse …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی … – …

parastoovbe.ir/?p=2950

ذخیره شده

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم عنوان محصول دانلودی:پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده یکی از بهترین فایل ها در این …

[PDF]Muscle relaxation therapy for anxiety disorders: It … – …

https://pdfs.semanticscholar.org/…/dfddd8608729277a8c434891bf7…

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط A Conrad – ‏2007 – ‏بیان شده در 170 یافته – ‏مقالات مرتبط
Muscle relaxation therapy (MRT) has continued to play an important role in … Abbreviations of the original progressive MRT protocol [Jacobson, E. (1938). … component among others in a treatment package (e.g., Wolpe, 1952a, 1952b, 1958). … deactivate a single subsystem, the muscular system, will reduce activation in …

PDF(243K) – Wiley Online Library

onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/mrm.20803/pdf – ترجمه این صفحه

توسط V Cettolo – ‏2006 – ‏بیان شده در 12 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۱ بهمن ۱۳۸۴ – determine the apparent spin–lattice relaxation time (T1) of the muscular 31P metabolites at rest and during dynamic steady- state exercise … tiple-point “progressive saturation” method, and by fitting each data set with two … urated conditions, applying the same acquisition protocol …… quantitation package.

کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده …

sinarticlez.ir/2017/04/19/کاملترین-فایل-پکیج-پروتکل-آرامسازی-عض/

ذخیره شده

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شوید نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده درجه کیفی و …

Neuromuscular Blocking Agents: Use and Controversy in …

https://www.uspharmacist.com/…/neuromuscular-blocking-agents-us…

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط AS Brown
۳۰ دی ۱۳۹۵ – Succinylcholine: a new approach to muscular relaxation in anesthesiology. … Nimbex (cisatracurium) package insert. … Anesthesia and analgesia protocol during therapeutic hypothermia after cardiac arrest: a systematic review. … Type 1 Diabetes in High-Risk Children · Progressive Supranuclear Palsy …

Cupping therapy for acute and chronic pain management: a …

www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2095754814000040

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط H Cao – ‏2014 – ‏بیان شده در 6 یافته – ‏مقالات مرتبط
۲۶ آذر ۱۳۹۳ – Cupping may also accelerate microcirculation and relieve muscular spasm. … The protocol of this review was registered and published at PROSPERO … statistical package (available from ims.cochrane.org/revman/download). …. Progressive muscle relaxation: participants asked to practice relaxation for 20 …

[PDF]Behavioural treatment for chronic low-back pain – …

www.fysioterapeuterna.se/…/sgss/…/behavioral-low-back2011.pdf

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط N Henschke – ‏2010 – ‏بیان شده در 369 یافته – ‏مقالات مرتبط
Analysis 1.1. Comparison 1 Respondent therapy (progressive relaxation) versus waiting list control, Outcome 1 Pain (short- ….. DIFFERENCES BETWEEN PROTOCOL AND REVIEW . … and respondent; but are often combined as a treatment package. ….. cycle, where pain is viewed as both a cause and a result of muscular.

Spectroscopy – ISMRM 25th Annual Meeting Session Page

www.ismrm.org/17/program_files/TP14.htm

ذخیره شده

ترجمه این صفحهProgressive saturation during rest-exercise-recovery experiments was used to …. The methods were implemented in the open-source SIVIC software package and …. Ferumoxytol as a blood-pool T2 relaxation agent for 7T phosphorus spectroscopy … Protocol for investigating in vivo Glucose Metabolism in Human Breast …

[PDF]attachment 7 – FDA

https://www.fda.gov/…/2005-4101B1-01-06-02-PROTOCOL-MENT…

ذخیره شده

ترجمه این صفحهrelaxation is an intrinsic property of each biological tissue. Since the … A subset of 405 women participating in the Mentor Core Gel Protocol who have been …. ALS (amyotrophic lateral sclerosis): Syndrome marked by muscular weakness and … Multiple Sclerosis: A chronic, slowly progressive disease of the central nervous.

[PDF]Effect of Progressive Muscle Relaxation on the Adverse …

www.jbcrs.org/…/a-rare-case-of-immature-ovarian-teratoma-with-gli…

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط A Chaudhuri – ‏2014 – ‏بیان شده در 2 یافته – ‏مقالات مرتبط
Aims:To study the effects of progressive muscle relaxation (PMR) on the stress levels of PCOS patients … anxiety by learning how to relax the muscular tension. Relaxation can be ….. All patients received the same treatment protocol, that is, Metformin and … The computer software “Statistical Package for the Social. Sciences …

Health status and needs of cancer survivors attending the …

bmjopen.bmj.com › Archive › Volume 7, Issue 5 – ترجمه این صفحه

توسط JL Vardy – ‏2017
Prior to attending the survivorship clinic, patients are sent a package containing …. vital signs, aerobic capacity and muscular strength—weeks 0, 12 and 26 and then … This protocol describes a data collection process that is ongoing as part of ….. controlled trial of music therapy and progressive muscle relaxation training in …

Reduced oxidative phosphorylation and proton efflux …

https://academic.oup.com/…/Reduced-oxidative-phosphorylation-and… – ترجمه این صفحه

توسط G Cea – ‏2002 – ‏بیان شده در 76 یافته – ‏مقالات مرتبط
After imaging, 31P spectra were collected during a protocol of rest, … Xtip software package (Bruker, Ettlingen, Germany), excluding subcutaneous fat and major … The T2 relaxation time was also measured in this area and was compared with the ….. For example, patients with s‐IBM or with Becker or limb girdle muscular …

برترین پکیج پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده …

siliconarticled.ir/tahghigh/5586

ذخیره شده

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ – شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد نام محصول دانلودی: پکیج (پروتکل) آرامسازی عضلانی پیشرونده درجه کیفی و …

[PDF]Evidence-Based Practice in Biofeedback an – Association …

https://www.aapb.org/files/…/Yucha-Gilbert_EvidenceBased2004.pdf

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط SM Baskin – ‏مقالات مرتبط
comprehensive treatment package along with biofeedback. ….. often makes the research protocol too limited and standardized to represent how …. or neurofeedback) to be roughly equivalent to progressive relaxation or … muscular, etc.).

Altered Ca2+ signaling in skeletal muscle fibers of the R6/2 …

jgp.rupress.org › 2014 Archive › 1 November

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط P Braubach – ‏2014 – ‏بیان شده در 6 یافته – ‏مقالات مرتبط
۵ آبان ۱۳۹۳ – This protocol contains five long relaxation intervals at different levels of …. Models were fitted with the lmer function provided in the R package ….. (B; left) The progressive decrease of peak Ca2+ release flux during ….. In this study, we demonstrated changes in all four aspects of muscular Ca2+ signaling.

The use of the virtual reality as intervention tool in the …

www.scielo.br/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0102…

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط LAP Cacau – ‏2013 – ‏بیان شده در 15 یافته – ‏مقالات مرتبط
The study protocol was approved by the Human Research Ethics …. The Statistical Package for the Social Sciences (SPSS), version 17.0 (SPSS Inc., …. Ghofranipour F. Effects of progressive muscular relaxation training on quality of life in …

Role of TRPC1 channel in skeletal muscle function | Cell …

ajpcell.physiology.org/content/298/1/C149

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط N Zanou – ‏2010 – ‏بیان شده در 72 یافته – ‏مقالات مرتبط
۲۵ آذر ۱۳۸۸ – The role of TRPC1 in Duchenne muscular dystrophy might also involve …. This protocol has been approved by the Animal Ethics Committee of the Catholic University of Louvain. …… Muscle fatigue consists of a progressive decrease in relaxation ….. A STIMulus package puts orai calcium channels to work.

Effects of a 12-Week Hatha Yoga Intervention on …

https://www.hindawi.com/journals/ecam/2015/958727/ – ترجمه این صفحه

توسط C Lau – ‏2015 – ‏بیان شده در 11 یافته – ‏مقالات مرتبط
۲۷ اسفند ۱۳۹۳ – In addition to the beneficial effects on flexibility and relaxation, some yoga … However, studies on the effects of yoga on CRF and muscular fitness have been … (described below) were taken before and after the 12-week protocol. …. using Windows-based Statistical Package for the Social Sciences version …

1 – کشش, کشش کمر, دیسک کمر، درمان کمر درد, کشش گردن, …

www.mptrac.com/index.php?year=1389&month=5

ذخیره شده

مشابه

دارای چهار مد درمانی INTERMITTENT ‚STATIC ‚HARMONIC ‚ PROGRESSIVE … این سیستم به صورت یک پکیج کامل (دستگاه کشش . … Flex to Rt & Lt با بیش از 60 پروتکل درمانی (حركت اتوماتيك تخت در زمانها و زواياي مختلف در حين كشش) …. مطالعات EMG، كاهش فعاليت عضلاني و Relaxation عضلاني حين كشش را نشان مي دهند كه اين …

[PDF]Klenner Protocol for MS article – Townsend Letter

www.townsendletter.com/Klenner/KlennerProtocol_forMS.pdf

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحهKeywords: Klenner, protocol, MS, multiple, sclerosis, nerve, pathology, vitamin b, … understanding, will secure for the dog mental and physical relaxation, thus … Adenosine triphosphate is the essential high-energy package, and it is responsible for delivery of … of 28 grams of lactic acid per minute by his muscular effort.

Comparative study of effect of progressive muscle …

www.sjosm.org/article.asp?issn=1319-6308;year=2016;… – ترجمه این صفحه

توسط A Chaudhuri – ‏2016 – ‏مقالات مرتبط
۱۷ دی ۱۳۹۴ – Aims: To compare effects of progressive muscle relaxation (PMR) and walking on …. one can reduce anxiety by learning how to relax the muscular tension. …. by releasing them (relaxing) for 15–20 s as per Jacobson’s protocol. … The computer software Statistical Package for the Social Sciences (SPSS) …

[PDF]Effect of progressive relaxation technique in reducing …

www.sciedu.ca/journal/index.php/jnep/article/download/…/2631

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط AS Sorour – ‏2014 – ‏بیان شده در 1 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۳ فروردین ۱۳۹۳ – Adolescent, Epilepsy, Progressive relaxation techniques, Seizure …. After approval of the study protocol by the director of the outpatient clinics of … Data entry and statistical analysis were done using SPSS 18.0 statistical software package. ….. relaxation: a physiological and clinical investigation of muscular …

Autogenic Training: A narrative and quantitative review of …

link.springer.com/article/10.1007/BF01721069 – ترجمه این صفحه

توسط W Linden – ‏1994 – ‏بیان شده در 81 یافته – ‏مقالات مرتبط
The impact of protocol variations on outcome is described, and the specificity of Autogenic … treatment techniques like biofeedback and muscular relaxation.

Intraventricular Delivery of siRNA Nanoparticles to the …

www.cell.com/molecular-therapy-family/…/S2162-2531(16)30027-0 – ترجمه این صفحه

توسط R Shyam – ‏2015 – ‏بیان شده در 6 یافته – ‏مقالات مرتبط
Alzheimer’s disease (AD) is a progressive neurodegenerative disease currently …. and developed a method to package siRNA into micellar nanoparticles with … To prevent relaxation of the complexes and release of siRNA from micelles in ….. to the mouse CNS ameliorate symptoms of severe spinal muscular atrophy.

Biofeedback treatment for acute whiplash patients – Open …

revistamedica.imss.gob.mx/editorial/index.php/revista…/1074 – ترجمه این صفحه

توسط CL Gálvez-Hernández – ‏2016 – ‏مقالات مرتبط
… with progressive muscular relaxation training in patients with acute whiplash. … to identify whether any therapeutic package is more effective than another. ….. intervention protocol including other muscle groups, more physical practice, and …

Intrinsic Epigenetic Regulation of the D4Z4 Macrosatellite …

journals.plos.org/plosgenetics/article?id=10.1371/journal.pgen…

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط YD Krom – ‏2013 – ‏بیان شده در 51 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۵ فروردین ۱۳۹۲ – Facioscapulohumeral dystrophy (FSHD) is a progressive muscular … with contraction and chromatin relaxation of the D4Z4 macrosatellite repeat on chromosome 4q. …… was according to the online available Millipore ChIP protocol. … the limma Bioconductor package [61] and p-values were adjusted to …

Examining the Effectiveness of Psychological … – NATA …

natajournals.org/doi/pdf/10.4085/1062-6050-49.1.09

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط MA Dawson – ‏2014 – ‏بیان شده در 6 یافته – ‏مقالات مرتبط
progressive relaxation)5,6 to facilitate healing. Rehabilita- tion is a … and reinjury anxiety and to increases in muscular strength during rehabilitation.8 These …

[PDF]Better Co-ordination Better Care – Muscular Dystrophy UK

www.musculardystrophyuk.org/…/South-East-Coast-Review-of-Servi…

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط E Sear – ‏2010 – ‏مقالات مرتبط
ordinated package of care for affected patients. …. There are many causes of progressive muscle weakness, which can strike any time from infancy ….. Myotonia congenita affects muscle relaxation (i.e. causes muscle stiffness). …. oximetry/respiratory muscle aid protocol almost entirely eliminates respiratory mortality and …

Frontiers | Hypnosis-based psychodynamic treatment in …

journal.frontiersin.org/article/10.3389/fpsyg.2015.00822/full

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط JR Kleinbub – ‏2015 – ‏بیان شده در 8 یافته – ‏مقالات مرتبط
۹ خرداد ۱۳۹۴ – The intervention protocol consisted of 4 weekly domiciliary sessions of hypnosis … package v.0.9.8 (Morey et al., 2014), using non-informative priors. ….. The mourning process caused by the progressive and relentless loss of …. Possibly, the specific muscular relaxation suggestions included in our protocol, …

Selective iron chelation in Friedreich ataxia: biologic … – …

www.bloodjournal.org/content/110/1/401.full.pdf

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط N Boddaert – ‏2007 – ‏بیان شده در 291 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۰ تیر ۱۳۸۶ – variations in the apparent transverse relaxation rate (R2*) or its … statistical package (http://www. …. new protocol, 3 were withdrawn because of complaints of muscular- ….. reich ataxia mouse models with progressive cer-.

[PDF]PDF Full-text – MDPI

www.mdpi.com/2411-5142/2/1/9/pdf

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط F Carvalheiro Reiser – ‏2017
۹ اسفند ۱۳۹۵ – s [9] study demonstrated that the muscular recruitment derived … unstable superman exercises than for squats and deadlifts with progressive or fixed loads [12–14]. … the University of Itajai ethics board’s commission (Protocol Number: …. software package® to verify possible fatigue events, a difference of …

Experimental Study of the so Called Left Ventricular …

www.revespcardiol.org/en/experimental-study-of-the…/13136474/

ذخیره شده

ترجمه این صفحه
توسط JAC Aguilar – ‏2009 – ‏بیان شده در 7 یافته – ‏مقالات مرتبط
Left ventricular filling begins in the ventricular isovolumic relaxation phase. …. The SPSS statistical package (version 9.0) was employed. … There is a decrease to levels of dyskinesia (according to protocol) in the injected …. the E/A ratio, as well as by the progressive increase in atrial pressure commencing in early diastole.

[PDF]Safety and Efficacy of Carvedilol Therapy for Patients with …

www.parentprojectmd.org/…/Aug_09_Pediatr_Cardiol_DMD_beta_…

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط J Rhodes – ‏2007 – ‏بیان شده در 46 یافته – ‏مقالات مرتبط
shortening fraction, E/E’ ratio, and isovolumetric relaxation time also was … patients with DCM secondary to muscular dystrophy and produces a … Study Protocol. This study was a …. using a proprietary software package without knowledge concerning the …. DMD and BMD is a relentless, progressive disorder [3, 9,. 13].

Programs | Tanglefoot Training Centre

www.tanglefoot.ca/programs/

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحهThis class follows a progressive learning format, gradually building skills throughout … Each class begins with breath awareness and ends with relaxation, and regular … and techniques, while enhancing muscular strength, tone and definition. … we can assess your needs and create the best package to guarantee results.

The threshold for myocardial ischemia varies in patients …

www.onlinejacc.org/content/accj/17/6/1256.full.pdf – ترجمه این صفحه

توسط CE Garber – ‏1991 – ‏بیان شده در 22 یافته – ‏مقالات مرتبط
۱۶ اردیبهشت ۱۳۷۰ – Coronary Artery Disease Depending on the Exercise Protocol. CAROL EWING …. included ST segment depression 2:0.3 m V, progressive …. of variance (15,16) with the Biomedical Statistical Package, ….. endothelium-dependent relaxation of normal coronary vaso- …. Physiology of Muscular Activity.

Advanced Skeletal Muscle MR Imaging Approaches in the …

https://www.omicsonline.org/…/advanced-skeletal-muscle-mr-imagin… – ترجمه این صفحه
Muscular dystrophies (MDs) are inherited diseases that lead to progressive skeletal … that have used T2 relaxation measurements to evaluate muscular dystrophies. …. An MRI protocol, specific for the pediatric population, has been suggested to … and T/R switches) that is not part of the standard clinical MRI package.

[PDF]RESEARCH ARTICLE Impact of Applied Progressive Deep …

repository.um.edu.my/…/Deep%20muscle%20relaxation%20on%20…

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحه
توسط MR Isa – ‏2013 – ‏بیان شده در 17 یافته – ‏مقالات مرتبط
Muscle Relaxation Training for Anxiety and Stress in Prostate Cancer Patients. Asian Pacific J … Keywords: Applied progressive deep muscle relaxation training – depression – anxiety – stress – prostate cancer …. Package for Social Sciences (SPSS) Version 20.0 (SPSS … Per-protocol ….. Effects of progressive muscular.

Full Text PDF [486K] – J-STAGE Home

https://www.jstage.jst.go.jp/article/jpts/24/10/24_JPTS-2012…/_pdf – ترجمه این صفحه

توسط AMD Acqua – ‏2012 – ‏بیان شده در 3 یافته – ‏مقالات مرتبط
limitation is usually progressive, and is related to an abnormal …. and finally with 5 Hz for 5 minutes for muscular relaxation. … established protocol until hospital discharge. … using SPSS for Windows 15.0 (Statistical Package for Social.

OMPHYSIO Services – OMPHYSIO Moorgate

www.omphysio.com/services

ذخیره شده

مشابه

ترجمه این صفحهOMPHYSIO Services. OMPHYSIO provides a wide range of pain and physiotherapy sessions at each of our clinics in London.

[PDF]Bleeding and Shock – Paramedic Association of Manitoba

www.paramedicsofmanitoba.ca/…/Bleeding%20and%20Shock.pdf

ذخیره شده

ترجمه این صفحهfor the completeness of information contained within this package. ….. muscular than the other because it must pump blood into the aorta and all the … relaxation of the vessel; hence vasoconstriction (getting smaller) and ….. The Decompensated (Progressive) Stage …. Refer to intravenous cannulation and infusion protocol.

[PDF]1395 – سپهران تولید کننده و وارد کننده تجهیزات پزشکی …

sepehran-co.org/fa/d/کاتالوگ%20سپهران-1395.pdf

ذخیره شده

دارای 150 پروتکل درمانی ذخیره شده و امکان ذخیره 200 برنامه درمانی جدید. – امکان انتخاب نوع …. برنامه های درمانی ذخیره شده برای هریک از دستگاه های تعبیه شده در این پکیج ….. Neuro Muscular ج( ضایعات …. Muscle Relaxation ….. Progressive Surgical -.

H-MR Spectroscopy in Motor Neuron Disease – American …

www.ajnr.org/content/ajnr/early/2008/08/13/ajnr.A1201.full.pdf – ترجمه این صفحه

توسط M Nelles – ‏2008 – ‏بیان شده در 24 یافته – ‏مقالات مرتبط
۲۳ مرداد ۱۳۸۷ – or Charcot disease, is the most common progressive mo- tor neuron …. sition time for this protocol was 3:24 minutes. ….. corticospinal tract in amyotrophic lateral sclerosis and progressive muscular atrophy. … the MRUI quantitation package. MAGMA 2001 … of regional differences in transverse relaxation.

Large Conformational Changes of Insertion 3 in Human …

www.jbc.org/content/291/11/5740.full – ترجمه این صفحه

توسط X Deng – ‏2016 – ‏بیان شده در 1 یافته – ‏مقالات مرتبط
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ – The protocol for in vitro transcription of the tRNA substrates follows the same … a parallel implementation of the GROMACS package (45), version 4.5.5, using the … The pressure was kept to 1 bar with a relaxation time of 0.5 ps, and the …… in Charcot-Marie-Tooth disease type 2D and distal spinal muscular …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *