خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

Published on Author adminwebLeave a comment

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات 20
حجم 0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی پکیج های درمانی روانشناسی

توضیحات کامل

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc·         توضیحات ابتدایی :

 

آماده سازی در 9 جلسه درمانی

طراحی شده به صورت آموزش گروهی

آماده شده در بیش از  20  صفحه (فونت B lotus)

فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc

نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش

دارای رفرنس معتبر و به شیوه   APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل جلسات درمانی برای آموزش و اجرا می باشد ( توجه : جلسات فقط به همین شکل که در اینجا توضیح داده شده در پکیج هست و نه بیشتر ) . لازم به ذکر است که این پکیج برگفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

 

 پشتیبانی 09191809834  (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک بزنید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

 

نمونه ای از جلسات درمانی پکیج مورد نظر:

 

 

جلسات آموزشی برنامه مهارت­ های زندگی تهیه شده در یونیسف- صندوق بین المللی کودکان و نوجوانان در 9 جلسه و هر جلسه به مدت 90 دقیقه برگزار گردید که توضیحی مختصر از محتوای آن، در ادامه آمده است.

 

 

جلسه اول

عنوان آموزش: من که هستم و چه می­توانم بکنم؟

اهداف:

 • آشنایی با سایر شرکت­کنندگان
 • احساس راحتی به عنوان یک عضو گروه
 • بررسی هیجان­ها، رفتارها و باورهای متفاوت در افراد و شناخت این ویژگی­ها در وجود خود
 • آگاه شدن از خصایص مثبت و منفی در وجود خود
 • پی‌بردن به برخی خصوصیات قابل تغییر در فرد
 • تشخیص توانایی­ها و مهارت­های بالقوه

 

 

جلسه دوم

عنوان آموزش: ارزش­های شخصی، خانوادگی و اجتماعی من چیست؟

اهداف:

 • درک معنای ارزش­ها
 • تعیین ارزش­های فردی، خانوادگی، مذهبی و فرهنگی
 • تحقیق و پی‌بردن به منشأ ارزش­ها
 • پی‌بردن به اینکه کدام ارزش­ها از نظر فردی مهمترین است
 • کندو کاو در مورد رابطه بین ارزش­های خود و دیگران
 • توانایی پذیرشارزش­های مختلف در افراد دیگر

 

 

جلسه سوم

عنوان آموزش: چگونه با دیگران ارتباط برقرار می­کنم؟

اهداف:

 • شناخت اجزای تشکیل­دهنده ارتباط
 • بررسی این مطلب که چگونه برقراری ارتباط بر احساسات و روابط ما با خانواده و دوستان در مدرسه یا محیط کار تأثیر می­گذارد
 • شناخت موانع و تسهیلات دربرقراری یک ارتباط مؤثر
 • تمرین مهارت­های مناسب برای برقراری ارتباط
 • تعریف، ارائه نمونه و تمرین رفتار جرأت­مند

 

 

مبانی نظری

تعریف مهارت­ های زندگی

برای مهارت­های زندگی تعاریف مختلفی ارائه شده است.مهارت­های زندگی به گروه بزرگی از مهارت های روانی- اجتماعی و میان­فردی گفته می­شود که می­تواند به افراد کمک کند تا تصمیماتشان را با آگاهی اتخاذ کنند، به طور مؤثر ارتباط برقرار کنند، مهارت­های مقابله­ای و مدیریت شخصی خود را گسترش دهند و زندگی سالم و بارور داشته باشند. مهارت­های زندگی می‌تواند اعمال شخصی و اعمال مربوط به دیگران و نیز اعمال مربوط به محیط اطراف را طوری هدایت کند که به سلامت بیشتر منجر شود(یونیسف، 2003).

مهارت­های زندگی شامل مجموعه­ای از توانایی­هاست که قدرت سازگاری و رفتار مثبت و کارآمد را افزایش می­دهد، در نتیجه شخص قادر می­شود بدون اینکه به خود یا دیگران صدمه بزند مسئولیت­های مربوط به نقش اجتماعی خود را بپذیرد و با چالش­ها و مشکلات روزانه­ی زندگی به شکل مؤثر روبرو شود (فخراللهی ، 1384).

مهارت­های زندگی به مجموعه توانایی و مهارتهایی گفته می­شود که امکان رفتار سازگارانه و مثبت را برای افراد فراهم می­سازد. به عبارت دیگر، این مهارت­ها که اکتسابی و اغلب از طریق آموزش و تمرین، ایجاد و تقویت می­شوند، افراد را در مواجه­ی مؤثرتر با نیازها و چالش­های زندگی روزمره توانمند می­سازند (فولادی، 1383).

 

چند ویژگی آموزش مهارت­های زندگی

–        اول اینکه آموزش مهارت­های زندگی یک شکل قدرتمند از آموزش و درمان است. زیرا مراجع به طور همزمان مهارت­های جدید را در چندین حوزه فرا می­گیرد.

–        دوم اینکه، آموزش مهارت­های زندگی یک مدل آموزشی است که یک سری مهارت­ها را تدریس می‌کند و منجر به بازگشت و عود کمتر در مراجع می­شود.

–        سوم اینکه، شرکت­کنندگان فعالانه در یادگیری و تکمیل مهارت­های زندگی شرکت می­کنند، بنابراین احتمالاً بیشتر احساس مالکیت فرایند آموزش، و کارآمدی را حس می­کنند.

–        چهارم اینکه، آموزش مهارت­های زندگی هم برای پیشگیری و هم برای درمان مشکلات روانی یک راه مناسب است و اینکه مؤثرترین و کارآمدترین راه برای یادگیری این مهارت­ها تدریس مستقیم آنهاست (کورسینی و گازدا، 2007).

مشکل آموزش مهارت­های زندگی این است که قوت واقعی آن­، در مفهوم­سازی آن به عنوان یک الگوی آموزشی است و از آنجایی که تعداد زیادی از متخصصان یاری دهنده سلامت روان، هنوز الگوی درمان پزشکی را قبول دارند. آموزش مهارت­های زندگی باید در انتظار مخالفت­ها و مقاومت­های زیادی باشد (کورسینی و گازدا، 2007).

 

اهداف آموزش مهارت های زندگی چیست؟

آموزش مهارت­های زندگی اهداف عمده­ای را دنبال می­کند، اما هدف اصلی از این برنامه ارتقاء بهداشت روانی و پیشگیری از آسیب­های اجتماعی مانند اعتیاد، خودکشی، بزهکاری و انواع مختلف بی­بند و باری است. آموزش مهارت­های زندگی بر عوامل زیربنایی مشترک در بسیاری از زمینه­های ارتقاء بهداشت روانی و پیشگیری اولیه تأثیر گذاشته و همین توان و ویژگی آنهاست که فضای آموزشی آن را وسیع ساخته و زیربنای هر رویکرد آموزش به زندگی شده است (ارکارت و همکاران، 1991، به نقل از عسگری، 1384).

پژوهش­های بیشماری نشان داده است که بسیاری نشان داده است که بسیاری از مشکلات بهداشتی و اختلالات روان-عاطفی، ریشه­های روانی اجتماعی دارد. علاوه بر این سایر پژوهش­ها، حرمت خود پایین، ناتوانی در بیان احساسات و فقدان مهارت­های ارتباطی را عوامل مهم بسیاری از مشکلات فردی مانند سوء مصرف مواد، بزهکاری، بی­بند و باری جنسی، رفتارهای مخاطره­آمیز و خشونت می­دانند. لذا سازمان بهداشت جهانی به منظور ارتقاء سطح بهداشت روانی و پیشگیری از آسیب­های روانی-اجتماعی، برنامه­ای را به عنوان آموزش مهارت­های زندگی تدارک دیده است (فتحعلی لواسانی، 1379).

همچنین پری و کلدر (1992) معتقدند برنامه آموزش مهارت­های زندگی یک رویکرد کل‌نگر برای توانمند کردن افراد جهت شناخت خویش، دیگران و محیط طبیعی می­باشد. آگاهی از مهارت­ها تنها یک نوع یادگیری نیست که اتفاق می­افتد، بلکه باعث بدست آوردن اطلاعات نیز می‌شود و آموزش نگرش­ها، مهارت­ها و ارزش­ها را نیز تحت تأثیر قرار می­دهند. پس افراد مهارت‌های زندگی را در موقعیت­های واقعی بکار می­برند و حقایقی درباره موقعیت­های مختلف می‌آموزند (عسگری 1384).

از اهداف دیگر آموزش مهارت­های زندگی می­توان به بعد درمانی آن اشاره کرد چراکه بیشتر بیماران یا مراجعانی که برای مشکلات روان­شناختی یا هیجانی به دنبال کمک هستند، مشکلاتی در حوزه­های مهارت­های زندگی دارند. گروه­های آموزشی مهارت­های زندگی، برای بیمارانی که در بخش­هایی از مهارت دارای مشکل هستند دایر می­گردد. مرکز پزشکی رایج­ترین بخش­هایی که نقص در آنها باعث اختلال روانی می­شود را شامل این موارد می­داند: ارتباطات بین­فردی، معنا یا هدف زندگی، تصمیم­گیری، حل مسئله، روابط زناشویی و خانوادگی. در این مرکز بیمار تشویق می­شود تا آنجا که می­تواند هر یک از این گروه­های آموزشی را گزینش کرده و در آن شرکت نماید (کورسینی و گازدا، 2007).

در پژوهشی که توسط صبحی و رجبی (2010) با هدف پی بردن به تأثیر آموزش مهارت‌های زندگی بر سلامت روانی و  عزت نفس دانشجویان انجام گرفت، نتایج نشان داد که آموزش مهارت‌های زندگی بر کاهش نشانه­های اختلالات روانی مخصوصا اضطراب ، افسردگی و استرس در دانشجویان مستعد اختلال روانی تاثیر می­گذارد.

 

ضرورت آموزش مهارت­ های زندگی

دانش­آموزان، افرادی هستند که آینده جامعه هر کشور را تشکیل می­دهند. در صورتی که مهارت­های زندگی را آموزش ببینند، با داشتن این مهارت ها قادر خواهند بود از فرصت­های زندگی با بهره­وری بیشتری استفاده کرده و به عنوان افراد موفق­تری در جامعه ظاهر شوند. اهمیت مهارت­های زندگی در حدی است که نیاز به داشتن معلمان متخصص در آموزش این مهارت­ها ضروری به نظر می­رسد، تا نحوه مدیریت روابط اجتماعی، سازگاری و کنار آمدن با فرهنگ­ها و باورهای متفاوت و این که در زندگی روزمره آن ها چه می‌گذرد و برای بهتر کردن زندگی امکان چه کارهایی وجود دارد را به دانش­آموزان آموزش دهد (زیمرمن، 2010).

بخش قابل توجهی از نوجوانان که هر یک، رفتارهای پرخطر برای سلامتی را انجام دهند، در کنار آن رفتارهای پرخطر چندگانه دیگری را نیز انجام می­دهند که مشابه نوجوانان کشورهای دیگر می­باشد. برای مثال، تعداد زیادی از دانش­آموزانی که تجربه آمیزش جنسی پیش از ازدواج را داشته‌اند، استعمال سیگار و الکل را نیز تجربه کرده بودند. برنامه­های سلامت نوجوانان باید توجه ویژه­ به نوجوانانی داشته باشد که هر گونه رفتار پرخطری را آغاز کرده یا مرتکب شده­اند، و سعی کند برای آنها آموزش­ها و برنامه­های پیشگیری فراهم کند که، انواع رفتار­های پرخطر را پوشش دهد. (هان و همکاران، 2001)

دلایل لزوم اجرای برنامه مهارت­های زندگی در بیبن نوجوانان:

1-     مسائل مربوط به بلوغ، نوجوان را غافلگیر می­کند و موجب اضطراب و احساس گناه در او می­شود. بنابراین، باید مهارت رعایت بهداشت جسمی و روانی (مقابله مؤثر با استرس، کنار آمدن با مسائل بلوغ، رعایت مسائل بهداشتی، تغذیه و غیره) را به او آموزش داد.

2-     نوجوان از تفکر صوری برخوردار می­شود. آگاهی از زندگی، پیش­بینی آینده، تصمیم­گیری، فرمول‌بندی و جستجوی راه­حل برای مسائل، توجه به فرصت­های موجود و آزمون فرضیه­ها از مشخصه­های تفکر صوری است که نوجوان را نیازمند یادگیری مهارت­های تصمیم­گیری، تفکر خلاق و حل­مسئله اجتماعی می­کند.

3-     انتقاد از افراد صاحب قدرت، تمایل به بحث و مجادله، توجه به خود، خود محوری، ناتوانی در تصمیم­گیری و در بعضی مواقع دوگانگی در تفکر و عمل، از ویژگی­های این دوره است که در نتیجه تفکر صوری ایجاد می­شود. می­توان فرد را با آموزش مهارت­های تفکر انتقادی و مهارت­های ارتباطی در داشتن تفکر نقادانه یاری کرد.

4-     در صورتی که فرد مهارت­هایی مانند حفظ استقلال در بین دوستان، احترام به نظرات دیگران، ابراز وجود و خودآگاهی را داشته باشد می­تواند از گرایش به گروه­های دوستی و هسالان، به عنوان فرصتی برای هویت­یابی استفاده کند (ادیب،‌‌ 1385).

 

 -Coping skills

-Errocurt

– Zimmerman

 


 • چرا اعتماد به ما ؟

وبسایتی که هم اکنون در آن قرار دارید زیر مجموعه سایت آفمَس به نشانی (ofmas.ir) می باشد و شما را به فروشگاه فایل آفمَس برای خرید انتقال می دهد. فروشگاه آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در صفحه اصلی این سایت قابل مشاهده است .

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی

توضیحات کامل : پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی در 20 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. · توضیحات ابتدایی : آماده سازی در 9 جلسه درمانی.

دانلود (پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی) | …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – با سلام،محصول دانلودی +{{پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش های …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – شما پس از پرداخت هزینه ای ناچیز فایل{پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی نمایش … خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی با آرزوی …

پکیج(پروتکل) آموزش مهارت های زندگی | سِرمِت

مبانی نظری و اصول آموزشی جلسات درمانی آموزش مهارت های زندگی در 22 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc … نمونه ای از مبانی نظری و جلسات درمانی پکیج مورد نظر. آموزش …

خلاصه پکیج آموزش مهارت های زندگی – آزمون یاب

پکیج آموزش مهارت های زندگی,پروتکل آموزش مهارت های زندگی,دانلود آموزش مهارت های … تعداد جلسات: 8 تعداد صفحات: 17 نوع فایل: WORD Act یکی از شیوه های درمانی بین …

پکیج درمانی آموزشی مهارت های زندگی | mark

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – همچنین بخوانید : پروتکل درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود مستقیم پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی,دانلود پروتکل کامل درمانی …

پروتکل مداخله آموزش مهارت های مقابله ای برای دانش آموزان – …

۲۳ مهر ۱۳۹۶ – پروتکل مداخله آموزش مهارت های مقابله ای برای دانش آموزان با کیفیت ترجمه … یکی از مهمترین مباحث روانشناسی که هم از جنبه پژوهشی و هم جنبه درمانی توجه … در مواجهه با رویدادهای استرس‌زای زندگی به کار می‌گیرد تا بتواند این استرس‌ها را مدیریت کند. …. پکیج کامل آموزش نرم افزار پی ال اس SmartPls پکیج کامل آموزش نرم …

[PDF]اثربخشی آموزش مهارتهای زندگی (همدلی، حل مسأله، کنترل هیجان) …

آموزش. مهارت. ها. ی. همدل. ،ی. حل. مسأله،. کنترل. یه. جان. یم. تواند. مادران. کودکان. یات. یست. ک. را. در. حل ….. مجموعه. مها. ر. تها. ی. ال. زم. بر. ای. کامیابی. در. ز. ندگی. ـط. ی. امر. ـح. ل. ده. گان. هـ. هـب. رـف. آد. وـم. زش. داده. می. شو ….. پروتکل درمانی جلسات آموزش. مهارت های زندگی … کودکان اتیستیک، تاکید بر نقش مهارت های زندگی و اهمیت آن در جنبه. های.

برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۱۴ فروردین ۱۳۹۷ – برترین فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on sww429 | شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدبا …

دریافت فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید پکیج (پروتکل) …

فروشگاه فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی …

۴ روز پیش – درود بر شما. محقق گرامی، شما برای مشاهده فایل با عنوان پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی به صفحه خرید وبسایت ما هدایت شده اید.

پروتکل آموزشی درمانی :: خرید پروتکل درمانی

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی توضیحات بیشتر 26900 تومان پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی توضیحات بیشتر …

خرید پروتکل درمانی

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی. توضیحات بیشتر26900 تومان … پکیج (پروتکل) درمانی مبتنی بر کیفیت زندگی فریش 2006. توضیحات …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | آزیتو …

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on آزیتو آرتییکل | هموطنان گرامی سلام.وقت بخیرمدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای …

[PDF]اثربخشی آموزش مهارت های زندگی بر تغییر نگرش دانش آموزان …

وﻗﺖ ﻫﺰﯾﻨﻪ زﯾﺎد و درﺻﺪ ﮐﻢ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ و ﻋﺪم اﻧﮕﯿﺰه ﻣﻌﺘﺎدان ﺑﺮاي درﻣﺎن و اﯾﻨﮑﻪ ﻣﺒﺎرزه ﺑﺎ. ﻋﺮﺿﻪ و درﻣﺎن … آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي زﻧﺪﮔﯽ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻧﮕﺮش و ﮐﺎﻫﺶ ﮔﺮاﯾﺶ ﻧﺴﺒﺖ ﺑـﻪ ﺳـﻮء ﻣﺼـﺮف ﻣـﻮاد. ﻣﺨﺪر و اﻋﺘﯿﺎد را در …

دانلود مجموعه بی‌نظیر پروتکل‌های آموزشی و درمانی روانشناسی- …

کاملا‌ترین مجموعه پروتکل‌های روانشناسی را از یک فراکاو با کمترین هزینه دانلود نمایید … ۷- پروتکل آموزش مهارت‌های تحمل پریشانی مبتنی بر رفتار درمانی دیالکتیک

آزمون یاب:: آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان (پکیج آموزش …

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پروتکل درمانی-پروتکل روانشناسی-پروتکل درمان افسردگی-پروتکل درمان … آموزش مهارتهای زندگی به نوجوانان (پکیج آموزشی مهارتهای زندگی).

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی • facenava.ir

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on facenava.ir | دوست عزیز سلام.به سایت ما خوش آمدیداینک شما با جستجوی ((پکیج (پروتکل) درمانی …

پروتکل درمان کودکان نافرمان – سایت علمی آموزشی روانشناسی

پروتکل آموزش والدین کودکان مبتلا به اختلال نافرمانی مقابله ای عبارت است از یک دوره … قرار می‌گیرد که از بزرگ ‌ترین گروه اختلالات ارجاعی به کلینیک ‌های سلامت روانی کودکان است. … داشت تا کودکانی که در خردسالی (سال‌های اول زندگی) مشکلات خود را نشان را نشان می‌دهند. … آموزش مهارت نادیده گرفتن … پکیج آموزشی تخصصی و عمومی.

مجموعه کامل مهارتهای زندگی – مرکز مشاوره کاج

۱ آبان ۱۳۹۵ – کتاب مهارتهای زندگی از معروف ترین کتاب ها است که مهارت‌های مقابله‌ای مؤثر را به شما … صفحه اصلی معرفی کتاب مجموعه کامل مهارتهای زندگی … کارگاه آموزشی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد …. پروتکل درمان فراشناختی افسردگی اساسی.

[PDF]The efficiency of marital and sexual skill training on …

The efficiency of the package was assessed for improving sexual disorders … زندگی انسان سرشار از وقایع متعددی است که ممکن است امکان. بوجود آمدن یک …. با توجه به این که فعالا پروتکل درمان چندبعدی برای … ه آموزش. مهارت. های ارتباطی و زوجی به منظور درمان اختالل کاهش میل. جنسی برای زنان تدوین و اثربخشی آن بررسی شد. روش.

پروتکل آموزش تحلیل رفتار متقابل – تیک تست

ساخت و پیمایش، خودسنجی، مقاله، ابزار پژوهش، ادبیات پژوهشی، فیلم آموزشی، … درباره بازی های روانی، بیان وضعیت های زندگی (من خوب نیستم)، خنثی کنندگان والد و …

[PDF]مبانی آموزش‌های شناختی – رفتاری وکاربرد آن در بهبود بیماری …

آﻣﻮزش. ﻫﺎ. ي. ﺷﻨﺎﺧﺘ. –ﻲ. رﻓﺘﺎر. ،ي. ﺑ. ﻴﻤﺎري. ، ﻣﺰﻣﻦ. ، درﻣﺎن. ﻫﺎي. رواﻧﺸﻨﺎﺧﺘﻲ. ﻣﺠﻠﻪ اﻳﺮاﻧﻲ آﻣﻮزش … ﻫﺎي اﺧﻴﺮ. ﻋﻠﻲ. رﻏﻢ اﻓﺰاﻳﺶ ﻣﺸﻜﻼت ﻣﺰﻣﻦ ﭘﺰﺷـﻜﻲ،. اﻣﻴﺪ ﺑﻪ زﻧـﺪﮔﻲ ﻧﻴـﺰ ﺑﻴﺸـﺘﺮ ﺷـﺪه اﺳـﺖ؛ ﭼـﺮا ….. ﺑﻴﻤﺎر و درﻣﺎﻧﮕﺮ و ﺗﺄﻛﻴﺪ ﺑﺮ اﻳﺠﺎد ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ. اي از ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎ ﺑﺮاي. درﻣﺎن ﻣﺸﻜﻼت رواﻧﻲ، ﺑﺎ آﻣـﻮزش. ﻫـﺎي ﺷـﻨﺎﺧﺘﻲ … ﭘﺮوﺗﻜﻞ. ﻫﺎي درﻣﺎﻧﻲ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ. -. رﻓﺘﺎري و آﻣﻮزش. ﻫﺎي ﻣﻨﺘﺞ از. آﻧﻬﺎ، ﺑﺮاي ﺗﻌﺪاد زﻳﺎدي از اﺧﺘﻼﻻت رواﻧـﻲ …

پروتکل درمان – دانلود پایان نامه و پرسشنامه

۷ اسفند ۱۳۹۶ – پروتکل تلفیقی آموزش ذهن آگاهی برای آموزش ذهن آگاهی در پژوهش حاضر از پروتکل … پروتکل زوج درمانی گلاسری (پروتکل حل تعارض های زناشویی با روش گلاسر) … جلسات و پکیج درمان مبتنی بر شفقت تعریف شفقت خود پیشینه شفقت … مبتنی بر شفقت سیر تکاملی و علم اعصاب ویژگی های شفقت خود مهارت های .

[PDF]آموزش مهارت های اجتماعی به کودکان مبتلا به اختلال نارسایی …

ﻫﺎي. ﮐﻠﯿﺪي. : ﻧﺎرﺳﺎﯾﯽ ﺗﻮﺟﻪ. / ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ. ، ﺳﻨﺠﺶ و آﻣﻮزش، ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺑـﺎ ﭘﯿﺸـﺮﻓﺖ … ﻣﻬﺎرت. ﻫﺎي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ را زﯾﺮ. ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺳـﺎزه. وﺳﯿﻊ. ﺗﺮ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. 1. در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻨـﺪ. ﺑـﺮ اﯾـﻦ اﺳـﺎس ….. ﻫﺎي ﺷﻐﻠﯽ ﭘﺎﯾﯿﻦ در زﻧﺪﮔﯽ ﻓـﺮد اﺳـﺖ. ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﮐﻮدﮐﺎن ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ … درﻣﺎن. ﻫﺎي ﻓﻮق در ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ وﺿﻌﯿﺖ ﻧﻤﯽ. ﺗﻮاﻧـﺪ ﻃـﺮد ﺷـﺪن. ﺷﺪﯾﺪ ﮐﻮدﮐﺎن ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ اﺧﺘﻼل. ﻧﺎرﺳﺎﯾﯽ ﺗﻮﺟﻪ/ ﺑﯿﺶ ﻓﻌـﺎﻟﯽ. را ﺗﻮﺳﻂ ﻫﻤﺴﺎﻻن …

پروتکل معنویت درمانی – سایت پژوهشی گراف

دسته: روانشناسی, علوم تربیتی برچسب: پکیج ، آموزشی ، پروتکل ، … و رابطه همدلانه پرداخته و سپس مشکل مراجعان در قالب مدل معنویت درمانی صورت بندی شد. … همچنین در این جلسه جایگاه نظم در اداره نظام هستی و تمرین نظم در زندگی آموزش داده شد. … پکیج نقره ایی مهارت کلامی + همدلی (پکیج آموزشی مهارت کلامی کودکان … دوره های آموزشی.

پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری | آفمَس اِتکو

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ – آفمَس اِتکو : دانلود فایل های دانشجویی. … به صفحه دانلود پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری خوش آمدید . فایل دانلودی با عنوان ((پکیج (پروتکل) …

[DOC]راهنمای درمانی برای درمان شناختی

این پروتکل درمان شناختی – رفتاری (CBT) در 3 کلینیک آزمایشی بکار گرفته شده است. جای که اثر بخشی های در درمان افسردگی در زنان پورتوریکویی ثابت شده است. …. زنان افکار خودکشی گرایانه بیان می کنند،یا اگر حوادث زندگی منفی معنی داری را … توضیح دهید که چطور این درمان آموزش متفاوتی است و مهارت ترکیب ساختن که به …

[PDF]اثربخشی آموزش مهارت‌های زندگی بر رضایت زناشویی و امیدواری …

توسط N Yoosefi – ‏مقالات مرتبط
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ – یری آموزش. مهارت. های زندگی می. تواند بر دوام و پایداری زندگی زناشویی. و افزایش ….. به سرطان سینه بیمارستان گلستان اهواز نشان داد که درمان. شناختی. – …… بررسی اثربخشی آموزش. مهارت. های زندگی بر بهداشت روانی دانشجویان. مجموعه.

رفتار درمانی شناختی” (CBT) – Royal College of Psychiatrists

این جزوه برای کسانی که میخواهند اطلاعات بیشتری در مورد رفتار درمانی شناختی یا … در برابر ناملایمات وحوادث زندگی است تابه او کمک کند , در “رفتار درمانی شناختی” روان …. همچنان به تمرین و توسعه مهارت های خود حتی پس ازپایان جلسات روان درمانی ادامه دهید. … آنها ممکن است شما را نزد کسانی که این در روش درمانی آموزش دیده اند ارجاع نمایند.

اثربخشی آموزش مهارتهای زندگی بر سلامت روان دانش آموزان دخت …

آموزش مهارت های زندگی ، به مجموعه ای از توانایی هایی گفته می شود که زمینه … ناشی از نقص دررشد مهارت‌های زندگی اساسی است و در واقع آموزش مهارت‌های زندگی نقش درمانی …

خدمات کلینیک اضطراب، وسواس و درد | کلینیک روانشناسی …

به صورت کلی در کلینیک اضطراب پکیج درمانی TMS شامل ۲۰ جلسه درمانی به … با استفاده از پروتکل های ایمن قدم در راه کاهش اضطراب و افزایش عملکردهای شناختی … نوروفیدبک یک نوع بیوفیدبک است که خودتنظیمی مغز جهت عملکرد بهتر را آموزش می دهد. … بگیرید چگونه زندگی خود را کنترل کرده و به شرایط چالش برانگیز با مهارت های …

مجموعه کتب درمان ACT (رواندرمانی مبتنی بر پذیرش و – دانلود …

نکاتی در مورد “درمان های مبتنی بر پذیرش (ACT)” – موسسه آموزش عالی مدت. 17 ژانويه 2015 . …. پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – میهن پروژه. 25 ژانويه …

کتاب راهنمای عملی برگزاری کارگاه‌های آموزش مهارتهای زندگی: …

عنوان و نام پدیدآور, راهنمای عملی برگزاری کارگاه‌های آموزش مهارت های زندگی‌: کتاب راهنمای مدرس‌/ تالیف لادن فتی‌… [و دیگران‌]؛ [برای] وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دفتر امور زنان. مشخصات نشر, تهران … مجموعه مهارت‌های زندگی … ناشر: میرماه – چاپ 1 – سال 1394ارزیابی روانشناختی و پروتکل درمانی بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی

برترین پکیج تحقيق مهارت در خودآگاهی – دانلود فایل | …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – خرید و دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش مهارت های مدیران آموزشی ما اولین … دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی -کامل و جامع بیننده …

تدوین و اثربخشی برنامه آموزش خودمدیریتی با تاکید بر مولفه …

توسط سعیدیان – ‏2017
دوره جوانی بعنوان یک دوره پراهمیت در زندگی انسان و زمان تصمیم گیری‌های اساسی است و این … در این پژوهش، هدف تدوین آموزش خودمدیریتی با تاکید بر مولفه های هشیاری و … مقایسه اثربخشی گروه درمانی شناختی-رفتاری مبتنی بر مهارتهای مقابله ای و نگه …. of general emotion regulation skills: Protocol of a randomized controlled trial.

خرید اینترنتی فایل پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های …

۵ روز پیش – شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی به این فروشگاه مراجعه کرده اید. شما می توانید قبل از دانلود به …

[DOC]عنوان مقاله : اثر بخشیآموزش مهارت های مثبت اندیشی بر انگیزه …

بنابراین هدف این پژوهش تعیین اثربخشی آموزش مهارتهای مثبت اندیشی بر انگیزه … لازم است مراکز بهزیستی نسبت به افزایش مهارت های زندگی و نگاه مثبت این ….. کتاب نظریهها و اصول خانوادهدرمانی (1389) و کتاب کودک خوشبین)آموزش مهارت ها)به عنوان …

پروتکل روانشناسی – ایران پژوهش

دانلود انواع پکیج ها و پروتکل های آموزشی و جلسات آموزشی گوناگون در حوزه روانشناسی و … و پکیج آموزشی مهارتهای زندگی · دانلود پروتکل تکنیک روانبخشی درمانی دوسا … دانلود پروتکل آموزش مهارتهای تحمل پریشانی مبتنی بر رفتار درمانی دیالکتیک …

پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی | faraload – …

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ – پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی on faraload | ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیمبا سلام،محصول دانلودی +{{پکیج …

خرید و دانلود پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی – …

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ – به فروشگاه آنلاین فایل های دانلودی ما خوش آمدید. پژوهشگرعزیز، شما برای دانلود محصول با عنوان پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی به این …

[PDF]اثربخشی آموزش واقعیت درمانی گروهی بر تنظیم هیجان و …

توسط منصوره قریشی – ‏2017 – ‏مقالات مرتبط
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ – بنابرایـن، مطالعـه حاضـر بـا هـدف تعییـن تأثیـر آمـوزش واقعیت درمانـی. گروهــی بــر … باورهــا در جنبه هــای مختلــف زندگــی نقــش مهمــی دارنــد و. یکــی از جنبه هــا و حوزه … و آسیب شناســی مهارت هــای اجتماعــی- هیجانــی و شــناختی. و خودکارآمــدی ….. توانایی هــای فــردی بــرای کنتــرل مجموعــه ای از فعالیت هــای. ســخت و یــا …

دانلود فایل کامل پکیج (پروتکل) آموزشی درمانی تاب آوری | …

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ – خرید آنلاین پکیج (پروتکل) درمانی آموزشی مهارت های زندگی از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم …

[PDF]اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ آﻣﻮزش ﮔﺮوﻫﻲ ﻫﻤﺪﻟﻲ ﺑﺮ ﺑﻬﺒﻮد رواﺑﻂ ﺑﻴﻦ ﺷﺨﺼﻲ و A

ﻫﺎي. ADHD. ﻣﺆﺛﺮ ﺑﻮده اﺳﺖ. )001/0.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *