دانلود فایل پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان

Published on Author adminwebLeave a comment

پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان

پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی
بازدید ها 73
فرمت فایل doc
حجم فایل 71 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 23

پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docتوضیحات پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی روانشناسی

آماده سازی در 8 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از 23 صفحه به صورت جامع (فونت B lotus)

دارای شرح جلسات به صورت کامل جهت اجرا

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل شرح جلسات برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.نمونه ای از جلسات درمانی و مبانی نظری پکیج مورد نظر:


جلسه اول

موضوع جلسه: آشنایی و برقراری ارتباط اعضا با یکدیگر

اهداف جلسه:

1. آشنایی اعضای گروه با یکدیگر و شروع رابطه متقابل رهبر گروه (روانشناس) و اعضا

2. بیان اهداف اصلی و فرعی گروه و گفتگوی اعضا راجع به اهداف فرعی و جمعی

3. بیان منطق و مراحل مداخله

4. بیان چارچوب و قواعد شرکت در گروه

دستور جلسه


  1. اعضای گروه، تمرین هایی با هدف آشنایی با یکدیگر انجام دادند. از جمله، نوعی بازی با اسامی یکدیگر که می تواند فرصتی برای آشنایی بیشتر اعضا با هم را فراهم کند. این بازی شامل سه مرحله است: در مرحله اول اعضای گروه، به صورت دایره نشسته و هر کدام به نوبت اسم کوچک خود را می گویند. در مرحله دوم، هر نفر ابتدا نام عضو قبلی و بعد نام خودش را می آورد و به همین ترتیب هر عضو سعی دارد نام دیگر اعضای گروه را بیاموزد. در مرحله سوم، هر یک از اعضا در مورد خودش و راجع به ویژگی های مثبت خود گفتگو می کنند.
  2. در ابتدا راجع به اهداف تشکیل گروه صحبت شد. پس از آن، افراد فهرستی از هدف های فردی خود نوشته و آن را درجه بندی کرده و پس از آن به نوبت راجع به آن گفتگو کردند.

تکلیف: از افراد خواسته شد، در طول هفته آینده اگر به دلیل رخداد خاصی یا فکر کردن به یک رخداد، در یک حالت هیجانی (غم، نگرانی، ترس، تنفر، احساس گناه و …) درگیر شدند آن را در یک دفتر یادداشت کرده و در جلسه بعد یادداشت های خود را با دیگر اعضا در میان بگذارند.

بازخورد: اعضای گروه، نقطه نظر خود در مورد تجربه ی خاص این جلسه را بیان کردند.جلسه دوم

موضوع جلسه: انتخاب موقعیت

هدف جلسه: ارائه آموزش هیجانی

دستور جلسه

بخش اول: در آغاز، تکلیف جلسه قبل مرور شد. اعضا تجربه های هیجانی خود را با همدیگر در میان گذاشتند. این تجربه ها در چند بعد طبقه بندی شد: کدام رویداد برانگیزاننده ی این حالت هیجانی بود؟ این رویداد خاص منجر به بروز چه تغییرات بدنی خاصی در شما شد؟ چه تغییراتی در حالت چهره ی شما ایجاد شد؟ و چه رفتاری در نتیجه ی آن حالت هیجانی داشتید؟ در نهایت موفقیت های اعضا مورد تشویق و تصدیق قرار گرفت.

…….

……………….

…………………………………شرح جلسات و تکنیک های درمانی:


اصلاح راهبردهای تنظیم هیجان از طریق مدل گراس

مدل فرایند تنظیم هیجان گراس شامل پنج مرحله بوده و هر مرحله شامل یک سری راهبردهای سازگار و یک سری راهبردهای ناسازگار است. به ویژه افراد دچار مشکلات هیجانی بیشتر از راهبردهای ناسازگار استفاده می کنند (مانند نشخوار فکری، نگرانی، اجتناب و ….) لازمه ی مداخله در مشکلات هیجانی اصلاح یا حذف راهبردهای ناسازگار و آموزش راهبردهای سازگارانه است. مراحل اصلاح راهبردهای تنظیم هیجان از طریق مدل گراس عبارت اند از:

مرحله ی اول: انتخاب موقعیت

اولین مرحله از فرایند تنظیم هیجان گراس انتخاب موقعیت است. انتخاب موقعیت مرحله ی آغازین تنظیم هیجان است. این نوع تنظیم هیجان شامل اتخاذ اعمالی است که موجب می شوند با موقعیتی که انتظار داریم باعث برانگیختگی هیجان های مطلوب (یا نامطلوب) شود کمتر یا بیشتر مواجه شویم.

لازمه انتخاب موقعیت فهم ویژگی های مربوط به موقعیت و پاسخ های هیجانی مورد انتظار نسبت به این ویژگی ها است. البته نیل به چنین درکی اصلا آسان نیست. چرا که وقتی فرد برای درک تجارب هیجانی اش به وقایع یک سال گذشته می اندیشد شکاف بین آن تجربه و خاطره حاصل از آن موجب می شود که درک آن موقعیت درست صورت نگیرد. به ویژه وقتی که زمانی زیاد از آن اتفاق گذشته باشد، برخی از وقایع بزرگ تر از حد به نظر می رسند، که به آن سو گیری نگاه به گذشته و آینده گفته می شود (گراس و تامپسون، 2007).

مانع دیگر برای انتخاب موقعیت به شیوه موثر محاسبه سود و زیان منافع کوتاه مدت تنظیم هیجان در مقابل منافع طولانی مدت آن است. مثلا یک فرد خجالتی که از موقعیت های اجتماعی اجتناب می کند در کوتاه مدت احساس بهتری دارد ولی ممکن است این دوری کردن در درازمدت منجر به انزوای اجتماعی او شود. به دلیل پیچیدگی محاسبه سود و زیان در اکثر مواقع، لازمه انتخاب موقعیت دسترسی به نظر گاه دیگران (والدین، درمانگران یا….) می باشد (گراس و تامپسون، 2007).


پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – فندق

fandogh.ofmas.ir/product-423398.aspx

ذخیره شده

پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در ۲۳ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی روانشناسی. آماده سازی در ۸ جلسه درمانی.

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – ofmas.ir

ofmas.ir/product-94571-Emotional-intelligence-training-package-treatment.aspx

ذخیره شده

… درمانی هوش هیجانی. پکیج آموزشی درمانی هوش هیجانی در ۱۰۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی گزارش تخلف برای پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی. پکیج …. ۴ – تنظیم بازبینی هیجانات.

پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس | آفمَس اِتکو

ofmas.eteco.ir/پروتکل-پکیج-آموزش-تنظیم-هیجان-گراس/

ذخیره شده

۱۲ دی ۱۳۹۵ – به صفحه دانلود پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس خوش آمدید . … پکیج (پروتکل) درمان شناختی-رفتاری برای معتادین (سو مصرف مواد).

پرسشنامه تنظیم هیجان – سایت علمی آموزشی روانشناسی

www.master-phd.ir/index.php/پرسشنامه/item/368-emotion-regulation-questionnaire

ذخیره شده

پرسشنامه تنظیم هیجان به منظور اندازه گیری راهبردهای تنظیم هیجان توسط گراس و … زوج درمانی دکتر صاحبی در این پکیج آموزشی دکتر صاحبی به بررسی 23 باور … پروتکل زوج درمانی هیجان مدار ازدواج به عنوان مهمترین و عالی ترین رسم اجتماعی، برای . … پرسشنامه کاملا استاندارد میباشد و از سوی سایت علمی آموزشی روانشناسی ضمانت …

[PDF]بررسی تاثیر آموزش راهبردهای تنظیم هیجان بر اساس مدل گراس …

ijrn.ir/article-1-165-fa.pdf

ذخیره شده

اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﻘﺶ و ﺗﺎﺛﯿﺮ آﻣﻮزش راﻫﺒﺮدﻫﺎي ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن را ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮي در اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر ﻣﻮرد ﺗﺎﯾﯿﺪ. ﻗﺮار .داد ….. اﻓﺮاد ﺗﺤﺖ درﻣﺎن …. در آﻣﻮزش ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ آﻣﻮزش ﭘﺮوﺗﮑﻞ در.

[PDF]اثربخشی آموزش تنظیم هیجان مبتنی بر مدل گراس بر کاهش …

etiadpajohi.ir/article-1-648-fa.pdf

ذخیره شده

۷ خرداد ۱۳۹۲ – آﻣﻮزش ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻣﺪل ﮔﺮاس ﺑﺮ ﮐﺎﻫﺶ ﺗﮑﺎﻧﺸﮕﺮي در. اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ … ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن، ﺗﮑﺎﻧﺸﮕﺮي ، اﻓﺮاد واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﻮاد. -1. ﻧﻮﯾﺴـــﻨـﺪه ….. اﯾﻦ ﭘﺮوﺗﮑﻞ ﺗﻮﺳﻂ ﺟﯿﻤﺰ ﮔﺮاس ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه و ﺑﺮاي آﻣﻮزش ﭼﮕﻮﻧﮕﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. و ﺗﻨﻈﯿﻢ ….. ﻫﺎي ﺷـﺪت اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬار ﺑﺮ ﻧﺘﺎﯾﺞ درﻣﺎﻧﯽ. ﭘﯿﺶ و.

دانلود فایل کامل پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – …

sabadl.webpi.ir/دانلود-فایل-کامل-پروتکل-پکیج-آموزش-درم/

ذخیره شده

۴ بهمن ۱۳۹۵ – دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدید نام محصول دانلودی: پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی. پروتکل …

طراحی نما – اس پارلاکو | sparlaco

sparlaco.com/tag/طراحی-نما/

ذخیره شده

دانلود پاورپوینت واقعیت درمانی (نظریه انتخاب) · دانلود تحقیق تحلیل ماتریسی سازه … خلاصه کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر علی رضائیان + نمودار درختی …

پروتکل درمانی آموزشی مهارت های زندگی | mark

mark.banooart.ir/d61947protokol

ذخیره شده

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – برای مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود فایل کامل و جامع پروتکل درمانی آموزشی … همچنین بخوانید : پکیج درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود مستقیم پکیج … پیش تحقیق پیرامون بررسی راهبردهای تنظیم هیجان و کمال گرایی در اقدام …

[PDF]اصل مقاله (513 K) – فرهنگ مشاوره و روان درمانی

qccpc.atu.ac.ir/article_50_551ca5b3f1279533ebbfe5754c050c00.pdf

ذخیره شده

توسط اعظمی – ‏2013
اثربخشی آموزش تنظیم هیجان مبتنی بر مدل گراس بر کاهش خشم ….. حتی االمکان در تمام جلسات حضور داشته باشند، و در نهایت پروتکل تنظیم هیجان بر گروه. آزمایش اجرا …

روان درمانی بر اساس رویکرد رفتاری شناختی

cbtherapy.niloblog.com/

ذخیره شده

مشابه

در این پروتکل درمان قصد داریم روش درمان شناختی – رفتاری افسردگی را در قالب یک … از نظر عاطفی مراجع مورد نظر در ابتدا حالت شک و تردید داشت و هیجان و تنش این ….. مشاور: در این قسمت میخواهم به شما نحوه ی وقوف به افکار ناکارآمد خودتان را آموزش دهم . …… شناخت –رفتاردرمانگری به درمان اختلال وسواس بی اختیاری تنظیم شده اند و باید هر …

رفتار درمانی دیالکتیکی DBT – یک‌فراکاو

1farakav.com › اختلالات روانشناسی

ذخیره شده

مشابه

۱۳ مرداد ۱۳۹۳ – نكته مهم در رفتاردرمانی تغییر رفتار توسط آموزش رفتارهای جدید، …. ی عمده BPD است، لذا مهارت های تنظیم هیجانی، نقشی اساسی در درمان این اختلال دارد.

پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری

filenabe.rzb.h5h.ir/post676756.html

ذخیره شده

لینک کانال عجایب جهان جهت ورود و جوبن شدن کلیک کنین. پکیج (پروتکل) خانواده درمانی به شیوه شناختی رفتاری در 64 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc …

شفقت درمانی | – بانک مشاوره ایران

moshaverbank.com/category/cft/

ذخیره شده

پاور (2010) بنیانگذار شناخت درمانی هیجان مدار دلیل ظهور این درمان را چنین …. اما طراحی پروتکل های یکپارچه بر اساس فرایندهای زیربنایی مشترک بین اختلال ها شاید گره گشا باشد. … هیجان را بفهمد تا روی فراهیجان و راهبردهای تنظیم هیجان کار کند. … تأثير آموزش مهارت نظم‌جويی هيجان مبتنی بر رفتاردرمانی ديالکتيک در وسوسه‌ی افراد …

iran cpa – انجمن علمی روانشناسی بالینی ایران

www.irancpa.com/ArticlesByCategory.aspx?cat=1

ذخیره شده

مشابه

اثربخشی گروه درمانی شناختی مبتنی بر حضور ذهن بر افزايش بهزيستی ذهنی و … اثربخشی آموزش شناختی رفتاری مادران بر تغيير رفتار مادرانه و دلبستگی … مقايسه اثربخشی آموزش‌های ذهن آگاهی و تنظيم هيجان بر سلامت روان جانبازان … پروتکل گروهی شناخت درمانی مبتنی بر ذهن آگاهی MBCT)) در مورد بيماران افسرده … معرفی کتاب.

مقدمه ای بر درمان فراتشخیصی برای اختلالهای هیجانی (بخش …

www.mrmz.ir/DesktopModules/DnnForge%20…/Print.aspx?tabid=312…5

ذخیره شده

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ – همچنین، این مدول بعنوان یک مدول مقدماتی ماهیت هیجان¬ها را به بیمار آموزش می¬دهد و … کسب کرده است تصریح می¬شود و مهارتهای تنظیم هیجانی سازگارانه به بیمار آموزش داده … علاوه بر این، فصل منطبق با این مدول در فصل 5 کتاب راهنما مجموعه¬ای از اصول …. همانند اغلب پروتکل های درمان شناختی- رفتاری، جلسات درمان با مرور …

پکیج های درمانی روانشناسی – فایلکده

paperdl.skyf.ir/category/پکیج-های-درمانی-روانشناسی/

ذخیره شده

مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی شناختی رفتاری در 21 صفحه ورد قابل ویرایش با … که از آن میان درمان منطقی-هیجانی توسط آلبرت الیس (الیس، 1962)، تغییر شناخت …. پکیج (پروتکل) شناخت درمانی گروهی به روش مایکل فری در 22 صفحه ورد قابل …. تعیین اهداف جلسه; تنظیم خط مشی کلی با در نظر گرفتن محرمانه بودن وزندگی …

[PDF]ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﻓﺮاﺗﺸﺨﯿﺼﯽ و ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﺑﺮ ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎي …

ijpcp.iums.ac.ir/article-1-2068-en.pdf

ذخیره شده

توسط A Mohammadi – ‏2014 – ‏بیان شده در 8 یافته – ‏مقالات مرتبط
ﮔﺮوه. درﻣﺎﻧﯽ ﻓﺮاﺗﺸﺨﯿﺼﯽ. ؛. ﮔﺮوه. درﻣﺎﻧﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ. ؛. ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ؛. ﻋﺎﻃﻔﻪ ﻣﺜﺒﺖ. ؛. ﻋﺎﻃﻔﻪ ﻣﻨﻔﯽ … ﺗﺎﮐﻨﻮن راﻫﻨﻤﺎﻫﺎ و ﭘﺮوﺗﮑﻞ. ﻫﺎي درﻣﺎﻧﯽ ….. ﻫﺎي درﻣﺎﻧﯽ در ﮔـﺮوه. درﻣـﺎﻧﯽ ﻓﺮاﺗﺸﺨﯿﺼـﯽ ﻋﺒـﺎرت. اﺳﺖ از: -1. آﻣﻮزش روان. ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ درﺑﺎره ﻫﯿﺠﺎن …. 5- Statistical Package for the Social Science-version 19.

درمان های موج سوم: تغییر پارادایمی یا تحول تکاملی – مرکز …

kajpcc.ir › مقالات روانشناسی › درمان های موج سوم

ذخیره شده

درمان های موج سوم دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه … معرفی کتاب ….. هیچ روش درمانی برای همه مشکلات موثر نیست؛ اما طراحی پروتکل های یکپارچه بر … تأثیر آموزش مهارت نظم‌جویی هیجان مبتنی بر رفتاردرمانی دیالکتیک در وسوسه‌ی … رابطه باورهای فراشناختی و دشواری در تنظیم هیجان با اختلال استرس پس از …

بعد پرداختن به هیجان در درمان شناختی رفتاری: فنون کاربردی …

tabrizcbt.com › تازه های کتاب

ذخیره شده

۶ آبان ۱۳۹۵ – بالاخره کار ترجمه و ویرایش کتاب فوق العاده «پرداختن به هیجان در درمان … فصل 14: درمان مبتنی بر تنظیم هیجان: رویکردی تجربی به اضطراب مزمن و …

[PDF]زوج درمانی هیجان مدار

esfarayen.ac.ir/wp-content/uploads/2016/02/4_420946716729016753.pdf

ذخیره شده

ﻫﻢ ﺍﻛﻨﻮﻥ ، ﺍﻫﻤﻴﺖ ﺑﻨﻴﺎﺩﻳﻦ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻭ ﺑﻪ ﻛﺎﺭﮔﻴﺮﻱ ﻫﻴﺠﺎﻧﺎﺕ ﺩﺭ ﺭﺿﺎﻳﻨﻤﻨﺪﻱ ﻭ. ﻧﻴﺰ ﺗﻌﺎﺭﺿﺎﺕ … ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻫﻴﺠﺎﻥ ﻣﺤﻮﺭ ، ﺭﻭﻳﻜﺮﺩ ﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﻧﻴﺰ ﺑﻪ ﺗﻤﺮﻛﺰ ﺑﺮ ﻫﻴﺠﺎﻧﺎﺕ ﻫﻤﺖ ﮔﻤﺎﺭﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺍﻳﻦ …. ﺗﻜﺮﺍﺭﭘﺬﻳﺮ ﻭ ﻗﺎﺑﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ.

پروتکل رواندرمانی مثبت نگر – دانلود مقاله – 11gig.ir

download2.11gig.ir/product/761168

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی در ۴۷ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. ….. پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – بلاگ خوان. پروتکل (پکیج) …

[DOC]Download

journals.kums.ac.ir/ojs/index.php/jkums/article/downloadSuppFile/2166/662

ذخیره شده

مشابه

اثربخشی شناخت درماني مبتني بر ذهن آگاهي بر كاهش پرخاشگري دانش آموزان …. در آموزش (MBCT)، مراجعان ي اد مي گيرند كه چطور با اف كار و احساس هاي غیرمنطقی خود ….. برنامه درمانی طبق پروتکل کابات-زین و همکاران (1992) که دستورالعمل جلسات آن در کتاب شناخت درمانی مبتنی بر ذهن آگاهی برای افسردگی (12) آمده است تنظیم شد و به شرح …

Tabtiz university of medical sciences

congress.tbzmed.ac.ir/6child/Archive

ذخیره شده

مشابه

تأثیر رفتار درمانی و آموزش خانواده بر کاهش شب ادراری کودکان پیش دبستانی شهر ….. اثر بخشی پروتکل فوردایس بر بهبود مؤلفه های معروف سلامت روان دانش آموزان … پیش بینی میزان سازگاری بر اساس سبک های تنظیم شناختی هیجان در گروه نوجوانان.

بسته آموزشی درمان گروهی اختلال وسواس اجباری با … – موسسه …

modat.ac.ir/1854/بسته-آموزشی-درمان-گروهی-اختلال-وسواس-ا.html

ذخیره شده

مشابه

۸ دی ۱۳۹۳ – این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های استاندارد مطرح … سالمندان · سلامت هیجانی · سلامت و ایمنی · سمینارهای رایگان موسسه آموزش عالی ….. کتاب کلارک ۲۰۰۴ – کتاب راهنمای استکتی ۱۹۹۳ با عنوان درمان اختلال وسواس … های شناخت –رفتاردرمانگری به درمان اختلال وسواس بی اختیاری تنظیم شده اند و …

پرسشنامه دشواری‌های تنظیم هیجانی (DERS) – سایت علمی و …

www.irantahgig.ir/?p=11496

ذخیره شده

مشابه

۲۱ اسفند ۱۳۹۳ – پرسشنامه دشواری‌های تنظیم هیجانی (DERS) توسط گراتز در سال 20004 … منظور از تنظیم هیجان در مطالعات و مداخلات درمانی یا آسیب‌شناسی، … ۱- ارائه به صورت پکیج کامل برای اولین بار در ایران … نرم افزار پرسشنامه پروتکل مداخله …

[PDF]تأثیر آموزش هوش هیجانی و مهارت‌های زندگی بر سازگاری …

journals.khuisf.ac.ir/jsr-p/article-1-423-fa.pdf

ذخیره شده

توسط A Yarmohammadian – ‏بیان شده در 10 یافته – ‏مقالات مرتبط
ﻧﻔــﺮ. 20(. ﻧﻔــﺮ ﮔــﺮوه. آﻣــﻮزش ﻫــﻮش. ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ. ،. 20. ﻧﻔﺮ ﮔﺮوه. آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي زﻧﺪﮔﻲ. و. 20. ﻧﻔﺮ ﮔﺮوه. ﮔـﻮاه. ) ﺑـﻪ روش. ﻧﻤﻮﻧـﻪ …. ﻫـﺎي ﻫﻴﺠـﺎﻧﻲ. ،. ﺷـﻨﺎﺧﺖ. اﺣﺴﺎﺳﺎت و ﻫﻴﺠﺎﻧـﺎت ﺧـﻮد و ﻧﺤـﻮ. ة. ﺗﻨﻈـﻴﻢ و اﺑـﺮاز ﺻـﺤﻴﺢ. ﻫﻴﺠﺎﻧﺎت،. ﻧﺤﻮ. ة. درﺳـﺖ زﻳﺴـﺘﻦ و ….. post hoc test. 4. Statistical Package for Social Science -Version13 (SPSS13) ….. ﻛﻨﻨـﺪه ﺑـﻪ ﻣﺮﻛـﺰ درﻣـﺎن ﻧﺎﺑـﺎروري . ﻓﺼﻠﻨﺎﻣ. ﺔ. ﺑﺎرور.

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ آﻣﻮزش ﮔﺮوﻫﻲ ﻫﻤﺪﻟﻲ ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد رواﺑﻂ ﺑﻴﻦ ﺷﺨﺼﻲ و A

journals.uma.ac.ir/article_60_4ab2a1aaba94d9a42377ad8d4e5196a2.pdf

ذخیره شده

اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ آﻣﻮزش ﮔﺮوﻫﻲ ﻫﻤﺪﻟﻲ ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد رواﺑﻂ ﺑﻴﻦ ﺷﺨﺼﻲ و ﺧﻮد ﺗﻨﻈﻴﻤﻲ ﻋﺎﻃﻔﻲ … 6. اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ آﻣﻮزش …. ﺎد ﻫﻴﺠﺎن. ﺷﺪه ﺣﻮاس ﺧﻮد را ﭘﺮت ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ. ، ﺑﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ؛ ارزﻳﺎﺑﻲ. اش را از ﺑﻌﻀﻲ ﭼﻴﺰﻫﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮ داده ﺗﺎ. ﺗﺄﺛﻴﺮ … درﻣﺎن. ﻳﻫﺎ. ﻲ. ﻛﻪ ﻣﻲ. ﺗﻮاﻧﺪ ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد رواﺑﻂ ﺑﻴﻦ ﻓﺮدي و ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻋﻮاﻃﻒ. داﻧﺶ. آﻣﻮز. ان. ﺑﻴﺶ. ﻓﻌﺎل. ﺗﺄﺛﻴﺮ.

دانلود جدیدترین مقالات و پایان نامه ها – 1200 پایان نامه و مقاله …

takdownload77.mihanblog.com/extrapage/olomtar

ذخیره شده

… مبانی نظری و پیشینه تحقیق راهبرد های شناختی تنظیم هیجان ( فصل دوم پایان نامه ) … پکیج (پروتکل) درمانی – آموزشی معنا درمانی گروهی · پایان نامه بررسی تاثیر …

[PDF]ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺣﻀﻮﺭ ﺫﻫﻦ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻳﻚ ﻣﺪﺍﺧﻠﺔ ﺑﺎﻟﻴﻨﻲ: ﻣﺮﻭﺭﻱ ﻣ

www.ensani.ir/…/20101012164348-آموزش%20حضور%20ذهن%20به%20عنوان%20یک…

ذخیره شده

مشابه

ﻣﺪﺍﺧــﻼﺕ ﻣﺒﺘﻨــﻲ ﺑﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﻫﺎﻱ ﺣﻀﻮﺭ ﺫﻫﻦ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻓﺰﺍﻳﻨﺪﻩ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺭﺷــﺪ ﻭ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺣﻀﻮﺭ ﺫﻫﻦ ﻋﺒﺎﺭﺕ … ﺗﻤﺮﻳﻨﺎﺕ ﺣﻀﻮﺭ ﺫﻫﻦ، ﺷــﺮﻛﺖ ﻛﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻣﻲ ﺑﻴﻨﻨﺪ ﺗﺎ. ﺑــﺮ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﺧﻮﺩ … ﺗﻮﺳــﻂ 6)MBCTﺣﻀﻮﺭ ﺫﻫﻦ ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺷــﻨﺎﺧﺘﻲ ( … ﺗﻨﻈﻴﻢ ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ، ﻭ ﺗﺤﻤﻞ ﻓﺸﺎﺭ ﻭ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻲ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﻣﺮﺍﺟﻌﺎﻥ.

[PDF]ﮔﺮوه درﻣﺎﻧﮕﺮي ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ – دانشگاه تهران

psyedu.ut.ac.ir/acstaff/khodayarifard/Book/13-f.pdf

ذخیره شده

مشابه

ﭘﺮدازش ﻫﻴﺠﺎﻧﻲ در ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﮔﺮوﻫﻲ ………………………….. . ….. ﻃﺮاﺣﻲ و ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺳﻠﺴﻠﻪ ﻣﺮاﺗﺐ ﻣﻮاﺟﻬﻪ ………………………….. . …. 121 ……. آﻣﻮزش ﺣﻞ ﻣﺴﺌﻠﻪ ………………………….. . …. اﻧﺘﺨﺎب ﭘﺮوﺗﻜﻞ درﻣﺎﻧﻲ.

میگنا – رويكرد پذيرش و ذهن آگاهي در اضطراب

www.migna.ir/vdcawene.49nwm15kk4.html

ذخیره شده

مشابه

۲۹ تیر ۱۳۹۴ – گزارش نشست نقد کتاب «ماهیت روان‌درمانی» … آموزش و پرورش مجبور شد مشاوران را به دوره متوسطه اول انتقال دهد …. رویکرد اولیه درخصوص درمان اضطراب اینگونه بوده است که اضطراب ((ترسی)) ….. پروتکل ACT معمولا هم اهداف کوتاه مدت و هم بلند مدت را در بر می گیرد. ….. پذیرش واقعیت، تنظیم هیجان و مهارت های توجه آگاهی .

روانشناسی – مدرسه صبح رویش

sobhe-rooyesh.ir/content/3

ذخیره شده

تیم روانشناسی دربرگیرنده ی تعدادی روانشناس و مددکار است که روی پکیج … روش ما برای آموزش این مهارت ها ،ترکیبی از بازی درمانی وفعالیت های خلاقانه در … به عنوان نمونه یکی از بازی هایی که هدف کنترل خشم و تنظیم هیجان را دربرمیگیرد بازی صندلی …. آن مهارت های دهگانه زندگی به دانش آموزان آموخته میشود پروتکل کنترل خشم و کارگاه …

افق های نوین تحول دکتر علیرضا عابدین » درباره موسسه

doctorabedin.org/?page_id=32

ذخیره شده

مشابه

وظایف: نظارت بر فعالیت¬های روانشناسی و مشاوره مرکز شامل روان درمانی و آزمون¬های … وظایف: آموزش و پیشگیری از سوء استفاده مواد مخدر، مداخله و درمان از طریق تشخیص و مصاحبه … ۲۳٫ Effectiveness of Integrated Group Training Package on Reducing …. ۶۶٫ نقش راهبردهای یادگیری خود تنظیم¬ در رابطه¬ی اهداف، ادراکات و گرایش¬های فکری …

دنیای تازه – رفتار درمانی درکودکان مبتلا به اختلال نا فرمانی …

donyayetaze.blogfa.com/post/12

ذخیره شده

مشابه

یکی از این روش های درمانی رویکرد های رفتاری میباشند که آموزش والدین و … در طول سالیان متمادی روش های درمانی متنوعی برای مواجه با مشکلات رفتاری شناختی و هیجانی کودکان مبتلا به … قرار داد همبستگی یعنی تنظیم قرارداد رفتاری روزانه برای مشخص کردن …. کویست(1389) 3 تکنیک آرمیدگی را در کتاب خود آورده است که در اینجا اشاره …

پیشنهادهای پژوهش رشته روانشناسی – کتابخانه مرکزی دانشگاه …

library.um.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article…

ذخیره شده

مشابه

۱۶ تیر ۱۳۹۴ – -بنابراین می توان از این پروتکل درمانی بر روی نمونه بالینی در افغانستان …… اثربخشی آموزش شایستگی هیجانی بر افزایش دانش هیجانی، تنظیم …

درمان اضطراب با رویکرد درمانی مبتنی بر پذیرش و تعهد – …

psychnews.ir/989/درمان-اضطراب-با-رویکرد-درمانی-مبتنی-بر.html

ذخیره شده

رتبه: ۴٫۹ – ‏۷ رأی۲۹ بهمن ۱۳۹۴ – به اولین کلاس از کلاس های مربوط به راه های بهتر برای درمان اضطراب بر اساس رویکرد … درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد چیست و چگونه دراین راه می تواند به ما کمک کند، …. مهارت های تنظیم هیجانی را به کودکانمان بیاموزیم … پنج هزار جوان آموزش های پیش از ازدواج را فراگرفتند … کتاب خوان ها رفتار اجتماعی مثبت تری دارند …

فایل های علی بابا

alibaba.cermet.ir/

ذخیره شده

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ – دانلود بهترین فایل های مبانی نظری، پرسشنامه و پروتکل و پروپوزال. … نامه ),پروپوزال رابطه باورهای غیرمنطقی و دشواری تنظیم هیجان با گرایش به سوء مصرف … مبانی نظری و پیشینه پژوهش عاطفه، هیجان و خلق و خو (فصل دوم),پکیج آموزش بهداشت … اثربخشی آموزش رفتار درمانی عقلانی هیجانی آلبرت الیس بر اضطراب و …

وب سایت شخصی دکتر زهره قربانی » همه چیز درباره نظریه امید …

www.ravanshena30.com/?p=355

ذخیره شده

مشابه

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ – … هدفدار بوسیله سیستم بازداری رفتاریو سیستم فعال سازی رفتاری تنظیم می شوند. … اما اگر بخواهید تاثیر مهارت های مقابله ای را بسنجید، آموزش حتما لازم است. … بهزیستی درمانی و پکیج روتن درمانی مثبت هم دارای پکیج درمانی هستند. …. ببخشید من برای کار پایان نامم احتیاج به پروتکل امید درمانی اشنایدر دارم .

دانلود پکیج درمانی حضور ذهن یا ذهن آگاهی مبنی بر کاهش …

www.newfilestant.ir/paper10303.html

ذخیره شده

۴ آبان ۱۳۹۵ – دانلود پکیج درمانی حضور ذهن یا ذهن آگاهی مبنی بر کاهش استرس ( MBSR ) -کامل و جامع … استرس بر پایۀ ذهن آگاهی» بر نشخوار فکری، تنظیم هیجانی، و کاهش عود … دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) لحظات خوشی را …

مقالات مشاوره و راهنمایی – بازی درمانی

pishromarivan.blogfa.com/post-64.aspx

ذخیره شده

مشابه

2-ارزیابی نیاز های درمانی کودک با حضور والدین( گفتگو با معلمان، کارکنان، و. … در آموزش و تمرين رفتار ها و نگرش هاي سازنده و جديد به او كمك كند. … اين ديدگاه بر اين فرض استوار است كه ادراك وتفسير فرد از موقعيت ، پاسخ هيجاني و رفتاري او را به موقعيت تعيين ميكند. …. کتاب درمانی: تمرکز برکتاب های کمک به خود – یک کودک الگو.

جبران کننده – دانلود آهنگ

nwmlm-ba.zozanaqe.ir/tag/جبران+کننده

ذخیره شده

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است …. و همکاران، 2012) · پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان · بروشور شیمی درمانی بدون عارضه …

دانلود نمونه قرارداد اجاره استخر و آموزش شنا – دانلود

e11.ir/دانلود-نمونه-قرارداد-اجاره-استخر-و-آمو/

ذخیره شده

پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان · مبانی نظری و پیشینه تحقیق گزارشگری مالی و حسابداری گمرک. ‹ دانلود نمونه قرارداد حق التدریس · دانلود نمونه قرارداد اجاره …

دانلود رایگان کتاب درمان شناختی مبتنی بر ذهن آگاهی – مشاوره …

www.asoodeh.blogsky.com/1392/09/29/post-276/

ذخیره شده

مشابه

۲۹ آذر ۱۳۹۲ – درمانهای مبتنی بر ذهن آگاهی و پذیرش (treatments mindfulness- and … پروتکل درمانی ارائه شده در این کتاب متناسب با مفاهیم این رویکرد تهییه شده …

دانلود پروتکل معنا درمانی فرانکل

https://www.iranpajohesh.com/پروتکل…/10782-دانلود-پروتکل-معنا-درمانی-فرانک…

ذخیره شده

دانلود پروتکل معنا درمانی فرانکل: مشخصات « پروتکل معنا درمانی فرانکل » تعداد جلسات آموزشی: 12 جلسه تعداد صفحه (B lotus 14): 14 صفحه نوع فایل: word کد …

سخنرانی های دکتر آذرخش مکری – روان شناسی نگرش

ravanshenasinegaresh.blogfa.com/category/67/سخنرانی-های-دکتر-آذرخش-مکری
۴ بهمن ۱۳۹۵ – کتاب قدرت عادت power of habit …. ما سه مکانیسم عمده تنظیم هیجان داریم : … resistance OCD : یک دوره ۱۲ هفته ای درمان با یک ssri یا کلومی پرامین بدون …. آموزش موضوعات روانی به خانواده بصورت عام و غیر اختصاصی و فراگیر توسط … هرچه تجربه و علم و تخصص شما بیشتر شود میتوانید از پروتکل هم فاصله بگیرید.

خرید فایل( پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان) – افرا …

afra.sitaarticlen.ir/خرید-فایل-پروتکل-پکیج-آموزش-درمانی-تن/

ذخیره شده

۱۳ فروردین ۱۳۹۶ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم با سلام حضور پژوهندگان گرامی.شما به صفحه اختصاصی پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم …

تأثیر دو روش آموزش تنظیم هیجان مبتنی بر مدل فرایند گراس و …

https://zjrms.ir/browse.php?a_id=1253&sid=1&slc_lang=fa

ذخیره شده

توسط صالحی – ‏2012
چکیده: (۷۵۴۳ مشاهده). زمینه و هدف: هدف این پژوهش بررسی میزان اثربخشی دو روش آموزش تنظیم هیجان مبتنی بر مدل فرایند گراس و رفتار درمانی دیالکتیک در کاهش علائم …

[PDF]The Effect of Emotion Regulation Training based on …

https://zjrms.ir/article-1-1253-en.pdf

ذخیره شده

توسط A Salehi – ‏2012 – ‏بیان شده در 12 یافته – ‏مقالات مرتبط
ﻫﺪف اﯾﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﯿﺰان اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ دو روش آﻣﻮزش ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎن ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻣﺪل ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﮔﺮاس و رﻓﺘﺎر درﻣﺎﻧﯽ دﯾﺎﻟﮑﺘﯿﮏ در ﮐﺎﻫﺶ ﻋﻼﺋﻢ. ﻣﺸﮑﻼت ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. (. اﻓﺴﺮدﮔﯽ، اﺿﻄﺮاب، ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺑﯿﻦ ﻓﺮدي و ﺧﺼﻮﻣﺖ. ).

دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – خرید …

top.nikanasime.ir/farafile/دانلود-پروتکل-پکیج-آموزش-درمانی-تنظیم/

ذخیره شده

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ – محقق گرامی،شما با جستجوی پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم …

پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان – فروشگاه دانلود …

dlproje.rozblog.com/post/82/پروتکل-پکیج-آموزش-درمانی-تنظیم-هیجان.html

ذخیره شده

۳ اسفند ۱۳۹۵ – پروتکل (پکیج) آموزش تنظیم هیجان گراس در 23 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc دانلود کامل فایللینک منبع و پست :پروتکل (پکیج) آموزش …

موج باران – مطالب ارسال شده توسط admin

mojebaranc.rozblog.com/user-admin
جهت سفارش آموزش تصویری شمع سازی بعد از مطالعه کامل توضیحات این کالا ، لطفا فرم … برترین پکیج جزوه آموزشی ایمنی محیط کار رشته ایمنی صنعتی – دانلود فایل · برترین … و دریافت · دانلود فایل ( پاورپوینت پیاده سازی پروتکل هاي مسیریابی و امنیت در پروتکل …. در این بخش محصول مجموعه مجلات آموزشی بافتنی ارائه شده است

وصف تجریدی چک یعنی چه – خانه

parsblogs.ir/tag/وصف+تجریدی+چک+یعنی+چه.html

ذخیره شده

و مادرم وارد سالن مهمانی شدم چشمم بهش افتاد و شور هیجانی توی دلم به پا کرد . … از این رو دوربین های با پروتکل متفاوت امکان برقراری ارتباط تحت یک نرم افزار را در …

فروشگاه دانش گذر

daneshgozardl-srozm.sayme.ir/

ذخیره شده

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تمایز یافتگی (براساس تئوری سیستمی بوئن) در 40 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود مبانی نظری-دانلود …

نحوه فعال اعلام نام صوتی در جابرا – است

v3b.ir/tag/نحوه+فعال++اعلام+نام+صوتی+در+جابرا.html

ذخیره شده

آموزش فعال سازی اعلام صوتی نام تماس گیرنده (Announce Calls) در آیفون … وب‌سایت‌هایی که از گواهی SSL استفاده می کنند از پروتکل https بهره می برند. … نحوه فعال سازی ایـنتــرنت گوشی های اندروید که تنظیمات اتوماتیک را دریافت نمی کند ….. در برگیرنده ویژگی‌های شخصیتی و هیجانی یادگیرنده، مانند پشتکار، تنها کار کردن یا با …

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) گروه درمانی به شیوه تحلیل …

aris.rayapaperi.ir/?p=612

ذخیره شده

دانلود فایل ( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی مهارت های ارتباطی) لحظات خوشی را … خرید و دانلود پروتکل (پکیج) آموزش درمانی تنظیم هیجان لحظات خوشی را برای شما …

پکیج (پروتکل) معنا درمانی گروهی – تلگرام – اینستاگرام

telegram-instagram.ir/پکیج-پروتکل-معنا-درمانی-گروهی-2/

ذخیره شده

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمانی – آموزشی معنا درمانی گروهی – ساز دل – … …. پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی – سِرمِت مقاله … ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ؛. ﻋﺎﻃﻔﻪ ﻣﺜﺒﺖ.

خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی وسواس کودکان با …

manbaemg.ir/best/خرید-فایل-پکیج-پروتکل-آموزشی-درمانی-و/

ذخیره شده

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ – خرید فایل( پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی هوش هیجانی) هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _پکیج (پروتکل) آموزشی …

مباني نظري و پيشينه پژوهش آموزش مثبت نگري – مزرعه سرسبز

mazraesarsabz.ir/مباني-نظري-و-پيشينه-پژوهش-آموزش-مثبت-نگ/

ذخیره شده

به صفحه دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مثبت اندیشی خوش آمدید . … مبانی … مبانی نظری و پیشینه پژوهش تنظیم شناختی هیجان – فروشگاه اینترنتی

دیجیتال هنر

honaritar.blogtez.com/

ذخیره شده

آموزش تصویری زبان انگلیسی English today – به همراه زیر نویس انگلیسی-اورجینال …. کاملترین فایل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های عروسکی · خرید فایل( …. فرزند پرروری ، رویدادهای استرس زای زندگی و راهبردهای شناختی تنظیم هیجان به …. دریافت فایل بررسی رابطه خلاقیت و هوش هیجانی کارکنان وزارت علوم تحقیقات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *